0

constantine16

Jeśli ktoś ma świecić popełnianymi błędami to niech lepiej nie świeci wcale :). ogólnie cała drużyna gra słabo, ale Keita i Bojan więcej szkodzą niż pomagają. Pep coś wymyśli. Będzie dobrze.

0

Rywal zlekceważony to rywal groźny. Mam nadzieje, że Pep porządnie ich opieprzy. Potrzebne zmiany, najlepiej dwie: Pedro za Bojana i Xavi za Keitę. Nie wiem ile jeszcze Seydou będzie wychodził w pierwszym składzie, ale to zaczyna już być śmieszne.

0

O czym tu mówić? Były zawodnik Interu teraz twierdzi, że koszulka Milanu jest najpiękniejszą jaką kiedykolwiek miał. Żenujące. Co na siebie nie włoży zaraz całuje herb i deklaruje miłość. Sprzedawczyk i nic więcej. Dla mnie jak już mówiłem to kompletne dno.

0

Moim zdaniem Złotą Piłkę powinien otrzymać Sneijder. Wspaniały sezon w klubie zwieńczony bardzo dobrym występem na MŚ. Wiem, że przeważnie faworyzowani są złoci medaliści, ale w tym wypadku najbardziej na to wyróżnienie zasłużył właśnie Wesley.

0

Zbysiu

Standardowo już odpowiem: Z szacunku dla administratorów nie będę zniżał się do Twojego poziomu.

Kolejny przypadek filozofa, któremu odjeb**o po opuszczeniu ojczyzny. Myślisz, że znaczysz coś więcej? Grubo się mylisz.

"...albo przyjedź i pogadamy podczas meczu z Herculesem..." ohohoho, taki z Ciebie fighter? Przy komputerze każdy ma czarny pas, a nawet dwa.

0

Iniesta jest wspaniałym zawodnikiem. Xaviego moim zdaniem już przerósł umiejętnościami. Oby tylko zdrowie mu sprzyjało.

0

A i jeszcze jedno Zbysiu:

"Chyba mało kto wierzył że w 1 sezonie coś wygrają, a i tak w lidze gonili nas do samego końca." Szczególnie rozśmieszyła mnie pierwsza część tego zdania :).

Mało kto wierzył? Faktycznie. Tylko Perez obiecał potrójną koronę, a cała banda śliniących się kibiców z rm.pl nękała nas co jakiś czas zamykając się na chwilę (Alcoron, Lyon i inne mniej lub bardziej śmieszne przypadki). Nie mów, że mało kto wierzył. Wszyscy wierzyli i czekali, ale gó..o z tego wyszło.

P.S. Jesteś kibicem Barcy, czy Realu? Niby piszesz, że gonili "nas", ale ogólnie to bym się zastanawiał :)

0

Zbysiu

O co więc chodzi? Mamy problemy finansowe, nie stać nas na wydawanie góry złota co rok, ale jakoś dajemy radę. Wygrywamy trofea, bijemy kolejne rekordy, regularnie ośmieszamy Was w Gran Derbi i zachwycamy piłkarski świat. Jakby na to nie patrzeć znowu wypadamy lepiej. Pieniążki to nie wszystko kolego.

Widzę, że jak co roku udziela Wam się superoptymizm. Przecież przyszedł wielki Mou :). Nie tacy do Realu już przychodzili.

Szkoda, że aby cokolwiek zyskać musisz wytykać nam nasze błędy. No, ale co innego możesz powiedzieć, jak Twoja drużyna od dobrych paru lat znajduje się w cieniu Barcy.

Bujajacie dalej, my zrobimy swoje z pieniędzmi, czy bez nich.

0

realny

Ibra to był największa pomyłka ostatnich lat to fakt, ale poczekaj. Zobaczymy jak obie drużyny wyjdą na tych pomyłkach. Wy w ubiegłym roku przeprowadziliście masę kosmicznych transferów, a nie wygraliście kompletnie nic :). Na dodatek skompromitowaliście się w CdR i LM.

Skończ z tymi śmiesznymi argumentami i ogólną ilość trofeów jeśli możesz, albo zapoznaj się z historią. Temat rzeka, a prawda może boleć.

Wychowankowie obsadzają wiele pozycji w naszym klubie, a Real musi kupować. Norma, w końcu mamy najlepszą szkółkę na świecie.

0

Co do Ibry się z Tobą nie zgodzę, ale ostatnie dwa zdania bardzo trafne i tutaj trzymam Twoją stronę. Dobro drużyny najważniejsze. Zlatan zabijał piękno Barcy, teraz już tego robił nie będzie :). Amen.

0

maciah

Robił co mógł?

