gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szymonst
Kwestia dyskusyjna czy nie zawiódł. Zależy kto ile od niego oczekiwał. Kwota transferowa ma duże znaczenie, dodatkowo zwróćmy uwagę na to kogo Szwed zastąpił. Nie skreślam go całkowicie, nigdy tego nie robiłem, ale miał mnie przekonać i tego nie zrobił.
Kolejny raz powtarzam, że Eto`o wysoko powiesił poprzeczkę. Skoro jeszcze dopłacamy do nowego napastnika to ta poprzeczka wisi jeszcze wyżej.
Sprowadzenie takiej gwiazdy jest ryzykowne. Wszyscy wiemy jaki Ibram ma charakterek, Pep też o tym wie i bardzo rzadko decydował się na Bojana, a sytuacja tego wymagała. Nasz młodzik wiele udowodnił i wierzę, że w przyszłym roku może u boku Messiego grać pierwsze skrzypce w naszym ataku. Jeśli Guardiola mu zaufa oczywiście. Obecność Zlatana na pewno tego nie ułatwi, bo tak kosztowny zakup musi grać.
Przypomnijmy sobie jakie były prognozy, co Ibra miał dać. Podobno posiada predyspozycje do gry w Barcelonie i miał się szybko przekodować. O reszcie już nie wspomnę. Pokazał zdecydowanie za mało jak na gracza takiego kalibru i mówiąc to biorę pod uwagę zmianę otoczenia.
O braku zaangażowania nie będę się nawet wypowiadał, bo to razi najbardziej. Może Ibra jeszcze coś pokaże, nie należy go sprzedawać, bo stracimy na tym kupę szmalu, ale obecny sezon w jego wykonaniu uważam za słaby i nie wklejajcie proszę statystyk i innych durnych filmików z youtube.
0
Dobrze się składa, bo Leo będzie na pewno podwójnie zmotywowany w ostatnim meczu ligowym. Może nie obyć się bez porządnej strzelaniny i wspaniałego przypieczętowania doskonałego sezonu.
0
Za nadużywanie określenia "sezonowcy" powinny sypać się bany. Zdecydowana większość chyba nie wie co to oznacza. Najśmieszniejsze zaś jest to, że zapewne Ci którzy nazywają innych sezonowcami sami przyszli po wspaniałym sezonie i zakontraktowaniu Ibry. Teraz najgłośniej krzyczą.
Sensowne argumenty mają większą siłę niż durne wyzywanie tych co mają inne i bardzo często słuszne zdanie. Przepowiednie też sobie darujcie, bo wychodzi Wam to średnio, jak w przypadku Cristiano.
0
Po innym newsem napisałem, że tytułu jeszcze nie mamy, ale szampana można chłodzić :).
Podobało mi się to co powiedział Pep ściągając tym samym olbrzymią presję jaka ciążyła na zawodnikach. Efekty widać było na boisku. Świetna gra jak za dawnych czasów. Szybkie wymiany, kombinacyjne akcje, pressing i obezwładnianie rywala przy każdej jego próbie dłuższego przetrzymania piłki. Druga połowa dramatyczna, chyba za bardzo uwierzyliśmy w zwycięstwo. Wszystko dobrze się skończyło.
Brawa dla wszystkich, szczególnie dla strzelców. Szkoda, że Pep dopiero teraz poszedł po rozum do głowy. Bojan to nasz przyszłość. Ibra niech z nim popracuje na treningach to może się czegoś nauczy :)
0
Dramat nie był potrzebny. Znowu kilka głupich błędów, których być nie powinno. Byliśmy zbyt spokojni i pewni wygranej, a sytuacje jakie marnowały nasze perełki aż prosiły się o bramki.
Wielki plus dla Pepa za skład. Chociaż Keita znowu grał, ale najbardziej interesuje mnie przednia formacja. Trójka naszych napastników zapowiada się na wspaniałą ekipę remontowo - budowlaną w przyszłości. Miło się patrzy na tych trzech małych, zwinnych i zgranych kurdupli. Tu chyba Zlatan powinien się uczyć od Bojana a nie odwrotnie.
Zbyt późno wszedł Yaya, ale zwycięzców się nie sądzi. Mistrza nie mamy, ale szampana można pomału kupować :). Nie wierzę w sukces Valladolid, bo oni muszą zagrać o punkty, a na otwartym ogniu zostaną zniszczeni jeszcze w pierwszej połowie.
0
Nie pisz bzdur. Nie WSZYSCY!
0
Może uzasadnij swoją wypowiedź. Tylko nie pisz, że jego wzrost da nam przewagę itp. Takie rzeczy już przerabialiśmy.
0
Prawda jest taka, że Yaya jest świetnym piłkarzem. Jeden z najlepszych na swojej pozycji. Taki zawodnik musi grać regularnie w pierwszym składzie, bo na to zasługuje i potwierdza to na boisku.
