0

Myślę, że wtedy gdy grał dobrze powinien grać więcej. Pep wyraźnie mu do końca nie zaufał. Nie ma co gdybać, chłopak dobry, ale u nas wyraźnie jego rozwój się zatrzymał. Jeśli po dobrych seriach szans nie dostawał to teraz na pewno ich miał nie będzie. Powodzenia.

0

Ciastek

Przy 4-3-3 Dm odgrywa bardzo wazna role i musi tam grac gosc kumaty dla ktorego ta pozycja jest nominalna. Jesli chodzi o 3-4-3 to owszem mozna probowac gdy rywal sie muruje. W innym razie to zbyt ofensywne posuniecie.

Najpierw poczekajmy na jakies ruchy transferowe, na kombinacje taktyczne przyjdzie jeszcze czas.

0

Chyba koniec spekulacji na temat odejścia tego talentu z Camp Nou. Jest dobry, ma szansę na wielką karierę, musimy go szlifować i zrobić wszystko, żeby się rozwijał. Żadne wypożyczenia, czy pierwokupy. Cesc też nie musi przychodzić, tylko zabierze miejsce w składzie młodemu, który potrzebuje gry.

Moim zdaniem już niedługo Thiago będzie znacznie lepszym grajkiem od Fabregasa.

0

Jeśli to prawda to podoba mi się zachowanie Sancheza. Prosto i na temat, bez owijania w bawełnę jak to robi Cesiek. Chcę tam grać, chcę się rozwijać i wygrywać trofea. Udinese to dobry klub, ale Barca zapewni mi lepszą przyszłość. To się ceni, młody wie czego chce i nie lamentuje jak to niby wszystkich kocha i nie wie co zrobić.

0

Normalne gierki wladcow Udinese. Kazdy milion wiecej to wiekszy zysk. Jesli Sanchez bedzie chcial grac u nas to zagra. Nie jest zdecydowany? Byc moze, city zapewne da mu wiecej kasy. Albo piekna kariera w najlepszej druzynie swiata, albo dobry grosz z Anglii.

Wiem, ze nasz klub nie rzuci sie z ogromna suma na zadnego grajka. Nie po fatalnym w skutkach zakupie Ibry. Nie Sanchez to ktos inny, chociaz nie ukrywam, ze chcialbym go zobaczyc u nas w przyszlym sezonie.

0

Moze Thiago jeszcze nie jest gotowy do gry w najwazniejszych meczach, ale z jego talentem to moze sie zmienic bardzo szybko. Sprowadzajac Cesia Pep da wyrazny sygnal, ze nie ufa Thiago. Mlody moze roznie zareagowac.

Nie mozemy z gory zakladac, ze dany gracz nie sprawdzi sie jako pierwszy zmiennik Xaviego, bo jest jeszcze za mlody. Zostaje wlaczony do pierwszej druzyny, ma przed soba okres przygotowawczy, moze zaskoczy wszystkich i nowy sezon zacznie jako dobrze uksztaltowany rozgrywajacy Barcy.

W sumie troche mnie ten artykul przekonal do Fabregasa, ale sumujac wszystko i tak jestem na nie. Sa wazniejsze pozycje do wzmocnienia. Srodek mamy dobrze obsadzony. Pep nie probowal Ibiego na srodku? To niech go sprobuje. Thiago jest bardzo zdolny i juz teraz musi grac regularnie u boku najlepszych. Cesc zabierze mu miejsce w skladzie i co potem? Za kilka lat wydamy kolejne 40 baniek na swojego wychowanka, ktorego tak naprawde nie musielismy stracic.

0

Thiago za kilka sezonów może spokojnie przeskoczyć Cesca, więc nie wiem po co wydawać tyle kasy jak środek mamy spokojnie obstawiony gdy młody zostanie włączony do pierwszej drużyny.

0

Wstałem trochę później niż zwykle, sprawdziłem jeszcze raz wynik, żeby się upewnić, czy to nie był sen :). Jest kac, ale dla takich chwil warto go mieć.

Wczoraj nasi zagrali chyba najlepszy mecz sezonu. Potwierdza się fakt, iż na Barcę w formie nie ma drużyny. Jak widać najlepsi poradzą sobie nawet gdy sędzia popełni błąd na ich niekorzyść. Było pięknie i w pełni zasłużenie można świętować.

Visca el Barca.

0

Do potyczki z Arsenalem wiele się może zdarzyć. To sport, są kontuzje i zmienna forma.

Ograć słabiutką teraz Chelsea to nie żaden wielki wyczyn. Dwie bramki The Blues strzelili sobie sami. Lubię Arsenal, życzę im mistrzostwa, ale nie upatruję w nich jakiegoś bardzo groźnego rywala dla naszej Barcy.

Nie oskarżajcie mnie o brak szacunku, wiem, że będzie ciężko, bo w LM zawsze jest ciężko, ale jakoś szczególnie Arsenalu się nie obawiam. Moim zdaniem jeszcze wiele im brakuje do osiągania sukcesów w LM i na krajowym podwórku.

