0

jeśli Eto będzie czuł że klub go potrzebuje, a kibice szanują to będzie grał jeszcze kilka lat na wysokim poziomie, a Benzema wyśle na emeryturę Henrego.

0

oceny dobre. według mnie Iniesta nie zasłużył na 8. cały mecz niewidoczny, w końcówce dopiero pokazał swoje ogromnie możliwości. nie do takiej gry nas przyzwyczaił, zawsze przez pełne 90 min stwarzał zagrożenie. w porównaniu do Eto i Henrego to ocena Hiszpana wygórowana.

0

na początku Wiślacy pokazali się z dobrej strony. trzeba ich za to pochwalić. zmusili barcę do dwóch fatalnych błędów. jednak reszta meczu na korzyść Barcy a końcówka to już absolutna dominacja naszej ekipy.

0

brudnyjack

4:0 to dobry wynik i nie ma co na skuteczność narzekać. to początek sezonu. mogło paść więcej bramek, ale komentator powiedział, że Barca jakby chciała strzelić jeszcze z dwie bramki to by to uczyniła :D. co do dwóch błędów naszych stoperów podzielam Twoje zdanie. gdybyśmy grali z lepszą ekipą pewnie te dwa błędy skończyłyby się bramkami.

0

szkoda :(

0

HalaMadridrm

jeśli sam to stworzyłeś to gratuluję talentu i radzę zacząć pisać jakieś wierszyki dla grzecznych dzieci, bo bajeczka Ci się udała :D.

zobaczymy co napiszesz po przyszłych GD. obawiam się że nie będzie Ci do śmiechu. pozdro

0

Panie Romanie. nikt się nie kłócił o wyjazd na IO. Przy okazji trzeba było zapytać o słabe punkty Wisły, a nie tylko barcy :D. pewnie ten wywiad byłby o wiele dłuższy. Piłka nożna jest zawsze pełna niespodzianek, ale nie łudźmy się. Barca dzisiaj musi zagrać świetny mecz i wierzę, że tak będzie.

0

sciah

mówiłem właśnie że Henry to wielki piłkarz, ale nie w Barcy. Tu się gra inaczej niż w Anglii. zresztą tak jak powiedziałeś, tam wszystko było ustawiane pod niego. po jego odejściu Arsenal nawet zaczął mi się bardziej podobać jeśli chodzi o grę. Być może słaba forma Francuza spowodowana była słabą grą całej drużyny. skoro zostaje to trzeba na niego liczyć.

pozdrawiam

0

tu nie chodzi tylko o "niestrzelanie" bramek. Przypomnijcie sobie Henrego z Arsenalu... to nawet cień tego zawodnika nie jest. przecież nie możemy się zachwycać paroma ładnymi golami. jednak zdaje się całkowicie na trenera. jak narazie jego posunięcia są idealne, więc wierzę, że z Henrym też trafił.

0

taki piłkarz jak Henry takiego meczu nie może zaliczyć do udanego. zawodnicy którzy dopiero przyszli do Barcy spisują się o niebo lepiej a ich nazwiska znaczą o wiele mniej. może się za bardzo czepiam Francuza, ale nigdy nie byłem jego zwolennikiem. wielki piłkarz, ale nie w Barcelonie i obawiam się że już mnie do siebie nie przekona.

0

Nie wiem co podobało się trenerowi w grze Francuza, ale on jest tutaj fachowcem i nie odważę się podważyć jego opinii. osobiście widziałem wszystkie sparingi i pokuszę się o stwierdzenie że Henry był jednym z najsłabiej spisujących się graczy. skoro Pep daje mu szansę to pozostaje nam czekać na to jak Thierry ją wykorzysta. oby jak najlepiej.

0

wszystko jest jasne. Eto przekonał trenera do swej osoby i Pep zmienił gruntownie zdanie na temat Kameruńczyka. Guardiola nigdy nie mówił że Eto musi odejść, tylko że nie uwzględnia go w planach na nowy sezon. niby to samo, ale jednak inaczej. :) najważniejsze jest to że Czarna perła znowu będzie strzelać dla barcy.

0

spyke

chodziło mi o poprzednie moje wypowiedzi a w nich na górze pisało SCIAH, no ale....

ustąpię bo widzę, że uciekasz się do pustych wypowiedzi. myślisz że zabłyśniesz na forum? hehe, tacy jak Ty tu bywali, ale zostali już dawno usunięci. i nie mów do mnie chłopczyku bo zdziwiłbyś się jakbym był starszy od Ciebie. widzę, że się troszkę zbulwersowałeś.... normalna reakcja jak nie ma się czym pochwalić....

ograniczaj się ze słownictwem... ja mam to gdzieś, ale moderatorzy są bezlitośni...

0

spyke

do kompromitacji jeszcze mi daleko, za to Tobie blisko. jestem pewien że przeczytałeś ostatnie komentarze dotyczące tego newsa i nawet nie wiesz o co dokładnie chodzi. moja wypowiedź skierowana była do kolegi o nicku Sciah, więc jeśli nie masz stosownych informacji to nie wtrącaj się ok? a jeśli brałeś czynny udział w forum to powinieneś wiedzieć że zawsze byłem zwolennikiem Eto i chciałem żeby został w Barcelonie jak najdłużej. co do jego silnego charakteru nie trzeba dużo mówić. Kameruńczyk zapłacił już kilka kar za swój niewyparzony język... fakty mówią same za siebie...

p.s. zapoznaj się z dokładnym znaczeniem słowa kompromitacja zanim zaczniesz używać go na forum.

