gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello robi postępy i zasłużył w tym sezonie na znacznie więcej min niż Pedro, ale oczywiście zabrakło jaj trenerowi.
Wczoraj nawet zademonstrowal fajna kiwke z dwoma rywalami blisko pola karnego czym wypracował rzut wolny. to daje dobre prognozy na przyszłość, bo będzie można chłopaka próbować również na pozycji SN.
strzał w stylu Henrego opanował prawie do perfekcji. gdy tylko ma trochę miejsca sprawia olbrzymie zagrożenie lub daje bramę.
szkoda tylko, że gdy Pedro będzie gotowy na kolejny mecz to i tak wyjdzie w pierwszym składzie, a jeden z najlepiej grających ofensywnych zawodników Barcy usiądzie na ławce jego kosztem.
0
jeszcze dodam, że moim zdaniem Tito nie ma odpowiedniego wpływu na naszą utalentowaną młodzież. miał cały sezon, żeby ogrywać np. Bartre to kształcil Masche na stoperze. młodego rzucił do boju w najgorszym momencie, gdy drużynie po prostu nie szło. Thiago powinien grać znacznie więcej, nie tylko teraz gdy mamy prawie pewny tytuł. żeby oszlifowac diament trzeba mu w odpowiednim momencie dac sygnał, że jego czas nadchodzi. Tito chyba zbyt bojazliwie podchodził do tematu młodzieży.
0
Ta drużyna od stycznia nie potrafi już grać w piłkę. drobne przeblyski niczego nie usprawiedliwia. Trzeba teraz postawić sobie pytanie dlaczego drużyna była tak zajechana fizycznie? ok choroba Tito negatywnie wpłynęła nas wszystkich, ale tak potężna drużyna nie może się tym tłumaczyć.
Nie mówię o zmianie Tito po laniu jakie sprawił nam Bayern, ale trzeba dogłębnie przeanalizowac sezon i ocenić pracę Tito. Oczywiście mamy już prawie pewny tytuł, ale dyspozycja Barcy psuje się bardzo szybko i nie ma widoku na to, ze trener ma jakiś pomysł. na razie błądzi jak dziecko we mgle, to go poważnie obciąża.
0
Niby można mówić, że jeszcze nic się nie stało. mamy przecież prawie mistrza, czyli moim zdaniem najważniejsze trofeum dla klubu. Jednak trzeba zwrócić uwagę na fatalny spadek formy w roku 2013 i kompletny brak jakichkolwiek ruchów, które pozwoliłyby cos zmienić.
Nie jadę po Tito, bo gość miał bardzo ciężki okres w życiu. szacunek dla niego, że w ogóle wrócił, ale to jest klub, mechanizm, który musi funkcjonować. jeśli jeden tryb nie daje rady trzeba go zastąpić mimo szacunku i zrozumienia na jaki zasługuje. Nie biorę pod uwagę zwolnienia Tito po wykryciu u niego nawrotu choroby, bo tak postępować nie można. Trzeba jednak wyciągnąć wnioski z tego co było potem i z tego co jest teraz. trener jest obecny, ale tylko duchowo. Nowinki taktyczne? nie u Tito, On niestety powtarzał ciągle te same błędy. może choroba wyssala z niego chęć do doskonalenia swoich umiejętności. Nadchodzi czas na wnioski.
druga sprawa to polityka Sandro. Niestety jak widać filary drużyny, które trzymały nas w kupie tyle lat starzeją się. młodzież mamy zdolną, ale w tym sezonie jakoś większego pożytku z niej nie było. dziwi mnie to trochę, bo w trakcie sezonu gdy taki Bartra wielokrotnie mógł się ogrywać siedział na ławce bądź na trybunach. Tito kombinowal z Masche na stoperze. Teraz gdy brakło nam obrońców biedny Bartra został rzucony na głębokie wody.
Bez sensu. Koniec oszczędzania, bo teraz trzeba ta drużynę odświeżyć. uzupełnić luki i zastanowić się nad tym, czy Tito jest odpowiednim człowiekiem do prowadzenia takiej maszyny.
Messi cały sezon ciągle 90 min, bo on przecież chce grać i koniec. musi bić rekordy, trafiać do siatki itp. W decydujących meczach organizm odmówił posłuszeństwa. zabrakło ogniwa bez którego Barca bardzo mało znaczy. Sztab szkoleniowy nie do końca zdał egzamin.
0
postawy Tito nie komentuje. chlop swoje przezyl, moze nie powinno to nikogo interesować, ale wyszło jak wyszło. chcemy się liczyć w Europie to trzeba przestac oszczędzać. obecny rynek jest brutalny, trzeba przepłacać zeby mieć klasowych graczy. takich potrzebujemy.
Dzisiaj na pewno nikt nikogo nie nastawil na walkę do ostatnich sił. przegraliśmy przed pierwszym gwizdkiem.
Teraz dopiac ligę i wziąć się w garść na nowy sezon.
