gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wesołych świąt WSZYSTKIM :)
0
Nie oszukujmy się. Już od dawna o ZP walczy dwóch piłkarzy. Cristiano i Ribery. Patrząc na kryteria wyboru jakimi kierują się ludzie, którzy głosują Francuz ma bardzo duże szanse, bo w 2013 zgarnął mnóstwo tytułów i miał dobre statystyki indywidualne.
0
Świetnie dobrana para. Mistrz i uczeń, ale trzeba pamiętać, że czyste konto w dużej mierze po raz kolejny zawdzięczamy Valdesowi, a nie stoperom, bo zdarzały im się błędy, które mogły skończyć się utratą gola.
pozdro.
0
Teraz właśnie Tata powinien dać Leszkowi klapsa za te fochy po zdjęciu go z boiska.
Jak widać skończyły się czasy gdy omijały go kontuzje. Latka lecą, "materiał" się niestety zużywa.
Oszczędzanie sił podczas gdy drużyna ma zwycięstwo w kieszeni to doskonałe rozwiązanie. Rekordy nie są kluczową rzeczą w piłce i nie da się ich pobić siedząc na L4.
Co do sytuacji w drużynie, myślę, że teraz Neymar będzie miał większe pole do popisu i dobrze. Powinien zająć miejsce Leo i grać na środku. Barca dużo na pewno na tym nie straci
0
Już po pierwszych meczach wyraźnie było widać, że Tata poszukuje alternatywnych taktyk dla Barcy. Czasem wychodziło to lepiej, a czasem gorzej, ale od razu nie da się zmienić drużyny, która od kilku lat klepie jedno i to samo.
Prawdą jest, że profile naszych graczy są praktycznie takie same, ale każdy z nich oferuje także inne możliwości. Tello doskonale sprawdzi się w znacznie szybszym tempie rozgrywania akcji. Trzeba tylko umieć to wykorzystać. Neymar przesunięty na środek ataku to także nowa i bardzo ciekawa opcja. Zmysł, szybkość i świetne obie nogi to duże atuty tego gracza. Martino na pewno weźmie to pod uwagę.
Na pierwszy plan wysuwa się ostatnio Cesc. Oby tylko przez cały sezon trzymał równą formę, bo staje się graczem kluczowym mimo wczesnej fazy rozgrywek. W ubiegłym sezonie też błyszczał do czasu, potem zgasł. Grunt to odpowiednie zarządzanie siłami najbardziej obciążanych zawodników.
Tata pracuje krótko, ale już pokazał, że ma swoje pomysły i zasady. Dla mnie są to dobre rozwiązania, poczekajmy tylko aż wspólne treningi przyniosą pożądany skutek.
0
Najlepsi zawodowi kopacze żyją w innym świecie, więc nie dziwmy się, że każdy milion jest dla nich ważny :). Dla nas 100 zł podwyżki na miesiąc to już dobra kasa, takiego Silvę ucieszy dopiero 100 tys. euro... na tydzień.
0
Centymetrów brakuje nam nie od dziś, ale rywale zaczynają to bezlitośnie i seryjnie wykorzystywać niestety.
Dobry mecz naszych. Szkoda tylko nerwów, bo przy tych okazjach jakie mieliśmy były one niepotrzebne zupełnie.
0
Najsłabsze ogniwa wyeliminowane. Bardzo dobry skład Taty.
0
Super zawodnik. Długo Barca nie będzie miała tak wszechstronnego i dobrego zawodnika.
0
Na spokojnie po meczu:
Messi - tyrał w odbiorze więcej niż przez cały ubiegły sezon. Zgodnie z zasadą, która mówi, że ma być pierwszym obrońcą.
Zmiana Argentyńczyka przed końcem meczu. Duży plus dla Taty. Wiem, że Leo dopiero co wyleczył uraz, ale ostatnimi czasy nawet w takich okolicznościach pewnie grałby do ostatniego gwizdka.
Drużyna - rywal nie był wymagający, ale w zeszłym sezonie nawet tacy trafiali nam bramki i ośmieszali defensywę. Sztab szkoleniowy podjął odpowiednie kroki.
Druga strona to powrót do pressingu. Nasi byli wszędzie jak za najlepszych czasów.
No i najlepsze - kapitalnie przeprowadzane dynamiczne ataki. Bez zbędnego klepania przed polem karnym. Krótka wymiana piłek, dogranie w pole karne i bramka po kapitalnej akcji. Tata obiecał, Tata robi. Doskonały debiut i pokaz pełni naszych umiejętności, oby tak dalej.
Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to pierwszy mecz i bardzo słaby rywal, ale podobno drużyna jest właśnie tak dobra jak jej ostatnie spotkanie, więc zachwycam się tym co było i optymistycznie patrzę w przyszłość.
Na koniec słowo o Neymarze. Przy takiej dyspozycji naszych napastników będzie musiał bardzo ciężko pracować, żeby stać się gwiazdą. Oby dał radę, bo potencjał ma potężny.
0
Przy tak kulawej obronie jaką mieliśmy w ostatnim sezonie transfer obrońcy powinien być priorytetem. Nawet kosztem Neymara, bo atak przy np. pozostaniu Villi mielibyśmy i tak bardzo mocny.
Gafa goni gafę. Tak sobie ostatnio oglądałem mecz Bordeaux z Monaco i próżno mi było szukać braków kondycyjnych u Abidala. Grał bardzo pewnie, solidnie i zaliczył kilka kapitalnych interwencji. Gdzie zarząd miał rozum? Chyba na wakacjach.
Ja cały czas mam nadzieję, że uda się sprowadzić naprawdę klasowego stopera. Rynek jest zepsuty, ale sam Rosell go nie naprawi. Jeśli nie pójdziemy za ciosem jak inne potęgi piłkarskie Europy to za chwilę rywale wydymają nas nie tylko w LM, ale i na własnym podwórku.
Nie myślę o wydawaniu trzykrotnej wartości zawodnika, bo to jest absurd, ale teraz trzeba po prostu zapłacić trochę więcej niż dany gracz jest wart. Takie czasy i trzeba się z tym jak najszybciej pogodzić, bo zginiemy.
0
Ja liczyłem na Thiago i nie będę tego ukrywał. Odszedł, jego sprawa. Może zarząd mógł zrobić więcej, ale mają swoje zasady. Jeśli ktoś chce zwyciężać w footbalu, a nie w Barcy to nie jest nam potrzebny. Można i tak podchodzić do tematu.
Nie ma co teraz gdybać. Ja wierzę w Martino. Oby nie bał się wdrażać swojej wizji drużyny. Trener, który nie będzie kontynuacją planu Pepa był nam bardzo potrzebny. Teraz trzeba czekać na wyniki, a wiem, że Tata jest w stanie zrobić z Barcy maszynę do zabijania. Temat środka to temat rzeka. Mamy wielu wspaniałych graczy, których można ustawiać w różnych konfiguracjach. Najważniejsze to odejść od oklepanych ustawień i zrobić coś nowego.
0
Jedna konferencja a Tata powiedział więcej niż Tito przez cały sezon. Alternatywa dla długo rozgrywanych akcji, to czego od dawna nam brakuje i pressing każdego zawodnika bez wyjątku. Krótko mówiąc ma gość swoją wizje i będzie wymagał od każdego gry pod jego dyktando.
To dopiero jego pierwszy mecz, ale widać że już jakąś malutką cegiełkę dołożył. oby tak dalej.
0
Przez Rome nie możemy go skreslac. liga lidze nierówna. Każdy szkoleniowiec ma swoje wizje, które do jednej ligi pasują lepiej do drugiej gorzej.
Każdemu lepiej pracuje się wracając np. do starej firmy, która doskonale zna niż do nowej gdzie musi się pierwsze zaadaptować i poznać zasady w niej panujące.
Barca to drużyna inna niż wszystkie. Tam się gra inaczej, trenuje inaczej, tworzy się specyficzną atmosferę. Tam też trener z pozoru kiepski może zrobić wielką karierę, wystarczy że będzie miał to coś :-) co nie zagwarantuje mu sukcesów gdzie indziej.
0
Swego czasu Pep też był wielka niewiadoma bez doświadczenia w poważnej piłce a zrobił co zrobił.
Luis Enrique to jeden z graczy, których kiedyś bardzo lubiłem i wierzę że sobie poradzi jeśli dostanie szansę.
0
Jedność jaka charakteryzuje cały zespół Barcy jest najwyraźniej ciężka do zrozumienia dla przeciętnego Polaka, a dla Tomaszewskiego to już czarna magia :-).
Co tu dużo mówić. Autor napisał wszystko co powinno być w tej kwestii poruszone.
Też miałem być w Gdańsku, ale po zaistniałej sytuacji nie mam do nikogo żalu. Decyzja odpowiednia i bardzo ważna dla klubu jak i samego Tito.
Niech walczy i wygra dla siebie i kibiców.
0
Jeśli przy nieograniczonych funduszach i dostępie do najnowocześniejszych technologii medycznych Tito nadal ma problemy z nowotworem to jest bardzo źle.
