0

Bykunn

Tak się teraz przyczepie, bo mówisz o kibicach sukcesu itp, a sam od dłuższego czasu jedziesz po Zlatanie Oczywiście w kwestii gry Szweda zgadzam się z Tobą i trzymam Twoją stronę. Gra słabo to zasługuje na krytykę. To samo dotyczy VV. Kiedy puści szmatę lub zagra słaby mecz to będzie krytykowany i to jest coś normalnego. Więc o co chodzi? :]

0

Statystyki to żadne tłumaczenie. Patrząc na grę Victora nawet ślepy zauważy, że formę ma wysoką. Nr 1 Casillasa jestem w stanie zrozumieć, bo MŚ to nie przelewki i doświadczenie odgrywa olbrzymią rolę. Co do Reiny nie wypowiem się, bo ostatnio nie widziałem go w akcji, ale Lopez? Dziwna decyzja, ale może selekcjoner ma swoją wizję drużyny i wybiera tych, którzy do niej pasują. Mimo wszystko sparing Valdkowi się należy, żeby mógł jeszcze bardziej do siebie przekonać.

0

Technika to nie wszystko. Aby piłkarz w pełni wykorzystywał swoje walory techniczne musi być szybki i zwinny. Zlatan ma z tym problemy i dlatego jego kiwki marnie się kończą. W sumie to on najczęściej kiwa sam siebie, ale co poradzić?

Tu nie chodzi o jego bajer, bo przyszedł pełnić inną rolę. Mieliśmy mieć m.in. korzyść z jego wzrostu, ale jak Xavi, czy Messi częściej dochodzą do główek w polu karnym to coś musi być nie tak.

0

sphinks

Mówimy o zawodowym piłkarzu. Ile razy mam powtarzać, że to zawodnik światowej klasy, który kosztował duże pieniądze. Ma stać na spalonym, żeby oszczędzać siły? daliśmy tyle szmalu za zawodnika, który nie wytrzyma 90 minut na normalnym poziomie naszej drużyny? Nie żartujmy. On jest duży, ale nie otyły :).

Faktem jest, że czasem Szwed zaczyna straszyć obrońców przeciwnika, o tym już pisałem, jakie mamy z tego korzyści napisałeś Ty.

Jest 3 pkt po słabej grze całej ekipy. Są zawodnicy, którzy mimo wszystko zasłużyli na pochwałę, ale Zlatan według mnie nie znajduje się w ich gronie. Tyle w temacie, zdarza się.

0

bykunn

Sergio roboty dużo dziś nie miał, ale napisałeś wcześniej, że zagrał bardzo dobrze i z tym się nie zgodzę. Zagrał bez fajerwerków, kilka strat zaliczył, poczekam na oceny pomeczowe, ekipa oceniająca na pewno wszystko nam ładnie napisze.

Chłopak ma talent, ale Yaya moim zdaniem jest lepszy. Argumenty już podawałem wielokrotnie więc szkoda się powtarzać.

0

Argumenty typu "Pep tak powiedział" itp. nie są argumentami. Pep mówi to co ma mówić i bardzo dobrze, że tak robi. Prędzej weźmie wszystko na siebie a swoich podopiecznych oczyści z zarzutów.

0

peter

Wydaje się, że Xavi złamał linię spalonego, więc to głównie może być jego wina.

0

sphinks

Idąc Twoim tokiem myślenia można stwierdzić, że najlepiej będzie jak Zlatan się położy w polu karnym rywala i będzie wstawał gdy nasi zaatakują. Oszczędzi wtedy mnóstwo energii :).

W sumie to Szwed nawet coś próbował wywierać presję na defensywie Malagi, więc zaczyna się uczyć. Oby tak dalej.

0

sphinks

Jestem już stracony? Hahaha. Świetny argument na obronę swojego zdania.

0

sphinks

Ja napisałem, że Ibra faulował przy bramce.

"Wydaje mi się, że Ibra może sobie na tym spalonym stać ile chce. Po pierwsze sprawia to, że kiedy rusza akcja i obrońcy się za nią przenoszą pod swoje pole karne to Ibra bez marnowania energii już tam jest." daruj sobie podobne filozoficzne myśli jeśli możesz. Drugie zdanie wprost rozbrajające.