Pep swoją sympatią do Keity odsunął Toure na dalszy plan. Jakie są tego dokładne powody nie wiem, ale moim zdaniem trener popełnia wielki błąd. Busquets dobrze się rozwija, ale na obecną chwilę do Toure mu brakuje wiele.
Guardiola powinien się jasno określić jakie ma plany, bo szkoda, żeby tak dobry piłkarz marnował się grzejąc ławę.
0
CubeBrick
Odniosłeś się do mojej wypowiedzi, więc Ci odpowiem.
Nie powiedziałem niczego nowego jeśli chodzi o motywację i zaangażowanie. Nie będę Ci więcej niczego tłumaczył, bo szkoda się powtarzać. Zwróć uwagę na pomeczowe oceny i komentarze ludzi, którzy poświęcają analizie danego spotkania sporo czasu i zawsze starają się być maksymalnie obiektywni. Można powiedzieć, że czyniąc to nabierają doświadczenia, więc co nieco na dany temat wiedzą.
Faktycznie większość zagrań Zlatana kończy się faulem, ale ja tu nie widzę żadnego pozytywu.
I proszę nie porównuj Szweda do Alvesa, a na pewno nie waż się porównywać ich zaangażowania w grę i poświęcenia, bo to jest śmieszne. Nie wiem gdzie Ty widzisz tego Ibrahimovica, który pracuje i się stara. Jeśli już tak jest to bardzo rzadki obrazek.
P.S. Szlaki są w górach :), a przeczucia są tylko przeczuciami.
0
Poważny argument muszę przyznać. On nie ma straszyć tylko strzelać, a to ostatnio lepiej wychodzi Bojanowi.
0
Canal+sport2, początek transmisji o 20.55
Program cyfry jest ogólnodostępny wystarczy poszukać :)
pozdrawiam
0
Moim zdaniem każde rozwiązanie z Ibrą w składzie będzie złe. najlepiej spisywaliśmy się grając trójką Pedro-Bojan-Leo, więc tak powinno być dzisiaj. Już pisałem, że nie będzie czasu na błędy, od początku trzeba dążyć do wygranej.
Nie oszukujmy się, dzisiaj gramy o mistrza. Real punktów nie zgubi, my z Valladolid też nie będziemy mieli problemów. Trzeba zagrać na maksa, ale bez Keity i Zlatana, bo z nimi na maksa się nie da.
0
Barcelona92
Ibra był głodny sukcesów? Jakoś w dwumeczu z Interem nie wyglądał na szczególnie napalonego na finał LM. Wręcz przeciwnie, grał tak jakby miał wszystko w czterech literach.
Kolejne spekulacje, ale jak widać postawa Zlatana już nasuwa różne pomysły ze strony prasy. Więc nie tylko kibice są rozczarowani.
0
Źle określiłem Zlatana. Nie chodziło mi o to że jest słabym piłkarzem tylko o słabą formę.
Wiem, wiem Bojan może Szwedowi buty lizać itp, itd. Już pewnie ktoś z takim tekstem miał wylecieć. Przepraszam, mój błąd.
0
Pyrzo
Baros szalał po meczu z Tenerife, bo Ibra podobno zagrał dobrze i nawet kilka razy celnie podał :).
14 spotkań 11 bramek. Wynik całkiem przyzwoity jak na chłopaka ciągle trzymanego w cieniu słabego Zlatana. Jestem ciekawy składu na Sevillę, już nie mogę się doczekać.
0
Widziałem mecz Mallorca - Real. Nie wiem jak to skomentować, ale wyglądało to tak jakby Mallorca wzięła za to spotkanie w kieszeń. Kilka spotkań tej ekipy oglądałem, grali naprawdę dobrą piłkę, a wczoraj odstawili żenujący cyrk. Nunes zagrał na poziomie polskiej ligi okręgowej. Nie wiem jak można takie błędy popełniać grając w drużynie aspirującej do gry w LM.
Myślałem, że to Zlatan jest największym leniem w Hiszpanii, ale Aduriz przeszedł sam siebie. Gość w ogóle nie atakował rywali, nie wywierał presji, przeciwnicy przebiegali obok niego w odległości 1 metra, a on sobie patrzył i dupska nie ruszył. Podobno na ławce mają świetnego psychologa. Podobno...
Dziwna sytuacja i beznadziejna druga połowa w wykonaniu gospodarzy. Może faktycznie Real ich zaczarował, ale oni nawet nie przejawili chęci do gry.
Jeśli chodzi o mecz z Sevillą to oczywiście możemy wygrać. Jak Pep nie zrobi znowu głupstwa przy ustalaniu składu to będzie ok. Keita i Ibra powinni zacząć na ławce. W sobotę może nie być czasu na błędy. Na boisku musi być 11 ludzi w dobrej formie, poszukiwacze muszą obejść się smakiem. Niech Guardiola wybierze pomiędzy dobrym nastrojem swoich pupilków, a tytułem mistrza kraju.