Niech chłopak walczy.
Tots units fem forca.
0
Dajmy spokój. Trzeba było zzwolnić Neymarowi numer przecież :-)
0
Ja wiazalem z nim spore nadzieje, ale kogo to w sumie obchodzi.
głupio puszczamy młodych graczy. te wypożyczenia też mogą się różnie skończyć. Zeby tylko potem nie trzeba było wkładać dużych sum na odkupienie tych których puscilismy lekka ręka.
0
Dziwne decyzje ostatnio podejmuje nasz zarząd, ale z wszystkiego będa rozliczeni. żebyśmy za chwilę nie mieli jak Real masy świetnych wychowanków, ale w innych czołowych drużynach.
0
To już od dawna było pewne. Chyba nikt rozsądny nie liczył na przyjście Thiago w tym oknie transferowym. PSG go nie puści, bo buduje potęgę na lata, a Silva to obecnie najlepszy stoper świata.
0
Przynależność do FCBP nie jest przymusowa ani obowiązkowa. Redaktorzy dali info, żeby uświadomić zainteresowanych o rekrutacji.
Darujcie sobie wywody typu "bez sensu płacić za kartę członkowską" itp. Płacąc składki wspieracie jeden z największych oficjalnych fanclubów na świecie. Inne korzyści są szczegółowo opisane w temacie, lub na stronie penyi.
Jeśli komuś nie odpowiada to nie wstępuje, ot cała banalna zasada. Jednemu bordowo-granatowe serce podpowie tak, drugiemu inaczej :).
wrinkles - może dla kogoś 3 dni spędzone w gronie wiernych kibiców Barcy znaczy więcej niż 10-cio dniowa wycieczka do stolicy Katalonii :).
0
Trudno się nie zgodzić z treścią artykułu. Byłem niemal pewny, że Eric zostanie na kolejny sezon i będzie solidnym zmiennikiem podstawowych graczy naszej defensywy. To oczywiście plan minimum, bo Abi po dobrze przepracowany okresie przygotowawczym mógłby spokojnie rywalizować o pierwszy skład chociażby z Masche.
Wyszło jak wyszło. mamy kolejną durną decyzję zarządu i po ostatnich wpadkach naszych władz jestem przeciw Sandro.
0
U Rijkaarda Thiago byłby już pewnie jednym z kluczowych pomocników. moim zdaniem Tito nie potrafi wyczuć odpowiedniego momentu na wprowadzenie diamentu do szlifowania. Niby ich powołuje, ale bez większego zaufania.
Można być świetnym trenerem, taktykiem, ale do młodzieży tez trzeba mieć odpowiednie podejście. Tito takiego podejścia nie ma.
Decyzja należy do Thiago, ale jeśli pozwolimy mu odejść to zarząd popełni olbrzymi błąd.
0
Transfer Neymara będzie bardzo dużym wzmocnieniem, ale i dużym wyzwaniem dla Tito.
Alexis zostanie, mając do dyspozycji arsenał w postaci Leo, Neymara i Chilijczyka nie można pchać wszystkiego na Messiego. W przeciwnym wypadku cały potencjał ofensywny zostanie zmarnowany.
Zresztą Tito chyba wyciągnie wnioski po mijającym sezonie. Trzeba zmienić sposób gry, a Neymar będzie świetnym kluczem do tego.
0
Znowu gadka o dwóch szefach. Barca potrzebuje klasowego wzmocnienia, a nawet wzmocnień już od jakiegoś czasu. Leo to lider i niepodważalny szef. Nikt tego nie zmieni. Nie wyszło Zlatanowi, ale ten przypadek to ciężki przypadek jak wiemy. Każdy rozsądny zawodnik uzna wyższość Messiego i będzie pobierał od niego nauki, a siła rażenia Barcy wzrośnie.
Ściąganie średnich uzupełnień składów to na obecną chwilę temat dla nas odległy co pokazał mijający sezon.
0
Jednego świra mniej w Hiszpanii. z całym szacunkiem do jego wyczynów.
0
Kolejny żenujący skład Tito.
0
wolałbym zdecydowanie więcej młodzików. niech się chłopaki pokażą.
0
Po tym co przeżył i po tak długiej przerwie w kilku ostatnich występach prezentował się lepiej niż Pique. Ja byłem w szoku gdy zobaczyłem jego dyspozycję. na pewno nie będzie wymagał kosmicznej kasy. jako alternatywa w linii obrony na pewno da sobie radę w przyszłym sezonie. bezpieczny kontrakt na rok czasu będzie jak najbardziej na miejscu.