0

Znowu ktoś ma wątpliwości kto jest najlepszych piłkarzem na świecie? Nie mówcie, że słowa Pepcia coś dla Was znaczą. Leo zostawił CR daleko w tyle już dawno i na dzień dzisiejszy nie powinno być żadnych porównań.

0

Wszystkim userom i redaktorom życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowe Roku.

0

W tym akurat wypadku przyznaję Panu Prezesowi absolutną rację.

0

.Nane[b]

To jeszcze nic. W przyszłym presezonie będziemy grali z reprezentacją terrorystów 2 sparingi. Do tego dojdą specjalne metody treningowe, które będą uczyły naszych grajków gry do ostatniej kropli krwi. W razie czego będą gotowi ginąć dla barw klubowych i już wtedy taki Ramos Puyola nie odepchnie. Gdy tylko się odważy zginie z rąk naszych terrozawodników.

0

Świetnie dobrany sponsor. My też terroryzujemy przeciwników, znęcając się na nimi gdy są po prostu bezbronni :). Bardzo często też atakujemy z zaskoczenia, żeby wyrządzić im duże szkody. Terroryści dla terrorystów, brzmi wspaniale, będziemy jeszcze straszniejsi i do tego dostaniemy za to sporo kasy.

0

Jak powiedział Pan Orłowski: "Sevilla przegrała frajersko". Niech potem the special five nie bredzi o tym, że to nam rywale odpuszczają. Dziś Sevilla zrobiła wszystko co mogła, żeby oddać Realowi komplet pkt.

0

Pyrzo_Barca

Wygląd koszulki wiąże się z tradycją, ale tradycja to nie tylko koszulka, więc chyba zbyt dużą wagę do tego przywiązujesz. Jak już mówiłem w pełni uzasadniona i poparta sensownymi argumentami decyzja.

Był UNICEF, był płacz i przeszło, będzie QF, będzie płacz i też przejdzie. Nikt nikomu nie każe kupować koszulek i oglądać meczy w TV :).

0

Pyrzo

"Hmmm, a czemu marka samochodu bylaby gorsza niz ten katarski napis?" Dziwne, że pytasz. Z Qatar Foundation koszulka nadal będzie charytatywna. Dla mnie akurat to jest duża różnica i świetne rozwiązania skoro już uparliśmy się na tego sponsora.

Inaczej zdobyć kasę? Urywek wypowiedzi Rosella: "Dodał, że FC Barcelona odrzuciła kilka sposobów, aby zmniejszyć zadłużenie. M.in. zrezygnowano z podniesienia składek socios, likwidacji niektórych sekcji sportowych. "Woleliśmy 'uderzyć' w marketing", powiedział."

Te sposoby według Ciebie byłyby lepsze? Moim zdaniem nie.

Nie wiem czy tak naprawdę chodzi Ci o tradycję, czy może o dziwny i inny wygląd koszulek. Napis z tyłu, czy z przodu... hmmmm dla mnie ważne, że herb będzie na sercu, a barwy pozostaną bordowo - granatowe.

0

Pyrzo

Lamentujecie jakby cała historia Barcy miała pójść zapomnienie. Racja, nie było sponsora tyle lat, a teraz nagle będzie. Działanie uzasadnione i poparte sensownymi argumentami.

Zresztą sam Rosell o tym nie decyduje, a wiele innych ludzi. Ma to pomóc drużynie, więc chyba powinniśmy się cieszyć, że ktoś myśli o jej przyszłości i chce jak najlepiej.

Nie reklamujemy marki samochodu, czy producenta telewizorów, więc pomysł z Qatar Foundation moim zdaniem jest bardzo trafiony.

Tradycja to tylko ten napis?

0

Jeśli ktoś w każdy weekend siada przed TV z piwkiem w ręku i ogląda popisy najlepszej drużyny świata to musi sobie popłakać nad koszulką, tym bardziej, że Barca ostatnio nas rozpieszcza i nie ma za bardzo na kim się poznęcać:) My się nie martwimy sytuacją finansową zespołu, ale niestety są ludzie, którzy muszą mieć to na uwadze. Pan Rosell odważył się podjąć takie działania i chwała mu za to.

0

Tradycja to nie tylko brak napisu na koszulce. To akurat nazwałbym najmniej ważnym czynnikiem, który określa wyjątkowość Barcy.

Herb pozostanie ten sam, bordowo granatowe barwy też będą zdobiły koszulki naszych grajków, więc nie róbcie afery. To ma klubowi pomóc i na pewno w jakimś stopniu pomoże. Dobro Barcy jest najważniejsze.

0

Masaaaakra!!! Jeszcze ten cholerny nadruk. Koszulki będą cięższe i Leo już nie będzie tak szybko śmigał między obrońcami. Porażka. Panie Rosell, Panu już podziękujemy!

0

nelson

Zawsze możesz słuchać transmisji radiowych jeśli coś Ci w koszulkach Barcy nie będzie odpowiadać.