0
A pierwszym zdaniem to się skompromitowałeś doszczętnie :)
Pozdrawiam i więcej opanowania życzę.
0
Pingwinek
Żałosne jest podawanie właśnie takich argumentów jakie napisałeś. Guardiola jest człowiekiem i błędy popełnia jak każdy. teraz już jest za późno. Ibra musi być brany pod uwagę przy ustalaniu składu, a ze względu na to jakie pieniądze pochłania musi być postacią czołową. Szkoda, że aspekty czysto piłkarskie tego nie potwierdzają.
Bojan jest bardziej przydatny.
Twój wybuch potwierdza brak sensownych argumentów. Co mnie obchodzi Pep? Po prostu śledzę poczynania naszej drużyny i widzę co jest grane.
0
Sprzedaż Ibry nie wchodzi w grę. Zbyt wiele możemy na tym stracić, głównie chodzi o pieniądze. Chcę tylko, żeby Bojan był traktowany na równie ze Szwedem. Jeśli młody gra lepiej i drużyna odnosi z tego korzyści to powinien częściej dostawać szanse od pierwszych minut, ale nie na skrzydle u boku Szweda, bo wtedy ten chłopak nie może pokazać pełni swoich możliwości.
Jest problem i Pep musi coś z tym zrobić. Najlepszym rozwiązaniem będzie pokazanie kto ma najwięcej do powiedzenia. Decyzja trenera jest niepodważalna.
0
Hinche
Jaka agresywność? :) Moje zdanie na temat Ibry od początku sezonu jest takie same (no może zdarzały się małe nachylenia na plus), baa nawet przez zakupem byłem przeciwnikiem tego transferu, więc masz odpowiedź na kilka pytań.
Txiki czy Laporta nie zmuszą Zlatana do pracy, a Guardiola owszem. Jednak jego podejście jest jakie jest. Zresztą trenera kilka razy krytykowałem za błędne w moim mniemaniu decyzje, więc znowu źle mnie oceniasz.
Transfer przepłacony to jest jasne. Pensja jaką Szwed otrzymuje to gruba przesada i to nawet nie podlega dyskusji, ale on sam powinien zrobić coś więcej, żeby zacząć kumać co się w tej Barcelonie dzieje i jak się tu gra. na razie to powinien ustąpić miejsca Bojanowi i nie mówię tego po raz pierwszy.
Faktycznie przyznam Ci rację. To wina Pepa, że Zlatan gra i przeszkadza nam w osiąganiu korzystnych rezultatów, ale wyobraź sobie tylko co będzie gdy Ibra na dłużej zagości wśród rezerwowych? Profesjonalizmu u niego za grosz. Podejrzewam, że bez burzy z piorunami się nie obejdzie.
0
Baros
Jesteś taki pewny, że Ibra trafiłby do siatki gdyby Maxwell mu wtedy podał? Twój gwiazdor już pokazał, że do pustej bramki zdarza mu się nie trafić, więc?
Znowu to samo. Delikatnie lepszy mecz Szweda i już co on to nie zrobił i jak się nie przydał. Asysta zupełnie przypadkowa, ale nie będę się czepiał. Interesują mnie fakty.
Mówicie, że Ibra daje te nowe możliwości, kreuję grę w drugiej linii itp, itd. Teraz niech mi ktoś powie co mamy z tego, bo ja nie wiem?
I najważniejsze pytanie, które zadaje po raz kolejny. Dlaczego bez Ibry w składzie gramy pięknie, szybko i widowiskowo aplikując przy tym po kilka bramek rywalom? Czy naprawdę nikt nie widzi tego, że Bojan mimo mniej znanego nazwiska daje zdecydowanie więcej temu klubowi. Atuty, które posiada nasz młody napastnik całkowicie przerastają atuty Ibry. Oczywiście jeśli chodzi o Barcę, a chyba o to chodzi.
Nie zapominajmy o tym ile Zlatan kosztował i ile zarabia.
0
Victor był słabo skoncentrowany podczas tego meczu co ostatnio w ogóle mu się nie zdarza. Chyba za bardzo wziął sobie do serca pojedynek z Lopezem :). Każdemu zdarzają się słabsze mecze, więc nie widzę powodów do obaw.
Pod ostatnim zdaniem przy uzasadnieniu oceny Bojana podpisuję się rękami i nogami.
Dobra robota Blazeq.
0
Oceny dobre. Nie można mieć zastrzeżeń.
Ibra, Keita - na ich temat to już nawet szkoda się odzywać. Mam nadzieje, że Pep na dobre zaczął mądre wystawianie wyjściowej jedenastki. Jeszcze tylko Keitę musi posadzić chociażby kosztem Jonathana.