Jest jeszcze coś takiego jak gra na granicy spalonego i wyjścia do prostopadłych piłek, ale pogodziłem się już z tym, że Ibra takiego czegoś nie zrobi, bo jest zbyt wolny.

Nie jest tak, że wszystko co zrobi jest złe, bo jakieś pozytywy w jego grze można dostrzec. Jednak nie jest też tak, że wszystko robi dobrze, bo się nazywa Ibrahimovic. Jak już mówiłem z wielkimi fanami Zlatana nie da się dyskutować.

0

Mecz delikatnie mówiąc nie wyszedł nam za bardzo. Nie ma co wychwalać gry defensywnej Malagi, bo w formie pojechalibyśmy z nimi jak z juniorami :).

Dobrze, że w słabej dyspozycji łapiemy 3 pkt, ale coś trzeba zmienić, bo nie jest dobrze.

Zlatan "czołg" Ibrahimovic faulował, więc nie ma co przeklinać sędziego. Gdyby nie pomógł sobie ręką bramka zostałaby uznana. Ogólnie gra naszej dziewiątki taka sobie, ale kilka razy celnie podał, więc jest super wypasiony i git.

Pedro po raz kolejny pokazał, że nie jest konieczne wchodzenie z piłką do bramki. Jak powiedział Pan Leszek Orłowski ten chłopak jest dla Barcy bezcenny.

0

Jak można skreślać kogoś nie dając mu nawet szansy gry? Od czego są sparingi? Oczywiście to tylko przypuszczenia, ale szczerze mówiąc bardzo wątpię w występ VV na mundialu.

0

To czy VV jest najlepszy, czy najgorszy to kwestia własnej interpretacji. Jeden będzie mówił tak, drugi inaczej. Ja swoje zdanie mam, nie będę się powtarzał, bo nie ma sensu.

Victor powinien dostać powołanie!!! Nie dlatego, że jest najlepszy w swoim fachu, ale dlatego, że gra obecnie bardzo dobrze. Dziwna decyzja, ale to było do przewidzenia niestety.

0

Masz rację Atlas. Ibra jest wyższy o 15 cm. :)

Gdyby Szwed nie spuścił z tonu to mógłby na koniec sezonu osiągnąć całkiem ładny wynik. Oby wrócił do formy.

0

To tylko gdybanie. Pamiętasz co się działo gdy Pep go skreślił? Kameruńczyk udowodnił swoją przydatność i rozegrał historyczny sezon z Barcą walnie przyczyniając się do zdobycia potrójnej korony. To są fakty nie gdybanie.

Może teraz też wystarczyło Samuela postraszyć i nastrzelałby drugie tyle bramek :). Kto wie. Oczywiście możemy przypuszczać wiele opcji. Ja także byłem za odejściem Eto`o i cieszę się że odszedł jako bohater. Bo wiesz, że najlepiej ze sceny zejść niepokonanym :].

Teraz niech sobie gra jak chce. To nowy etap jego kariery, ale nic nie zmieni faktu, że poprzeczkę w Barcelonie powiesił bardzo wysoko i nawet taki wielkolud jak Zlatan będzie miał problemy, żeby ją przeskoczyć.

0

Co kogo teraz obchodzi Eto`o i jego gra w Interze. W Barcelonie grał tak, że jak na razie Ibra mu do pięt nie dorasta i na tym się skupmy :).

0

challenger

Mówmy o słuszności :). W świetle przepisów CR był faulowany. Wytrącony podczas dryblingu, położył się i sędzia odgwizdał karniaka. Ja wiem, że wielu by to ustało, ale mówiłeś o szanujących siebie piłkarzach. CR najwyraźniej się nie szanuje.

Przy takiej szybkości różnie można zareagować nawet na tak słabe kopnięcie w stopę. Moim zdaniem sędzia przy obu karnych zachował się dobrze. Tzn. powiem inaczej: sędzia może spokojnie się wytłumaczyć ze swoich decyzji.

0

Czasami ciężko racjonalnie wytłumaczyć zachowanie danego piłkarza. Chyba tylko sam Lehman wie co chciał zdziałać :). Za samą próbę powinien dostać żółtą kartkę.

0

Obejrzałem skrót drugiej połowy. Niestety bohaterskiej postawy Zlatana nie widziałem, ale wejście Lehmana było idiotyczne. Nie wiem co chciał zrobić, ale dobrze że Carles odpuścił, bo mógł do końca tego meczu nie dograć.

