gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja trzymam stronę Karola. Neymar=wielki wydatek. Jeśli chodzi o ofensywę to mamy naprawdę solidny skład. Jest przecież Ibi i Cuenca. Pep często ustawia Thiago na skrzydle co daj pozytywne rezultaty. Alcantara jest młody i spokojnie może jeszcze na tej pozycji nabrać doświadczenia i śmigać jak kiedyś Ronaldinho, bo możliwości techniczne posiada bez wątpienia.
Myślę, że teraz należy skupić się na defensywie, bo w przyszłości będziemy musieli wzmocnić tą formację.
0
Dla jednych styl Barcy jest nudny, a dla drugich unikalny i wspanialy. Moim zdaniem wszystko co teraz sie dzieje jest pokazem wielkich mozliwosci i oddania filozofii klubu. Piekna i skuteczna gra we wszystkich formacjach potwierdzana trofeami. Magia.
Ciesze sie, ze moge ogladac ten klub w akcji. Jestem dumny z Barcy i dla mnie moga tak przynudzac caly czas :)
0
Leo jakiego dawno nie bylo. Barca potezna i bezwzgledna. Mamy tytul, teraz przerwa i powrot do walki o lige.
To chyba zwiastun tej wielkiej formy, ktora miala przyjsc. Teraz bedzie juz tylko lepiej. Real zlapie zadyszke to pewne, my musimy teraz kolekcjonowac punkty i czekac na potkniecie lidera.
Neymar... No coz. Nie mozemy oceniac go po jednym meczu i to takim, w ktorym jego ekipa nie istniala. Ma chlopak talent, ale przed nim dluga droga. Praca, pokora i wiara w siebie moga zrobic z niego wielkiego gracza. Na Barce jest jeszcze zbyt slaby, ale kto wie co bedzie kiedys.
We are the champions!
0
Jeśli chodzi o Davida to ten uraz trafił mu się w najgorszym momencie jego kariery. teraz potrzebuje gry, a będzie musiał walczyć z poważną kontuzją i potem ciężko pracować, żeby wrócić do optymalnej dyspozycji.
Nie oszukujmy się, Villa to nie jest już młody gracz i ciężej będzie mu wskoczyć na odpowiedni tor. Oczywiście życzę Davidowi jak najlepiej, Pep na pewno w niego nie zwątpi i da mu jeszcze szansę.
0
Torres - najbardziej przereklamowany zawodnik świata. Dajcie spokój panowie. ten zawodnik u nas nie ma co szukać.
0
Ja bym się jedynie przyczepił do tej siódemki Sergio. Jeśli już nie będziemy obniżali mu oceny to chociaż wypada wspomnieć o akcji z pierwszej minuty po której padł gol dla gospodarzy. Fakt świetnie się ustawił po kiksie VV i zablokował ulicę do Karima, ale potem puścił piłkę między swoimi nogami. Dużo w tym szczęścia dla Realu, ale zawodnik takiej klasy mógł a nawet powinien zachować się lepiej.
Może po prostu to był wielki pech, ale wspomnieć należy, bo akcja bardzo ważna jeśli chodzi o przebieg meczu.
0
Ice
Dotrwałem :). Świetny artykuł jak zawsze. Jeśli chodzi o Jose to byłem bardzo ciekaw co powie na konferencji i jak zwykle niczym nie zaskoczył. Stary, prosty Mou. Jednak staram się chłopa zrozumieć. "The special one" po raz kolejny ograny przez Barcę Pepa Guardioli. To się zdarzyć nie powinno, a jednak się stało i cóż... Nikt nie może być lepszy piłkarsko od drużyny Portugalczyka :). Niestety tylko jemu się ciągle tak wydaje.
Marcelo to prostak, każdy już się o tym przekonał. taki człowiek nie powinien reprezentować barw tak wielkiego klubu, ale co mi tam. To już problem Królewskich, to ich wizerunek jest niszczony.
0
miszczu2006
I tak powinno zostać. Nie można mu tego zabraniać, bo to jego olbrzymi atut. Brakuje mi tych uderzeń u Cesca, bo on także potrafi świetnie bić z dystansu, ale Fabs akurat pomaga nam w inny sposób.
0
Oby tylko Pep nie chciał za bardzo zmieniać stylu gry Alexisa. Chodzi o wpojenie mu chęci wejścia do bramki z piłką itp. Chilijczyk ma świetny strzał i to daje nam wiele nowych możliwości w ataku. Wczoraj tylko potwierdził swój wielki talent i wszechstronność. Na skrzydle świetny, a na szpicy skuteczny. Nie zastanawia się dwa razy tylko strzela i robi to z niebywałą precyzją.