0

spyke

już Ci odpowiadam: Mało wiesz na temat Eto.

doczytaj.

;)

pozdro

0

sciah

Eto dostając po pupie zaczyna się bulwersować i przez to jest bardzo konfliktowym człowiekiem. ciężko pracował? on poprostu trafił pod żelazną rękę trenera z żelaznymi zasadami. został zmuszony do ciężkiej pracy tak jak każdy i udowodnił że należy mu się miejsce w pierwszym składzie "nowej" Barcy. co do jego profesjonalizmy miałbym zastrzeżenia, ale ja akurat bardziej przywiązuję wagę do tego co prezentuje na boisku. jak narazie "wielki" Henry nie dorasta mu do pięt, więc Eto powinien zostać i niech tak będzie.

no i oczywiście najważniejsza jest decyzja samego trenera.

pozdro

0

Pep nie uwzględniał Eto w swych planach na nowy sezon, bo on toleruje drużynę jako całość i jedność. eto ma ciężki charakter ale tylko dlatego że Franek go nie przytemperował. gdyby a niektóre wypowiedzi był surowiej karany to by się zmienił. myślę, że Guardiola zmienił decyzje po Eto pokazał się z bardzo dobrej strony. jeśli będzie dyscyplina to będą wyniki i kameruńczyk będzie bardzo ważnym ogniwem w wracającej na szczyty Barcelonie.

pozdro

0

sciah

zaskoczyłeś mnie, muszę przyznać. jesteś za tym, żeby eto został :D. przecież on nigdy nie błyszczał profesjonalizmem :) i często przez niego wybuchały konflikty.

już się nie czepiam :D.

chociaż raz się zgadzamy.

pozdrawiam Cię...

0

masq ma rację. henry nie jest wart takiej kasy. jeśli ktokolwiek odważy się tyle za niego dać to Barca powinna go sprzedać i jeszcze podziękować.

0

normalka. nigdy nie byłem za sprowadzeniem francuza i nie przekonał mnie do swojej osoby. zamiast szukać klubu dla Eto powinni poszukać innej drużyny henremu. wydaliśmy duże pieniądze w błoto. jego profesjonalizm niczego nie tłumaczy. on ma grać, strzelać i pracować. a nie szlajać się po boisku.

0

podobają mi się tacy ludzie. pieniądze nie grają najważniejszej roli. interesuje go gra w kraju i nie ma zamiaru się z niego ruszać.

0

eto udowodnił, że jest nadal dobry. skoro potrafił się zmobilizować i udowodnić trenerowi swoją przydatność to po co go sprzedawać. zna klub, zna ligę i będziemy mieli z niego ogromne korzyści.

0

o mecz z Wisłą raczej nie musimy się obawiać. faktycznie dwie brami w ostatnim sparingu straciliśmy po głupich błędach. myślę, że Barca jednak powinna sprowadzić jakiegoś bramkarza który będzie stwarzał poważną konkurencję dla Valdusia.

0

sciah

próbujesz być śmieszny? chcesz sie wykreować na jakiegoś wielkiego znawce piłki i Barcelony. jak sie czegoś uczepisz to każdy, nawet najbardziej beznadziejny argument jaki wysnuje prasa jest dla Ciebie newsem dnia. ogólnie wywnioskować można że jesteś inteligentnym człowiekiem, więc po co psujesz własne mniemanie głupimi wypowiedziami. roni był i go nie ma. miałem dość czasu żeby się nacieszyć jego talentem. życzę mu szczęścia w Milanie i nadal pozostaje kibicem Barcy.

0

sciah - daj już sobie spokój. r10 odszedł, spełniło się Twoje najskrytsze marzenie, poszukaj sobie innego "nieprofesjonalnego" piłkarza i się czepiaj. o życiu Ronaldinho wiesz tyle co Ci gazety napiszą, a już niejednokrotnie udowodniłeś, że prasa potrafi Ci zamydlić oczy jak dziecku. Po co te Twoje filozoficzne myśli?

pozdro.

0

dużym plusem jest fakt iż Pep zna chłopaka bardzo dobrze i wie na co go stać. współpraca między nimi przebiega znakomicie, przy odrobinie szczęścia możemy mieć świetnego gracza bez konieczności wydawania pieniędzy.

0

wujo444 - nie wiem jakie mecze barcy ty widziałeś, ale mi się Iniesta podobał na pozycji ofensywnego pomocnika i zawsze był jednym z najlepszych na boisku jak grał na tej pozycji. myślę, że dałby sobie radę. jednak Silva byłby idealnym wzmocnieniem.

0

Eto co mecz potwierdza swoją przydatność do drużyny. Trzeb a go zostawić. dokupić jeszcze tylko Silvę i będzie ekipa.

0

mam nadzieję że Silva już niedługo zawita w Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?