0

Rozumie system Barcy i potrafię zrozumieć decyzje Pepa. To ze sergio jest chwalony przez kolegów czy trenerów jest normalne. Takie same pochwały zbierał Toure pełniąc fundamentalna cześć Barcelony.

Rozwinęliśmy temat zupełnie niepotrzebnie, bo jak już powiedziałem ciężko porównać dwóch różnych graczy, a po drugie cały czas chodziło mi o zdanie z tym lepiej spisujacym się Sergio jeszcze za czasów jego wspólnej gry i rywalizacji z Toure.

Teraz Busi świetnie sprawdza się w swojej roli i jest ok.

proszę jeszcze tylko o rozsadek w ujmowaniu umiejętności Turka ;). Gość chyba zapracował sobie na większy szacunek.

0

Galopujacymajor

Czytasz co ja pisze? Chyba wyraźnie mowie, ze to była decyzja Pepa, który teraz spokojnie może powiedzieć "a nie mówiłem"? To jego wizja, chciał Sergio to go ma, młody gra świetnie, odpłaca się za zaufanie i jest ok. co było wcześniej to było, ale Yaya został potraktowany niesprawiedliwie.

Popatrz co mówili Xavi, Iniesta, Puyol i Pep o Zlatanie. To normalne, koledzy wspierają się wzajemnie. Szczególnie jeśli mówi się o młodej gwieździe, która takiego wsparcia potrzebuje.

0

Jak może mi się nie podobać to ze Sergio uznawany jest za jednego z najlepszych? Jestem z tego dumny, to chyba normalne.

Bzdura dla mnie było stwierdzenie, ze Busi radził sobie lepiej niż Yaya, bo tak nie było. Wtedy to akurat Busquets popełniał multum błędów i to karygodnych. Toure tymczasem rozgrywał mecze kapitalne, a i tak siedział. powtarzam to decyzja trenera i jak widać Busi na zaufanie zasłużył.

Po co ujmować umiejętności Toure skoro Sergio był taki super? Nie klepał, źle grał w defensywie, nie współpracował z pomocnikami? Gość wszedł do pierwszego składu z marszu, rozkochal w sobie kibiców, zbierał pozytywne opinie i trzymał bardzo wysoki poziom do swoich ostatnich dni na Camp Nou. To także najwyższy światowy poziom.

0

Nie potrafił współpracować z Xavim, czy Iniesta? On nie tylko świetnie z nimi współpracował, gdy trzeba było Yaya potrafił ich zastąpić.

Jak powiedział King ile ludzi tyle opinii. Nie ujmuje Sergio, ale uważam ze Toure posiadał więcej atutów, które akurat wcale nie musiały odpowiadać Pepowi co jest do zaakceptowania.

Zresztą obaj panowie spokojnie mogli grać razem, bo jeśli odrzucenie Toure kosztem Sergio można uzasadnić taktyką i stylem to usilne stawianie na dużo słabszego Keite ociera się o kompromitację.

0

Szafarz

Na tematy Sergio vs Toure napisałem mnóstwo komentarzy gdy Yaya opuszczał Barce. Piszę "haha" gdy coś wydaje mi się śmieszne, to chyba logiczne. Powtarzam po raz kolejny, koledzy z drużyny zawsze ciepło wypowiadają się po swoich kompanach. To samo tyczy się trenera.

Toure też był chwalony, bo na to zasługiwał. Przecież ten gość rozgrywał kapitalne spotkania i często wyróżniał się gdy nam nie szlo. Czy Wy już tak szybko o tym zapomnieliście? Słabo grał w obronie? Kolejna bzdura, przecież to był zawodnik bardzo ciężki do ogrania, na dodatek świetnie się ustawiał. Pamiętam jak wszyscy spuszczali się z zachwytu nad jego inteligentą gra w defensywie. Nagle nikt o tym nie pamięta.

Sergio jest dobry, bardzo szybko się rozwija co cieszy, ale gdy rywalizował o pierwszy skład z Turkiem był o dwie klasy gorszy i Pep musiał mu pomóc.

Trener ustala skład, tak zadecydował, są wyniki i jest dobrze, ale nigdy nie zgodzę się z tym ze Sergio lepiej sobie radził na DMie niż Toure, bo to bzdury.

0

Galopujacymajor

Możesz się ze ma zgadzać lub nie. Moje argumenty nie muszą być do nikogo przemawiać.

Tylko przestań wypisywać jakieś bzdury. Yaya świetnie operował piłka, do tego potrafił zagrać kapitalnie w stylu Xaviego.

Zresztą u nas i tak był bardziej ograniczany, bo nie przeprowadzał tylu rajdów z piłka.

