0

dobry grajek. wysoki a zarazem zwinny i szybki. taki koleś daje przewagę zarówno w defensywnych jak i ofensywnych stałych fragmentach gry. zdrowia Gerard ;)

0

Bojan - strzelec dwóch bramek [panowie niejednokrotnie uzasadnieniem Waszych ocen było stwierdzenie, iż w piłce liczą się bramki...]. bardzo ważne trafienie na 1:0, może gol kiepskiej urody, ale szedł do końca, wykorzystał błąd bramkarza. druga bramka - gdyby to Messi strzelił to wybuch radości byłby ogromny. porównania do Maradony, zachwycanie się kunsztem i wielkimi umiejętnościami zapewne dało by się zauważyć, a tu tylko techniczne przerzucenie piłki nad bramkarzem.

Busquets zagrał bardzo dobrze, ale moim zdaniem Sergio powinien bardziej panować nad nerwami, bo czasem jego faule są bezmyślne i innym razem mogą zamienić się w czerwone kartki. trzeba też dodać, że Sergio przy strzale Callejona powinien się lepiej zachować. zamiast dobiegać do przeciwnika i starać się uniemożliwić mu oddanie strzału pozostawił mu dużo miejsca i od niechcenia podniósł nogę. nie spodziewał się tak potężnego i precyzyjnego strzału zapewne, ale to go akurat nie usprawiedliwia, defensywny pomocnik za ten rejon boiska odpowiada.

mnie jakoś w wielki zachwyt nasz młody pomocnik nie wprowadził, ale 8 moim zdaniem może zostać, jednak Bojan swoim bramkami walnie przyczynił się do zwycięstwa i stawianie go niżej Busquetsa jest niesprawiedliwe.

0

dlaczego nie ta pozycja? Messi podczas meczu jest prawym skrzydłowym, ale zmienia się też pozycją z Eto`o. Bojan też potrafi grać na boku, nigdzie nie jest napisane, że ma być napastnikiem. od młodego jest szkolony po to żeby mógł grać na każdej pozycji w ataku Barcy.

porównując Bojana do Xaviego, czy Iniesty mamy na myśli ich wzrost. nie są wysokimi piłkarzami, a grają wspaniale. co z tego że Xavi jest z góry skazany na niepowodzenie w walce o górne piłki? on jest stworzony do czegoś innego i świetnie wywiązuje się z swych obowiązków.

0

a musi być typową 9? ma być dobrym napastnikiem.

0

santagio - święta racja. malutki i młodziutki Messi przewracał grajków z Chelsea jak tyczki i jakoś mu wzrost nie był potrzebny. :D

0

krystek - od czego jest siłownia? on ma 18 lat, niektórzy [rzadkość] w tym wieku dopiero zaczynają dojrzewać. zresztą młody nie musi być jak Koller, ma inne atuty, które pozwolą mu być jednym z najlepszych napastników świata.

0

Messi też jest niski, a w meczu z Deportivo mógł z trzy bramki głową strzelić ;). mając geniusza Alvesa każdy napastnik jest wysoki ;].

warunki fizyczne są wadą Bojana, ale nic na to nie poradzimy. mnie też często wkurza to jak odbija się od przeciwników, ale cały czas pamiętajmy, że ma 18 lat. brakuje mu tej agresji, pewności siebie. czasem dostaje kosę i odchodzi ze spuszczoną głową, że aż mi go szkoda ;). oczywiście Eto`o jest naszym pierwszym napastnikiem i obecnie nie ma mowy o tym, żeby młody go ze składu wyparł, ale kiedyś może być o wiele lepszy niż Kameruńczyk. trzeba czasu.

0

a Valdek oczywiście spisuje się nienagannie i należy to docenić.

0

VV jest kreowany na jednego z najlepszych bramkarzy świata, więc nie porównujmy do niego Pinto, jego zmiennika. chociaż licząc się z wczorajszym błędem jakim popełnił nasz rezerwowy bramkarz chciałbym go częściej oglądać w pierwszym składzie, bo mimo tego, iż gra mało to pokazał kilka razy, że łapać potrafi nieźle.

0

powiedziałeś, że żałosne jest szukanie błędów w grze VV. a dla mnie żałosne jest szukanie marnych wytłumaczeń broniących go, ale kwestię Valdka zostawmy, jeszcze będzie czas, żeby go oceniać.

