gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jeśli Yaya ma dalej siedzieć na ławie to powinien odejść. Zawodnik takiej klasy nie może się marnować. O jakiej my konkurencji mówimy? Keita, Sergio? To ma być konkurencja dla Toure? Nie czarujmy się. Cofnijmy się wstecz, Yaya grając regularnie był jednym z najlepszych piłkarzy w każdym meczu. Teraz musi walczyć nie tylko z "konkurentami", ale też z sympatiami i upodobaniami Pepa. Szkoda.
0
Bykunn
Toure grał kiepsko? Każdy jego występ był na dobrym poziomie. Wiem, że uwielbiasz Sergio, zauważyłem to, faktycznie ten chłopak gra w miarę przyzwoicie, ale musi się jeszcze bardzo wiele nauczyć, żeby dorównać Turkowi.
Busquets to cwaniaczek, często zapomina o drużynie, zbyt często. Głupie straty to już norma u tego młodziana. Szczerze powiem, że nie widzę niczego w czym Yaya ma być gorszy od Busquesa. Nie jestem ślepo zapatrzony w nikogo, pamiętam co Yaya na boisku wyprawiał. W tym sezonie rozegrał kilka takich spotkań o jakich Busi nawet nie śni. Nie zapominaj, że brak zaufania podcina skrzydła każdemu, tak samo jak brak regularności w grze. Toure został bez sensu odsunięty na bok i musiał oglądać kalekiego Keitę. Gdy wszedł zapierał dech w piersiach i godnie zastępował nawet samego Xaviego.
Klasa sama w sobie, jeden z najlepszych DM świata. Sprzedając go popełnimy kolosalny błąd.
0
Chciałem trochę rozładować napięcie, bo nawet Cesc jest w szoku po przeczytaniu tego newsa :].
Z niewolnika nie ma zawodnika. Skoro Fabregas chce zmienić klub to powinien dostać zgodę na odejście za rozsądną cenę. Moim zdaniem linię pomocy mamy dobrą, wydawanie góry pieniędzy jest zbyteczne. Thiago i dos Santos też pokazali, że należy im się odrobina uwagi.
0
Niczego nie zaśmiecam. Wypowiadam swoje zdanie. Messi jest słabym piłkarzem, gdyby nie Xavi i Iniesta jego dorobek bramkowy byłby znacznie szczuplejszy. Wymienić!
0
Ja bym zamienił Messiego za Cesca. Ewentualnie dopłacił jeszcze z 10 baniek. Leo już się wystrzelał i pewnie w przyszłym sezonie zacznie olewać klub i obowiązki. Fabregas to w ogóle jest fajowy. W PESie wymiata i na youtube znalazłem kilka extra filmików z jego sztuczkami i podaniami. pokazać Wam?
0
Mając wśród rezerwowych Toure wydanie 90 mln na Cesca jest durnym posunięciem. W sumie to średnio wierzę w to co napisali, ale myślę, że Laporta zachowa zdrowy rozsądek. Silva byłby tańszy i też może dać nam bardzo wiele.
0
Martwimy się o ustawienie Zlatana i Villi a zapominamy o Bojanie. Mam wielkie obawy, że zmarnujemy ten supertalent jaki Krkic niewątpliwie posiada.
0
Wierzę, że Pep ma jakiś pomysł, chociaż w ubiegłym sezonie pokazał, że też się potrafi grubo pomylić. Cóż, wydaliśmy tyle szmalu na Zlatana to teraz musimy brać go pod uwagę na następny sezon. Może się obudzi, oby tak było.
0
Jeśli Cesc przyjdzie, a reszta pomocników zostanie to będziemy mieli bardzo mocną ławkę, ale Pep może mieć też problemy. Znowu Toure będzie siedział, a Keita na siłę grał itd.
Jeśli ma odejść Yaya kosztem Cesca to jestem absolutnie na nie! mam doskonałego i wszechstronnego pomocnika, więc po co wydawać kasę na innego? Mało ważne czy to Cesc, czy ktoś inny.
Mam nadzieje, że Guardiola nie przesadzi.
0
W innej sytuacji nie zgodziłbym się z 10 dla Turka, ale tak samo jak oceniający jestem mocno rozgniewany czytając każdy news mówiący o odejściu tego wspaniałego pomocnika :). Yaya musi zostać!
