gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
doceniam to co zrobił Ronaldo, jest dobry, zasługuje na Złotą Piłkę, ale dla mnie Leo to geniusz. Argentyńczyk mnie zachwyca swoimi umiejętnościami, zresztą nie tylko mnie, młody zachwyca wszystkich. CR osiągnął więcej w tym roku, ale ja ZP dałbym Messiemu :)
0
większość osób krytykuje Henrego. czasem ta krytyka przekracza granice zdrowego rozsądku, ale na zbytnie pochwały Thierry nie zasługuje.
wiem, że Francuz przez całą karierę zyskał sobie wielu sympatyków. wielki piłkarz posiadający olbrzymie umiejętności. jednak przychodząc do Barcy doskonale wiedział jak ta drużyna gra i sam mówił, że może grać na skrzydle. jedni się na niego uwzięli, a drudzy szukają argumentów żeby dalej był WIELKIM HENRYM. nie będzie nim, taka jest prawda. może ze swoich zadań wywiązuje się w należyty sposób, ale ja takiej szarpaniny oczekuję od Bojana, a nie od w pełni dojrzałego napastnika wartego 24 mln euro.
wszystko jest dobrze jak drużyna wygrywa. sytuacja się wyklaruje jak zdarzy nam się przegrać.
0
te oceny to bardzo często są dziwne i śmieszne. Henry gra poniżej oczekiwań, ale 4 to już lekka przesada. jednak najważniejsze jest 3 pkt. to nie podlega ocenie ;]
0
najbliższe mecze pokażą czy szarpane ataki Henrego przeplatane kilkoma dokładnymi podaniami są na tyle dobre, żeby rozbić defensywę drużyn z czołówki tabeli.
0
klemens87
zgadzam się z tym że ocena dla Henryka jest zaniżona, może faktycznie jest ostatnio zbyt surowo oceniany. nie mówię już o ostatnim meczu z "Recre", ale o całym obecnym sezonie. Bogiem nie jest, w Barcy nigdy nim nie był i nie będzie, ale ja oczekuję od niego znacznie więcej. darzę go szacunkiem, ale moim zdaniem ciągłe szukanie tych dwóch kroczków i firmowego strzału w meczu tylko po to żeby podnieść mu ocenę z 4 na 5 jest bez sensu. to że nie gra na swej nominalnej pozycji akurat mnie nie interesuje. wiedział gdzie idzie, wiedział jak gra Barca i sam zapewniał, że na skrzydle radzi sobie świetnie i lubi efektownie schodzić do środka. myślę że od piłkarza, za którego zapłaciło się 24 mln euro wypada oczekiwać więcej niż przebłysku geniuszu raz na jakiś czas. nie jestem do niego wrogo nastawiony, ale nie będę wychwalał go tylko dlatego, że się nazywa HENRY.
0
niestety nie widziałem meczu tylko obszerny skrót, ale to mi wystarczy, żeby nie zgodzić się z czwórką dla Henrego. Francuz gra słabo to fakt, ale 4 moim zdaniem to daje się komuś kto wybitnie przyczynił się do porażki swojej drużyny, nie grał nic, nie biegał i się nie starał. Henryk niczym nie zachwycił, ale zasłużył na większą notę. swojej propozycji nie dam, bo jak już powiedziałem sugeruję się tylko tym co widziałem w obszernym skrócie meczu.
0
nie ważne jak, ważne że 3 pkt i mecz z ciężkim rywalem wygrany. oby tak dalej.
0
jasiu20
z choinki spadłeś?
0
ej do cholery każdy ma dostęp do relacji live. dajcie sobie spokój z tym komentowaniem meczu!!!
0
coś niebywałego. a mi się podobają jego włosy ;]
0
"Jestem pewny ze w meczu np. z Realem nie grał by tak jak w poprzednich spotkaniach. Napewno by sobie nie radził pewnie, popelniaby napewno jakies rażące błedy."
gratuluję zdolności przewidywania przyszłości. zawsze lepiej napisać coś takiego niż stwierdzić fakt. najlepsi potrafią się odnaleźć wśród najlepszych. nie ujmuję Martinowi, bo według mnie to przyszłość defensywy Barcy, podoba mi się jego gra i liczę na to że jego talent zostanie skutecznie wykorzystany. jednak musi przekonać, że jest gotów podjąć rywalizację z najlepszymi.
