gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro przez większość czasu jest bezrobotny i osiągnięcia zawdzięcza kolegom z drużyny to po co go zmieniać? po co tracić pieniądze na innego golkipera, który niekoniecznie się sprawdzi. Valdka nie uważam za Boga, ale takie głupie gadanie mnie wkurza.
A co znowu Ci zrobił Eto`o? Dajcie już sobie spokój z tymi głupotami. Fakt, że Villa będzie łatwy do wyjęcia z Valenci zamydlił Wam trochę oczy. Kierujcie się rozsądkiem, a nie fantazjami wyciągniętymi z Fify.
0
glob3r
powiedz jeszcze coś mądrego...
0
Co się czepiasz? ogólnie Stefek jest zadowolony, że Valdek zostaje z nami i wypowiada się o nim ciepło. Uspokój się i nie prowokuj! :]
0
No i po problemie :)
0
Ile razy widzieliście tego Asenjo w akcji, że tak go wolicie?
Pewnie sugerujecie się tym co pisze prasa ("Asenjo przyszłość hiszpańskiej piłki"). Jesteście pewni, że lepiej sprawdzi się niż VV?
Lepszym bramkarzem kiedyś może zostać, bo ma talent i ogromne możliwości, ale na to potrzeba czasu.
0
Powiedział: "Guus Ty stary pryku nie podniecaj się, bo Iniesta zaraz bramę wsadzi" :)
0
Looky - tak jak mówisz. Pomińmy pomniki, ale na maksymalne zaufanie zarząd i sztab szkoleniowy zapracowali sobie bez dyskusji.
0
Guardiola zagrał na nosie wszystkim swoim przeciwnikom, których było bardzo wielu. Osobiście mnie to cieszy, bo nie lubię gdy ktoś skreśla trenera już na starcie, gdy tak naprawdę nic o nim nie wie.
To samo dotyczy Laporty. Bzdury jakie wypisywali tutaj użytkownicy typu Antilaporta wołały o pomstę do nieba. warto było się ośmieszać?
0
Ostatnio Victor zyskał u mnie bardzo duży szacunek, na który niewątpliwie sobie zapracował. Nie uważam go nadal za Tytana światowej piłki, ale za golkipera godnego gry w pierwszej jedenastce Barcy.
Na obecną chwilę wolę się wstrzymać z przedwczesnymi ocenami, bo to tylko doniesienia prasowe, ale jeśli to wszystko okaże się prawdą Valdes skompromituje się doszczętnie.
Powody? jest ich wiele. To Barca rozwinęła go piłkarsko. Tu dorastał, zyskał doświadczenie i umiejętności. Świat się z niego śmiał na każdym kroku, ale trybuny Camp Nou zawsze witały go ciepło. Maksymalne zaufanie zarządu i trenerów, w innym klubie już dawno byłby sprzedany, bądź zastąpiony lepszym bramkarzem. No i najważniejszy powód jaki podał Demones. Valdek jest obecnie pierwszym bramkarzem najlepszej drużyny Europy, dostał propozycję podwyżki, więc co mu jeszcze do szczęścia brakuje. może szuka nowego wyzwania.
0
szyna192>>>Po co Villa? nie widzę dla niego miejsca.
Ribery Eto`o Messi
0
Dla mnie przyjście Villi powinno być równoznaczne z odejście Eto`o. Mam nadzieje, że Kameruńczyk otrzyma nowy kontrakt i zostanie, a wtedy kwestia środkowego napastnika zostanie rozstrzygnięta.
Skoro Laporta chce rozsądnie dysponować funduszami to na pewno nie będzie wykładał 45 baniek na wzmocnienie pozycji, która priorytetem nie jest. Osobiście wolałbym Davida Silvę, ale tylko wtedy gdy nie uda nam się kupić Riberego.
Ściągnięcie lewego skrzydłowego pozwoli Henkowi częściej występować na pozycji środkowego napastnika. Mając Eto`o i Henrego, a także młodego Bojana nie trzeba nam nic więcej.
0
lincoln25
Ojciec Valdesa też domaga się wysokiej podwyżki. oczywiście zgodnie z treścią newsa.
0
Prasa znalazła sobie kolejny temat do plotkowania... Nie wierzę.