0
Wierzyłem w to, że Victor pojedzie, bo mu się należało ;/. Co jeszcze ma zrobić? Zawsze starałem się obiektywnie oceniać Valdka i moim zdaniem ten sezon należał do niego i nr 2 powinien dostać bez łaski. Szkoda.
0
Jak już mówiłem dokonaliśmy transferu z rocznym opóźnieniem. Teraz Pep musi pomyśleć nad poukładaniem całej drużyny, ale okno transferowe dopiero się zacznie w lipcu i do tego momentu wszystko może się wydarzyć. Czekam na kolejne wzmocnienia.
0
Dobry artykuł dla tych, którzy oczekiwali kolejnego kosmicznego sezonu.
Ja tam wolę być gotowym na wszystko optymistą :)
0
Co do takiego podobnego Eto`o to bym się zastanawiał. Może taki już u nas jest i ma duży związek z nazwiskiem Kameruńczyka.
Guardiola decyduje i będzie rozliczany. Villa jest świetny, ale moim zdaniem priorytetem powinien być ten drugi David z Valencii. Pożyjemy, zobaczymy.
0
Pamiętam rotację za czasów Ryjka i pamiętam też bardzo rozsądną rotację Pepa, która w dopiero zakończonym sezonie trochę przygasła. Jeśli Guardiola dalej będzie trzymał wszystko w kupie twardą ręką to i rotacja znowu przyniesie efekty.
0
Villa na środek. Zlatan? Ławka, czy może skrzydło? Na boku on nic nie pokazuje. Bojan też wiele traci gdy gra na tej pozycji. Leo to pewniak, osobiście uważam, że grając na prawej stronie jest najgroźniejszy. Mówimy o Pedro, więc dajmy go na lewą i mamy problem z obsadzeniem ataku. Ktoś z dwójki Villa/Zlatan, a bidny Bojan znowu będzie musiał się zadowolić CdR.
W sumie ja tu nie jestem od myślenia, ale Pep miał też swoje pomysły na wykorzystanie wzrostu Ibry i średnio mu to wyszło. Odejście Szweda wiele by wyjaśniło, ale w to nie wierzę.
0
Chodziło mi o nasz atak po przyjściu Villi. On na skrzydle to nie to samo.
Dobrze, że wspomniałeś o Pedro. Jego sytuacja też się skomplikuje. W sumie Pep będzie mógł korzystać z rotacji, ale czy każdy się z tym pogodzi (Ibra?)?
0
Znowu nie będziemy mieli nominalnego skrzydłowego. Chyba, że jakieś inne transfery są nagrywane.
Villa to doskonały napastnik. Myślę, że Ibrahimovica posadziłby na ławie w ciągu kilku tygodni. Może Bojan będzie grał na boku. jest młody i na pewno najszybciej się przystosuje. Miejsce Davida jest na szpicy, wraz z Messim mogą stworzyć wspaniały duet.
0
Piszę to po raz kolejny. Sprzedaż Toure będzie największym błędem zarządu w ostatnich latach. Duża winę poniesie Pep, bo cały sezon regularnie sadzał go na ławce. Keita nie dorasta mu do pięt, Sergio także. Yaya daje niesamowity spokój na pozycji DM i pewność w obronie. Świetnie radzi sobie jako stoper i środkowy pomocnik. Pan Orłowski podczas meczu z Valladolid powiedział, że w większości potęg Yaya byłbym tym, od którego zaczyna się wystawianie składu, u nas grzeje ławkę przegrywając (niesprawiedliwie) walkę z Busquetsem i Keitą.
Nie wiem co myśli Guardiola, może są jakieś inne powody, które decydują o takim rozwoju sytuacji. Chociaż w to wątpię. Mam nadzieje, że to tylko zastraszanie. Po co wydawać tyle kasy na Cesca jak Turek spokojnie może grać w środku.
0
Ciągle przypominacie sytuacje Henrego w pierwszym sezonie, ale zwróćcie uwagę na to, że jego sytuacja była całkiem odmienna. Inny trener, na dodatek trener, który zaczynał się mocno gubić. Drużyna spadająca na dół, brak motywacji, masa problemów. Gdy Pep objął drużynę było całkiem inaczej i Henry zaczął grać dobrze. To było dwie inny drużyny.
0
Czas Henka w Barcelonie powoli mija. W trakcie sezonu było to widać. Zobaczymy jak potoczą się jego losy.