0
ma bić rekordy
0
cały sezon święta krowa, która ma nic rekordy i grać zawsze 90 minut. Teraz się msci wszystko niestety.
może to jakiś świetny plan ale bez Leo jesteśmy na straconej pozycji chyba. zdrowie najważniejsze.
0
Kiepska postawa naszej ekipy w całej fazie pucharowej wyszła wczoraj na światło dzienne.
Role się odwróciły, tym razem rywal okazał się bezlitosny, ale to kiedyś się musiało stać. Nie ma co płakać na sędziów, jedynie mam żal do Tito, że stał jak wryty, nawet nie spróbował czegoś zmienić. Jedna jedyna bramka mogła dać nam duże szanse na rewanż.
Mimo wszystko liczę na cud :), bo już Milan miał nas wypunktować. Wiem, że sytuacja jest krytyczna, ale kto ma wspiąć się na wyżyny jak nie Barca.
Oby sztab szkoleniowy potraktował te 4:0 jako nauczkę. Sezon tak czy siak musimy zaliczyć do udanych, bo ligi nikt nam już nie zabierze, ale w okresie transferowym trzeba szarpnąć gotówką, bo widać stale rosnące braki kadrowe.
Pozdro dla wytrwałych.
Tots units fem forca!
0
Nasza slaba postawa w fazie pucharowej lm wyszla dzis na swiatlo dzienne.
z calym szacunkiem do Tito, dzisiaj to on przegral w duzej mierze. brak reakcji to udowadnia.
Trzeba to przetrawic i czekac na konkretne ruchy Sandro. czas otworzyc portfel.
visca el Barca.
0
Macikoo
Nie wprowadzaj ludzi w blad. Poczytaj wczesniejsze komentarze. Dla migrujacych z cyfry do nc+ zostaly udostepnione npremium i npremium3. Warunkiem jest chyba posiadanie nowego dekodera nc lub nki. Na starym sprzecie cyfry nie ma npremium nawet na liscie kanalow.
Co do Alexisa. Nie oceniajcie chlopaka przed meczem.
0
Kaczmi
czyli na turboboxach tez sa dostepne. Wiec niech kazdy migrujacy z cyfry do nc+ na ich nowym sprzecie sprawdzi kanal 36. Wczesniej niedostepny kanal npremium jest odkodowany :).
Dobra nie zasmiecajmy tematu. Kto nie chce niech nie wierzy. Nie mam zadnego interesu w tym, ze Was klamac.
Pozdrawiam.
0
Nazio
Pani na infolinii mi tak samo mowila. Npremium znika i nie puszcza go na czas meczu Barcy. Klocilem sie z nimi bo Ci co migrowali z N maja dostep do npremium, ale nie dala sie przekonac. Teraz juz mialem miejscowke w barze wchodze przed wyjsciem jeszcze raz na kanal 36 (te kanaly sa chyba tylko na mediaboxach) i npremium na ktorym jest barca dziala. Pozostale nie ale mnie to akurat wali :)
Jesli mi przed meczem zakoduja to spale im siedzibe ;)
0
Kaczmi
Jaki masz dekoder?
Podobno npremium jest tylko na mediaboxach do 5 kwietnia. Caly czas mialem zakodowany ale przed chwila puscili sygnal wiec rozumie ze to uklon w strone kibicow Barcy. Wreszcie jakis dobry ruch nc+
0
Odkodowali mi npremium!!!
Jestem w nc+ migrowalem z cyfry. Pani na infolinii mowila ze to niemozliwe jak prosilem o dostep na czas meczu a tu taka niespodzianka. Jade po piwko i zbieram ekipe mam nadzieje ze mi nie zakoduja :) w ostatniej chwili.
VeB
0
Bajzel w tym nc+. Juz liczylem ze obejrze mecz w domu, tylko sie napalilem. Jeszcze ten jeden mecz trzeba zmeczyc w barze.
0
Ciuss
Swego czasu Mourinho powiedział, że w niczym nie przeszkadzają mu nawet dwie porażki z Barcą w lidze gdy na koniec sięgnie po tytuł. Teraz nagle jego drużyna jest lepsza, bo dwa razy wygrała.
Zresztą Jose Mourinho to chyba najsłynniejszy hipokryta na świecie :). Jego słów nigdy nie można brać na poważnie.
0
Może trzeba spojrzeć na to z innej strony. Czerwone kartki dla zawodników kierowanych przez Jose mogą byś spowodowane jego nastawieniem ich do meczu. Nienawiść jaką czuje do Barcy przelewa na piłkarzy w szatni. Sędziowie nie muszą być niczemu winni.
0
Jeden z najlepszych transferow Barcy w ostatnich latach.
0
Panowie na zdrowie!!!
Visca el Barca
0
Przez tyle lat mojego zamilowania do Barcy teraz mam do nich najwiekszy zal.
Przegrywalismy klasyki, ale nigdy nie bylo takiej obojetnosci. Dlaczego chlopakom nie zalezy?
Mozemy stracic sezon, ale nie stracmy tozsamosci.
Mimo wszystko nawoluje do wytrwalych: Tots units fem forca!!!