Na temat Cesia wypowiadałem się pod innym newsem, więc powtarzał się nie będę. Dobrze, że mamy tych dwóch wspaniałych graczy w swoich szeregach.
0
Już to kilka razy pisałem, ale robię to po raz kolejny, bo może ktoś nie widział i wyskoczy do mnie z pretensjami gdy będę chwalił Fabregasa. Biję się w pierś i z wielką radością oznajmiam, że Cesc to był bardzo dobry i potrzebny zakup dla naszego klubu.
Wyrażając niechęć do zakupu tego grajka kierowałem się troską o dobro wielbionego przez mnie łebka Thiago :). jak widać wszystko jest ok, Thiago gra dużo, a Cesiek bardzo szybko stał się kluczowym graczem naszej Barcy.
Ten chłopak dał nam bardzo wiele nowych możliwości. To jak wczoraj wypracował sobie pozycję i jak uderzył głową tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to świetny zawodnik, a gra w Anglii zrobiła z niego pomocnika kompletnego. Oby tylko mu zdrowie dopisało.
0
Byłem bardzo ciekawy na kogo postawi Pep. Jak widać wybrał bardzo dobry wariant, Alex z Cesiem w wyjściowym składzie, a rola jaką powierzył Daniemu szczególnie w drugiej połowie była strzałem w dziesiątkę i pokazem wspaniałego kunsztu trenerskiego Guardioli.
Bałem się, ale zawsze boje się gdy gramy z Realem. Ostatnimi czasy tylko na strachu się kończy i tak było wczoraj. Victor napędził trochę strachu, ale przy tej bramce nie on sam zawinił. Ta piłka musiała wpaść, bo takie serie kiksów naszych defensorów się nie zdarzają nigdy. Zimny prysznic jak zawsze zmobilizował naszych i pokazali, że nadal zależy im na tytule mistrza kraju.
Mecz ładny, szybkie tempo, chamstwo zredukowane do minimum, sędzia bez zarzutów (co powie Mou? :]) i ważne 3 pkt. Teraz KMŚ i powrót do walki o fotel lidera. Znowu Barca górą.
Pozdrawiam.
0
Czy dla naszej reprezentacji istnieje łatwa grupa? Ogólnie grupa jest słaba, tak można to ująć, ale nie łatwa, bo ja nie widzę akurat w naszych faworytów do wyjścia. Staram się myśleć racjonalnie i tyle. Akurat nasz PZPN wybrał sobie odpowiednią porę na wytaczanie brudów i tworzenie kolejnej afery. Naprawdę świetnie. Jeszcze chcą plamić koszulki reprezentacji logiem, które kojarzy się z wszystkim z bandą złodziei i oszustów. Żenada.
matimocny1
Nienormalne jest to co dzieje się w naszym kraju od momentu otrzymania praw do organizacji turnieju.
Jeśli kibic Barcy woli jechać na mecz Hiszpanii kosztem meczu Polski to nic nie jest chore. ja takiego kogoś potrafię zrozumieć i sam zaliczam się do grona tych ludzi.
Mimo wszystko zawsze jestem sercem za Orłami i kibicuję im do końca, ale możliwość zobaczenia tylu graczy Barcy na żywo jest czymś wspaniałym, do tego dochodzi bardzo wysoki poziom gry.
0
Pyrzo_Barca
Wolałeś Rossiego, ale jest Alexis (moim zdaniem zawodnik znacznie lepszy i przydatniejszy dla Barcy). Teraz nie szukaj dziury w całym, bo Chilijczyk zagrał naprawdę bardzo dobry mecz. Pokazał swoje możliwości, jeszcze chwila i będzie stanowił o naszej sile ognia razem z Leszkiem.
Sanchez daje nam coś nowego w ataku. Jest silny i będzie świetnie radził sobie z ostro grającymi obrońcami rywali.
Ogólnie oceny bardzo dobre. Pique słusznie 8, to podanie do Alvesa było genialne.
0
To jest tylko namiastka Alexisa. Ten chłopak może znacznie więcej. Dajmy mu trochę czasu a będziemy mieli nie jednego Messiego tylko dwóch.
Strzał kapitalny, zresztą Chilijczyk słynie z bardzo dobrego uderzenia. Do tego dynamika i technika.
Będziemy mieli z niego pożytek to pewne.
Oby tylko nasza ekipa grała równie dobrze na wyjazdach.
0
Panowie Villa nie jest tylko od dobrej gry w najważniejszych momentach. Gdyby był rezerwowym i wchodził jako Joker to ok, zgoda, ale to podstawowy gracz i powinien grać znacznie lepiej i regularniej.
