gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedz mi co mnie ma teraz obchodzić Eto`o? Ważne co zrobił dla Barcy.
Bojan nie gra zbyt dobrze, ale wczoraj dużo biegał, robił zamieszanie i ogólnie wypadł nieźle. Cały czas powtarzam, że nie możemy porównywać młodego do Ibry. Obaj mają swoje miejsce w szeregu.
0
Napisałem o jakie argumenty mi chodzi. Np. Ibra zagrał bardzo dobrze. Kilka razy dobrze podał, raz świetnie dośrodkował itp. :)
Jak Eto`o był pierwszym strzelcem ligi to mówiono, że wszystko zawdzięcza kolegom z zespołu. Więc różnie można Twój argument przyjąć. Moim zdaniem Zlatan początek miał bardzo dobry, ale jak wiesz za sam początek nie dadzą nam tytułu, a jego nikt nie będzie wielbił.
0
Każdy dostrzega jego dobrą grę, ale nie szukajmy śmiesznych argumentów. Dwa razy dobrze poda i już apel o wysokie noty pomeczowe. Mnie najbardziej irytuje brak zaangażowania w grę. Nie ma formy, a nawet nie próbuje pokazać, że się chociaż stara. Akurat ostatnio trochę więcej uczestniczył w grze, ale to nadal za mało.
0
Co z tego, że się wypowiem jak zaraz grono zwolenników Szweda szczeka w moim kierunku. Ja wiem, że ciężko jest się pogodzić z słabą formą Ibry, ale to ma miejsce i nie ma sensu ciągłe powtarzanie i wmawianie sobie, że tak nie jest.
Ściąga na siebie uwagę obrońców itp. Do tego czasem dobrze poda i fajnie zagra piętką. O kim my mówimy? O ligowym średniaku, czy cholernie kosztownym zakupie?
0
bykunn
Zlatan jest Bogiem i już!!! Przestań mówić na niego brzydko, bo się popłaczę! Nie znasz się na piłce i jesteś sezonowcem, bo dla Ciebie liczy się dobro drużyny.
0
Ogólnie to bardzo często łapiemy głupie kartki. Przy wysokim prowadzeniu nie ma sensu ostro faulować jeszcze w niegroźnej sytuacji. Tak jak wczoraj Rafa lub właśnie Pique. Mamy plagę kontuzji to na absencje spowodowane kartkami powinniśmy uważać.
0
bykunn
Wiesz jakie trzeba mieć wielkie jaja, żeby posadzić tak drogiego grajka na ławce? :)
Żarty żartami, Zlatan musi grać, żeby się ogrywać, ale po serii kiepskich występów powinien jedno spotkanie przesiedzieć na ławce kosztem Bojana lub Pedro. Wtedy Ibra będzie miał czas na przemyślenie paru spraw, a młody dostanie ogromną szansę udowodnienia swej wartości. Po takim meczu z Tenerife znowu powędrował na ławkę. To go na pewno nie zmotywuje.
Nie jestem zwolennikiem nietykalnych zawodników. Nie ma czegoś takiego jak pewniak. Tzn. moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego.
0
Nie porównujmy Bojana do Zlatana. Dwaj inni piłkarze i nie możemy ich traktować na równi z wielu powodów. Zlatan jest oczywiście napastnikiem lepszym. Bojan jest szybszy, bardziej ruchliwy i zwinniejszy. Defensorzy w la liga są szkoleni i przygotowywani tak, żeby powstrzymywać takich speców jak Messi, Aguero, Villa. Dlatego taki żółw jak Zlatan ma problemy, bo nikt na te jego sztuczki się za bardzo nie daje nabrać. Jego wyjścia do prostopadłych piłek kończą się z reguły stratą, ale ja mu się nie dziwię.
Gdy przychodził wierzyłem, że będziemy mieli dodatkowy atut w postaci wysokiego napastnika, dobrze grającego głową. Tego nam brakowało, a mając takich asystentów jak Xavi, Iniesta, Alves itp. można mieć nadzieje. Jednak w polu karnym nie robi większego zamieszania i prędzej z główki strzeli Xavi niż Szwed. Ruch, ruch i jeszcze raz ruch.
