gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zawsze można śledzić relację live :)
0
dawiddk
mój błąd. sorki. dzięki za poprawę :)
0
dawiddk
najwyraźniej kogoś bawi podbijanie liczby komentarzy nie na temat ;/.
dzięki za wsparcie ;)
0
brodnicki
ale mi pojechałeś... szkoda, że zawsze ktoś musi obniżyć iloraz inteligencji na tym forum l/
0
adidas_00
jeśli ktoś będzie chciał śledzić wyniki na żywo to znajdzie odpowiednią do tego stronkę. wszyscy mamy internet :) nie tylko TY ;).
0
nałożyć karę za radość z bramki i podziękowanie za doping kibicom. żenada, działacze Espanyolu nie potrafią przyjąć porażki ;/
0
sciah
ale byki... ;]
0
sciah
ale nam się dostało. widzisz... fffj wskazał nam miejsce w szeregu ;].
fffj
jesteś najmądrzejszy i najinteligentniejszy, dyskusja z Tobą to dla mnie prawdziwa przyjemność i cieszę się, że mogę z kimś takim pogawędzić od czasu do czasu. może dasz mi jakieś wskazówki jak być lepszym Polakiem??
0
chociaż w meczu Portugalia-Dania pan Webb też popełnił kilka poważnych błędów na spółkę ze swoimi asystentami... chociaż wtedy gwizdał na korzyść Portugalii która i tak przegrała, więc bez obaw. zwycięży lepszy.
0
hanc
absolutnie się z Tobą zgadzam. oczywiście darzyłem nienawiścią pana Webba, jak każdy Polak, ale potem doszedłem do wniosku, że nie zasłużyliśmy na ani jeden punkt w w ME. trzeba grać, a jak się gra to się wygrywa i nawet błędy sędziego nic nie zmienią.
0
Tak dzieje się z reguły kiedy nie potrafi sie przegrywać. Co się dziwić, derby to derby. Niech sobie Espanyol składa skargi, ale to Barca wygrała mecz i to Barca jest tym lepszym klubem w Barcelonie.
0
To normalne, że jeden by zagwizdał karny a drugi nie. ja osobiście podyktowałbym jedenastkę i się sędziemu nie dziwię. takie spotkania sędziuje się nadzwyczaj ciężko, zresztą było to widać. obrońca pierwsze wybijał piłkę, ale też podciął Eto. bardzo trudna sytuacja, Eto wykorzystał dotąd nabyte doświadczenie i wykonał efektowny upadek. ja sam byłem pewny, że sędzia podjął słuszną decyzję, ale teraz gdy kilka razy obejrzałem powtórkę to pojawił się u mnie cień wątpliwości. no ale, to jest piłka, a sędzia jest tylko człowiekiem i mylić się może. jeśli się faktycznie pomylił to cieszy fakt iż na korzyść Barcy :).
0
ramon59
próbuje Cię zrozumieć, ale nie mam już argumentów, żeby móc przekonać Cię do tego iż w Barcy jest lepiej i wszystko idzie ku dobremu. każdy i ja też chce oglądać Barcę nie tylko wygrywającą, ale grającą w pięknym stylu. jednak ja potrafię cieszyć się z każdego zwycięstwa i nie szukać dziury w całym. niby tłumaczysz, że drużyna nie ma zgrania a już oczekujesz tej "kosmicznej" gry i zdecydowanych zwycięstw. na temat Pepa się nie wypowiadaj, bo powtarzam po raz kolejny, ten człowiek powinien zostać rozliczony wtedy jak przyjdzie na to czas. jego zadaniem nie jest efektowna gra i strzelenie multum bramek w sezonie tylko zdobycie jakiegoś trofeum, które pozwoli przywrócić wiarę tym którzy nadal jej nie odzyskali, pomimo tego, że na siłę próbują tutaj to wszystkim wmówić. kwestia trofeum nie jest rozstrzygnięta, więc nie oceniaj Guardioli zbyt szybko, bo sam brak doświadczenia nie jest żadnym argumentem. obecną Barcę, a Barcę spadającą na dno pod wodzą Ryjka dzieli ogromna przepaść. ja różnicę widzę, przyjdzie czas że i Ty zobaczysz.
pozdrawiam Cię i więcej optymizmu życzę :)
0
Barca zasłużyła na to zwycięstwo i tyle. nie ważne jak padały bramki, sędzia mylił się na korzyść jednych i drugich. ważne są 3 pkt zdobyte na bardzo trudnym terenie :).
0
przepraszam za podwójny komentarz.
