gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lato - mogą być najlepszymi strzelcami. za porażkę są tak samo winni jak VV. nie dojdziemy do porozumienia, bo zaczynasz sięgać po śmieszne argumenty. Pinto pewniejszy? daj spokój.
0
lato16 - tak się składa, że niedawno sam byłem katem VV i musiałem się mocować z jego zwolennikami, którzy pewnie teraz są w szoku widząc to co robię ;].
Ja lubię Valdka i moim zdaniem na Barcę zasługuje. jest bramkarzem dobrym i nic oprócz tego. do wielkich mu brakuje, ale jego postawa w tym sezonie musi się podobać. błędy zdarzają się każdemu, ale wkurza mnie takie ładowanie wszystkiego do plecaka bramkarza. gdzie był Messi, Henry, Eto`o? Francuz mógł szybciutko rozpocząć strzelanie i mecz wyglądałby inaczej. ich nie wolno krytykować? czemu?
0
wiesz jaki z tego morał. jesteś zwykłym prowokatorem, który przyszedł się zabawić ;). nie podejmuję z Tobą dyskusji. to, że na boisku mieliśmy dwóch defensywnych pomocników nie oznacza, że graliśmy takim ustawieniem.
0
Czesio, Nikczemny, Doda... coś ich łączy?
0
lato16
oglądam mecze także innych drużyn. kilku bramkarzy moim zdaniem zasługuje na miano lepszego od VV, ale bredzenie bzdur działa mi na nerwy ;)
Ty lepiej zacznij oglądać więcej meczy Barcy, bo albo masz zaległości albo krótką pamięć.
pozdrawiam
0
hehehahahheheh. podam CI jeden mecz, który być może oglądałeś: Barca-Real. wielkim zwolennikiem VV nie jestem, ale w tym sezonie broni bardzo dobrze. nie mam zamiaru utwierdzać Cię w tym przekonaniu, bo widzę, że bawi Cię nabijanie się z bramkarza Twojej ukochanej drużyny (w ostatnie trzy wyrazy szczerze wątpię). zamiast pisać bzdury ściągaj mecze i oglądaj, bo po tym co piszesz śmiało mogę stwierdzić iż ich nie widziałeś.
w jednym rację CI przyznam. klasą Ikerowi, czy Buffonowi nasz golkiper niestety nie dorównuje.
0
nikczemny - moim zdaniem Pique nie powinien zagrywać tej piłki do Valdka. fatalny błąd naszego bramkarza, ale on tego meczu sam nie przegrał. jeśli nie widziałeś jego dobrych występów to chyba pierwszy mecz oglądałeś dziś, więc idź spać, bo głupoty gadasz!
0
nikczemny - idź już spać.
Słaby mecz całej Barcy jednak to co odstawiali panowie zza miedzy budzi we mnie żal i złość. najważniejsze to się podnieść, żeby odbudować kondycję psychiczną przed Atletico.
0
nie składajmy winy na sędziego. popełniał błędy, ale Barca grając w dziesiątkę grała równie słabo. Espanyol pokazał, że zasługuje na miejsce, które piastuje. popis prowokatorskich wejść, idiotycznych symulacji i żenującego przewracania się przy każdym kontakcie. nienawidzę skurwys***ów. szacunek za walkę dla naszych i głowy do góry.
ehhh... zapowiada się zmasowany atak kibiców Realu ;). trzeba się przygotować.
0
dzięki swemu charakterowi jest lepszym napastnikiem. zamiast płakać nad tym jaki jest skup się na jego piłkarskich umiejętnościach.
O jego zachowanie się nie ma co martwić, Guardiola wie jak sprawować władzę i karać zawodników za ewentualne wybryki.
0
oczywiście jestem za pozostaniem Eto`o, ale jeśli sytuacja zmusi Barcę do sprowadzenia napastnika w miejsce Kameruńczyka to jestem za Villą (mając na uwadze tylko trzech bohaterów newsa). Valencia ma problemy finansowe co może ułatwić ściągnięcie Hiszpana, a oprócz tego bardzo cenię sobie jego umiejętności i wiem, że świetnie rozumie się z naszymi rozgrywającymi.
Karim odpada na starcie. potrzeba będzie napastnika sprawdzonego, który szybko się wkomponuje w zespół w czym pomoże mu doświadczenie i klasa. Torres moim zdaniem jest nieosiągalny, więc nawet nie biorę go pod uwagę.
0
Sport pisze, że Messi został wymieniony za tego Siemensa i będzie przedstawicielem handlowym operatora sieci komórkowych.
0
luckash1985 - powiedz, że żartujesz! ;)
0
oczko do Hanca puścił. niby mu go żal, a dyskretne zaloty robi. ;]
0
Alves akurat jest na tyle dobry, że nawet Messiemu na łeb perfekcyjne piły zagrywa.
0
uczepiłeś się tych swoich teorii i trochę bujasz w obłokach. podejrzewam, że nawet Valdes osiąga od Ciebie lepszy czas na 5 km i akurat wcale mnie to nie dziwi. możesz być pewny, że kondycyjnie wszyscy zawodnicy są przygotowani lepiej od Ciebie. proszę Cię, skończ porównywać nas szaraków do zawodowców, bo to jest śmieszne.