0
Czy ja napisałem, że grał słabo. Grał bardzo dobrze. Źle sformułowałem moją wypowiedź. Ibra może być geniuszem, ale mało mnie to interesuje. Interesuje mnie jego gra dla Barcy i nie mówię o meczach gdzie raz dobrze podał, czy dośrodkował. Kosztował tyle, że wymagam od niego gry znacznie lepszej, żeby nie powiedzieć rewelacyjnej.
0
challenger
Zawsze możemy wymagać ustawienia Pedro-Henry-Messi :). Leo dzisiaj myślał już chyba o LM, ale faktycznie czasem jego egoizm wkurza.
0
jeli - Nie agresywnie? "Wasz kochany Eto`o...". Odzywka typowa dla sfrustrowanego fana Ibry :). Kameruńczyk geniuszem nie był, ale Zlatan też nim nie jest.
Nie interesują mnie w tym wypadki filmiki na youtube tylko gra dla Barcy.
0
Henry powinien grać na szpicy. Nie chodzi mi o tą dzisiejszą bramkę, ale cały mecz. Do wielkiej formy jeszcze mu daleko, ale ma jakiś pomysł na grę i rusza cztery litery.
0
jeli
Więcej szacunku dla jednego z najlepszych napastników w historii Barcelony.
Ucałuj plakat swojego dużego idola i idź już spać, bo jak widać na krytykę Zlatanka reagujesz bardzo agresywnie.
Bojan nie grał rewelacyjnie, ale przynajmniej się ruszał. Ibra to częściej ciągnie za sobą nogi niż grę. Jak widać szybkość i zwinność w tej lidze to podstawa.
0
Patrząc na obecną formę R80 można stwierdzić, że selekcjoner reprezentacji Brazylii się myli. Zresztą to jest jego sprawa, na rozliczenia przyjdzie czas po turnieju i wtedy będzie wiadomo kto miał rację.
0
Słuszna uwaga. Iniesta zagrał lepiej, ale jakby dostał 4 to spokojnie można się z takiej decyzji wytłumaczyć.
Jednak z całej trójki pomocników Andres wniósł najwięcej do gry.
0
blazeq
Reyes objechał go jak chciał. Potem ta główka, której nie było i rzut wolny z niebezpiecznej odległości. Nie możemy podnosić mu oceny tylko dlatego, że wypadł trochę lepiej od reszty pomocników, która grała bardzo kiepsko. Sergio był zagubiony, momentami myślałem, że się rozpłacze i zejdzie z boiska. Geniusze zawiedli i on był bezradny bez ich wsparcia. Potrafi grać o wiele lepiej, ale niestety mecz z Atletico mu nie wyszedł. 4 to najniższy wymiar kary.
0
Sir Barti
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią. To chyba wystarczająca ilość argumentów, żeby przekonać oceniających do obniżenia noty naszemu defensywnemu pomocnikowi.
0
Być może. Jednak z Atletico zagrał słabo i słusznie jest krytykowany.
0
Soltyz
Nie przesadzaj. Z całej formacji defensywnej VV był najlepszy. błąd popełnił, ale naprawił go innymi świetnymi interwencjami.
pyrzo
Łamaga to może zbyt mocne określenie, ale Sergio zagrał bardzo słabo i 5 to ocena zbyt wysoka.
0
Był komentarz :)
0
thieri21
"Pamiętajcie, że przekonująca argumentacja może wpłynąć na zmianę ocen. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że słowa "przekonująca" i "argumentacja" nie jest równoznaczne z "dla mnie Ibra 7, a Messi 5.5"."
Nie jest powiedziane, że oceny muszą być adekwatne do występu. Oceniają ludzie, a żaden człowiek nie jest nieomylny :)
0
Moim zdaniem Busquets zbyt wysoko. Był zagubiony, czasem nie widział co z piłką zrobić. Reyes objechał go jak juniora i świetnie podał do Forlana. Do tego dochodzi ta śmieszna "główka". Nie wiem o czym myślał w tej sytuacji. Moim zdaniem 4 to max.
Milito był bardzo słaby, ale 2 to zbyt surowa ocena. Kilka akcji przerwał, zaliczył też parę ważnych główek w polu karnym. Dałbym mu 3.