0

Jaki cel ma wprowadzenie sponsora na koszulki Barcy? Poprawienie sytuacji finansowej klubu. Działania, które mają pomóc, więc postarajmy się to zrozumieć. Historią historią, ale może dzięki temu nasza historia będzie jeszcze piękniejsza.

Po drugie: nie będziemy reklamować zakładów bukmacherskich, ani firm produkujących sprzęt RTV i AGD :). Rosell powiedział: "Nasza koszulka wciąż jest charytatywna".

Widać, że ekipa Pepa niektórych rozpieszcza i już nie mają się czego czepiać. Lamentujecie jakbyśmy sprzedali 5 kluczowych graczy za skrzynkę jabłek i to Realowi.

0

Mówmy co chcemy, ale prawda jest jedna. Wielki piłkarz, który może zostać okrzyknięty najlepszym piłkarzem świata gra na wysokim poziomie niezależnie od klasy rywala. Na tym można zakończyć. Leo swoją wyższość nad CR potwierdził już dawno, więc szkoda się rozwodzić.

A Mou jak się ośmieszał swoim głupim gadaniem tak ośmiesza się dalej, ale nam akurat w niczym to nie przeszkadza i przeszkadzać nie będzie. Pep za bardzo szanuje bordowo granatowe barwy, żeby kompromitować je głupimi odzywkami i prymitywnymi przemyśleniami. Z innymi zespołami nie odnosiłby żadnych sukcesów? To już puste gdybanie, zresztą dla mnie liczy się to co robi w Barcelonie, a jak na razie w pojedynku z "The special five" wychodzi na plus. Czego chcieć więcej?

0

Sztuka jaką prezentuje nasz klub dla jednego jest czymś pięknym, wyjątkowym i spektakularnym, dla drugiego to stek oszustw i fatalnych zbiegów okoliczności.

Nie każdy potrafi przegrywać, na pewno nie Jose. On słynie ze swojej tępej kontrowersyjności, ale dla nas kibiców Barcy może być jedynie śmieszny. Po 29 listopada straciłem do niego resztki szacunku, bo może jest dobrym trenerem, ale jako człowiek jest nikim. Szacunek do rywala to podstawa, on tego szacunku nie ma, więc niech się nie dziwi, że inni nie szanują jego.

Lepiej będzie jak zamilknie, bo powoli staje się żałosny. Dostał lekcję footbolu? Niech teraz wyciągnie z niej wnioski, bo to może przynieść mu więcej korzyści niż żenujące biadolenie o tym jaki to ten Realek nie jest pokrzywdzony.

0

The special five już zapomina powoli o lekcji pokory jaką dostał przy pewnym pięknym poniedziałku. Szczerze mówiąc po ostatnim GD osoba Mourinho zaczyna mnie smieszyć. Lepiej będzie jak panienki z Madrytu zaczną pokazywać klasę na boisku. Ile można pieprzyć bzdury dziennikarzom? Pandiani bardzo mądrze podsumował postawę Realu w ostatnim meczu z nami odpierając tym samym zarzuty Jose dotyczące naszych rywali, którzy rzekomo odpuszczają nam mecze.

0

The special five już zapomina powoli o lekcji pokory jaką dostał przy pewnym pięknym poniedziałku. Szczerze mówiąc po ostatnim GD osoba Mourinho zaczyna mnie smieszyć. Lepiej będzie jak panienki z Madrytu zaczną pokazywać klasę na boisku. Ile można pieprzyć bzdury dziennikarzom? Pandiani bardzo mądrze podsumował postawę Realu w ostatnim meczu z nami odpierając tym samym zarzuty Jose dotyczące naszych rywali, którzy rzekomo odpuszczają nam mecze.

0

Ostatnio takie ciary miałem oglądając filmik z półfinału na Stamford Bridge gdy Andres strzelił bramę. Świetna kompilacja, a muzyka miażdży :)

0

Jak można podniecać się czymś co działo się bardzo dawno temu, gdy piłka nożna była całkiem inna, a Real nie wygrywał do końca sprawiedliwie.

Ja tylko dziękuję Bogu, że żyję w pięknym okresie gdy Barca pobija kolejne rekordy i regularnie kompromituje swojego odwiecznego rywala.

Nie wydajemy milionów, baa nawet podobno jesteśmy mocno zadłużeni, a drużynę złożoną z samych najdroższych transferów pykamy jak trzecioligowca. Ja do dziś nie wiem, czy to był Real Madryt, czy może Oviedo :). Wczoraj Osa wyżej powiesiła poprzeczkę.

Co do Leo i CR sprawa już od dawna jest jasna. Leszek zjada Krysię na śniadanie, tyle w temacie.

P.S. wiem, wiem Portugalczyk strzelił wczoraj dwie bramki :). A niech strzela nawet po 10. Grając z nami może jedynie sobie focha strzelić, a wielki piłkarz robi różnicę w wielkich meczach.

0

Pośpiech na drodze najczęściej prowadzi do wypadku. Idiotyczna sytuacja. No, ale jak nie mogą nas pokonać na boisku to muszą kombinować w inny sposób. Żenada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?