Widzę, że dużo mówi się też na temat Toure. Nie jestem trenerem, może się nie znam, ale moim zdaniem Keita nie dorasta mu do pięt. Nie bredźmy o taktyce, czy lepszym wywiązywaniu się z zadań. Yaya robi swoje i na dodatek potrafi zaszokować swoimi umiejętnościami. Sergio też jeszcze musi dużo chlebka zjeść, żeby móc równać się z Toure. Mam nadzieje, że zarząd nie popełni głupiego błędu w oknie transferowym.
0
FCB - kat
W Ostatnich meczach faktycznie Victor był mało skoncentrowany, ale w tym sezonie Iker popełniał znacznie więcej błędów. W sumie sam zadawałem sobie pytanie co się dzieje z tym bramkarzem. Więc jeśli Del Bosque będzie traktował wszystkich sprawiedliwie to VV pojedzie na MŚ przynajmniej jako bramkarz nr 2. Casillas w reprezentacji nie zawodził, więc nr 1 należy się właśnie Ikerowi.
0
Bardzo dobry sezon Victora. Postęp w jego grze widać gołym okiem. MŚ należą mu się i koniec.
0
Faktycznie cyferka do samego końca gościła na Camp Nou. Szkoda, że nie rozumie hiszpańskiego :)
Zakończył się fantastyczny sezon. Powoli będzie zbliżał się czas podsumowań. Nie obyło się bez błędów, ale to jest wpisane w ten sport. Nie będę krytykował transferów, bo każdy dołożył swoją cegiełkę do tytułu. Zresztą na temat nowych piłkarzy zostało powiedziane już wszystko, szczególnie na temat Zlatana. Powinien dostać jeszcze jedną szansę, ale zakupienie Villi poważnie skomplikuje rozwój Bojana, który jak już mówiłem w przyszłym sezonie może stać się kluczowym graczem naszej ekipy.
Najbardziej jednak niepokoi mnie sytuacja Toure. Oby plotki o jego odejściu były tylko plotkami, bo wczoraj po raz kolejny udowodnił, że obok Xaviego i Iniesty jest genialnym pomocnikiem.
0
Nic nie zrekompensuje straty Toure. Nawet zakup Cesca. Jeśli Pep wybierze Keitę to popełni wielki błąd. Yaya jest piłkarzem lepszym, nawet na pozycji środkowego pomocnika.
W cały transfer uwierzę jak zobaczę oficjalny komunikat. Czy jest potrzebny? Mamy młodych pomocników, którzy świetnie się zapowiadają. Ostatnio Pep nie trafia z transferami, więc ciężko przewidzieć rozwój sytuacji.
0
Po raz kolejny poruszony temat Davida. Mam nadzieje, że nie popełnimy głupiego błędu w oknie transferowym. Villa jest świetny, myślę, że sporo by dał drużynie i jestem niemal pewny, że więcej niż dał do tej pory Zlatan. Argumentów chyba podawać nie muszę, bo są oczywiste.
Jeśli zostanie Ibra, a zostanie moim zdaniem to zakup kolejnego napastnika będzie złym ruchem. Ograniczymy całkowicie rozwój Bojana, a jak widać chłopak zaczyna odgrywać ważną rolę w drużynie. Kto wie czy nie będzie w kolejnym sezonie czołowym strzelcem naszej ekipy. Szkoda go wypożyczać, powinien grać u nas.
Bardziej potrzebujemy skrzydłowego, ale takiego rasowego, więc lepiej pytać Valencię, ale o drugiego Davida... Silvę.
0
Jeśli regularnie czytasz komentarze to moje zdanie na temat Ibry znasz doskonale.
Chodzi o to, że apelujesz o szacunek do innego usera, a sam w kilku zdaniach poniżasz go :). Ktoś musi trzymać poziom i ktoś musi pierwszy ustąpić.
Ja również pozdrawiam.
0
Yaya Xaviego zastąpi bez problemu. Pokazał, że potrafi.
0
Panie dr Lukkobe komuś tak wykształconemu nie wypada wypowiadać się w ten sposób.
Ja mam 3 odrzutowce i hodowlę słoni, a w przyszłości planuję ożenić się z Dodą.
0
szymonst
Wygląda na to, że mamy inne wymagania. Krótko mówiąc to Bojan powinien być naszym podstawowym napastnikiem, a Ibra niech walczy o miejsce w składzie. Niech pokaże, że mam jaja i stać go na to. Przeszedł do najlepszego klubu na świecie i żarty się skończyły. Żeby być gwiazdą to trzeba grać, samo nazwisko mało mnie interesuje.