0

Łukasz lepszy od Silvy? nie żartujcie. zamiast rzucać się na pierwsze lepsze plotki transferowe lepiej pierwsze zastanowić się czy dany piłkarz jest w drużynie potrzebny. Silva byłby znacznie pożyteczniejszym grajkiem, nawet nie ma o czym dyskutować.

0

słaby jest i tyle. szkoda go trzymać. jak tylko MC da za niego 150 baniek to sprzedać!! zawsze przecież można znaleźć kogoś innego na jego miejsce.

0

Messi nie jest kryty tylko zamiast grać w piłkę woli siedzieć z Diego na trybunach i ucinać sobie pogawędki. nie znasz się na piłce to nie dyskutuj. gra samolubnie, jest niski i się podkłada. wolę Krystynę Ronaldo, bo ma ładne włosy i fajnie staje w rozkroku gdy bije wolne.

;]

0

niech dadzą 150 baniek i biorą Messiego. ostatnio gra fatalnie, szkoda go trzymać. za tą kasę kupimy Ronaldo i może na Irka Jelenia nam wystarczy.

0

znowu to samo. duże pieniądze to trzeba sprzedać Toure, bo można go zastąpić.

Barcelona nie jest klubem, który na sprzedaży piłkarzy zarabia. tu kupuje się najlepszych po to żeby grali i razem zdobywali trofea. Robinho odszedł z Realu bo sam tego chciał, Realowi nie chodziło o zyski.

punk - powiedz mi proszę kogo byś widział jako następcę Toure? Xabiego Alonso? Senne? Dla mnie Yaya jest graczem idealnie pasującym do Barcy i nie wymieniłbym go na żadnego innego. zwróć uwagę na to, że innego kandydata nie od razu da się sprowadzić.

0

Aguero gra jak Riquelme? heh nowość.

Kun może być ostatnim napastnikiem, ale potrafi też grać za najbardziej wysuniętym zawodnikiem. jak można w ogóle porównywać go do Riquelme?

0

Benzema jest świetny, ale żeby aż tak zdecydowanie stawiać na niego?

Aguero szybciej by się wkomponował w drużynę moim zdaniem. oprócz tego to Kun zdobył w tym sezonie więcej bramek w lidze macierzystej, a trzeba zwrócić uwagę na poziom jaki w obu ligach panuje. widziałem kilka meczy w wykonaniu obu młodzianów, przyznam szczerze, że Karim zaimponował mi swymi umiejętnościami, ale jeśli chodzi o sprowadzenie jednego z nich do Barcy to stawiam na Argentyńczyka, tym bardziej, że trzeba będzie wyłożyć za nich podobne kwoty.

0

Moim zdaniem Kun by się przydał. nieudany mecz z Valencia o niczym nie świadczy. co pokazał Messi w ostatnich 3 spotkaniach? Aguero wpasowałby się w styl gry Barcy. mógłby grać na szpicy, albo na skrzydłach.

obecnie zmieniać klubu nie chce, zobaczymy jak się zachowa gdy otrzyma konkretną ofertę.

0

ja tam nie wiem czy Kun jest aż tak bardzo zainteresowany Barceloną. sam piłkarz niejednokrotnie wyjawiał, że kocha Atletico i jest gotów pozostać minimum do końca kontraktu. w sumie to większość piłkarzy wypowiada się w taki sposób, po co nadwyrężać zaufanie zarządu, ale ja bym stuprocentowo pewny nie był. jeśli już zacznie się mówić o zmianie barw przez Argentyńczyka to trzeba będzie wyłożyć naprawdę poważną sumę, kto wie czy nie równą klauzuli.

dla mnie jego zachowanie jest dziwne. młody, dobry, wiele klubów się o niego stara. moim zdaniem w Atletico wielkiej kariery nie zrobi, niech popatrzy na Torresa. czas pokaże.

0

harryadrian - masz kogoś konkretnego na myśli mówiąc "fałszywi"?

0

już nie przesadzajcie. nie ma co się zbytnio zachwycać grą Realu, ale Villarreal w pierwszej połowie nie zagrał nic co pozwoliło królewskim zdobyć prowadzenie. mecz na średnim poziomie.

co do ilości sytuacji bramkowych wydaje mi się, że to jednak Real miał ich więcej.

0

kikiriki - Puyol zagrał świetny mecz. nie grał na swej nominalnej pozycji, ale biegał, walczył, dobrze odbierał i często pomagał Marquezowi w środku. nie wiem co Ci nie odpowiada w jego grze. w polu karnym przeciwnika zamieszał jak Messi, jest w formie.