0

nikt nie broni Pinto. błąd popełnił i tyle, ale sam nie jest winny temu, że Barca musiała grać nerwowo.

jeśli mowa o VV to jestem pewny, że gdyby stał wczoraj w bramce piłka po strzale Callejona byłaby nie do wybronienia przez zwykłego śmiertelnika ;]. różnych wersji można się wtedy spodziewać: futbolówka przekroczyła prędkość dźwięku, była zawinięta, a VV świetnie ustawił nogi, dobrze złożył ręce, był zasłonięty, ale zbyt długo nie miał roboty i kończyny miał sparaliżowane, a koledzy z drużyny zawalili dopuszczając do strzału.... to jest żałosne moim zdaniem.

0

mówiąc dzieci neo chciałem poszydzić z Twojego wstępu (żal ludzie żal). nigdy nikogo nie nazwałem dziećmi Neo, nie jestem z tych, którzy użalają się w każdym komentarzu (żal ludzie, żal.pl itp).

na temat Pinto napisałem wszystko i moje zdanie znasz. jestem po prostu przeciwny oskarżaniu samego Pinto... może i Memphis żartował pisząc Barca 3:2, Pinto 0:1, ale większość komentujących z całkowitą powagą podpisuje się pod tym stwierdzeniem.

0

widzimy co piszemy... Pinto zawalił, ale Callejon zbyt łatwo doszedł do strzału... coś w tym jest dziwnego?

żal.pl, dzieci Neo, OMG, ;]

0

jednak litera, ale całkowicie zmienia postać rzeczy. inny klub, inna pozycja, narodowość itd. ;)

0

mike - nie w cyrku. w Borussii Dortmund.

0

memphis - zostawiłbyś chociaż jakiś haczyk, który pomoże się zorientować, że dany komentarz zawiera nutkę ironii ;).

0

santagio- błąd Pinto popełnił ewidentny, to jasne. piłka uderzona bardzo mocno, ale do wyciągnięcia. jednak Callejon nie miał praktycznie problemów z oddaniem strzału, więc nie mów o błędzie, ale o błędach jakie zostały popełnione...

0

panowie nie przeginajcie pały. oczywiście Pinto zawalił przy drugiej bramce, ale pisanie Barca 3:1, Pinto 0:1 jest śmieszne.

gdzie byli nasi pomocnicy? Busquets, którym wczoraj wszyscy się podniecali zamiast blokować Callejona zostawił mu mnóstwo miejsca i pozwolił mocno uderzyć. oprócz tego Alves dał się ograć i nie zdążył za przeciwnikiem... do takich strzałów się nie dopuszcza, nie zwalajcie winy na samego bramkarza.

0

mike - Valdez na pewno nie jest lepszy od Pinto, bo nie jest bramkarzem ;)

0

to już gdybanie. na dzień dzisiejszy Bojan powinien grać w Barcelonie.

0

i nie zgodzę się z tym, że musimy mieć najlepszego bramkarza. jeśli obrona będzie sprawnie funkcjonować to wystarczy nam łapacz, który skupi się na łapaniu tego co musi, bez kosmicznych interwencji, ale też bez klopsików ;)

0

m_k - jak Hanc nie śpi to teraz wyłapiesz ;]

chętnie bym Ci pomógł, ale idę spać. dobranoc.

0

nie sugeruj się plotkami. wspominali coś o Cruzie, więcej się słyszy o wzmacnianiu lewej flanki.

0

soltyz - Rasiak będzie w sam raz. rosły napadzior, takiego nam trzeba.

0

krystek1899 - oglądam mecze, wiem jak Bojan się spisuje.

nie ma powodów do wielkiej radości, ale młody pokazał, że talent ma i takie właśnie mecze pozwolą mu nabrać wiary w swoje umiejętności, a tego mu brakuje.

widząc jaki wpływ mają na niego starsi koledzy, a szczególnie Henry nigdy w życiu nie zgodziłbym się na wypożyczenie. niech dorasta pod okiem najlepszych. jeśli będzie cierpliwy to osiągnie sukces.

0

oczywiście Sergio zagrał dobry mecz, ale 8.5 to zbyt wygórowana nota moim zdaniem. Xavi też grał dobrze, zaliczył kilka podań o jakich Busquets nawet nie śnił.

0

to teraz panowie gdzie wypożyczamy Bojana?

słucham ;]

0

matrix - z Busquetsem trochę odleciałeś? przyznaj.

0

m_k - twardziel jesteś.

0

już nie narzekajcie. niby dobrze, ale lepiej jakby było 5:0??

mecz ciężki i liczy się wygrana. głupio stracone dwie bramki, ale ważne że równie głupia trzecia nie wpadła. Pinto zawalił, ale ogólnie spisywał się nieźle. Messi też nic nie zawojował, ale jakoś o tym nie dyskutujecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?