0

Sędzia widział rękę Pique i wyraźnie tłumaczył Niemcom dlaczego jedenastki nie podyktował. Jak najbardziej zgadzam się z arbitrem.

Znowu popełnialiśmy głupie błędy w defensywie. Coś z tym trzeba zrobić. Czekam na cały mecz :)

0

Czasami warto zwrócić uwagę na to jak dana drużyna gra ostatnimi czasy, a nie tylko na to, że się nazywa Stuttgart i teoretycznie powinna być słaba. W LM nie ma słabych drużyn, a na taką drużynę jak Barca przeciwnik wychodzi podwójnie zmotywowany.

0

Nawet grając fatalnie osiągamy dobry wynik, więc nie ma powodów do paniki :). Skończę służbę to nadrobię zaległości i zobaczę czy było aż tak źle, czy tylko gorzej niż zwykle.

pozdrawiam

0

Meczu nie oglądałem niestety. Z komentarzy wnioskuję, że chłopaki zagrali delikatnie mówiąc kiepsko, ale jak zobaczyłem 1:1 to jakoś szczególnie grą się nie przejąłem :). Mamy dobry rezultat, więc o co chodzi? Fajnie jest jak się leje wszystkich po 4:0, ale to nie jest takie proste. Ten sezon jest cięższy, to widać słychać i czuć. Osobiście nie nastawiam się na obronę LM, bo widzę co się dzieje i wiem, że nie będzie łatwo.

Zlatan komuś przyłożył? Pytam z czystej ciekawości, jutro postaram się pobrać mecz i obejrzeć.

Więcej luzu, wynik jest korzystny.

0

Bądź tym detalem i zadecyduj :).

Ekipa planuje jakiś napad najwyraźniej. Widocznie za mało zarabiają na piłce.

0

Cyfra nie ma praw do LM, ale może gdzieś na jakimś zagranicznym kanale będzie mecz transmitowany. LM na wyłączność ma telewizja N.

0

krzysiek3

Oba karne słuszne. Do tego dochodzi nieuznana prawidłowo strzelona bramka przez CR. Wątpliwości można mieć przy bramce na 3:1 kiedy to moim zdaniem Ronaldo był na pozycji spalonej, ale musiałbym obejrzeć powtórki z lepszej kamery, bo te na C+ mało wyjaśniały.

Po co zmyślasz? Żeby tylko coś powiedzieć? :)

Kiedy sędziowie pomagają Realowi to pomagają, ale wczoraj Królewscy zagrali bardzo dobre zawody i przyznam, że sam z chęcią oglądałem ich popisy co u mnie jest rzadkością, bo jak widzę Cristiano to ręka sama wyłącza mi TV :]

0

Faul na żółtą kartkę, nie ma o czym dyskutować. Z drugiej strony Rafa zachował się głupio i bezmyślnie. Nie musiał ryzykować w takiej sytuacji.

0

A druga bramka dla Villarrealu to coś pięknego. Przeszli przez obronę Królewskich jak chcieli. Fakt faktem mecz ładny i jakby nie było Real na pochwałę zasługuje. Będzie nas straszył do końca sezonu, ale mam nadzieje, że tylko na straszeniu się skończy :).

0

Moim zdaniem oba karne słuszne. Ronaldo też był podcinany. Pierwszy też jak najbardziej zasłużony. Higuain zapewne trafiłby do siatki gdyby nie został sfaulowany. Jedna nieuznana bramka przy akcji, w której CR nie palił, więc ogólnie sędziowie Realowi wcale nie pomagali.

Ten gol na 3:1 mnie tylko boli, bo nie wiem czy tam CR nie był trochę wysunięty za linię obrony.

0

Widziałem cały mecz Realu i muszę przyznać, że zagrali bardzo ładnie. Przy drugiej bramce akurat to goście rozklepali defensywę Królewskich, ale w całym meczu to gospodarze pokazywali ciekawą i miłą dla oka grę. Na pochwałę zasługują CR i Higuain.

Należy też dodać, że Villarreal popełniał masę błędów w defensywie i moim zdaniem przy bramce nr 3 dla Realu Cristiano był na spalonym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?