gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba brać pod uwagę ilość strzałów/ilość udanych interwencji. To że Valdek często jest obserwatorem nie jest jego winą. Gramy jak gramy, mamy świetnie zorganizowaną defensywę, co też pomaga Valdkowi i tyle. Jego atuty są potrzebne drużynie i te atuty Victor regularnie udoskonala co czyni go ciągle lepszym.
Powinien zagrać w reprezentacji! Wtedy zobaczymy czy może konkurować z Casillasem jak równy z równym.
0
hanc
Całkiem niedawno stwierdziłeś, że jedynym bramkarzem, który może zagrozić Valdkowi w klasyfikacji najlepszych jest Cesar. Zaraz potem dodałeś, że bramkarza Interu praktycznie w ogóle nie masz okazji oglądać tylko w szlagierach, więc powiedzmy że praktycznie wcale.
Lincoln pisze, że Iker przez cały sezon broni tylko strzały w środek bramki. Mnie bardzo ciekawi ile spotkań wicelidera kolega Lincoln w tym sezonie widział oprócz GD.
Dla Ciebie Valdes zawsze będzie lepszy, bo obu golkiperów nie oceniasz jednakowo. Valdes puszcza gola: nierówna murawa, nierozgrzany, wina obrony, strzał życia itp. Iker: puszcza szmaty, 9/10 by to obroniło. VV broni strzał: klasowa interwencja (nawet gdy jest to uderzenie w środek), Iker: ma fuksa, strzelec jest lewy.
I tak można jeszcze mówić i mówić. Dlatego nawet jeśli VV na obecną chwilę jest w lepszej formie to Twoja argumentacja mnie do tego nie przekona, bo nie mierzysz obu zawodników jednakową miarą.
0
ankdro
Po połowie sezonu stwierdzasz, że to nietrafiony transfer? Odważne stwierdzenie.
0
Tomek
Do kogo masz pretensje? Looky zamieścił takiego newsa, więc do niego startuj. Widzisz tytuł?
0
Marco97
Naprawdę tak to pojmujesz, czy chciałeś napisać coś śmiesznego?
0
romek
Inne pytanie. Czy Valdes wpuszczając kiedyś więcej niż 2 bramki był i tak uznany najlepszym piłkarzem meczu? To też świadczy o klasie.
Nic nie dadzą porównania, bo obaj grają w innych drużynach. Victor ma umiejętności, które dają mu pewne miejsce w bramce Barcy i to jest najważniejsze.
0
kelevra
Tym sposobem obrażasz wielu userów, a także redaktorów. Temat newsa jest chyba dla Ciebie jasny. teraz akurat możemy porównywać do bólu. Nie chcesz to nie porównuj, ale jak w ogóle Ty mógłbyś swego Zlatanka do kogokolwiek porównać, jak on jest przecież super, extra i gra kosmos nawet jak nie gra nic.
0
Temat wielokrotnie wałkowany. Nie ma sensu się powtarzać. Ja zmienię zdanie jak Ibra zacznie grać na poziomie reszty zespołu. Jedno fajne podanie, czy dobra wrzutka to za mało.
0
Jego pozycja w światowym rankingu mało mnie interesuje. W klubie gra dobrze, do naszego stylu pasuje i nie potrzeba nam lepszego. Jakiś młodzik na ławkę? Owszem, ale tylko wtedy gdy Pinto odejdzie.
Jeśli chodzi o kadrę to temat ten był wielokrotnie poruszany. Iker to nr 1 i nie mamy co śnić o jakiejś zmianie na tej pozycji, przynajmniej nie na obecną chwilę. Jedni to tłumaczą siłą nazwiska, ja to cały czas nazywam klasą. Zresztą bramkarz Realu cały czas broni dobrze.
0
Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej kultury i szacunku domagają się Ci, którzy sami nie potrafią tego okazać. Nikt nie wymaga od nikogo sympatii do Portugalczyka, ja też go nie trawię, ale gdy gość wyraża się całkiem sensownie to po co mam po nim jeździć? Żeby się popisać?
0
imonkey
Prosbaku słusznie skrytykował bandę dzieciaków, którzy objeżdżają Portugalczyka dla zasady licząc na wielki szacun ze strony reszty userów. To niby ma być fajne. Cristiano wypowiedział się bardzo kulturalnie i sam jestem w szoku. Zapewne myśli co innego, ale ważne że umie się zachować w tym akurat wypadku oczywiście. Ja na jego temat swoje zdanie mam, ale wyzwiska w jego kierunku są dla mnie śmieszne, bo ani nie zazdroszczę Realowi, że go mają, ani jemu obecnej sytuacji w jakiej się znajduje.
Oprócz tego jest jeszcze regulamin i nie jestem aż tak zirytowany, żeby go łamać.
0
Cristiano po raz kolejny mnie zaskoczył stylem swojej wypowiedzi i szczerze powiem, że ostatnio zyskał w moich oczach. Zaczyna rozumieć, że świetny piłkarz musi być wielki nie tylko na boisku.
Ogólnie rzecz biorąc Portugalczyk powiedział to co powiedzieć powinien, nic w tym dziwnego. Gdyby Real miał do nas 15 pkt straty to gadka byłaby taka sama.
