0

barca_fan

Ciężko regulamin przeczytać? :)

pozdrawiam

0

No zaczyna się.

Prorocy i fachowcy od drzewek zaczynajcie swoją pracę w nowym sezonie :).

0

Podchodziłem do tego z niedowierzaniem. Wątpiłem w sprzedaż Zlatana, ale widzę, że co godzinę te informacje są bardziej wiarygodne.

Ja akurat się z tego cieszę :). Trochę krzykaczy nam ubędzie na stronce, tych co niby kibicują już 20 lat, a sami mają 15. O skoku jakościowym w grze naszej ekipy nawet nie wspominam.

0

To mamy drogiego i dobrego zmiennika Sergio. Zobaczymy jak zniesie ciągłe przegrywanie walki o miejsce w składzie z naszym wychowankiem :). Życzę mu wytrwałości.

0

Biedny Real. W tym roku chyba nawet do swojego minimum nie doskoczą :).

Nasza grupa teoretycznie jest do wygrania drugim składem, ale teoria nie zawsze sprawdza się w praktyce.

0

Javier po odstawieniu ostatnich szopek zraził do siebie już chyba wszystkich łącznie z kibicami. Wątpię w jego pozostanie na Anfield.

0

To jak grał Interze mało mnie interesuje. Dwa inne światy, dwie inne ekipy. Dziwne, że jak on odszedł Inter zaliczył wspaniały sezon. Myślę, że już wtedy wszyscy się z nas śmiali :). Włosi ubili z nami świetny interes, bez wzajemności niestety. 12 mln za grzanie ławki? Myślę, że trochę głupia sytuacja.

Oczywiście możemy przypuszczać, że Ibra weźmie się do pracy, będzie walczył i przekona wszystkich do siebie. Widziałeś Villę w drugim meczu superpucharu? Czasem walczył o piłkę na własnym polu karnym, chociaż też jest gwiazdą i teoretycznie ma realizować zadania ofensywne.

Problem Szweda leży w jego głowie od dawna. Same umiejętności nie wystarczą, grając w takim klubie jak FC Barcelona trzeba mieć mocną psychikę. Ibra jej nie ma.

Dodam tylko, że ubiegły sezon też zaczął w miarę dobrze, a potem przegrał rywalizację z Bojanem. Sezon jest długi i ktoś wart górę złota powinien zachwycać od początku do końca.

0

constantine

Z tą atmosferą to nigdy nic nie wiadomo. W każdym razie poziom gry spada gdy Zlatan w pierwszej drużynie się znajduje. To chyba widzi każdy kto mecze ogląda.

Nie twierdzę, że jest słaby. Jeden z lepszych napastników, mnie naprawdę nigdy jakoś szczególnie nie zachwycił i nigdy za nim nie przepadałem. Staram się ocenią piłkarza nie patrząc tylko i wyłącznie na jego sztuczki, czy kilka fajnych bramek.

Dobrze mówisz, błędem będzie sprzedanie Zlatka teraz za mniejsze pieniądze, ale kto wie czy nie będzie jeszcze większym błędem pozostawienie go na kolejny sezon. Gdy będzie ważnym elementem drużyny to Villa skazany zostanie na skrzydło gdzie radzi sobie dobrze, ale znowu będziemy marnować potencjał superstrzelca tylko po to, żeby dogodzić Szwedowi. Jeśli jednak Ibra rywalizację przegra i będzie łapał po kilka minut to zaczną się problemy. Zapamiętaj to, bo możesz wspomnieć moje słowa.

Jak widać problem rodzi problem. Sami jesteśmy sobie winni.

0

constantine

Ja chcę, żeby w drużynie panowała dobra atmosfera. Również bardzo się raduję gdy nasza ekipa gra na swoim wysokim poziomie. Ze Zlatanem takiej gry nie ma. Jeśli zostanie to oczekuję od niego czysto sportowej rywalizacji i zachowania godnego profesjonalisty.

Jednak moje zdanie pozostaje niezmienne. Zakup Ibry to jedna z największych pomyłek w ostatnich latach. Na drugim miejscu postawiłbym beznadziejne oddanie Toure skupiając się na okolicznościach w jakich odszedł (mówię o całym ostatnim sezonie itp.).

