gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My Cię mamy przekonywać? Jeśli obaj bramkarze swoja postawą na boisku Cię nie przekonali to już nikt tego nie zrobi.
0
Nie ma sensu panikować. Wynik dwumeczu z Sportingiem jest już historią tak jak nasza potyczka z OL. grunt to utrzymać wysoką formę. na tym etapie rozgrywek nie ma słabych drużyn i żeby osiągnąć cel trzeba wygrać z każdą ekipą.
0
"Victor Valdes jest zdecydowanie kimś więcej niż solidnym, dobrym bramkarzem średniej klasy. Jest tak samo dobry jak idol całej Hiszpanii (dzięki Bogu nie Katalonii) Iker Casillas."
Bykunn - zanim oskarżysz kogoś o wystawianie komentarzy, które są poniżej krytyki zastanów się czy sam się nie kompromitujesz. jeśli chodzi o pierwsze zdanie to mógłbym się sprzeczać, ale drugie to wyraz Twojej kompletnej niewiedzy. Jeśli twierdzisz, że Valdes jest tak dobry jak Iker to nie mamy o czym gadać. z całym szacunkiem dla naszego nr 1, ale Casillasa obraziłeś i to konkretnie.
nie wiem czy to jest jakiś powód do wstydu, czy tak ciężko się przyznać, że Real ma jednego z najlepszych golkiperów na świecie, a my nie? trzeba być ekspertem, żeby zobaczyć różnicę klas i umiejętności jaka dzieli obu bramkarzy? Czy popełniam grzech chwaląc Ikera?
0
Ten temat zawsze będzie wywoływał burzliwą dyskusję. Raz będzie więcej zwolenników VV raz mniej. zależy jak Victor zagra, a jak wiadomo stać go na wszystko w każdym meczu o każdej porze.
Krótko mówiąc Valdes to solidny, dobry bramkarz średniej klasy. Pana Gmocha nie słucham. Unzue ma wielką wiedzę, docenia możliwości VV i dobrze, bo musi to robić. co myśli gdy VV puści głupiego gola? to jego tajemnica, a dla dziennikarzy ma nagraną swoją starą śpiewkę. Po co się powoływać na kogoś, wystarczy oglądać mecze najlepiej z neutralnym nastawieniem do osoby Victora Valdesa. wtedy widać wszystko, te dobre i złe interwencje :).
Niech Victor zostaje na długie lata. Nie można mieć każdej pozycji obsadzonej wielkimi gwiazdami. Guardiola mówi, że zawsze znajduje słaby punkt u przeciwnika, bo każda drużyna taki punkt posiada. nic tylko przyznać rację .
0
Gmocha sobie darujmy. Ten Pan widzi VV tylko wtedy gdy TVP transmituje mecz LM z udziałem Barcy ;). jego komentarze, analizy, przekręcanie nazwisk znanych piłkarzy budzi śmiech i politowanie. On akurat na temat Barcy wie całe g...
0
Nie tylko Tobie serce bije szybciej gdy piłka zmierza w kierunku Victora. każdy to przeżywa, Ci negatywnie nastawieni do osoby VV, jego fani, sympatycy i kibice zgromadzeni na CN także ;). wmówić sobie można wszystko, ale ludzkiego organizmu nie oszukasz ;).
0
jak to nikt nie wspomniał? zawsze ktoś wspomina ;)
0
lukabene - to nie są szmaty. to są najlepsze interwencje Valdesa. co z tego? na youtube jest też filmik, który trwa 4 min 26sek i pokazuje babole Valdka.
0
czarny20 - pół żartem, pół serio. ;]
0
Najwyższy czas takie nadzieje rozwiać. Victor to jedyny bramkarz, który pasuje do stylu gry Barcy. należy do najlepszych golkiperów świata i ma pełne zaufanie zarządu.
Trzeba się z tym pogodzić, cieszyć się gdy nasz nr 1 rozegra dobry mecz i przymykać oczy gdy puści szmatę, bo przecież błędy popełnia każdy.
0
nie jesteś wybredny, ale wymieniłeś 3 nazwiska, które temu zaprzeczyły ;).
0
naprawdę byłoby świetnie. jeszcze do tego Cesc, Lahm, Evra, Buffon, Aguero i Benzema. wtedy będzie dopiero paka. każdemu po 9 mln oiro za rok i wszystkich wpuszczać na boisko. może specjalnie dla Barcy zmienią się przepisy i będzie można wystawiać piętnastu na boisku, a gdy przyjdzie nam grać z Lyonem to siedmiu bramkarzy, żeby wolne Juninho bronić.
0
faktycznie podałeś ekstremalną sytuację. zarząd nie może planować transferów sugerując się takimi czarnymi scenariuszami. potrzebny jest nam lewy skrzydłowy. Gdy taki zostanie do Barcy sprowadzony, a Eto`o zpostanie to linia ataku moim zdaniem będzie kompletna i gotowa do działania.
