gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś pięknego. Oglądam ten filmik po raz setny i ciarki mnie przechodzą jak cholera. Cały dom postawiony na nogi, olbrzymia radość, skakaliśmy z kumplem jak dzieci :).
A sposób świętowania w Katalonii bardzo ciekawy. Oby więcej takich momentów.
0
wspomniales o Givenie i faktycznie na poczatku sezonu ten bramkarz mnie zachwycil. teraz jakos nie mialem okazji widziec go w akcji. reszta swiatowej czolowki juz moze tak czesto nie zachwyca, ale bronia dobrze, a Iker najczesciej miewa przeblyski geniuszu moim zdaniem.
Nie mozemy zapominac o Palopie i ostatnio Dida radzi sobie calkiem niezle. VV niczym wielkim sie nie wyroznia, ale utrzymuje rowna forme i to jest duzy plus.
0
kaktus
Juz Ci kiedys mowilem o Twoim zanizaniu poziomy dyskusji. jestes tu nowy a najglosniej krzyczysz. do Hanca naprawde Ci wiele brakuje, wiec wyluzuj jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia.
z Hancem trzeba umiec rozmawiac i zrozumiec jego wielka milosc do naszego nr 1 :).
Daruj sobie te dzieciaczki, bo jak widac sam nie dorosles do powaznej dyskusji.
0
hanc
haha Ale Ci pojechal. :)
Z drugiej strony nie sledzisz zbytno ligi wloskiej, a z wielka pewnoscia stwierdzasz, ze VV jest the best. Cesar to pierwszy pewniak, ktory jest od Valdzia lepszy.
Jak jest u Ciebie z innymi golkiperami? zauwazylem, ze na temat Ikera wypowiadasz sie tylko jak zagra slabiej. po swietnych meczach jak zawsze twierdzisz ze mial fuksa :).
Przepraszam za styl pisania, ale mam awarie komp i musze klepac z tel :)
pozdrawiam
0
A czy ja napisałem, że Ty? Takie argumenty padały wielokrotnie.
Wypowiedź na temat juniorskich osiągnięć Ikera mogłeś potraktować pół żartem, pół serio. Chciałem tylko dać do zrozumienia, że Casillas od początku przejawiał wielki talent i krok po kroku stawał się lepszy i lepszy. To co wygrał jest także jego zasługą, to samo tyczy się Valdesa.
Nasz bramkarz obecnie prezentuje bardzo wysoki poziom i szanse powinien dostać. O nr 1 nie ma nawet co myśleć, bo sama dyspozycja w klubie nic nie znaczy. Jeśli bramkarz Realu będzie dobrze skutecznie strzegł bramki reprezentacji Hiszpanii to nikt go nie wygryzie i to chyba jest jasne. Zresztą Casillas jak na razie broni całkiem nieźle.
0
Zgadza się. Nikt nie mówi, że jest słaby, ale że ostatnio gra słabo owszem. Pierwsza zasadnicza sprawa jest taka, że nie da się dyskutować z wielkimi fanami Zlatana, którzy przyszli tu wraz z nim. Jeśli ktoś po fatalnym meczu w wykonaniu Szweda napisze, że Ibruś zagrał wyśmienicie to już kaplica :). Gość wypada z grona kandydatów do rozsądnej dyskusji. .
Druga rzecz to kwestia zaangażowania. Kilka razy był w polu karnym, kilka razy człapał gdzieś w okolicach szesnastki. Zaznaczam, że moim zdaniem i tak poprawił się pod tym względem i zaczął trochę szybciej po boisku się poruszać.
Nie bierzmy sobie do serca tego co mówi Guardiola na konferencjach. On nigdy złego słowa na swojego grajka nie powie, prędzej zwali winę na siebie. Ważne, żeby w szatni umiał potrząsnąć drużyną, a Zlatana trzeba dobrze szarpać, bo gwiazdkę zgrywać potrafi jak nikt inny :).