0
Jest symbolem i niech sobie dalej będzie. kto wie czy obecnie nie mamy takich kilku Fabregasów w młodzikach. To co pokazał Thiago czy dos Santos daje nadzieje na przyszłość. Lepiej zainwestować w klasowego skrzydłowego.
0
Sytuacja się komplikuje, ale... Zawodnicy też rozumieją, że bez czołowych defensorów może być ciężko i dadzą z siebie 200%. Taki Puyol będzie jak zawsze chodził za trzech. Zastąpi Alvesa, Abidala no i oczywiście będzie sobą. U jego boku Gabi i jest ok. Mocną stroną naszej ekipy jest defensywa, ale bardzo mocną atak. Pep coś w wymyśli, a patrząc na formę Leo jestem bardziej spokojny.
Atletico nie gra rewelacji, zapowiada się ciężki mecz, ale jesteśmy faworytem.
0
tomek#94
Na tej stronie obowiązują pewne zasady. Z reguły nie czepiam się innych userów, bo nie jestem adminem, ale jak widzę w co trzecim komentarzu drzewko ze składami i "a ja bym taki skład wystawił", "ja zaś to widzę tak", "a moim zdaniem będzie tak" to mnie cholera bierze :).
Wchodził i komentował dalej będę, a Ty dla swego dobra przeczytaj ten regulamin, bo możesz już więcej nie dostać ostrzeżenia :). Swoje pomysłu i wizje wykorzystaj w jakimś managerze piłkarskim. Tam możesz fantazjować do woli.
pozdrawiam i więcej opanowania życzę.
0
Nie ma się czego czepić. Może Keita trochę na wyrost, ale biorąc pod uwagę grę w osłabieniu i kilometry jakie pokonał to 5 może zostać.
0
Głupoty piszą. Nawet ostatni cytat bez sensu i całkowicie niezgodny z prawdą.
0
lukimessi
To może jeszcze wynik podaj i statystyki meczu.
0
tomek#94 i cała reszta strategów najwyższej rangi:
Przeczytajcie do cholery regulamin i darujcie sobie te Wasze sugestie dotyczące składu, bo to się śmieszne robi.
0
Numery buta jeszcze podaj.
Nie takie mieliśmy problemy i było dobrze. Nasze kurduple są w formie, obrona nie będzie potrzebna :)
0
Stara się i stara, ale też się starzeje i młody Pedro zaczyna mu pokazywać gdzie jest ławka. Francuz i tak mnie zaskoczył jeśli chodzi o grę w naszym klubie. Może jeszcze odzyska formę, ale w planach na przyszłość być go nie powinno. Zobaczymy jak się rozwiną nasi młodzi skrzydłowi, a potencjał mają duży. Może nie trzeba będzie szukać nikogo z zewnątrz. Jeśli jednak już będziemy mieli kogoś kupić to moim faworytem nadal pozostaje David Silva.
0
Nawet nie dwustu.
Geniusz. Obok Messiego najlepszy piłkarz świata. :)
0
Chłopak się zmienia. Widać to już po jego wypowiedziach :). Pep go utoruje i będą z niego ludzie. Musi wiele rzeczy jeszcze pojąć, ale wszystko przed nim.
0
Dobrze przeczytaliście newsa? Sesja otwarta dla kibiców. OTWARTA!!! W takim wypadku na tej sesji mógł się zjawić każdy, nawet kibic mocno związany z reprezentacją Irlandii mający na celu zdobycie bardzo cennego ostatnio trofeum jakim jest "ręka Boga" :]. Pospolita wymówka, bule brzuszka itp.
donfajda
Na nic tłumaczenie. Obiektywna krytyka od razu uznawana jest za nagonkę i brak miłości do klubu. Możesz pojeździć po mniej znanych zawodnikach, ale nazwiska uznane w światowej piłce są nietykalne! Zrozum to zanim wdasz się w słowną bójkę :).
0
Słabeusze płaczą gdy sędzia się pomyli i szukają u niego winy. Nasza drużyna jest na tyle silna, żeby sobie radzić z arbitrami-nieudacznikami :). Chociaż z obu kartek sędzia się może spokojnie obronić, więc nie ma co lamentować.
0
Hanc
Ty to dopiero jesteś geniuszem :)
Mądrze Valdek mówi. Piłkarze są od grania. Jednak poziom sędziowania w Hiszpanii znowu mnie niepokoi i nie mówię tu tylko o meczach Barcy.
0
Pep doskonale wie co mówić prasie. Podziwiam go za to. Prasa wszystko zaraz rozdmucha i narobi bałaganu. Swoje spostrzeżenia i uwagi trener przekazuje piłkarzom na sesjach treningowych. Rozmowy indywidualne, czy wspólne posiłki też zdają egzamin.
Nie bierzcie sobie do serca tych wypowiedzi, bo zgłupiejecie. Powiem tyle: argument, że Guardiola tak powiedział na konferencji jest dla mnie śmieszy i gówno warty.
0
Kolejny mądry komentarz z Twojej strony. Gratuluję.
Dyskutuj z ludźmi na swoim poziomie.
pozdrawiam
0
E to na pewno będzie zajebisty jak w fifie się sprawdził.
0
Pozostaje czekać i życzyć Zlatanowi powrotu do formy. Bramka na pewno doda mu skrzydeł.
pozdro :)