0
Zmiennikiem Abidala może być Caceres i nie trzeba nikogo szukać. Młody będzie grał częściej, a tego przecież potrzebuje. po raz kolejny powtarzam: jeden dzikus na boku obrony wystarczy ;], a Lahma sobie kupcie w FM.
0
Jeśli Eto`o odejdzie to Villa jak najbardziej. Świetny napastnik sprawdzony w Lidze Hiszpańskiej. Na lewą stronę musimy kogoś kupić. miałem jednego kandydata (David Silva), ale ostatnio Ribery wywarł na mnie ogromne wrażenie. Wszystko wygląda ładnie, ale obawiam się, że 30 mln nie wystarczy, żeby wyciągnąć Francuza z Bayernu.
0
Dobre ocenki moim zdaniem. Bojanowi mogliście dać 8, nikt by się pewnie nie gniewał, ale i tak jest ok. obejdzie się bez przepychanek tym razem i dobrze ;)
0
sciah - nie kreśl po wódce ;]
0
Błędy zdarzają się każdemu to fakt. Casillas je popełnia, Valdes, Cech, Buffon, wszyscy. możemy porównywać kto puszcza szmaty częściej, kto rzadziej, jak one wpływają na wynik meczu, sytuację w tabeli, w lidze mistrzów itp. Teraz popatrzmy na wielkie mecze w wykonaniu wymienionych bramkarzy. Taki Iker z Liverpoolem puścił 4 (CZTERY) bramki, ale i tak został absolutnie słusznie uznany za najlepszego gracza Realu. potem dochodzą interwencje w mniej lub bardziej ważnych meczach. wyciąganie piłek teoretycznie niemożliwych itd. Tym się zachwycają kibice, obserwatorzy, krytycy i to biorą także pod uwagę selekcjonerzy.
Durna krytyka i wyzywanie Valdesa też mnie irytuje, ale nie róbmy z niego poszkodowanego przez los człowieka, który wszystko robi dobrze, a nie jest doceniany.
0
bardzo fajnie. mam nadzieje, że wszyscy krytycy będą mogli spać jak najdłużej. ja oczywiście zachowuje dystans, żebym potem nie musiał się po raz kolejny rozczarowywać ;). cały czas pamiętam jaką przewagę nad Palopem miał VV wcześniej i jak szybko została ona zniwelowana (oczywiście przez naszych kalekich defensorów).
Bramka Llorente - strzelając nam takiego gola zostałby uznany za super strzelca, a jego bomba byłaby nie do wyciągnięcia nawet przy postawieniu 7 bramkarzy w bramce ;]
0
borys - czy Ci było głupio, czy też nie wiesz najlepiej Ty sam. ja tylko przeczytałem Twój komentarz w przerwie i chciałem dać Ci do zrozumienia, że się myliłeś. Akurat nic o szacunku tam nie było. nawijałeś, że młody nic nie zrobi itp. po prostu się myliłeś. racjonalna ocena nie idzie w parze z bezsensownym prorokowaniem i objeżdżaniem jednego czy drugiego grajka.
"ja Bojanowi zycze jak najlepiej, nic do chlopaka nie mam,jest sympatyczny,ale uwazam nie posiada pewnych cech,ktore pozwolą mu zrobic wielka karierę" czy to nie brzmi inaczej? ;] różnicę widać gołym okiem.
pozdrawiam
0
"Na uwagę zasługuje pewna postawa naszej defensywy, która przy stałych fragmentach (i nie tylko), wreszcie zagrała koncertowo, nie dopuszczając praktycznie do strzałów przeciwnika." to jest chyba jeden z największych plusów tego spotkania. dawno nasza obrona nie była tak skuteczna przy bronieniu stałych fragmentów gry przeciwnika.
0
nikt wazny - źle to napisałem, masz rację. stwarzała mało sytuacji ;]
0
borys27 - oceniaj sobie kiedy chcesz. przed meczem, w trakcie, w przerwie po meczu itd. nie unoś się bo Ci chłopie po prostu głupio. marny Bojanek olał Twoją litanię ciepłym moczem ;] i dobrze Ci tak.
Wcale nie twierdzę, że jest już wielką gwiazdą, ale przedwczesne skreślanie go jest bezsensowne.
"Gczoo 77 ja wiem ze Ty zawsze odpisujesz i podejmujesz polemikę kiedy masz niezbite dowody i szansa na Twoją racje znacząco wzrasta". doprawdy?przykro mi muszę Cię rozczarować, będę oceniał zawsze wtedy kiedy będę miał na to ochotę i kiedy będzie mi się podobało i kiedy uznam to za odpowiednie:)!
0
Nie ma co szukać dziury w całym. Bojan zasłużył na pochwałę tak jak cała drużyna. 3 pkt na wyjeździe i przewaga nad Realem bez zmian.
P.S. przepraszam za dwa takie same komentarze
0
"po prostu jest tam gdzie byc powinien" - od tego akurat bardzo wiele zależy w jego przypadku.