Należy trzymać się swoich zasad. Jeśli VV nie przystanie na propozycję zarządu to powinien zostać pożegnany. Mieliśmy wspaniały sezon, ale gramy dalej. Skoro VV ma zarabiać 9 mln rocznie to ile powinni brać Xavi, iniesta, Messi i inni równie zasłużeni zawodnicy, którzy błyszczeli w minionym sezonie?
0
Ciekawa sytuacja. Jak już mówiłem system płac obowiązuje każdego i na Valdesie świat się nie kończy. Skoro zawsze sprawiedliwie krytykujemy bujające w obłokach gwiazdki to należy też zrobić to teraz. Podwyżka się Valkowi należy bez wątpienia, ale zachowajmy rozsądek. Trudno mi sobie wyobrazić Valdesa w innej drużynie. W żadnym innym klubie nie otrzyma takiego kredytu zaufania. Niech nie zapomina o tym, że w Barcelonie zawsze będą go kochać i wszystko mu wybaczą. W MU seria baboli posadzi go na ławce.
Victor potrzebuje Barcy i Barca potrzebuje jego. Wszystko dobrze się skończy.
0
Wspaniały piłkarz, wart dużych pieniędzy. Oby wszytko potoczyło się zgodnie z planem.
0
Dwa różne modele i bardzo cieszy mnie fakt, że Laporta zachowuje spokój. rozsądek będzie kluczem do sukcesu. My już mamy swoje gwiazdy, a Real musi je kupować. My mamy sposób na porywającą grę wieńczoną sukcesami, a Real będzie musiał go znaleźć.
Dziwi mnie postawa Victora. Zasłużył na podwyżkę, to pewne, ale niech zbytnio nie szaleje, bo nie wiem czy w innym klubie będzie miał tak dobrze jak w Barcelonie. Nie wiem czy w ogóle jakiś klub światowej klasy byłby zainteresowany usługami naszego nr 1. Chce grzać ławę to niech pokazuje foszki. chyba, że znudziło mu się ciągłe bezrobocie podczas meczów i chce zmienić klub na słabszy aby więcej bronić :). system płac obowiązuje wszystkich. Na Valdesie się świat nie kończy.
0
Ja wiem jedno. Kasa to nie wszystko. W każdej drużynie powinno być miejsce dla gwiazd, rzemieślników i wychowanków, którzy kierują się wielką miłością do klubu. Sprowadzenie kilku gwiazdek za kolosalne sumy może zachwiać równowagę w klubie, jeszcze jak popatrzę na osobę Ronaldo to wcale nie boję się przyszłości.
Real na pewno będzie groźny, bo zawsze jest groźny, ale zespół naszpikowany drogocennymi świecidełkami musi być trzymany w ryzach, bo wystarczy jeden mały konflikt i z ekipy silnej znowu zrobi się średniak europejski.
Nie oglądać się na Real i spokojnie realizować postawione przed sobą cele. na dzień dzisiejszy to Barca jest najlepszą drużyną w Europie. mamy potęgę, którą trzeba tylko troszkę odświeżyć, dodać coś nowego, naoliwić mechanizmy i zachwycać świat. Real przechodzi remont generalny. Zanim wszystko zacznie się kręcić Pani Krysia pokłóci się z zarządem i będzie zawodach.
0
Ja cały czas liczę na pomyślne zakończenie negocjacji z Samuelem. Dziwne wydaje się to zainteresowanie Zlatanem. Pep jest przeciwnikiem takich czarnych charakterów. Wielu tutaj ma ciągłe pretensje do Eto`o bo niby psuje atmosferę w szatni i klubie, a za Szweda daliby sobie głowę obciąć. To chyba nie wiecie jakie foszki potrafi pokazywać Pan Ibra.
Mam nadzieję, że to tylko plotki i do takiej zamiany nie dojdzie.
0
Skoro Valdes swoją grą przekonał Laportę do tego, iż jest jest najlepszym bramkarzem na świecie to Yaya spokojnie zapracował sobie na miano najlepszego defensywnego pomocnika. co tu dużo mówić, Toure powinien być zatrzymany za wszelką cenę w drużynie, bo jest klasowym piłkarzem.