Abidal - zorientuj się jakie są kryteria oceniania i za co daje się 8 to szybko zmienisz zdanie.

Guddy - jakby nie ta asysta to dałbym mu 5. mnóstwo strat w środku. piłka czasem odbijała się od niego jak od stodoły. asysta w znacznym stopniu podniosła mu ocenę.

Hlebek tracił piłki to fakt, ale dużo pracował, starał się i wprowadzał zamieszanie w szeregi rywala.

Henry - tutaj mógłbym się z Tobą zgodzić. myślę, że zagrał na 7,5 ;)

0

jasne, że nie ma co popadać w panikę. jak już mówiłem cała drużyna sprawiała wrażenie ospałej, więc VV też mógł nie być odpowiednio skoncentrowany. trzeba się cieszyć, że to akurat Mallorca, bo inny rywal mógł błędy naszych piłkarzy wykorzystać.

widzisz... VV może grać świetnie przez długi okres, a jeden słabszy mecz powoduje, że ludzie zaczynają się go czepiać. Casillas może zagrać pół sezonu słabo, ale i tak zawsze będzie lepszy, a gorsza dyspozycja szybko będzie usprawiedliwiana. czemu?? jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz :). dany zawodnik pracuje na swoją opinię, nikt inny.

0

hanc - faktem jest, że czepianie się Valdesa jest czymś co ma miejsce od dawna. ja już z Tobą dyskutowałem na temat naszego golkipera wiele razy i nie będę się powtarzał, ale... VV jest zawsze bacznie obserwowany przez każdego. wielu czepia się jego błędów, bo sam Hiszpan zapracował sobie na opinię grającego nierówno. to nie jest tak, że ja, Soltyz czy jeszcze ktoś inny usilni staramy się wmówić, że Victor jest kiepski. moim zdaniem to Ty za wszelką cenę starasz się postawić go obok tych najlepszych. twierdzisz, że Iker został najlepszym bramkarzem ME, bo miał świetną obronę, to zastanów się czy mała ilość wpuszczonych bramek przez VV nie jest w dużej mierze zasługą naszej defensywy.

rozumie Cię, bo sam doskonale wiem, że VV ma przyszytą łatę, która chyba już zawsze będzie mu stwarzała problemy. nie jestem jakimś katem który nad nim stoi, bo potrafię pochwalić go kiedy na to zasłuży.

szukanie na youtube kiksów Buffona, czy Casillasa nie ma sensu. oni już wielokrotnie udowodnili swoją wielkość i cały czas noszą miano bramkarzy najlepszych na świecie. Valdes zawsze musi się popisać. wczoraj więcej miał kiksów niż poprawnych interwencji, zwróć uwagę na to z kim graliśmy.

nadal wierzę w naszego bramkarza i znowu czekam aż będę mógł przyznać Ci rację kiedy obok nazwiska Valdes będzie stała ósemka.

pozdrawiam.

0

Marquez zagrał bardzo dobry mecz. dobry w odbiorze, świetnie się ustawiał, pewnie interweniował. czasem tylko mógłby bardziej panować nad nerwami gdy ma na koncie żółtą kartkę, bo innym razem może zejść do szatni przed czasem.

każdy bramkarz popełnia błędy, ale to co wczoraj robił VV było śmieszne. jednak postanowiłem się nie czepiać, bo jak już mówiłem cała drużyna sprawiała wrażenie żyjącej świętami ;). liczę na poprawę w kolejnym meczu.

Gudjohnsem był słabiutki. ilość piłek straconych przez niego w środku była zbyt duża, no ale asysta podnosi mu ocenę.

0

niecierpliwie czekałem na te oceny, bo chciałem zobaczyć jaką notę za wczorajszy mecz odstanie Valdes ;]. muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony, bo zawsze nasz bramkarz jest wyciągany w najrozmaitsze sposoby.

Ogólnie pretensji do naszego bramkarza mieć nie można, bo cała drużyna sprawiała wrażenie bujającej w obłokach. jednak banalne, juniorskie błędy VV powinny dać mu do myślenia. ocena 5 jak najbardziej słuszna. mam nadzieję, że to był tylko wypadek przy pracy i nasz golkiper wróci do dobrej dyspozycji jaką prezentował u schyłku roku 2008 ;)

0

dziennikarzom z Asa polecam obejrzenie meczu Valencia - Atletico. tam dopiero sędzia dał popis ;).

bramka Iniesty moim zdaniem taka pół na pół słuszna. sędzia mógł, ale nie musiał przerywać gry. Barca zasługiwała na prowadzenie, więc sprawiedliwość wzięła górę.