0
Krytyka po meczu jest czymś normalnym. Jeśli komuś nie podobał się występ danego gracza to może otwarcie to przyznać. Zawsze należy jednak zachować rozsądek. Ibra zaliczył asystę i chwała mu za to, oprócz tego nic wielkiego nie pokazał, ale czasem chociaż ruszył dupę do obrońcy i próbował odebrać mu piłkę. To już jest jakiś postęp. Dla mnie on wcale nie musi strzelać gdy drużyna wygra. Ważne, żeby chociaż starał się wnieść coś nowego, a przecież po to przyszedł do Barcelony.
Nie wiem jakie on ma ta naprawdę zadania, ale kiedy w pole karne ze skrzydła idzie dobra wrzutka to taki kolos powinien tam być i szukać strzału głową, a jak widać prędzej można się Xaviego w tym rejonie boiska spodziewać. Jest asysta, jest lepiej może Zlatan znowu zacznie grać na wysokim poziomie.
0
Nie trzeba komentowac, bo nie wiesz co powiedziec. Trzeba miec zle poukladane w glowie, zeby wszystkie osiagniecia golkipera Realu przypisac szczesciu itp. Iker bedac juniorem dal nadzieje hiszpanskiej pilce i nikt sie nie zawiodl.
kolejny przykla braku obiektywizmu w ocenie obu bramkarzy to opinie po wczorajszym meczu. Valdek popisal sie parada po rzucie wolnym, Casillas by mial fuksa bo pilka wpadla wprost w niego. takich przykladow jest mnostwo.
Nic nie zmieni faktu, ze VV zagral wczoraj bardzo dobrze.
0
Dla Henka to śmieszne pieniądze, ale dla poszkodowanych ogromna suma, która w obecnej sytuacji ma podwójną wartość.
0
Jeśli chodzi o grę nogami to Valdes świetnie opanował tą sztukę i wydaje się, że musiał pobierać nauki od samego Xaviego. Zachwycają mnie jego cięte długie i dokładne podania. Czasem lepiej wybić na aut niż pod nogi przeciwnika. Przekoduj komórki głowy, bo żyjesz przeszłością. :)
0
Casillas jako junior osiągnął więcej niż VV w całej dotychczasowej karierze. Jeśli ktoś twierdzi, że te wszystkie wyróżnienia i sukcesy zdobył dzięki nazwisku to kompromituje się jeszcze bardziej niż ten, który śmie powiedzieć iż golkiper Realu jest słaby.
Nad resztą szkoda się rozwodzić, bo temat był wałkowany setki razy i jedno zawsze wynikało: VV broni kosmicznie, Iker ma fuksa. Niech tak zostanie, jeśli ktoś po takich słowach odczuwa komfort psychiczny to nie ma sensu niczego psuć :)
Cały czas nie wiem po co ten płacz o kadrę. Del Bosque chyba wyraźnie powiedział, że jest konkurencja. Dlaczego ma zmieniać Casillasa skoro ten bramkarz jest sprawdzony i cały czas broni dobrze. Należy zwrócić uwagę na sytuację jaka panuje w Realu od pewnego czasu. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. To nikomu na pewno nie wychodzi na dobre.
Jeśli na MŚ Iker da du*y to może swoją pozycję stracić, a Valdesowi pozostaje cierpliwe czekać i utrzymywać wysoką i równą formę. Wiele razy powtarzałem: Każdy jest panem swojego losu. Dariusz Szpakowski i reszta polskich znawców Victorowi kadry nie zabrała i mu jej na pewno nie da.
pozdrawiam
0
Bogaci ludzie zawsze niechętnie oddają swoje pieniądze. To jest choroba, uzależnienie, chcą więcej i więcej. Dlatego taki gest jest zawsze mile przyjmowany przez otoczenie. Gdybym miał tyle zer na koncie to też wspierałbym różne akcje charytatywne. Wielu piłkarzy regularnie wspomaga potrzebujących (Ronaldinho, Eto`o), więc Francuz jakimś superbohaterem nie zostanie okrzyknięty, ale dobrze, że postąpił w taki sposób.
0
Znowu pieprzycie o ogóle. Już raz powiedziałem mówcie za siebie, bo nie wiecie jak zachowaliby się inni.
A komentarze typu "Poje*ani Polacy", "Polacy są żenującym narodem" doprowadzają mnie do ataku śmiechu. Ludzie, którzy nieświadomie sami obrażają siebie, genialnie :)
0
bykun
Jaka jest Twoja narodowość? Czyżbyś też był żenujący? ;]
Ogólnie Henek zachował się bardzo ładnie jak już mówiłem. czy nie miał w tym jakiegoś podrzędnego celu nie wiem i ręki bym sobie nie dał uciąć.
