0

blazeq

Myślę, że na dobry początek Alves z Abim mogli dostać nawet 9. Nazwijmy to słabe 9. To co obaj wyczyniali w defensywie było wprost fenomenalne. Eric momentami bawił się z grajkami Realu, świetnie wyprowadzał piłkę mimo presji. Nie wiem kiedy pozwalał na zbyt wiele Marysi, bo nie pamiętam, żeby Argentyńczyk w ogóle istniał w tym meczu. W sumie Ty analizujesz, więc ok jakiś epizod był :). Dani klasa, stopował najgroźniejszego gracza rywali na każdym kroku. Niewidoczny w ofensywie, ale sytuacja tego wymagała. Za perfekcyjną grę w obronie 9 jak nic.

U Cesia podobała mi się ta radość z sukcesu. Cieszył się jakby to u nas grał te 7 lat. Podanie kapitalne. Nadal nie jestem wielkim fanem jego transferu, ale zapunktował i liczę, że będę musiał bardzo szybko zdanie zmienić.

0

Taki uniwersalny zawodnik z przodu to skarb, więc musi zostać. Będzie z niego pożytek, z każdym dniem lepiej poznaje nasz styl.

0

W takim razie Benzema po strzeleniu bramki na 2:2 groził kibicom Barcy zgromadzonym na trybunach i chciał tym samym sprowokować ich do wbiegnięcia na murawę :).

To jest śmieszne, nie mają już o czym pisać.

0

Iker już też schodzi na psy. Jedyny gracz, którego można darzyć szacunkiem. Z jakim przystajesz takim się stajesz. Niech sobie płaczą, dla mnie ta drużyna gnije od środka. Jak tak dalej pójdzie nie zyskają trofeów, a stracą kibiców. Dno!

0

Javier musi swoja sile potwierdzac czynami, a Turek straszyl samym wygladem :)

0

KingLeonidas

Byl kiedys taki Yaya. On pelnil funkcje ochroniarza. Rywale na sam widok czuli respekt :).

0

Twierdzicie, ze Thiago nie dal rady poprowadzic druzyny. Kto ja poprowadzil? Barca byla bardzo slaba, brakowalo zgrania i swiezosci. Owszem mlody gral w sparingach, ale sam nie byl w stanie nic zrobic. Jest mlody to fakt, od razu nie zostanie liderem srodka pola, ale poczekajmy na kilka spotkan Cesca. Wtedy bedzie mozna powiedziec, czy zdziala wiecej niz Alcantara.

0

Sterydy wychodzą i chyba Leo już będzie musiał karierę zakończyć :]

0

Teraz Cesiek musi ciężko pracować. Mam nadzieje, że Pep nie postawi go od razu wyżej niż Thiago. Młodego stać na walkę o skład z naszym nowym nabytkiem i niech to będzie sprawiedliwa, sportowa rywalizacja.

0

A podobno Real tak zajebiście grał w sparingach. Remis trochę szczęśliwy, ale nie można powiedzieć, że Madryt powinien wygrać wysoko. Fakty popełnialiśmy mnóstwo błędów, graliśmy słabo i kilka razy mieliśmy szczęście, ale to jest piłka. Czasem stwarzamy sobie 15 dogodnych sytuacji i nie trafiamy ani razu, a czasem wykorzystujemy dwie akcje i daje nam to bardzo korzystny rezultat.

Ja oczywiście bacznie obserwowałem mojego ulubieńca Thiago i nowego Sancheza. Młody na plus. Ktoś powie, że nie zastąpi on Xaviego, bo nie prowadził gry, ale kto ją prowadził? Iniesta, Messi? Widać brak zgrania i każdy zagrał poniżej oczekiwań, ale Alcantara kilka razy tak zakręcił Realczykami, że ręce same składały się do oklasków. Przyszłość!!!

Alexis to dynamit. Zbiera się do piłki jak odrzutowiec i zapieprza za dwóch. Był wszędzie i myślę, że już niebawem na stałe zadomowi się w pierwszym składzie kosztem Pedro.

0

Nie oceniajcie formy Realu po sparingach ze slabiakami. My tez jestesmy grozni, bo Mou nie wie na co nas obecnie stac. Wielki taktyk nie bedzie wiedzial co rozkminiac :).

Malo wazny puchar. Fakt gramy z Madrytem, ale nie ma co ryzykowac zdrowia najwazniejszych graczy. Niech zagraja Ci, ktorzy sa w pelni przygotowani. Ja chcialbym zobaczyc Thiago od poczatku.

0

Jeśli Fontas wytrzyma presję i będzie równorzędnym konkurentem do gry w linii obrony to faktycznie nie potrzebujemy wzmocnień, a jeśli nie? Wszystko wyjdzie w praniu, mam nadzieje, że Pep wie co robi.