Przy każdej okazji gdy mówi się o Zlatanie pojawia się też nazwisko Eto`o. W sumie nic w tym dziwnego i ja swoje odczucia na dany temat też mam. Teraz gdy napisałeś, że Ibra nie licząc półfinału LM robił co mógł doszedłem do wniosku, iż najwyraźniej piłkarz zarabiający 12 mln euro mało może, a nawet bardzo mało.

Samuel dowiedziawszy się, o tym że jego dni w Barcelonie są policzone ROBIŁ CO MÓGŁ, żeby przekonać do siebie nowego trenera. Przekonał, zaliczył z Barcą historyczny sezon. Swoje zagrywki miał, ale moim zdaniem miał prawo się domagać, bo ze swojej strony dawał absolutnie wszystko.

Szczerze się przyznam, że nie byłem jakimś wielkim przeciwnikiem sprzedaży Eto`o. Widziałem co się dzieje, zaczynały się problemy, Pep podjął decyzję. Jednak kandydat na zajęcie miejsca naszego murzyna dla mnie był bardzo nietrafionym pomysłem. Jestem na 80% pewny, iż lepiej skorzystalibyśmy na podwyżce Kameruńczyka.

0

Wesol

Wystarczyło dać Eto`o tą podwyżkę i cieszyć się jego grą przez kolejny rok. Obawiano się, że po wygaśnięciu kontraktu odejdzie za darmo. Przecież i tak odszedł za darmo, więc o co chodzi?

Powiedzmy to sobie wprost. masa beznadziejnych błędów. Pep już chyba trochę sam zgłupiał, ale w porę się opamiętał. Ibry nie ma i będzie piękna Barca. Czas zapomnieć o tym o czym nie warto pamiętać. Jestem mu wdzięczny za te kilka bramek, w tym za bramkę strzeloną Realowi, ale dla mnie był i będzie zerem. Po tym co ostatnio powiedział nie mam do niego ani grama szacunku.

0

Ice

I znowu masz k...a rację.

Na całe szczęście tego dużego pana już u nas nie ma i nigdy go nie będzie. Byłem pewien, że będą z nim problemy i nie pomyliłem się. Szkoda, że straciliśmy na tym kupę szmalu.

0

szafarz

Kiedy Ibra był u nas codziennie mieliśmy naloty całej bandy rozkochanych w jego talencie kibiców. Zagrał dobrze piali z zachwytu, zagrał tragicznie to byli gotowi nawymyślać na Pepa, żeby tylko swojego idola ocalić.

Nawet po jego sprzedaży trafiali się tacy, którzy z Guardioli zrobili idiotę i słabego "trenerzynę", bo jak mógł pozbyć się takiego geniusza.

Gdzie teraz ta cała zgraja znawców taktyki? Tylko oni dostrzegali ukrytą wartość Szweda i jego olbrzymi wpływ na drużynę.

Nie martw się, nie jesteś na onecie. Nie pisałem niczego nowego, od momentu pozyskania Ibry miałem swoje zdanie, zawsze znalazłem kilka argumentów (nigdy nic typu "Ibra drewno" itp.). Jak widać miałem rację.

Mówiąc o obrońcach miałem na myśli tych, którzy tu ze Zlatanem przyszli i razem z nim odeszli :). Dobrze wiesz, że takich było setki. Oczywiście nie zapominam o tych, którzy potrafili stanąć w jego obronie posiłkując się w miarę sensownymi argumentami.

pozdrawiam

0

Jasne. Zwróciło się na samych koszulkach. Żyj dalej w swoim świecie. Jak powiedziałem nie zniżam się do Twojego poziomu.

0

realista111

Na wstępie dodam, że z szacunku do administratorów i ludzi, którzy czuwają tutaj nad porządkiem nie będę zniżał się do Twojego poziomu.

Poszczekaj sobie jeszcze, tutaj jesteś anonimowy możesz się wyszaleć nie tracąc przy tym zębów.

Dla mnie Zlatan mega, super, hiper nigdy nie był i nie będzie. Potwierdził to grając u nas. Nie pasuje, nie pasował to jasne. Dobrze, że teraz wszyscy to zrozumieli.

"Mysle ze dzialacze Barcelony znaja sie zdecydowanie lepiej na tym czy dany pilkarz jest wart takich pieniedzy a jest skoro mu tyle placili... "

Jasne, znają się świetnie. teraz wyszło jak się cholernie znają na robieniu interesów. Musieli się pozbyć gwiazdora dla dobra całej drużyny i proszę... Wyrzucili kupę szmalu w błoto. Naprawdę znają się nikt inny.

Dobrze, że przynajmniej potrafią przyznać się do błędu i naprawić go.