VeB
0
Mou cwaniaczek. Puszcza rezerwy, żeby w razie ewentualnej porażki mieć alibi. Cóż, oni mają ten wtorkowy wynik i będą go pielęgnować. Ten mecz trzeba wygrać i koniec.
0
Jeśli Barca dalej wyjdzie z trzema rozgrywającymi i cofniętym Messim to polegniemy. Ostatnio to mamy kulawą obronę, przepchaną pomoc i zero ataku. Wszystkie akcje gniją w środku. Dlaczego Roura chociaż czasem nie spróbuje wsadzić Leo na pozycję, którą piastował gdy stawiał pierwsze kroki w Barcelonie. Będzie miał więcej miejsca, a rywale chcąc go wyeliminować będą musieli zrobić dziurę w środku co może wykorzystać np. Villa.
Challenger gdzieś napisał, że nawet dziennikarze zauważają problem Barcy i poddają ciekawe propozycje jako rozwiązanie. Dlaczego nie widzi tego sztab szkoleniowy. Na Real trzeba zrobić coś więcej, a nie tylko to co zawsze.
Jedno jest pewne. Limit błędów został wyczerpany i nikogo nie obchodzi mniejsza niż zwykle ranga potyczki z Madrytem. Barca ma coś do udowodnienia.
0
Gorzej na pewno już być nie może. Kibice mają prawo oczekiwać diametralnie odmienionej Barcelony. Możemy przegrać, ale nie w takim stylu jak we wtorek.
Ta drużyna ma charakter i musi go pokazać. Zmiana taktyki, nastawienia i do przodu. Niby mało ważny mecz, ale w grę wchodzi honor.
Visca el Barca!
0
Challenger napisal wszystko o tym samograju co sam nie gra.
Teraz tylko slychac echo. Nic dodac nic ujac.
Kiedy wnioski zostana wyciagniete??
0
Karolu cale moje refleksje z ostatnich tygodni perfekcyjnie skleciles do kupy. Mam identyczne spojrzenie na to wszystko. Zgadzam sie do ostatniej kropki.
Czasem przebieg meczu az sie prosi o zaprzestanie myslenia i siegniecie po prostsze srodki. rywale znaja Barce na wylot, a takie ekipy jak Milan potrafia swoja wiedze wykorzystac idealnie. Barca wiecznie swoje. Klepka klepka i klepka. Bez elementu zaskoczenia.
Ogladajac Real czasem im zazdroszcze tego jak potrafia przytloczyc rywala ogniem. Bez kombinacji, szybkie pilki na skrzydla i ostrzal. Moze inna filozofia, ale skuteczna i nie do nieopanowania dla innych. Trzeba miec jakis plan awaryjny, bo obecnie stanowimy otwarta ksiege dla czolowych druzyn europejskich. Zapracowalismy zobie na to sukcesami, ale czas cos zmienic. Plan z Messim w srodku tez staje sie juz nieskuteczny. Chlopak moze zrobic wszystko, trzeba mu poszukac nowej roli.
Lm jest w zasiegu, ale musi wrocic Tito i wyciagnac wnioski z ostatnich spotkan. Bedzie ciezko, ale nie takie cuda sie zdarzaly.
VeB.
0
Porazka boli, ale nie znaczylismy dzis nic. Nasi gwiazdorzy byli gdzies daleko. Narzekanie na sedziow zostawmy Jose. Wygral lepszy i z taka gra nie zwojujemy Europy. Jednak pilka w grze, a Barca to Barca.
0
Teraz mozna zobaczyc, ze Alexis jest genialnym pilkarzem. Problem tkwil w jego glowie i mam nadzieje, ze odblokuje sie na dobre, bo bedzie teraz bardzo potrzebny.
0
Sprawiedliwy wynik. Krok do przodu, ale Leo mnie irytuje i ktos powinien z nim powaznie pogadac.
VeB.
0
Fakt. Alexis nie trafia dogodnych sytuacji, ale znajduje sie w polu karnym kapitalnie. Czuje gre, rozumie sie z kolegami tylko nie moze sie przelamac. Wiem, ze z samego wypracowania sobie okazji wygranej nie bedzie, ale cala gra Sancheza napawa optymizmem.
co jeszcze tak niedawno odstawial Pedro? Teraz gra bardzo dobrze, wiec w nikogo nie mozna watpic. Alexis jeszcze swoja wartosc pokaze.
0
Moze akurat druzyna przechodzi lekki kryzys formy, bo czesto sztab szkoleniowy wlasnie ten dolek przewidywal na okres, w ktorym sie obecnie znajdujemy. Jesli jednak zawodnicy sa teraz w gorszej kondycji fizycznej to dlaczego Tito w ostatnim meczu trzymal rezerwy do tak poznych minut?
Szykuje sie dobry mecz o ile nasi zagraja z jajami, bo z Sociedad w drugiej polowie grali jakby im sie kompletnie nie chcialo.
Mniej dyskusji z arbitrami wiecej walki, a odprawimy Malage z kwitkiem.