0
Fanrealu
2:6 na SB było czymś pięknym i historycznym. Sport o tym pamiętał, autor przetłumaczył i umieścił na tej stronie. Nikt nie robi tego, żeby zapomnieć o porażce w LM. Po prostu małe wspomnienie tego co było. Chyba normalne, że na stronie Barcy o takich rzeczach się pisze.
0
fanrealu
A jak inaczej można wytłumaczyć Twój komentarz? Frustracja. Autor przypomniał o wspaniałej rocznicy i zrobił to słusznie. Ten wynik przeszedł do historii piłki nożnej. Wiem, że Cie to boli, ale wcale nie musisz tu zaglądać i czytać newsów.
Kibice Realu cieszyli się po odpadnięciu Barcy z LM jakby sami ją wygrali. To jest dopiero śmieszne i żałosne.
Mamy co wspominać i to bardzo cieszy.
0
Ciągle czytam o świetnej technice Zlatana. Co mu z techniki skoro brakuje szybkości i zwinności?
Jak zawsze znajdą się zwolennicy i przeciwnicy Ibry. Ja swego zdania zbytnio nie zmieniłem, chociaż Szwed dawał nadzieje na przyszłość. Zastanawia mnie jedno. Dlaczego bez Ibry w składzie gramy pięknie, gramy swoje i efektownie zwyciężamy nie patrząc na klasę rywala? Zlatan miał dać coś nowego, może on to daje, ale czy mamy z tego większe korzyści. Oglądanie Barcy, która ciągle atakuje długimi piłkami jest nudne.
Mamy w składzie świetnego młodziana. Pep musi dawać mu więcej szans, przynajmniej wtedy gdy chłopak sobie zasłuży. Bo to co robi z Keitą jest dziwne. Podobnie bywało z Bojanem, może teraz wreszcie Guardiola zrozumie, że czasem lepiej zagra ten tańszy z mniej sławnym nazwiskiem.
Czekam na kolejny występ Krkicia od pierwszych minut.
0
Powiedziałem, że to tylko gdybanie. Co kogo obchodzi czy się Ibra obrazi czy nie. Decyzja trenera jest niepodważalna. Guardiola wydaje rozkazy i wystawia pierwszy skład.
Bojan nie po raz pierwszy daje sygnał Pepowi tylko ten jakoś opornie na to reaguje. Gdyby dostał szanse na zdrową rywalizację jak równy z równym kto wie czy już byśmy nie mieli zaklepanego mistrza i finału LM. Ten chłopak ma to co powinien mieć napastnik Barcy. Jeśli ktoś tego nie widzi to znak, że Ibra mu cały świat zasłania :).
0
Pan Orłowski zadał dobre pytanie. Co by było gdyby Bojan zagrał z Interem od pierwszych minut?
To oczywiście tylko gdybanie, ale dlaczego znowu gramy pięknie gdy Zlatan siedzi na ławce? Przypadek? Pep troszkę za późno poszedł po rozum do głowy, ale lepiej późno niż wcale.
mecz się jeszcze nie skończył, ale gramy pięknie i robimy dużo krok w stronę tytułu. Szkoda tylko, że Keita znowu gra kosztem Toure. Przez takie coś możemy tylko stracić jednego z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.
0
Pan Orłowski zadał dobre pytanie. Co by było gdyby Bojan zagrał z Interem od pierwszych minut?
To oczywiście tylko gdybanie, ale dlaczego znowu gramy pięknie gdy Zlatan siedzi na ławce? Przypadek? Pep troszkę za późno poszedł po rozum do głowy, ale lepiej późno niż wcale.
mecz się jeszcze nie skończył, ale gramy pięknie i robimy dużo krok w stronę tytułu. Szkoda tylko, że Keita znowu gra kosztem Toure. Przez takie coś możemy tylko stracić jednego z najlepszych defensywnych pomocników na świecie.
0
Madridista:***
Zastanawiam się o czym myślą ludzie wypowiadający się w taki sposób jak Ty. Nawet już mi się śmiać nie chce.
Po meczu na gg znajomy (kibic Realu) pyta mnie gdzie ta Barca?! Do tego szydzi i ogólnie okazuje wielką radość. Pytam go: Czy aż tak nisko upadłeś człowieku? ;D
Mamy paść na kolana? Po czym? czy to był pogrom? Ostatnio kolana zalicza Real regularnie łapiąc bęcki w GD.
Barca od pewnego czasu wspina się wysoko w Lidze Mistrzów zachwycając piłkarski świat. Real nie może dobrnąć do ćwierćfinału potwierdzając powiedzenie, że kasa to nie wszystko. Jednak kibice Realu wpadają i krzyczą NA KOLANA. Heh, jeśli my na kolana to wy zapadnijcie się pod ziemię!