Nie ma co porównywać dwóch całkiem innych piłkarzy. Wkurza mnie tylko bredzenie, ze Sergio radził sobie lepiej niż Toure. To ze Pep na siłę pchał go do pierwszego składu o niczym nie świadczy. Chyba każdy pamięta jakie mecze rozgrywał Yaya, a i tak musiał godzić się z rolą rezerwowego.

0

Przepraszam za literówki, pisze z tel.

0

Yaya nie zachowywał płynności w grze, haha tego jeszcze nie grali. Gdzie został postawiony tam gral. Był odmiana bardziej widocznego DMa, bo miał do tego predyspozycje. Grał jak Pep mu pozwalał. Tak jak Alves, gdy trzeba gra jako drugi skrzydłowy, gdy nie nie opuszcza swojej strefy w obronie. Sergio to inny typ zawodnika, ale powtarzam w niczym nie przewyższał Turka.

Faule w obrębie pola karnego - Busiemu też się to zdarza, często po jego głupich stratach.

Jedenastki sezonu i wypowiedzi innych graczy to słaby argument. Na temat Ibry też każdy się ciepło wypowiadał, a jak było wszyscy wiemy.

Nikt nie chciał Barcy twardej i agresywnie grającej, ale jeden silny grajek, który mógl w każdej chwili zrobić absolutnie wszystko był zawsze przydatny.

szybkość, siła, technika, kreatywność i umiejętność czytania gry to tylko nieliczne, ale jak ważne atuty naszego byłego gracza. Jeśli chodzi o uniwersalność to jest już olbrzymi plus Toure, w tym akurat bije na głowę Sergio i chyba każdego defensywnego pomocnika na świecie.

KingLeonidas świetne porównanie. Nie ta waga i nie te możliwości. Śmieszne jest to ze Toure był wcześniej uznawany za Boga i DMa kompletnego, teraz nagle ktoś zarzuca mu słaba grę w obronie.

Obaj świetnie pasowali do stylu gry Barcy, Sergio bardziej pasował Guardiolo, ale to nigdy nie uczyni go graczem lepszym od Toure.

0

nostrees

Niby dlaczego? Toure bardzo dobrze operował piłką, nawet świetnie dryblował jak na jego gabaryty. Fajnie, że mamy dobrego DM z szkółki, ale nie zapominajmy już o wspaniałych graczach, którzy u nas grali. Wcześniej wszyscy piali z zachwytu podniecając się tym jak Toure świetnie się ustawia i gra w odbiorze teraz nagle w tym aspekcie był kiepski i słabszy od Sergio.

0

Santana

Ten temat był wiele razy poruszany. Yaya przewyższał Sergiow każdym aspekcie. W obronie spisywał się świetnie, a to ze doskonale radził sobie też w ataku należy uznać za olbrzymi plus.

Kwestie padania i symulowania pozostawiam bez komentarza, bo w tym akurat Busi jest jednym z najlepszych na świecie;].

Toure dysponował świetnymi warunkami fizycznymi, do tego był szybki, kreatywny i świetny technicznie. Skarb.

U nas został potraktowany niesprawiedliwie i dobrze ze odszedł.

0

Nigdy nie zgodzę się z tym ze Sergio spisywał się na DMie lepiej od Turka. Kompletna bzdura.

busi to bardzo dobry gracz, świetnie się rozwija, ale Toure byl lepszy i w tej kwestii nie ma co nawet dyskutować.

0

Głupia porażka na życzenie. Skład eksperymentalny to fakt, ale przecież wyszli spokojnie na prowadzenie tylko potem odpuścili, no i ta asysta Davida to tragedia. Mecz trwa 90 minut. Bardzo dobrze, ze Pep stosuje rotację, ale z obrona przegiął pale moim zdaniem.

Trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej. To dopiero początek sezonu.

0

Nikt nigdy nie powiedział, że Barca przechodzi definitywnie na 3-4-3. To jest dodatkowy as w rękawie Pepa. Na pewno będzie skuteczny gdy przyjdzie nam grać z ekipami murującymi bramkę lub gdy trzeba będzie postawić wszystko na jedną kartkę.

Guardiola już kilkakrotnie próbował takiego ustawienia, ale w tym sezonie ma kłaść na bardziej ofensywną formację znacznie większy nacisk. Po to przyszedł Cesc i jak widać od razu zaczyna się sprawdzać w swojej nowej roli.

Jest to oczywiście bardzo dobre posunięcie. Rywale coraz częściej sprawiali nam problemy, teraz to powinno się zmienić. Oczywiście potrzeba czasu i w sumie tylko czasu, bo graczy mamy znakomitych i ławkę mocną.