Może są inni piłkarze, którzy wspierają ofiary tej tragedii, ale robią to dyskretnie. Po prostu przelew i po temacie.
0
Ładny gest. W obecnej sytuacji każdy grosz się przyda, a dla Henka to nie jest zbyt duży wydatek :).
zloman
Krótko skomentuję to co napisałeś, bo krew mnie zalewa jak czytam podobne wypowiedzi. Skąd wiesz, czy każdy by postąpił tak samo jak Henry? Gówno prawda. Przykład de Rossiego jest Ci znany? Przy okazji ręki Henrego postanowiłem sprawdzić, czy akurat każdy piłkarz w takiej sytuacji okaże się oszustem. jednak nie...
Ostatnio głośno było o pewnej kobiecie, która znalazła dużą sumę pieniędzy należącą do jakiegoś faceta (nie pamiętam dokładnie co gdzie i jak, ale wiem, że było). Też możesz głupio gadać, że każdy w korzystając z okazji zabrałby forsę i nie pisną ani słowa, a ta szczęściara postanowiła oddać całą sumkę w ręce policji, która odszukała właściciela. Jak widzisz są ludzie, którzy potrafią myśleć inaczej niż zdecydowana większość.
Mów za siebie kolego, bo jak widać Twoje myślenie jest błędne.
pozdrawiam
0
W sumie sędzia winny i tyle. Przecież Henry jest zaprogramowanym robotem, którym kierują różnorodne schematy. Pudełko wypchane elektroniką, pozbawione ludzkich cech itp...
Niech sobie robią co chcą, FIFA to jedna wielka mafia jak już ktoś zdążył zauważyć. Skoro tak było i jest to niech dalej będzie :)
0
Kaktus
Napisałbyś tak od razu i nie byłoby niepotrzebnych zgrzytów :). Wysnułem takie wnioski, bo rzucałeś typowe dla małolata hasełka. Też lubię oglądać popisy Zlatana, ale irytuje mnie jego brak zaangażowania (mówię o ostatnich meczach).
Pozdrawiam.
0
Wesol
Nagonka jak nagonka. Bandyci łamią prawo, często nikt tego nie widzi, częściej wynika to z nieudolności organów ścigania :) (podobnie jest z sędziami). Nikt ich nie widzi, ale nadal są bandytami. Gdy wina zostanie im udowodniona zostają ukarani. Tak powinno być w piłce. Nie możemy ciągle powtarzać, że tak jest od zawsze, ten sport ma to do siebie itp. Kiedyś jeździło się konno, teraz są samochody, świat idzie do przodu i pewne rzeczy powinny być udoskonalane. Strzelał Scholes, Diego, Messi, strzelił Henry i będą to robić kolejni, bo FIFA daje do zrozumienia, że nie ma podstaw do ukarania, więc nic złego się nie stało. Taki Witsel po brutalnym faulu na Wasylu powinien cały sezon siedzieć z małpami w ZOO, a tu dostaje śmieszne 8 spotkań zawieszenia i co najśmieszniejsze..... 250 euro grzywny :).
0
Mówiąc o zmianach przepisów nie myślę o dodatkowych arbitrach, czy analizie powtórki podczas meczu. Ot właśnie taka kara i nie finansowa :), bo dla takiego Henia zabranie kilku tysięcy nie jest niczym poważnym. Zawieszenie na kilka meczy na pewno przyniosłoby efekty.
0
Wesol03
Nie sądzisz, że pozostawienie Henrego bez kary da zły przykład całemu piłkarskiemu światu? Nie mam zamiaru dalej poruszać tematu tego oszustwa, bo różne stanowiska przyjmowali komentujący, niektórzy się niemal kompromitowali, więc swoje poglądy lepiej zachować w tym wypadku dla siebie.
Przepisy są łamane w każdym meczu, ale nie zgodzę się, że w taki sposób, w inny owszem. PO Twoich wypowiedziach wnioskuję, że masz poukładane w głowie, więc mam nadzieję, że mnie zrozumiesz :).