Twoje wróżenie przyszłości mnie nie przekonuje, zdaję się na Pepa. on go widzi na treningach i wie jak przebiega jego proces adaptacji w nowym klubie gdzie poziom jest znacznie wyższy.
0
didon11
nie muszę być ekspertem, że docenić Marqueza. skoro twierdzisz, że jest flegmatyczny i słaby w obronie to nie widziałeś żadnego meczu Barcy w tym sezonie. więc nie mamy o czym dyskutować.
Caceres grał świetnie w Recreativo, ale Recreativo to nie Barcelona, tu gra się o tytuły i żeby stać się gwiazdą trzeba sobie zapracować. nie ryzykuj ścięcia głowy, bo z Twoich wypowiedzi wynika, że albo meczy nie oglądasz, albo oglądasz nie poświęcając im należytej uwagi ;)
pozdro
0
Marquez jak dla mnie to obok Puyola najlepszy stoper w naszej drużynie. jest dobry i posiada cenne doświadczenie. Caceres obecnie w żadnym stopniu mu nie zagraża, on się może od niego uczyć ;)
to oczywiście moja opinia.
0
a ja myślę, że nie jest gotów. gra bardzo nerwowo. wcale mu się nie dziwię, jest młody, ma się ogrywać i Pep coraz częściej na niego stawia. nie twierdzisz chyba, że Martin jest w stanie wnieść więcej do drużyny niż Marquez i Pique. na wszystko przyjdzie czas.
0
Caceres grał zbyt mało, więc nie można go porównywać do Pique, który naprawdę bardzo szybko zyskał zaufanie trenera i myślę, że kibiców też. Hiszpan gra dojrzalej, stanowi pewny punkt defensywy. Caceres musi pracować i wykorzystywać swoje szanse. jeśli będzie gotów na grę w pierwszym składzie to będzie grał.
0
nie zrozum mnie źle ;], chodziło mi oczywiście o kwestię futbolu i sytuacji opisanej w newsie.
0
o proszę. kobieta a myśli rozsądniej niż faceci ;]
pozdro for you :)
0
Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce gra z drużyna, która zajęła drugie w innej grupie. to według mnie takie małe udogodnienie chociaż nie zawsze. a oprócz tego to Barca jest faworytem grupy C i jak na faworyta przystało ma skończyć rozgrywki grupowe jako lider ;)
0
jeśli chodzi o mecz ze Sportingiem to nie wydaje mi się, żeby Pep wystawił rezerwowy skład. to spotkanie jest ważne, bo zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie.
0
destroo&qbarca
zgodzę się z Wami, że na razie nie ma co się zbytnio zachwycać, bo ciężkie mecze dopiero przed nami, ale spójrzmy na to z innej strony. Barca pogrążona w głębokim kryzysie, brak jedności, fatalna gra, białe chusteczki i transparenty, które miały podobny przekaz. od razu wśród wielu zaistniała potrzeba zmiany nie tylko trenera, ale i głowy prezesa. poszły w zapomnienie wszystkie sukcesy jakie pod wodzą Laporty drużyna zdołała osiągnąć. następnie posadzenie na ławce trenerskiej Guardioli. zdecydowana większość twierdziła, że Laporta popełnił błąd bo zaufał niedoświadczonemu trenerowi rezygnując tym samym z usług wielkiego Mourinho. wróżono kolejne lata posuchy...
co mamy teraz? nic wielkiego jeszcze nie wygraliśmy, ale popatrzmy jak gra Barca, która rzekomo miała dalej tkwić na dnie. Almeria, Malaga czy Valladolid nie należą do zbyt wymagających przeciwników, ale inne drużyny z czołówki nie mają łatwej przeprawy grając z nimi, a jakby tego było mało to nawet tracą punkty. tylko zgrana ekipa będąca w wysokiej formie potrafi grać z taką fantazją i polotem zachwycając kibiców i obserwatorów. teraz wszyscy Ci którzy wątpili w Pepa widzą doskonale, że on już osiągnął sukces i stworzył wspaniały zespół w którym panuje wspaniała atmosfera. Kto komu zagrał na nosie?
również pytam "Kto opowiada się za wotum nieufności dla zarządu FC Barcelona?".
