gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakoś mi się wierzyć nie chce.
0
ja sądzę, że valdes nie ma co płakać nad brakiem powołań do reprezentacji bo obecnie na takie wyróżnienie nie zasługuje. VV jest dobrym bramkarzem, ale zbyt często musi wyciągać piłkę z siatki po głupim błędzie. nie mówię już o tym wychodzeniu na "alibi" bo to już jest kwestia interpretacji. on moim zdaniem nie ma na tyle umiejętności, żeby wyciągać te niemożliwe piłki. bramkarz średniej klasy. czasem zachwyci, a czasem ośmieszy siebie i cała ekipę. każdemu zdarzają się błędy, ale Barca powinna mieć między słupkami lepszego bramkarza i odważę się wskazać Artura Boruca.
0
sciah
tak do połowy się z Tobą zgadzam. także należę do grona tych, którzy ufają Guardioli od samego początku. wierzę, że Pep robi dobrze i wie jak osiągnąć sukces. jednak mam kilka małych zastrzeżeń. widziałem każdy mecz Barcy w tym sezonie. kilka na żywo a kilka z "taśmy" ale to akurat nie ma znaczenia. jasne jest, że pep chce dobrze. nie dość, że są wyniki to nie ma kontuzji (odpukać). do rotacji nie mam nic, chociaż tacy zawodnicy jak Sylvinho mogliby częściej dostawać szanse.
Wracam do tematu. Ja akurat nie chcę widzieć Toure w pierwszym składzie tylko dlatego, że wcześniej grał dobrze, a nawet bardzo dobrze. w ubiegłym sezonie był w skromnym gronie tych do których nie można było się przyczepić. chodzi mi, o to że Yaya zbyt często jest pomijany przy ustalaniu składu. skoro zaczyna się bulwersować to znaczy że jest gotowy do gry. nie on ma być zmiennikiem Keity czy Busquetsa to oni mogą być jego zmiennikami. nie czepiałbym się gdyby Keita prezentował dobrą formę. rozumie, jest nowy, musi się ograć. wchodząc z ławki będzie miał szanse na pokazanie się.
Chcę, żeby Toure dostawał częściej szanse, a na rezultat nie będzie trzeba dużo czekać. jeśli Pep nie widzi go w swojej drużynie to niech odpowiednio wykorzysta zimowe okienko transferowe. :)
0
Bardzo często na tym forum Pep był krytykowany, za to że nie daje szansy Toure. dla mnie to było od początku dziwne. skoro yaya był w dobrej kondycji fizycznej i mógł grać na najwyższych obrotach to dlaczego nie grał. moje zdanie jest takie: Keita nie dorasta do pięt Toure. Busquets jest dobry, ale na pierwszy skład nie zasłużył. nie ma nawet co się rozczulać, yaya to nasz podstawowy defensywny pomocnik i powinien grać pierwszoplanową rolę. o swej wartości przekonał wszystkich kibiców w ubiegłym sezonie i jeśli Pep nie zacznie stawiać na niego to skutki mogą tragiczne.
0
według mnie najlepszym wykonawcą wolnych byłby Alves.
0
najwyraźniej nie każdy wie :)
0
Puyol świetnie zastąpił Brazylijczyka. myślę, że występ naszego kapitana zmobilizuje Alvesa do ciężkiej pracy, bo Carles wypadł w tym jednym meczu dużo lepiej niż Alves w kilku.
0
czekałem na Alvesa i doczekam się Aguero :). Kun jest lepszą opcją niż Benzema bo zna ligę i język, szybko by się zaadaptował, a oprócz tego ma wielki talent.
0
wydaje mi się, że Puyol zasłużył na 7. na prawej flance spisał się lepiej niż Alves. był nie do przejścia i jak zawsze walczył. odbierał piłkę raczkując jak dziecko :), najlepszy obrońca świata.
0
ocena Bojana może zbyt wysoka, ale te mi ten chłopak udowodnił, że to Henry powinien być jego zmiennikiem. Chłopak chce pokazać, że jest dobry, stara się i walczy. gdyby więcej grał to myślę, że w przyszłym sezonie razem z Messim stanowiłby o sile ofensywnej Barcy.
0
bardzo ważne 3 pkt. jednak Pep moim zdaniem powinien troszkę uważać z rotacjami. takie rzeczy można robić kiedy ma się już pewny awans. rozumie zamiary trenera, w sobotę ciężki mecz, który trzeba wygrać. mam nadzieję, że Pep wyciągnie wnioski i będzie już tylko lepiej.
pozdrawiam tych którzy wierzyli do końca.
0
Takie mecze pokazują, że Barca jest całkiem inna niż była. dzięki;)
0
italiano
i jak?? widzisz, znowu CI nie wyszło.
pozdro
0
Panowie narzekacze :)
zapraszam do dyskusji :)
0
KOCHAM TEN KLUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
italiano
kończę dyskusję, bo widzę, że jesteś tu tylko po to, żeby prowokować :). nie zrobię CI tej przyjemności.
0
italiano
wydaliście mało kasy bo Ronaldo Was olał. tak bardzo chciałem, żeby laluś przeszedł do Realu. znowu zaczął by się robić syf. szkoda.
1:1 :)
0
italiano
potęga budowana na potężnej kasie, która jak zawsze doprowadzi real do klęski. zobaczymy co ta Twoja potęga zwojuje. nie chwal dnia przed zachodem słońca, sezon dopiero się zaczął.
0
vieczny
zmień nick na "wróżka" i daj już sobie spokój.
0
nazywają piłkarzy przebierańcami a sami nimi są w zależności od sytuacji... dzieci Gmocha.
0
przyjdzie czas, że jeszcze sobie przypomnisz.
0
italiano
przypomnij sobie słabsze lata Realu i idź już, bo dalej zaczynasz swoje smutne prowokacje.
0
anonim
dokładnie tak. masz moje poparcie.
0
już się zaczyna. słabsza gra Barcy i na forum logują się panowie "znawcy".
0
jaromax
tu się z Tobą zgadzam. Myślę, że trener musi troszkę wyluzować z tymi roszadami. wiem, że rotacja jest potrzebna, ale wszystko ma swoje granice.
0
Pep zrób coś bo będziesz miał u mnie pierwszego minusa w tym sezonie. :)
0
spokojnie panowie. też jestem zdania, że Pep za bardzo zlekceważył rywala, ale mamy jeszcze 45 minut... już zapomnieliście mecz z espanyolem. głowy do góry.
0
łatwy*
0
bramka do szatni, nic dobrego, ale myślę, że Pep szybko uświadomi piłkarzom, że to nie sparing ale mecz o punkty. a eksperymenty co do taktyki niech zostawi sobie na inne mecze, bo ten wcale nie wygląda na łaty. do roboty.
0
szachtar podgrzewa atmosferę. może teraz chłopaki zaczną się ruszać. :(