W pierwszej połowie cała drużyna grała ospale i nie stwarzała sytuacji. zresztą co ten biedny chłopaczyna mógł zrobić gdy każda akcja kończyła się dośrodkowaniem. on się jedynie może pod nogami plątać, tym bardziej że Alves dzisiaj miał rozregulowany celownik. gdy wreszcie maszyna ruszyła Bojan pokazał, że też ma coś do zaoferowania.
0
"po prostu jest tam gdzie byc powinien" - od tego akurat bardzo wiele zależy w jego przypadku.
W pierwszej połowie cała drużyna grała ospale i nie stwarzała sytuacji. zresztą co ten biedny chłopaczyna mógł zrobić gdy każda akcja kończyła się dośrodkowaniem. on się jedynie może pod nogami plątać, tym bardziej że Alves dzisiaj miał rozregulowany celownik. gdy wreszcie maszyna ruszyła Bojan pokazał, że też ma coś do zaoferowania.
0
borys - głupio Ci? ;]
przeczytałem Twój komentarz i marzyłem o bramce Bojana, która da nam zwycięstwo, a tu nam chłopaczek dwie strzelił. na następny raz nie będzie piłkarza oceniał po pierwszej połowie, a po całym meczu.
pozdrawiam.
0
WiernyCules FCB - jeśli chodzi o ostatni mecz to nawet słowem się nie odezwałem na temat Victora. nie wymyślaj. gdzie byłem jak VV grał dobrze? na fcbarca.com ;] pisałem komentarze. nie myl mnie z kimś kto potrafi tylko napisać "Valdes out, Valdes szmata" itp. nigdy tak nie powiedziałem i nie powiem, bo tutaj już w grę wchodzi właśnie szacunek.
To dlaczego Victor jest ciągle nietykalny w Barcy jest tajemnicą zarządu. nikt z nas nie wie jaka jest prawda. a to co Laporta, Guardiola, czy Unzue mówią prasie jest czymś co mówić muszą i żeby nie wiem jakie babole puszczą Valdes powtarzać będą ciągle to samo do upadłego. Tu mnie akurat nic nie dziwi.
Nie musisz mnie do niczego przekonywać. przekonać mnie może sam Valdes, bo jak już mówiłem tylko on ma wpływ na swoją karierę, żaden komentator czy wredny kibic nie może mu zaszkodzić.
Zanim zaczniesz wypisywać mój nick w swoich komentarzach przeszukaj archiwum i sprawdź jaka jest moja opinia na dany temat. błyskawicznie poznasz odpowiedzi na pytania, które kierowałeś do mnie. :) pozdrawiam Cię najwierniejszy "cules" po słońcem.
0
wiernyculesfcb - gdzie byłeś gdy bramkarz, którego tak bronisz kierując się wielką miłością do Barcy puszczał szmaty? nie miałeś nic sensownego do powiedzenia, czy rozpaczałeś za Twoją teorią o wspaniałości naszego nr 1, która poszła z dymem? ;)
Widzisz ja potrafię VV pochwalić i czasem się czepiam gdy moim zdaniem zawali mecz, Ty patrzysz ciągle w jednym kierunku. czy według Ciebie kreuję się na znawcę? czy ktoś wymyśla rzeczy z kosmosu? oglądam mecze i widzę co się dzieje. jeśli Messi zagra kichę to też otwarcie go krytykuję, coś w tym złego? co do oceny poszczególnych graczy ma szacunek? częścią życia zawodowca jest krytyka.
Unzue jest trenerem. o ile Ci wiadomo trener ma szkolić. wiesz ile on ma do powiedzenia w kwestii transferów? jedno wielki gó**o ;). pozostaje mu tylko trzymać się teorii głoszonych przez prezesa i Pepa "Valdes najlepszy i koniec". tym samy podbudowuje psychikę bramkarza co na pewno ułatwia mu pracę.
0
Cech to już nie ten bramkarz co kiedyś. dobrze, że w ogóle wrócił na boisko. przed kontuzją był jednym z najlepszych bramkarzy na świecie i prawda jest taka, że VV nigdy takiej formy jak reprezentant Czech nie prezentował i prezentował nie będzie.
A tak ogólnie to także uważam, ze to plota ;).
wujo444 - nie potrzeba znawców ani proroków. VV sam solidnie dba o swoją opinię średniaka. czy jest wart Barcelony? moim zdaniem tak, bo tak jak sam mówiłeś bardzo ciężko jest wskazać klasowego bramkarza, którego da się ściągnąć na Camp Nou. jednak gdy Victor wiecznie będzie nietykalny to nawet Buffon go nie posadzi na ławie, bo przecież też błędy popełnia. ja bym tylko po serii słabszych występów naszego nr 1 dał szansę Pinto. Zarząd i sztab szkoleniowy są w stanie jedynie powiedzieć "Valdes numerem 1 na zawsze" , może rezerwowy golkiper Barcy udowodni, że tak nie jest ;).