Tak się jeszcze nad Valdkiem zastanawiam, bo uratował nas przed kompromitacją, ale ta bramka na 2:0 niestety obciąża jego konto. 6,5 :)
0
Tak na zdrowy rozum: mur zasłania prawą stronę. Kiedy strzelający uderzy nad murem i umieści piłkę w prawym rogu to plus dla niego, a do bramkarza pretensji nikt mieć nie może jeśli nie zdoła piłki wyciągnąć. Lewa strona to już inna sprawa. Po to tam ustawia się golkiper, żeby piłkę złapać. Valdek był pewien, że Simao uderzy jak robi to zdecydowana większość, więc pospieszył się trochę i uniemożliwił sobie wyłapanie piłki, która spokojnie byłaby w jego zasięgu. Tyle.
0
Hanc
Perfekcyjnie wykonany wolny byłby wtedy gdyby Simao uderzył nad murem w prawy róg (patrząc od strony Valdesa). Wtedy do bramkarza nie można mieć pretensji. Lewa strona w tym wypadku jest chroniona przez golkipera.
Pierwsza rzecz to złe ustawienie się Victora. Druga niepotrzebny ruch w stronę prawego słupka jeszcze przed uderzeniem (to nie był rzut karny).
Zresztą co tu dużo mówić. W takiej sytuacji winny jest bramkarz i tyle. Ta strona należy do niego. Piłka na wysokości jego rąk. sam sobie utrudnił interwencję.
P.S. Ty chyba jeszcze perfekcyjnie wykonanych wolnych nie widziałeś.
P.S II. Wyobraź sobie, że to Iker puszcza taką bramę :). Napisałbyś dokładnie to samo co ja wyżej, a może jeszcze więcej.
P.S III Jak już powiedziałem moim zdaniem i tak VV wypadł bardzo dobrze na tle całej ekipy.
0
Graliśmy co trzy dni było ok. Teraz gdy gramy raz w tygodniu zaczyna się w klubie robić szpital. Co jest? Maszynka do mięśni się zepsuła? Może trud poprzedniego sezonu zaczyna się ujawniać. Teraz to już boję się wchodzić na stronkę, żeby nie przeczytać newsa o kolejnej kontuzji.
0
hanc
Powiedz, że VV nie popełnił błędu przy wolnym?
Jednak to akurat mało mnie interesuje, bo dzięki Valdesowi nie dostaliśmy solidnego lania. Nie ma co się czepiać. Nasza defensywa zagrała słabiutko, VV z Puyolem zagrali na wysokim poziomie.
0
Wygrała drużyna znacznie lepsza. Dzięki Valdkowi nie dostaliśmy solidnie w dupę. Ibra - czasem mam wrażenie, że widzę słonia w koszulce Barcelony, no ale ok. Strzelił przecież bramkę.
Mówi się trudno. Nie można wszystkie wygrać.
0
hanc
Mam takie swoje odczucia co do Twojego sposobu oceniania Ikera i Valdka, ale szkoda się powtarzać. Takich podpunktów z błędami Valdzia z ubiegłego sezonu też można sporo nazbierać. Od baboli począwszy, skończywszy na mniej poważnych. Jednak szczerze powiem, że nie chce mi się szukać i nie chcę, żeby inni odebrali mnie jako jakiegoś wielkiego wroga VV. Bardzo tego chłopaka lubię i podziwiam go za olbrzymią wytrwałość.
Jeszcze raz powtarzam, że dla mnie on może być nawet na 77 miejscu w rankingu bramkarzy. W klubie robi swoje i gitara :).
Słusznie zauważyłeś rosnącą formę Cecha. Miałem Ci na jego temat coś powiedzieć, ale nie widziałem ostatniej potyczki Chelsea z Evertonem i nie chciałem się wygłupić.
Jeśli chodzi o ścisłość to będę bardzo zadowolony jak Victor da Ci dzisiaj kilka poważnych argumentów na plus.
pozdro
0
A liczyłeś do ilu setek dochodził dzięki swojej szybkości, instynktowi i grze bez piłki?
0
No i te typowe babole... valdek ma też ich pełen wachlarz. Jak już sam kiedyś mówiłeś: każdy bramkarz wpuszcza szmaty.