0

A jednak. No cóż, chcieli to mają. Czas pokaże, czy to był dobry ruch. Mam tylko nadzieje, że Thiago nie zostanie odesłany na dalszy plan, bo zmarnować taki talent to tragedia.

0

Gdzieś to już czytałem, nawet kilka razy :).

Jak dla mnie to ta cała historyjka z Cesiem może się ciągnąć do końca okna transferowego. Byłem, jestem i będę na nie!

0

Może chłopak po prostu czuje, że ktoś w niego wierzy. Wie, że będzie odgrywał ważną rolę w drużynie i rozwinie skrzydła. Chyba wszyscy wiemy, że talent ma. Poczekajmy, bo jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ja życzę mu jak najlepiej.

0

Wkurza mnie takie głupie gadanie osób trzecich. Thiago wie co jest na temacie. W sumie to młody robi wszystko co robić powinien, gra zajebiście w sparingach, żeby tym samym zapracować sobie na odpowiednią ilość minut w meczach o punkty.

Zwolennicy Cesca mają jeden słaby argument: wiek Thiago. Messi w jakim wieku zaczął odgrywać kluczową rolę? Xavi jeszcze na emeryturę nie odchodzi, spokojnie pociągnie ten sezon na wysokich obrotach. Młodzian powinien go odciążać w spotkaniach ze słabszymi rywalami lub gdy będzie już pozamiatane. Będzie grał, zdobywał doświadczenie i kto wie czy tym sposobem sam nie odeśle Hernandeza na emerytkę :).

Jeśli Pep nie da młodemu szansy to wszystkiego możemy się spodziewać. Każdy chyba w takiej sytuacji zastanowiłby się nad zmianą klubu (oczywiście Real odpada).

0

keistof

Co mi jeszcze przepowiesz? Ile lat będę żył?

Widzę, że większość podnieca się samym nazwiskiem. Wielkie mi rzeczy kupimy Fabregasa, Madrytowi będzie głupio. Piłkarz dobry, trzeba mu to przyznać, ale gdy przyjdzie sytuacja Thiago mocno się skomplikuje, a ten młodzian może grać lepiej niż Cesc i wcale nie trzeba będzie na to długo czekać. Należy dać mu szansę.

Nie pieprzcie proszę o zawodnikach w formie i rotacji. Np. taki Keita grać musi, nie ważne czy w formie, czy bez niej.

Zbyt długo kibicuję Barcelonie i za bardzo znam Guardiole. Wielki trener, ale ma swoje sympatie i czasem podejmuje fatalne decyzje kadrowe.

0

Nie potrzeba nam Cesca! Jeśli Pep chce zniszczyć talent Thiago to ściągnie kapitana Kanonierów. Niestety obawiam się, że tak będzie. Za kilka lat będziemy żebrali o Thiago i wykładali 40 baniek na jego transfer. Guardiola już na kilka transferów nalegał, jak wyszło każdy wie.

0

Jedno jest pewne: jeśli Pep poważne myśli o wprowadzeniu Thiago do pierwszej ekipy to musi dawać mu wiele minut. Ten chłopak dojrzewa piłkarsko i właśnie teraz powinien zdobywać doświadczenie grając. Zakup Cesca będzie automatycznie odwróceniem się od tego utalentowanego pomocnika.

Jedna konkretna decyzja, albo stawiamy na Thiago i robimy z niego pierwszego zmiennika środkowych, albo pozwalamy mu odejść. Bredzenie o rotacjach itp. już do nikogo nie przemówi, a na pewno nie do mnie. Pamiętajmy, że jest jeszcze Keita. Wszyscy doskonale wiemy jak wielbi go Guardiola, więc Malijczyk będzie kolejną przeszkodą dla Alcantary. To wszystko może brzmi śmiesznie, ale odkąd bezsensownie straciliśmy Toure obawiam się wszystkiego.

Jeśli ktoś myśli, że Thiago jest za młody proponuję sprawdzić kiedy Messi zaczął szaleć w wielkim świecie. Nikt nie powiedział, że ten pierwszy nie ma tak wielkiego talentu, więc należy dać mu szansę.

0

Thiago to genialny młodzik. Swoją grą w sezonie przygotowawczym chyba chce wybić Pepowi z głowy Fabregasa, ale z tym będzie ciężko. Znowu wielki talent pukający do drzwi wielkiego footbalu skończy marnie? Oby nie.

0

Pep i tak zrobi wszystko, żeby sprowadzić Cesca, bo jak on się uprze to koniec. Thiago to przyszłość Barcy i niebawem może być znacznie lepszy od Fabregasa, trzeba tylko dać mu szansę w odpowiednim momencie, a ten moment nadchodzi :).

0

Chcial grac w najlepszym klubie to gra. Szkoda, ze Cesio nie potrafi zachowac sie jak facet z jajami. Wszystkich kocha i tkwi w Arsenalu.