0
Ja będę się upierał przy swoim i twierdził, że Martin jest świetnym zawodnikiem, tylko potrzebuje czasu. W jego grze widać było nerwowość, ale czy to dziwi? Chłopak musiał się przekodować na całkiem inny styl gry, a nie miał zbyt wiele okazji na to. Jednak gdy grał to pokazywał się z dobrej strony, fatalne błędy w wyprowadzaniu piłki można mu wybaczyć, zresztą z meczu na mecz było coraz lepiej.
0
Krytyka nie jest obrazą. Dla mnie Hleb powinien odejść, bo się nie sprawdził. Teraz już chyba nawet nie ma motywacji do walczenia o miejsce w składzie. Czy tak do końca Białorusin nie pasuje do Barcy? Ciężko powiedzieć, grał zbyt mało, moim zdaniem Pep powinien częściej dawać mu szanse, ale trener decyduje i ma swoje odczucia co do każdego piłkarza.
Patrząc na Caceresa można zobaczyć chłopaka z ogromnym talentem, ale naokoło każdy trąbi, że się nie nadaje, że był złym transferem itp. Ten chłopak ma przyszłość, ale jeśli ma grzać ławę to niech odchodzi, bo szkoda jego talentu.
0
sciah
Na obecną chwilę napisałbym to w ten sposób
Iniesta=Messi
0
Jak tu można chociaż trochę szanować tego piłkarza. Przed meczem zaczynał mówić z sensem, myślałem, że może dojrzał i zrozumiał pewne sprawy. Teraz znowu żałosna wypowiedz. Skoro Barca wygrała LM to znaczy, że jest najlepsza i to jej należało się zwycięstwo.
0
Chyba teraz nie można mieć wątpliwości jak ważny dla drużyny jest Eto`o. Bramka, wspaniałe podania... Nie ma drugiego takiego napastnika na świecie.
byliśmy lepsi. Nikt nie złoży na arbitra, na fuksa, czy brak sprawiedliwości. Zagraliśmy dużo lepiej i zasłużyliśmy na wygraną.
Dziękuję Bogu, że mogę przeżywać takie chwile.
VeB
0
Coś pięknego. Świętowanie czas zacząć!!!
0
Nie faulować i po problemie :)
0
Moim zdaniem Samuel powinien odpocząć. Co z tego, że zagra z Osasuną jak i tak będzie marnował dogodne sytuacje. Musi nabrać sił i świeżości. Nic nie można robić na siłę, jego zdrowie jest ważniejsze niż klasyfikacja strzelców.
0
Moyart - nie ma co się denerwować. Niech sobie płaczą.
Barca w tym sezonie zbyt dużo nam dała. Teraz po każdym 1:0, czy 2:0 będzie pełno frustratów, bo mogło być przecież 8 i sam Eto`o powinien z cztery wsadzić. Powołują się na innych napastników, ale podejrzewam, że Ci snajperzy mieliby wielkie problemy z przyswojeniem sobie naszej filozofii gry.
ja w Eto`o wierzę, bo wiem, że ilość sytuacji do jakich dochodzi jest owocem jego wielkich umiejętności i świetnego zgrania z naszymi rozgrywającymi. Czasem trzeba na niego popatrzeć w inny sposób, bo po raz kolejny powtarzam, że jego zadania niczym nie przypominają zadań jakie mają dziewiątki w innych zespołach.
0
Moyart - i kupimy fenomena Benzema, który na miejscu Eto`o miałby już ze sto goli :>
Zamiast świętować i oblewać mistrza, frustraci zirytowani nieskutecznością Eto`o otwierają sobie już okno transferowe.
A jak czytam wypowiedzi typu "ja od zawsze byłem przeciwnikiem Eto`o" to mi się płakać chce. jak można być kibicem Barcy będąc zarazem przeciwnikiem jednego z najlepszych napastników tego klubu w historii?
0
Czy Messi będący przez kilka spotkań w słabszej formie też ma być spisany na straty. Poziom zrozumienia między Samuelem i resztą drużyny jest niesamowity. Tego inni napastnicy długo musieliby się uczyć. Eto`o zawsze daje z siebie wszystko co być może teraz spowodowało dołek formy. Zmęczenie na tym etapie sezonu jest czymś normalnym. Weźmy jednak pod uwagę fakt, że dzięki trafieniom naszej "9" już dziś możemy świętować mistrzostwo. Ma w tym wielki udział. Kiedy jego skuteczność była potrzebna to strzelał.