0

Nasz trener jest w ciężkiej sytuacji. Widzę, że już zdecydowana większość ludzi związanych z klubem przekonała się jak wielki błąd popełniono w poprzednim okienku transferowym. Lepiej późno niż wcale.

0

Kosmo

Ja bym CI już baniaka zaaplikował :).

Jeśli kiedykolwiek będziemy zagrożeni rzutami karnymi to już wiadomo kto powinien stać między słupkami :). Pocahontas ma nosa.

0

Może i Ronaldinho zaniedbując swoje obowiązki zmarnował sobie świetną karierę, ale to co zrobił dla Barcelony zobowiązywało do okazania mu szacunku, którego jednak nie otrzymał. Zawsze lider drużyny dostaje po zadzie gdy nadchodzi kryzys i zaczyna się wszystko sypać. Nie brakowało filozofów i ich żenujących przypuszczeń. Najśmieszniejsze było to, że błyskawicznie znaleźli się ludzi znający życie prywatne Gaucho lepiej niż swoje własne :).

Dobrze, że właśnie dzisiaj Brazylijczyk dostał to co powinien dostać żegnając się z Camp Nou. Naprawiliśmy swój błąd. Lepiej późno niż wcale.

0

Ciągle mówimy o Mascherano, a jak ma się czuć biedny Hlebek. Nikt go nie chce, pozbywają się go, robią z niego przystawki do dań głównych... Mamy do czynienia z upadkiem całkiem dobrego grajka.

0

Nie można się nie zgodzić. Świetny tekst. Szkoda tylko, że nie zobaczę tego meczu i całej otoczki z nim związanej na żywo.

0

Jeśli Pep myśli, że Javier załata dziurę po Toure to jest w błędzie. Patrząc na predyspozycje do gry w Barcelonie Yaya po prostu Argentyńczyka miażdży, zresztą moim zdaniem Turek ogólnie jest lepszym piłkarzem.

Oczywiście od Pepa będzie zależało jak Mascherano ma grać. Jest dobrym zawodnikiem, więc na pewno się dostosuje, ale rzeźni już sobie nie będzie mógł urządzać, bo to już całkiem inna liga.

Najbardziej jednak zastanawiam się co będzie gdy Javier już na starcie przegra walkę o pierwszy skład z Sergio. Jeśli Toure okazał się zawodnikiem słabszym to Mascherano da radę? Dziwne.

0

Jak już mówiłem popełniliśmy olbrzymi błąd kupując Szweda i teraz są same problemy. Pep niby go chce w drużynie, ale co się dziwić skoro sam był za jego sprowadzeniem. Ibra ma odgrywać kluczową rolę w jego drużynie, ale co raz częściej trener kieruje go na ławkę rezerwowych. Tak, czy tak wychodzi na tym źle. Rossell myśli troszkę inaczej, bo zależy mu na redukowaniu wydatków i poprawianiu sytuacji finansowej klubu. Patrząc na ubiegły sezon można wnioskować, że będziemy mieli na ławce gracza, który zarabia kosmiczne pieniądze. Gdzie jest sens? Jak zagraliśmy ostatni mecz z Sevillą? Nie było wielkoluda i dziwnej taktyki "wrzucanej", była natomiast stara dobra Barca grająca po prostu football z kosmosu.

Trzeba uderzyć się w pierś i przyznać do błędu, bo dobro drużyny jest najważniejsze. Na sprowadzeniu Zlatana już straciliśmy i teraz pozostaje pytanie, czy prawidłowo zniesie konkurencję i ewentualną ławkę przyjmie z honorem? Jeśli tak to jestem za jego pozostaniem, niech walczy. Odrobina konkurencji w przyjaznej atmosferze na pewno nikomu nie zaszkodzi. Jednak ciężko mi uwierzyć w taki piękny scenariusz i grzecznego Ibrahimovica.

0

Niech zostanie. Mamy świetnych graczy w pierwszym składzie i dodatkowo będziemy mieć świetnie zarabiających rezerwowych. Sami jesteśmy sobie winni. Popełniono poważny błąd i teraz trzeba ponosić jego konsekwencje. Dajmy mu szanse, niech chociaż zwróci trochę szmalu swoją grą. Żarty się skończyły. Teraz już nie jest tylko zmiennikiem Bojana, ale także Villi. Czekam na profesjonalne podejście i sportową rywalizację.