0
Dokładnie. beznadziejne porównanie. nie ma nawet o czym dyskutować.
0
All.Bundy - jestem pewien, że nie wytrzymałbyś tygodnia okresu przygotowawczego Barcy. pomyśl trochę, a nie zgrywasz filozofa. nie porównuj profesjonalnej piłki do jakiejś błotnej kopaniny podwórkowej. zawodowcy trenują non stop i w jeden sezon rozgrywają więcej meczy niż Ty przez całe życie. to nawet nie ma co porównywać. kontuzje są niestety częścią futbolu. taki lekki uraz Andresa może wyeliminować go z gry na długi okres.
0
Martin jest dobrym obrońcą. świetny zmiennik dla Abidala gdy odejdzie Sylvinho. nie da nam na pewno takiej siły rażenia w ofensywie jak Alves, ale moim zdaniem jeden "wariat" na boku wystarczy. po drugiej stronie powinien grać ktoś kto skupi się bardziej na grze w defensywie.
chłopak ma talent i cały czas się rozwija. jego błędy wynikają z braku koncentracji i opanowania, a to przyjdzie z czasem.
0
Ronaldinho105 - świetny argument. u mnie w PES też się rozwinął, wygląda na to, że ten chłopak ma wielką przyszłość ;]
odbiegając od świata wirtualnego nadal twierdzę, że nasz młody napastnik powinien dorastać w Barcelonie pod skrzydłami "wujka" Henrego i spółki. jeśli będzie ciężko pracował to niebawem odeśle Henia na emeryturę o ile Francuz pozostanie w klubie.
0
sztab szkoleniowy i medyczny robią wszystko, żeby unikać tego typu kontuzji. dlatego właśnie Pep tak mocno stawia na system rotacji. Andres najwyraźniej jest bardziej podatny na urazy mięśni niż inni piłkarze i niestety znowu musi pauzować.
wcześniej dawaliśmy radę bez niego to i teraz będzie dobrze.
0
Tymczasem Przegląd Sportowy lokuje Eto`o w Wiśle Kraków. Kameruńczyk odwraca się od Barcy i wyraża chęć gry w Polsce. ;]
0
misugi - przecież Ronaldinho był średnim kopaczem bez talentu, a wypromował się i dostał złotą piłkę bo był medialny ;). hehe
Z Eto`o było tak samo. sprzedać, sprzedać i jeszcze raz sprzedać, a teraz jeden z drugim daliby sobie rękę uciąć byle tylko Kameruńczyk w Barcelonie pozostał.
jak im zagrają tak tańczą ;)
0
na rm.pl nie byłem. co się tam dzieje wiem z opowiadań innych, a także mogę wyciągać wnioski z wypowiedzi odważniaków logujących się u nas ;).
komentarzy podczas meczu nie czytałem, ale domyślam się jakie hasła padały bo toczyłem walkę na argumenty z "kibicami Barcy" podczas spotkań np. z Szachtarem ;). to już inna bajka, a szydzić można i czasem nawet trzeba.
0
aprill44 - wpisz w wyszukiwarce "karykatura" i wyświetli Ci się ich w ciul ;). potem musisz szukać.
0
riv - na rm.pl panuje bardzo radosna atmosfera, więc czemu my nie możemy sobie pożartować. wybieramy trochę inny sposób, bo z gry Barcy nie możemy się cieszyć ;]. remis z Betisem to tragedia na skalę światową...
kibiców Realu nie ma kto ostudzić to może ciśnienie im podskoczy gdy wejdą podyskutować z nami ;). Ty od razu syf widzisz.
0
faktycznie żenada. wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że Barca zacznie seryjnie tracić punkty, a wielki Real to brutalnie wykorzysta.
Królewscy grają teraz świetną piłkę, Robben rozkłada Messiego na łopatki a Ramos z każdym meczem udowadnia swoją wyższość nad Alvesem ;/.
żal.pl, dzieci neo, trzeba zakupić białą koszulkę, z Barcy w tym sezonie już nic nie będzie ;]
0
nazywanie Alvesa DIABŁEM tasmańskim również może doprowadzić do niepotrzebnych domysłów, więc proponuję dodać to określenie do czarnej listy zamieszczonej przez Hanca ;)
0
hanc - Ty to masz łeb ;]
faktycznie to regularne wkraczanie fanów Realu jest śmieszne. 10 pkt to nadal duża przewaga, ale niech się cieszą skoro uważają to za sukces.
0
ja do tego typu doniesień prasowych wolę podchodzić z dystansem. kwestia kontraktu dotyczy piłkarza i klubu, więc ten problem pozostawmy im. Samuel zasługuje na wysokie zarobki, zna swoją wartość i będzie wymagał. zarząd też doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zatrzymanie Kameruńczyka powinno być priorytetem. jeśli sam zainteresowany potwierdzi swoją miłość do klubu to kontrakt podpisze :)