0

Jeśli tak dalej będzie to Alexis posadzi na ławce Villę, a nie Pedro tak jak można było się spodziewać. Oczywiście to początek sezonu, ale David znowu zaczyna grać bezproduktywnie. Ciągłe spalone i mnóstwo strat. Teraz na ławce nie ma Bojana, jest ktoś znacznie groźniejszy. Oby Pep o tym pamiętał :)

0

Ładnie to wygląda na papierze. W sumie Cesiek zagrał mało minut, ale zdążył pokazać, że w razie potrzeby zastąpi Xaviego. Ma to coś, ale ja nadal boję się o Thiago. Fakt presja na nim będzie mniejsza, ale niektóre talenty potrafią eksplodować bardzo szybko i trener musi znaleźć odpowiedni moment na wprowadzenie ich do światowej piłki.

Czas pokaże. Wierzę, że Pep wie co robi i nie zmarnuje talentu Thiago.

0

Ja tam wolę poczekać aż Fontas zagra kilka spotkań jako podstawowy stoper. Teraz będzie miał ku temu okazję, chociaż moim zdaniem znowu zobaczymy Javiera z Abim. Młody będzie zmiennikiem.

0

KingLeonidas

Eric jest w gazie, na środku też da radę, a patrząc na dyspozycje Adriano o lewa flankę jestem spokojny. Masche to Masche. Da z siebie wszystko na każdej pozycji. W pierwszym meczu z realem cała ekipa była w słabszej dyspozycji, więc nie ma co się tym sugerować.

Nie takie kryzysy się przechodziło;)

0

Znowu para kryzysowa Abidal i Masche musi zagrać. Nie jest to najlepiej zagrana para, ale od biedy coś tam zagrają.

Nie panikujmy, jeśli utrzymany wysoki poziom stoperzy będą tylko od klepania z pomocnikami;)

0

Pewnie dotarło do niego to co powiedział po ostatnim meczu. Zawsze szanowałem Ikera i mam nadzieję, że Jose nie przeciągnie go na czarna stronę mocy.

0

Przepraszam za tyle wiadomości. Pisze z telefonu i coś mi się popieprzyło.

0

Przepraszam za tyle wiadomości. Pisze z telefonu i coś mi się popieprzyło.

0

Przepraszam za tyle wiadomości. Pisze z telefonu i coś mi się popieprzyło.

0

Fakt faktem kary finansowe naprawdę porażające. Kara należy się zarówno Mourinho jak i Tito. oczywiście ten pierwszy za sprowokowanie całego zajścia powinien zostać surowiej ukarany.

0

Fakt faktem kary finansowe naprawdę porażające. Kara należy się zarówno Mourinho jak i Tito. oczywiście ten pierwszy za sprowokowanie całego zajścia powinien zostać surowiej ukarany.

0

Czas na test oczywiście.

0

Dzisiaj nadszedł wreszcie test mojego nowego łącza. Mam nadzieje, że 6 mb wystarczy do normalnego oglądania meczu w dobrej jakości. Linków jest dość.

0

zxcvbnmasdqwe

Już pisałem to pod innym newsem. Dwumecz stał na bardzo wysokim poziomie, Real był wreszcie godnym rywalem, ale przegrał. Wejście Marcelo sprowokowało kolejną bójkę. Media skupiły się na tym, ludzie zapomnieli o przegranej Królewskich i Jose znowu wygrał. Na dodatek znowu ma wielu zwolenników, którzy pójdą za nim w ogień. Na całe szczęście poszerza się grono ludzi krytykujących Real i podejście Pereza do całej sprawy. Jeśli w tym sezonie ekipa Mou znowu dostanie od nas baty Madryt zaliczy kolejną kompromitację i wpadkę, a Jose prawdopodobnie poleci i wiele straci.

0

Ciągle mówimy o tym, że Jose zawsze odwraca uwagę od kluczowych sytuacji (porażka Madrytu), a sami dajemy się w to wciągnąć. Sam po sobie zauważyłem, że wchodząc w dyskusje z kibicami Realu zapominam o tym kto wygrał. Może gdybym miał okazję pogadać z normalnymi, obiektywnymi fanami stołecznego klubu byłoby inaczej.

Jak widać całe otoczenie Królewskich skutecznie manipuluje zaślepionymi kibicami Realu co przeskakuje na nas :).

Tak więc my tu sobie gadu gadu, a mistrz znowu jest ten sam.

0

baros

Też sobie przypomniałem o fatalnych stałych fragmentach gry w defensywie za czasów Franka. Miejmy nadzieje, że wszystko wróci do normy.

0

blazeq

Zapomniałem o sytuacji, po której CR strzelił bramkę. Wszystko na styk, ale jeśli ktoś z naszych ma być winny to właśnie Abi. W takiej sytuacji powinien zostawić Kryśkę na wyraźnym spalonym, więc u niego 8 jednak powinno zostać. Dani 9 :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?