Fifa popełnia błąd. Padało wiele bramek po zagraniach ręką i najwyraźniej to nic złego. Może warto zmienić przepisy. Niech wiedzą, że jak sędzia nie zauważy to "Wielki Brat" i tak patrzy :]
0
Tak dla rozjaśnienia napiszę o co mi chodzi.
Zarzucam Zlatanowi brak zaangażowania w grę. Mówiąc w skrócie zgadzam się z oceniającymi. Osobę Kameruńczyka przywołałem, żeby ułatwić zrozumienie moich intencji. Jak powiedziałem, można zostawić po sobie dobre wrażenie będąc w słabej formie. Potem wymieniliśmy poglądy z Hancem, ale to chyba nic strasznego. Lepiej tak niż pisać głupie "idź kibicuje Interowi, bo jest tam Eto`o". On powiedział swoje ja swoje i gra gitara.
Jeśli chodzi o proces adaptacji to ma to oczywiście znaczenie, ale Szwed pokazał już, że potrafi zagrać świetny mecz w nowym klubie, więc coś jest nie tak. Mam nadzieję, że to coś nie potrwa długo :).
0
kaktus
Jeśli nie pasuje Ci to co piszę to nie czytaj. Po drugie pisząc na temat Eto`o miałem jakiś cel. Jeśli tym samym obraziłem Twojego idola to przepraszam. Mogę posługiwać się różnymi argumentami podczas obrony swojej opinii na dany temat. Czy to jest mierny poziom? wolę kilka razy pisać o Eto`o niż raz palnąć durny komentarz w stylu zbulwersowanego fana Ibracadabry...
Jeszcze raz powtarzam: nie pasuje, nie komentuj. Masz do powiedzenia coś więcej niż "Eto to Eto" lub "Ibra to Ibra" to powiedz, jeśli nie to przemilcz.
0
Barcel83
No widzisz, od razu inaczej. Zdanie, które zacytowałeś napisałem w pewnym celu, sprawdź to :). Ja odnoszę właśnie takie wrażenie i jak widać nie jestem sam. Nie ma sensu niczego powtarzać. Zlatan nie wykazuje się odpowiednim zaangażowaniem podczas meczu i uzasadnienie oceny jest trafne i sprawiedliwe.
0
Barcel83
Na czym polega ocenianie graczy po poszczególnym meczu i po co jest dyskusja?
Jasne, że będę chwalił Zlatana po dobrym meczu, baaa nawet to robiłem i co? gdy zagra słabo mam mu bić brawo bo na koszulce mu pisze Ibrahimovic? żenada...
0
kaktus
Pytał Cię ktoś o zdanie? Jeśli ktoś prowadzi dyskusję na pewnym poziomie, a Ty masz zamiar zejść poniżej tego właśnie poziomu to się nie odzywaj wcale :)
0
Przeczytaj dokładnie moje wypowiedzi to zrozumiesz o co mi chodzi. Moim zdaniem każdy zawodnik nawet w słabej formie może po sobie zostawić dobre wrażenie gdy chociaż się stara.
Znam sytuację Ibry, wiem że jest nowy i musi się przystosować. Pisałem o tym.
pozdro
0
... bo z Eto`o w ataku nie mogli sobie zbytnio na to pozwolić. Widać, że marnujemy nasz wielki atut jakim są szybkie podania w uliczkę. Zlatan jest po prostu zbyt wolny i nie dysponuje odpowiednim przyśpieszeniem.
Przepraszam za ucięty komentarz :)
0
Ale "techniksów" w drużynie mamy mnóstwo. taka rakieta na szpicy by się przydała. Teraz częściej przeciwnicy grają wysuniętą obroną, bo z Eto
0
hanc
W życiu nawet nie pomyślałem o powrocie Eto`o :). jego rozdział w Barcelonie jest zamknięty. Nie zgadzam się tylko z tymi, którzy twierdzili, że Samuel nie dorasta do pięt Zlatanowi.
0
Człapanie po boisku, brak zaangażowania kiedy cała ekipa się spręża. Coś w stylu "ja jestem wielki Ibra i nie muszę pracować dla drużyny, to drużyna ma pracować dla mnie".