Nie chcę jego odejścia i jestem za częstszym stawianiem go na środku, ale David prezentuje bardzo mizerny poziom już od dawna. Każdy klasowy snajper miewa gorsze etapy sezonu, ale El Guaje już limit wyczerpał. Teraz musi być już tylko lepiej.
0
Ehh... David. Boję się o tym myśleć, ale wydaje mi się, że to schyłek wielkiej kariery El Guaje. Może Pep powinien teraz dać mu szanse gry na szpicy, zagrać z wykorzystaniem środkowego napastnika, zmienić coś, niech gra jak za wspaniałych lat w Valencii, bo u nas już od bardzo dawna nie robi nic, jedynie się stara, ale to za mało.
Już w ubiegłym sezonie jego forma drastycznie spadła, może miewał przebłyski, ale drużyna potrzebuje go w na przestrzeni całego sezonu.
Właśnie w ataku mamy problem, bo Leo często nie daje rady. Pedro w kratkę, Alexis jedynie szarpie, ale gdy zatrybi nasza gra się zmieni, bo już kilka razy pokazał swoje wspaniałe umiejętności. Oby tylko zdrowie mu dopisało.
0
Nie takie cuda się zdarzały. Prawda jest taka, że kiedyś musimy przegrać ligę i koniec. Nie jesteśmy cyborgami, Pep i tak bardzo długo utrzymywał kosmiczny poziom naszej ekipy.
Ta porażka nie jest ostrzeżeniem, bo takich ostrzeżeń mieliśmy już kilka w tym sezonie. Coś nie może zatrybić, mimo poważnych wzmocnień na razie nie jesteśmy silniejsi. Kuleje nasz atak, jak nie Leo to już nikt. Alexis dopiero się wczuwa, nie będzie od razu killerem, tym bardziej, że kontuzja zastopowała jego adaptację. Chłopak gra naprawdę ciekawy football, jest bardzo dynamiczny i świetnie prowadzi piłkę. Będzie z niego pożytek bez dwóch zdań, ale potrzeba czasu, więc jego winą nie obarczam mimo tego, że kosztował trochę grosza i można wieszać mu poprzeczkę znacznie wyżej.
Villa ma problem, poważny problem. On chyba już nie będzie nigdy tym El Guaje jakim był. Wystawianie go w pierwszym składzie jest pomyłką i karą chyba dla niego samego.
Cesc jedyna nadzieja, ale gdy gra. na trybunach nam nie pomoże. Może miał drobny uraz. Właśnie te urazy to nasz poważny problem. Niestety kontuzje są wpisane w karierę sportowców. Może mogliśmy tego uniknąć, kto wie. Od tego jest sztab szkoleniowy.
10 grudnia test ostateczny moim zdaniem. Do GD nie powinno być mowy o stracie pkt, a na SB musimy wygrać. Jeśli Real nas ogra to faktycznie może być już pozamiatane, bo obecny Real to najgroźniejszy Real ostatnich lat.
0
Bardzo dobry mecz naszych. adriano chyba częściej powinien grać na skrzydle nawet kosztem bardzo słabego ostatnio Davida lub Pedro gdy ten będzie zdrowy. To nie pierwszy jego mecz gdy skutecznie sieje zamęt w szeregach obronnych rywala.
środek pomimo znacznego osłabienia funkcjonował bez zarzutów, Leo zrobił swoje, a ozdoba meczu była nie tylko piękna brama Daniego, ale też jego wspaniała asysta przy trzeciej bramce. Coś niesamowitego, piłka omija wszystkich defensorow i wpada na nogę Leo. Majstersztyk.
Czego zabrakło? Po raz kolejny skutecznego Villi, ale skoro Pep twierdzi, ze nawet taki Villa jest kluczowym graczem to ok, próbuje go zrozumieć.
0
Leo czasem mógłby podać lepiej ustawionemu koledze, a nie bić na bramę z każdej pozycji, nawet z zerowego kąta.
0
Bałem się o Thiago, bo jego talent rozwijał się bardzo szybko i młody potrzebował gry. Dodatkowo los mu sprzyja, bo nasi podstawowi gracze łapią kontuzje. Najważniejsze jednak jest to, że nasz młody pomocnik swoje szanse wykorzystuje w pełni. Czasem mógłby tylko częściej próbować swych sztuczek w stylu Ronaldinho, bo jak widać dobrze zna się na tych klockach:).
Diament i wielki skarb naszej szkółki, nawet się nie obejrzymy a będzie czołowym pomocnikiem światowej klasy.