0

Mecz był dobry w wykonaniu naszej drużyny. na początku chłopaki chyba jeszcze nie do końca mieli świadomość, czy święta się już skończyły. grali ospale i tracili każdą piłkę.

strata bramki podobnie jak w meczu z Villarrealem przebudziła naszych kopaczy i dobrze, bo wreszcie zaczęli biegać.

nie wiem dlaczego wszystkich tak zdziwiła szarża Toure. przecież on w Monaco zdobywał mnóstwo bramek po ładnych rajdach. myślę, że Pep nie powinien ograniczać go tylko do destrukcji. ma siłę i dobry drybling co pozwala mu efektownie mijać przeciwników.

z wielką niecierpliwością czekam na oceny, a szczególnie na notę dla naszego bramkarza ;].

0

na kłopoty Henio. ;]

0

no może teraz chłopaki uświadomią sobie, że święta się skkończyły

0

Jeśli Benzema jest w stanie zastąpić Eto`o to równie dobrze może pokazać to walcząc z nim w jednej drużynie o miejsce w składzie.

0

Jeśli komuś nie odpowiadają podsumowania i oceny wystawiane przez redakcję to zawsze może sugerować się tymi od dziennikarzy Sportu ;].

Ogólnie jest wszystko ok. może mi to odpowiada, bo podobnie jak Masq uwielbiam Alvesa, ale w sumie Brazylijczyk zasługuje na uznanie i wysokie noty.

0

nie chodzi o to czy Eto`o jest najlepszy na swej pozycji czy też nie. w Barcelonie gra świetnie. strzela bramki i dobrze rozumie się z kolegami. Benzema i Kun to świetni, młodzi gracze, ale w jakich klubach? oczywiście chciałbym, żeby jeden z nich do Barcy zawitał, ale po to żeby powalczyć z Samuelem o pierwszy skład.

0

Eto`o udowodnił, że z klubem łączy go bardzo dużo. nie interesują mnie te ploty na temat kontraktu itp.

Pep nie widział go w swoim zespole i co? był skreślony, ale pokazał, że ma jeszcze wiele do zaoferowania. bardzo ciężko pracował. radość po bramce strzelonej Realowi mówi sama za siebie. ten zawodnik jest bardzo mocno związany z barwami, które reprezentuje i sprzedanie go tylko dla czystego zysku było by idiotyzmem. dlatego się z Tobą nie zgadzam i tyle.

0

na piłkarzach*

0

Jest wielu wspaniałych snajperów. Lyon ma Benzemę, Atletico ma Kuna, a my mamy Eto`o. jak dotąd Kameruńczyk wywiązuje się z swoich obowiązków należycie i moim zdaniem na każde zapytanie transferowe zarząd powinien odpowiedzieć NIE.

Barca nie piłkarzach nie zarabia ;]

0

to tak jakby City dało 200 mln za Messiego. gigantyczna suma. moglibyśmy za to kupić boskiego Ronaldo i jeszcze pewnie by nam zostało na kilka krzesełek i nowe siatki.

0

Preza

co ty wygadujesz? to nie sklep z słodyczami. Barca nie cierpi na brak pieniędzy. Wartość Kameruńczyka dla drużyny jest ogromna. strzela bramki, gra dobrze i powinien zostać jeśli oczywiście sam będzie chciał, a to udowodnił na początku sezonu.

0

kaczy

z Villarrealem przegrywaliśmy i nie trzeba nam było żadnego Jokera, żeby ten mecz wygrać.

Mamy dobrych, doświadczonych napastników i młodych, którzy żeby zdobywać doświadczenie muszą grać. taki Cruz będzie niczym innym jak tylko blokadą dla Bojana.

Jeśli ktoś nie widzi sensu w kontraktowaniu Cruza to wcale nie jest kretynem. radykalna zmiana otoczenia dla napastnika zaawansowanego wiekowo może być dużym krokiem wstecz. niech idzie tam gdzie będzie potrzebny, u nas potrzeba skrzydłowego.

w mojej opinii lepiej trochę koloryzować niż rzucać obelgami w użytkowników, którzy mają odmienne zdanie.

0

kaczy

nikt tu nie jest ekspertem, ale większość potrafi dyskutować w kulturalny sposób. "banda dzieci neo"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?