0
italiano
VV źle się zachował, ale był faul i po co się kłócisz jak sam dobrze wiesz że bramki nie powinno być. co do tego, że nasz bramkarz jest słabym ogniwem się zgodzę, ale przepisy są przepisami.
0
italiano
VV źle się zachował, ale był faul i po co się kłócisz jak sam dobrze wiesz że bramki nie powinno być. co do tego, że nasz bramkarz jest słabym ogniwem się zgodzę, ale przepisy są przepisami.
0
chłopczyku nie będę Cię wyzywał tak jak Ty mnie, bo Ciebie już los wystarczająco ukarał... Pisz szybko komentarze, bo ban zapewne na Ciebie już czeka :).
0
jeb... barce
kiedy pojawia się na forum ktoś taki jak Ty od razu jestem zwolennikiem akcji Podaruj Dzieciom Słońce. jesteś głupszy niż ustawa przewiduje :)
0
Jeśli chodzi o Toure to też pomału zaczyna mnie to wkurzać. w ubiegłym sezonie jeden z najlepszych zawodników drużyny. kiedy Barcy nie szło on grał na wysokim poziomie, a wiadomo, że nękała go kontuzja. dla mnie ten piłkarz jest najlepszym transferem oprócz Alvesa w ostatnim czasie. udowodnił to na boisku. nie wiem jak dokładnie wygląda jego sytuacja. może nie jest jeszcze w formie, potrzeba mu czasu i ogrania. może Pep nie daje mu pograć, bo nie uznaje go za piłkarza pasującego do jego wizji. szkoda, bo Toure może wnieść dużo do gry.
0
italiano
Mówisz, że Pep nie jest trenerem dla Barcy?? na jakiej podstawie to stwierdzasz? dla mnie mało ważne jest że wygraliśmy po rzucie karnym w ostatniej minucie. wiem, że niektórzy oczekują samych wyników jak z Gijon, ale tak się nie da. zresztą popatrz człowieku na statystyki. widać od razu kto zasłużył na zwycięstwo. jest wygrana w derbach i mnie to bardzo cieszy, a to że tylko 2:1 to mi lotto :). ważne, że ta drużyna z meczu na mecz jest coraz lepsza i niech się Real, który tak chwalisz zacznie bać ;].
Jeśli chodzi o Valdesa to był faul i powinien być odgwizdany rzut wolny.
0
goście znowu narzekają. Was ludzie nie idzie w żaden sposób zaspokoić. wygrany mecz derbowy i jeszcze Wam źle? w takich meczach właśnie trzeba mieć trochę szczęścia i dobrze, że nam dopisało.
0
wreszcie mecz na cyfrze :)
0
Casillas trzyma wysoki poziom od kilku lat. to jest bramkarz, który broni właśnie te niemożliwe do obrony piłki. dla mnie Iker jest wielkim bramkarzem i nie boję się powiedzieć tego na forum Barcy :). zazdroszczę Realowi takiego goalkipera :]
0
Skoro jego życie jest w Londynie to niech skorzysta z zimowego okienka i szuka klubu w Anglii. mam dość już słuchania jego tłumaczenia. współczuję mu, ma problemy, ale Barca to nie jest klub dla złamanych serc. tu trzeba grać, samo nazwisko nic nie znaczy.
0
Jak tylko temat dos Santosa jest poruszany na forum to zaraz wybucha dyskusja na temat tego, czy Barca zrobiła dobrze czy źle sprzedając młodziana. chciał odejść to odszedł, proste. czy real zrobił dobrze sprzedając Robinho??? przecież Brazylijczyk był świetny... Trzymanie zawodnika na siłę w drużynie jest najgłupszym ruchem jaki klub może zrobić.
oprócz tego jestem zdania, że jakby Pep chciał mieć Giovanniego w składzie to by mu to uświadomił i zmotywowałby go do pozostania w klubie. najwyraźniej młody nie pasuje do wizji gry Guardioli.
0
lincoln25
weź się człowieku nie wygłupiaj. nie ujmuję naszemu bramkarzowi, ale do Casillasa brakuje mu baaardzo dużo. temat nie podlega nawet dyskusji.
0
jak już mówiłem przy bramce nr 1 dla Betisu Valdes nie ma żadnej winy. przy drugiej w sumie też nie, strzał dobry i precyzyjny, ale myślę, że gdyby w takiej sytuacji znalazł się Casillas lub Buffon to gola by nie było :)
0
macie problem z źle napisanym wyrazem. piszcie na temat.
0
fffj
WIDZIAŁEM BRAMKI!!!
To mi wystarczy. twierdzisz, że masz rację to ok. utwierdzaj się dalej w tym przekonaniu. ja nie zamierzam się z Tobą kłócić.