0
niech będzie, że Henry powinien dostać naciągane 7. chociażby za to że potrafił wykorzystać błędy przeciwnika kiedy nastała taka potrzeba. w sumie miał swój wkład w efektowne zwycięstwo. szkoda tylko, że takiemu graczowi musimy oceny naciągać.
kikiriki
jednak z Twoją ósemką się nie zgodzę ;]
0
w każdym meczu gra słabo. prosił o kredyt zaufania i go dostał, ale nikt nie będzie zawyżał mu ocen za to, że na koszulce pisze mu Henry. o ile dobrze pamiętam to Francuz z reguły dostaje za mecz 6. może z dwa razy zagrał na 7. z Athletic Bilbao jego gra mogła się podobać, bo brak formy nadrabiał zaangażowaniem.
jeśli widziałeś z dwie sytuacje w których źle się zachował to wybacz... nie mamy o czym dyskutować.
Messi - 8 i Henry - 8. obejrzyj mecz jeszcze raz i powiedz, czy obaj zagrali na podobnym poziomie? Alves, który dostał 6 zagrał 2 razy lepiej od Henryka ;).
0
kikiriki
oglądaliśmy inne mecze, więc nie podejmuję dyskusji. ;]
Henry, którego ja widziałem zaprezentował się najgorzej z całej formacji ofensywnej Barcy i ja akurat nie zaliczyłbym jego występu do najbardziej udanych w tym sezonie.
pozdrawiam :)
0
chyba widziałeś inny mecz. jeśli henry miałby dostać 8 to Eto z Messim ile?? "12"?
ja wiem, że Henry zasłużył na ogromny szacunek, ale spójrzmy prawdzie w oczy. takiej gry możemy oczekiwać od Bojana.
0
Nie często zdarza mi się chwalić Valdusia, ale wczoraj zagrał naprawdę bardzo pewnie. oby zawsze interweniował tak pewnie.
0
niepokoi mnie tylko postawa Henrego. w takim meczu, z takim przeciwnikiem on powinien błyszczeć. Messi robił co mógł, żeby obsługiwać Francuza dobrymi podaniami, a ten marnował co popadnie. bramka w żadnym stopniu go nie usprawiedliwia, bo przy niej akurat nie musiał się niczym popisać. szkoda, bo drużyna zagrała świetny mecz a ten od którego każdy oczekuje gry na miarę swoją i Barcy pokazuje, że jest pierwszy do odejścia latem.
Alves zagrał świetny mecz, nie wiem jak można krzywdzić go taką oceną.
0
nie no Alves i Puyol zasłużyli na bardzo mocne 7. myślę, że nawet nie trzeba podawać argumentów.
0
myślę, że wszyscy którzy zaczęli wątpić po meczu z Basel mają niezbity dowód na to że wszystko jest w porządku ;)
0
co do panów z TVP podzielam Twoją opinię. Pan Jacek Gmoch potrafi powiedzieć, że VV jest cieniasem ale naprawdę widzi go tylko w meczach transmitowanych przez TVP i czepia się dosłownie durnych szczegółów. ja akurat kieruję się własnymi spostrzeżeniami i nie mogę powiedzieć, że VV jest jednym z najlepszych bo obraziłbym bramkarzy, którzy swoją grą udowodnili, że są wielcy. ostatnie mecze nie są dla mnie argumentem, który może pomóc w udowodnieniu jaki dany bramkarz jest. co do swej wartości przekonuje się przez okres trwania kariery.
kończę dyskusję na temat VV, bo na rozliczenie przyjdzie czas. dziś trzeba cieszyć się z wygranej i właśnie takich meczy VV potrzebuje, żeby stać się jednym z najlepszych. ;)
0
a ja pozwolę sobie przytoczyć powiedzenie "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz". dlatego właśnie wpadka Cecha będzie wypadkiem przy pracy, a wpadka VV nie będzie czymś rzadko spotykanym.
oczywiście winę za wszystko ponoszą media, panowie z TVP, selekcjonerzy reprezentacji Hiszpanii, dobrze grający obrońcy Barcy przez których VV często jest nierozgrzany no i lepsi bramkarze od naszego, bo gdyby ich nie było, nie było by porównań. :)
pozdrawiam i liczę na to, że kiedyś będę mógł Wam przyznać rację.