gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli chodzi o Alvesa to w moim przypadku sytuacja nie była taka sama ;). byłem wielkim zwolennikiem tego transferu i innego kandydata na prawą stronę obrony nie widziałem.
0
zdanie Masq nie jest niepodważalne. może dla niego samego tak, ale realia są jakie są i one mówią same za siebie. dyskutować można zawsze, ale kiedy argumenty z sensownych przechodzą w śmieszne to już wymiana zdań traci na jakości.
0
konkretne zdanie, które wyraża pod każdym newsem, próbując tym samym ośmieszyć Eto`o i wszystkich tych, którzy uważają go za bardzo dobrego napastnika.
prawda jest taka, że ośmieszyć może tylko siebie, bo Kameruńczyk swoją wartość pokazuje na boisku.
a bredzenie typu: gdyby Karim był to by miał już 50, 70, 90 czy 100 bramek jest niczym innym jak bujaniem w obłokach. ale cóż, każdemu wolno marzyć.
0
masq ma swój świat, swoje zabawki i swojego Karima. miłość do tego napastnika daje mu siłę ;]
0
Benzema to taki geniusz, że pewnie grając w Barcy miałby w połowie sezonu wszystkie rekordy pobite.
Wielka gwiazdka, szkoda tylko, że przy Eto`o jest malutki i jeszcze długo taki będzie.
0
ja wiem tyko tyle, że każdy może wyuczyć się hymnu, może odśpiewać go w dziesięciu językach. każdy potrafi wykuć historię klubu na pamięć i potem kreować się na prawdziwego kibica.
a prawdziwy kibic będzie siedział przed starym telewizorem owinięty szalikiem z bardzo starej kolekcji i przeżywał mecz jakby był na trybunach stadionu, na którym spotkanie się odbywa.
stan portfela nigdy nie będzie wyznacznikiem tego jakim ktoś jest kibicem.
0
Siwy76 - ja mam odmienne zdanie.
kibic ma drużynę w sercu. Ci co żyją marzeniami, że kiedyś uda im się zobaczyć ich ukochaną ekipę na żywo są niekiedy lepszymi kibicami od tych którzy uczestnictwem w meczach zapychają swój czas wolny.
to że nas nie stać na wyjazd do Hiszpanii nie czyni nas w żadnym wypadku gorszymi od ludzi żyjących w tym właśnie kraju.
0
znaczących sukcesach*
0
Na dno upadają wszyscy Ci, którzy okazują kompletny brak szacunku dla piłkarza mającego ogromny udział w znaczących okresach Barcelony w ostatnich latach.
0
Gaucho najlepsze lata swej kariery spędził w Barcelonie. Takiego poziomu nie osiągnie już nigdy moim zdaniem, ale nadal może być dobrym piłkarzem mieszczącym się w światowej czołówce.
Decyzja o jego odejściu była słuszna, chociaż można gdybać, co by było gdyby Brazylijczyk został i trafił pod silną rękę Pepa ;). zapewne szybko zgubiłby te zbędne kilogramy, które podobno na wadze się pojawiały ;).
0
jasne jak słońce. Guardiola obejmując pierwszy zespół Barcy od razu wybił z głowy "gwiazdkowanie". każdy jest równy i każdy ma ciężko pracować. to trener ma dopilnować, żeby żaden piłkarz nie popsuł atmosfery w zespole, a obecnie jest ona doskonała. bredzenie o charakterze Eto`o jest marnym poszukiwaniem argumentów przeciwko niemu. jeśli Pep uzna, że Kameruńczyk szkodzi dobrej współpracy w szatni to Barca się go pozbędzie. jak na razie jest częścią tej drużyny i ma bardzo duży wkład w każdy odniesiony sukces.
0
to tylko liczby. Benzyna i tak jest lepszy, a przede wszystkim ma fajniejszy charakter. Eto`o out!!!
Torres, Villa, Adebayor, Karim... ich pragnę, ich potrzebuję, wszyscy są lepsi od Kameruńczyka. wpakować klub w wieloletnie długi i kupić jednego z nich.