0

Piłkarz odmówił gry. Szkoda, że teraz nikt nie rozwodzi się nad jego podejściem do zawodu. Na razie ma kontrakt z Liverpoolem i nikomu nie robi łaski.

Gdyby każdy zawodnik, który chce przejść do nas odmawiał występu w meczu obecnego klubu to świat piłkarski stanąłby na głowie.

Nie jestem pewien czy sprowadzenie tego akurat gracza będzie dobrym posunięciem, ale może Javier przekoduje się na styl Barcy, bo z tym co prezentuje teraz na pewno naszej gry nie upiększy. W odbiorze jest genialny to fakt. Ciekawe tylko jak będzie wyglądała rywalizacja o miejsce w składzie :). Oby tylko za rok Mascherano nie odmawiał gry u nas. Busquets jest nietykalny.

0

Jestem spokojny :).

Mam nadzieje, że Ci co po pierwszym meczu lamentowali zrozumieli, że Barca to Barca, a dwumecz to dwumecz. Pozdro dla nich.

Dobrej nocy.

0

Ronaldinho nie przechylał? Geniusz Messiego jest inny. Gaucho grał bardziej efektownie i przy dobrej kondycji fizycznej równie doskonale mijał przeciwników. Leo nie robi sztuczek co nie oznacza, że to jest złe. Moim zdaniem obaj są/byli świetni na swój sposób.

0

Może i grał zbyt krótko na najwyższym poziomie, ale najlepszy okres spędził w Barcelonie i dał jej mnóstwo powodów do radości. Genialny zawodnik. Leo oczywiście też jest wspaniałym graczem, ale moim zdaniem Gaucho w formie przebija Argentyńczyka. Oczywiście Messi ma jeszcze czas, żeby się rozwijać i tego mu życzę.

0

O widzę, że się znowu Real "wzmacnia". Nie takie nazwiska tam już przychodziły.

Same dobre nowiny, przynajmniej teraz wiem, że ten zawodnik nie przyjdzie do nas :)

0

No i tych młodzików było chyba troszkę więcej niż dwóch.

0

szczel

W każdym razie skład mocno rezerwowy. Ja wierzę w sukces, bo dwie bramki są spokojnie do odrobienia.

Mecz widziałem w bardzo słabej jakości, ale faktycznie Jonathan się nie popisał. Może inaczej będzie układała się jego współpraca z Xavim i Iniestą.

0

Pamiętajmy o tym, że to nadal młodziki, a Sevilla nie jest drużyną taką sobie, żeby dać się ograć naszym rezerwom. To jest dwumecz, dwie bramki są spokojnie do odrobienia. Będzie dobrze.

0

Alves jest słaby i wychodzi mu dobrze tylko taniec Waka Waka. Już nawet Shakira lepiej by zagrała od naszego przycienkiego Brazylijczyka. Z tego nic nie będzie, młodzi do wyrzucenia i moim zdaniem przyszedł czas na Messiego, bo już się u nas wypalił i nic nie pokazuje. Należy wystawić go na listę transferową, bo jeszcze teraz możemy na nim zarobić. Zresztą po MŚ cena Argentyńczyka spadła, bo nawet gola nie strzelił. Cristiano go zjada na śniadanie.

Ty się puknij w łeb, bo nie masz pojęcia o piłce marny sezonowcu i dzieciaku neo. :)

0

Żenada. Ja tu nie widzę przyszłości. Ten sezon to będzie jedna wielka porażka. Chyba, że kupimy Asenjo, Mascherano, Ozila, Torresa i Fabregasa. No i oczywiście trener do wymiany, wraz z Alvesem bo ostatnio to tylko pajacują.

0

Ściemniacz znowu bredzi głupoty, żeby sobie kibiców przypodobać.

0

Wyluzujcie z Tym Ozilem.

Dobrze, że Pep stawia na młodych, bo pokazali, że mają wielki talent i z powodzeniem mogą zapełnić luki w pierwszym składzie. Myślę, że będzie dobrze.

0

I po krzyku ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?