0

Ogólnie rzecz biorąc "wymiana" Bojan - Sanchez wyjdzie nam na dobre, a samo odejście Krkicia wyjdzie na dobre jemu.

0

KingLeonidas

Skoro dało się na siłę pchać Sergio do wyjściowego składu kosztem takich geniuszy jak Toure to dlaczego nie mogło tak być z Krkiciem. Busquets na początku też nie zachwycał, często irytował, ale ciągle grał. W sumie rozwinął się na bardzo dobrego DMa, trzeba to przyznać. Ostatecznie przekonał mnie do siebie w finale z MU gdzie zagrał wprost bezbłędnie. Chodzi mi głównie o cały proces wprowadzania wychowanka do składu. Można? Można.

Sprawa Keity :). Ukryte zdolności itp. Pep chce to Malijczyk gra i kropka.

Postaw się w sytuacji Bojana. Całe życie ogonki. W pamiętnym sezonie sześciu pucharów dostał turniej CdR gdzie jak się później okazało był kluczową postacią, czyli się sprawdził. Potem zakup Ibry. Ile się musiał Krkic napocić, żeby wreszcie dostać zasłużone miejsce w pierwszym składzie kosztem Szweda. Pokazał, że warto na niego stawiać. Okres transferowy, odchodzi Zlatko i przychodzi Villa. Bojan znowu odstawiony na ławkę, więc jak on miał się motywować skoro Pep zrobił z niego wiecznego rezerwowego.

Nie rozpaczam za młodym, bo szkoda, żeby miał się u nas marnować, ale moim zdaniem to ciągle bardzo perspektywiczny napastnik. Żebyśmy czasem za kilka lat nie żebrali o niego jak o Cesca.

0

Tu akurat zgadzam się z Pyrzo_Barca. Pep tak naprawdę nigdy nie zaufał Bojanowi. Cóż, takie jest życie, a jak dobrze wiemy Guardiola ma swoje kryteria doboru graczy i trzeba się z tym pogodzić.

0

Widzę, że większość mówi o naszym nowym nabytku "ZMIENNIK", ale moim zdaniem ten chłopak spokojnie posadzi Pedro na ławce, jeśli Pep mu na to pozwoli, a z tym bywa różnie. W każdym razie Villa już nie będzie mógł sobie pozwolić na tragiczne wręcz serie spotkań.

Pedro to bardzo dobry gracz, ale moim zdaniem Sanchez przewyższa go umiejętnościami. Teraz tylko musimy zobaczyć jak to będzie w naszym klubie, bo Pedro klepie nasz styl od podszewki, a Alexis musi się dopiero uczyć. Transfer zajebisty, teraz tylko czekam na niepowodzenie w procesie sprowadzenia Cesia :].

0

Najpierw Barca potem sukcesy? Troszkę dziwny tok rozumowanie, ale staram się to ogarnąć. Moim zdaniem najważniejsza jest równowaga. O Bojanie powinniśmy myśleć trochę wcześniej. Jego talent się rozwijał i zaczął stopować. Nie jest to tylko jego wina, ale nie można go trzymać tylko dlatego, że jest wychowankiem.

Pep ma wizję swojej ekipy na kolejny sezon. Wie kogo kupimy (a może kogo już kupiliśmy), bo przedstawił swoje cele transferowe. Sytuacja Bojana jest ciężka, u Guardioli zadowalającej liczby minut miał nie będzie, więc zmiana klubu powinna okazać się korzystna dla obu stron.

Lubię Krkicia, ale jak powiedział KingLeonidas życie jest brutalne. Musimy się rozwijać, a żeby to robić trzeba czasem podejmować trudne decyzje. Jeśli przyjdzie Sanchez to już nawet sprzedaż Bojanka przeżyję :). Zresztą kto wie, może kiedyś wróci i nastrzela dużo bramek.

0

Ja myślę, że gdyby trenerem Barcy nadal był Rijkaard to Bojan byłby znacznie lepszych zawodnikiem. Pep jakoś nie potrafił mu zaufać. Kiedy powinien zrobić z niego podstawowego gracza skracał ilość minut jego gry. Wyszło jak wyszło, w minionym sezonie młody nie zachwycał, ale po zakupie Villi został już całkiem skreślony moim zdaniem. Niech się rozwija w innym klubie, ja dalej czekam na Alexisa :).

0

KingLeonidas

Dokładnie tak :).

0

Myślę, że Sanchez spokojnie może powalczyć o miejsce z Pedro. Zresztą taki zmiennik jest nam bardzo potrzebny. wejdzie i narobi zamieszania. Chłopak ma bardzo duże umiejętności i jak już powiedziałem równa walka o miejsce w składzie z Pedro jest realna, a to że Alexis wyjdzie z niej zwycięsko jest bardzo prawdopodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?