0
co do ocen sportu to ja także jestem zdania, że były one beznadziejne i kompletnie bezsensowne.
z obecnymi autorami ocen zdarza mi się nie zgodzić ;], ale na poprzednich "fachowców" za nic bym ich nie wymienił ;]
p.s. w żadnym wypadku nie ma tu miejsca akt podlizywania się redakcji ;]
0
czy jestem fajny? dla Ciebie nie muszę, ale czasem staram się rozsądnie pomyśleć zanim coś napiszę ;) i to moim zdaniem niekiedy jest cechą pozytywną ;].
nie kręci mnie rzucanie nazwiskami, które kosztują miliony. ten byłby dobry, tego mi brakuje, a za innego oddam życie.
mamy dobrą pakę, dobry kopacz na bok w lecie i nic więcej nie trzeba szukać. ;)
pozdrawiam
0
nie gorzej niż Ciebie ;)
0
to sobie go kup w fifie i spełnisz swe marzenie. Murzyn jest nasz i dla nas strzela. szacunek.
0
maciek_novy odniosłem się do newsa. w każdym razie Samuel nie powiedział nic co może urazić kibiców.
0
a co takiego złego powiedział? u schyłku kariery, kiedy na Barcę będzie za słaby może zmienić klub na mnie wymagający. obecnie jego domem jest Barcelona.
Zresztą patrząc na źródło newsa, nie ma co brać sobie tego do serca. ;)
0
zgadzam się z Hancem. jeśli Eto`o okaże chęć pozostania w klubie to tylko skończony idiota pozwoli mu odejść.
0
Messi 7 i Eto`o 7? z doświadczenia wiem, że kłótnia nic nie da, a oprócz tego gdy czytam autorów ocen to nota wystawiona Kameruńczykowi mnie nie dziwi, mało tego mogę się cieszyć, że nie dostał 6, bo ma brutalny charakter ;]
Messi chyba doceniony za nazwisko...
0
to napisz tą książkę i już się nie czepiaj, bo Eto`o swoją wartość dla Barcy potwierdził wiele razy, a Karim może być jedynie jego uczniem.
często oglądam mecze Lyonu, owszem Benzema jest bardzo dobrym piłkarzem i młody przed wszystkim, ale żeby go z zamkniętymi oczami wymienić za Samuela to już delikatna przesada moim zdaniem.
0
rdam - o czym Ty mówisz? przejść Daniela jest niezwykle ciężko. gra agresywnie i pewnie, nie boi się ostrych wejść i to mi się u niego podoba. z reguły Brazylijczyk daje radę wrócić do obrony, a jeśli mu się to nie uda to jest asekurowany przez kolegów z zespołu. Pep doskonale wykorzystuje możliwości jakie daje nam posiadanie takie geniusza w drużynie.
0
jedno co jest pewne to fakt, iż to Realowi brakuje trochę do Barcelony [w tabeli m.in.]. a reszta to kwestia własnej interpretacji. Ramosa lubię, ale obecnie przy Alvesie jest malutki.
0
masq - Chamakh też wczoraj pyknął zgrabną bramę ;].
sprawa Benzemy jest prosta. potrzebujemy lewego skrzydłowego. automatycznie Henek będzie zmiennikiem Eto`o i wydawanie ogromnych pieniędzy na Karima nie będzie potrzebne.
Alves był sprawdzonym kopaczem w silnej lidze hiszpańskiej. wiedział, że przychodzi by być graczem pierwszej jedenastki, kupując go Barca wzmocniła pozycję, która wymagała wzmocnienia.
0
najlepszy prawy obrońca świata. to chyba odpowiednie określenie dla tego człowieka.
0
pacu - życie to nie football manager...
0
Barca potrzebuje najlepszych, skoro on boi się rywalizacji z wielkimi piłkarzami to niech sobie siedzi w Portsmouth.
0
mi też się tak wydaje. to Sergio uprawiał z nim zapasy w naszym polu karnym. co do oceny dla Busquetsa to jak najbardziej słuszna ;)
0
a gdzie tam. Karim to wielki i utalentowany geniusz. Eto`o przy nim jest nikim. sprzedać Kameruńczyka i zadłużyć klub, Benzema jest wart każdych pieniędzy.
panowie za dużo czytacie o wojowniczych szejkach ninja z M. City ;]. podoba mi się to co prezentuje Karim, ale 40 mln + Eric to lekka przesada.
mam nadzieje, że to plotki.
0
talentu młodemu Francuzowi ujmować nie należy, bo jest dobry. faktem jest, że cały Lyon gra pod niego i to pozwala mu dodatkowo zyskać sławę, ale moim zdaniem Barca powinna szukać skrzydłowego.
głupotą byłoby sprzedanie Eto`o tylko po to, żeby robić miejsce Karimowi, dodatkowo w grę w chodzą duże pieniądze. niech idzie do Realu.