0
KingLeonidas
Thiago jest w stanie wywiązać się z każdego zadania w pomocy. Zaczynając od DM na AMF kończąc :). W defensywie gra bardzo mądrze, dużo odbiorów a jak trzeba potrafi precyzyjnie zagrać długą piłkę. Jednak im bliżej bramki rywala tym lepiej, bardzo dobry strzał, świetna technika, oczy dookoła głowy no i brazylijski bajer :]. Geniusz!
0
Kiedyś uwielbiałem patrzeć na grę młodego Iniesty gdy zaczynał czarować. Wtedy pamiętam było wielu jego przeciwników, bo niby się nie rozwinie itp. Teraz Andres to jeden z najlepszych graczy świata.
Obecnie to samo dotyczy Thiago. Ten chłopak tak swobodnie operuje piłka, ze nie można się nie zachwycać:). Wielki talent, jego czas nadchodzi, jak dobrze, ze mamy go w drużynie.
bardzo mnie cieszy 8 Davida i jego gra. Wreszcie skuteczny, groźny i jakiś taki świeży. Jego dobra dyspozycja jest nam bardzo potrzebna.
0
Doskonała decyzja, dobrze ze projekt wszedł w życie. Słaby doping na tak pięknym obiekcie często irytuje. Dobrze, ze poczyniono odpowiednie działania, które pomogą to zmienić.
0
Na takim obiekcie musi być konkretny doping. Już od dawna tego brakuje, nie oszukujmy się na trybunach Camp Nou najczęściej jest piknik, nie doping. Utworzenie takiej trybuny będzie czymś wspaniałym. Przemoc? Przecież wszystkiego można dopilnować, na innych obiektach jest to możliwe to dlaczego ma nie udać się u nas?
0
Pep wczoraj się trochę pogubił. Taktyka na start to porażka, ale dlaczego nie została zmieniona po dwóch bardzo groźnych akcjach gospodarzy? Valencia spokojnie niszczyła nas jedna strona boiska,a Pep stal i patrzył. Tak być nie powinno i trzeba wyciągnąć wnioski.
Wynik sprawiedliwy. My mieliśmy swoje akcje, ale miała je też Valencia, więc nie powinniśmy narzekać. Jedyne co mnie na koniec wkurzyło to David. Takie setki powinien trafiać nawet w najgorzej formie.
0
Pyrzo_barca
A nam TRZEBA umowy z QF.
0
Drozdu7
Przeczytaj regulamin. Każdy zawodnik ma inne zadania dlatego oceny wyglądają tak,a nie inaczej. Victor ma dostać 8-9 tylko dlatego, ze wygraliśmy wysoko?
Są kryteria oceniania i moim zdaniem nie zostały w tym wypadku naruszone.
Pozdro
0
Pyrzo_Barca
kiedyś ludzie dawali sobie radę bez samochodów i komórek, teraz bez tego nie potrafią żyć, a stwarza to zagrożenie dla ich zdrowia.
Świat idzie naprzód, czasem trzeba podejmować ciężkie decyzje inaczej zostaniemy z tylu.
0
Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie wszędzie weszyl spisek.
Przecież trafiali się tacy, którzy woleli, żeby Barca przegrywała trofea, ale nie plamiła swej koszulki sponsorem. przecież to jest absurd.
Pozwólmy działać ludziom, których potem za to działanie się rozliczy.wszystko było dokładnie objaśnione. Po co ta umowa, jakie korzyści, jakie nadzieje z tym związane. Prezes też wiedział, ze umowa z QF naruszy wieloletnią tradycje klubu, ale najwyraźniej takie działania miały dużo więcej plusów niż minusów.
Poczekajmy. Ja już powiedziałem barwy i herb na sercu pozostały bez zmian i to jest najważniejsze.
0
Ibi dopiero wrócił po kontuzji. Dajmy mu jeszcze trochę czasu, nie ma Andresa to Holender dostanie więcej minut.
Niestety nadal szpeci go ta nerwowość, to widać gołym okiem, nie trzeba być fachowcem, żeby niektóre rzeczy zauważyć. Może faktycznie to zbyt wysokie progi dla tego gracza, a może się jeszcze rozwinie i da nam sporo radości.
Prawda jest taka, ze przy obecnej dyspozycji Ibi jest na szarym końcu jeśli chodzi o kolejność gry w pierwszym składzie i gdy nie zrobi postępu może stać się bardzo mocnym rezerwowym co mu kariery nie ułatwi.
Ważne, żeby Thiago grał jak najwięcej ;)