0

19robson20

Obrońcy Ibry pomału wynoszą się tam gdzie teraz będzie ich nowe miejsce. Na stronach Milanu.

0

Dlatego właśnie jestem zdania, że całowanie herbu podczas prezentacji powinno zostać zabronione.

A Ibra niech już się zamknie, bo jego gadanie jest gówno warte. Szkoda, że kłapaniem próbuje nadrobić. Wielki Pan gwiazdor, szuka idiotycznych wymówek. Trzeba było ruszać dupę i grać, a nie brać kupę szmalu za spacerowanie po murawie.

Dla wielkich fanów Ibry Szwed jest jednym z najlepszych napastników. Z której strony? Wielki piłkarz oprócz umiejętności ma mocną psychikę. Ibrahimovic jej nie ma i daleko mu do geniusza.

0

Atixavi

Gratuluję poczucia humoru. Keita to wyłącznie dobry piłkarz, Yaya najwyższy światowy poziom.

No ale wiem wiem, Toure odszedł i jest zerem.

0

Znowu powraca temat rzemieślnika i wykonywania "zadań", których nie widać. Może faktycznie jest jakimś wspaniałym człowiekiem i bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, ale moim zdaniem Pep na siłę pcha go do pierwszego składu. Było tak w ubiegłym sezonie i widzę, że to samo zaczyna się w nowym. Zamiast dać na przód Pedro, Villę i Messiego sadza na ławkę tego pierwszego, żeby zrobić miejsce swojemu pupilkowi. Iniesta na skrzydle to nie jest ten sam Iniesta, to chyba każdy wie.

Mnie jakoś od początku Seydou do siebie nie przekonywał. Solidny zawodnik, ale np. Yaya na jego pozycji dawał 2 razy więcej. Od razu mówię, że nie płaczę za Toure, podałem jego osobę jako przykład.

Wszystko potrafię zrozumieć, ale kiedy trener usilnie wystawia gracza w fatalnej formie, po kontuzji bez optymalnego przygotowania fizycznego to coś jest nie tak. Tym bardziej, że na ławce siedzi kilku ciekawych graczy, którzy mogą zagrać znacznie lepiej.

Nie mam nic przeciwko jego grze dla Barcy, ale powinien być tylko i wyłącznie zmiennikiem Andresa. W mojej najmocniejszej jedenastce obecnego sezonu jego nazwisko nie figuruje.

0

Może oglądał inny mecz, ale potrafił uzasadnić swoją opinię sensownymi argumentami, a nie stekiem pustych zdań charakteryzujących wyszczekanego młodziana.

0

Mi akurat ten chłopak udowodnił, że może być z niego bardzo dobry defensor. Szkoda, że moje zdanie tutaj ma bardzo małą wartość :). Cóż Pep ma swoje widzi mi się i trzeba to uszanować.

0

Maxwell jako boczny obrońca zbyt często daje się ogrywać. Widać, że bardziej ciągnie go do ofensywy. Nie mówię tego tylko na podstawie ostatniego spotkania. Karny moim zdaniem nie był słuszny, ale mimo wszystko nasz obrońca powinien zachować się lepiej. Dałbym mu 6.

Villa na 8 nie zasłużył. Strzelił bramkę, ale grał słabo, dużo tracił i do niektórych piłek chyba nie chciał dojść. Wiem, że to dopiero początki tego gracza w Barcelonie, ale to akurat nie powinno decydować o zawyżaniu ocen.

VV - 9. Kilka bardzo ważnych interwencji i świetnie obroniony karny. Pewny punkt drużyny.

0

Niech mówi co chce, dla mnie jest nikim. Potwierdza to na każdym kroku. Dobrze, że już nie będę musiał go oglądać w barwach Barcy.

0

Teraz to niech sobie pieprzy co chce :). najważniejsze, że jest z dala od naszego klubu i znowu możemy grać po swojemu. Żegnaj Zlatan, ja nie będę tęsknił.

0

Miłośnicy Zlatana mogą pakować walizki. Może spokojniej się tu teraz zrobi. Ponarzekajcie jeszcze sobie na Pepa i Rosella, bo przecież są szurnięci. Jak można takiego mega gracza sprzedać po sezonie :).

0

Więc stało się. Jestem mu wdzięczny za kilka ważnych bramek. O tym czego nie zrobił już nie będziemy mówić. Bardzo dobre posunięcie. Bojan będzie mógł się swobodnie rozwijać, a nasza gra dalej będzie piękna.

Jak widać odpowiedni ludzie zrozumieli jak wielki błąd popełniono sprowadzając Szweda do naszej drużyny.

0

Pep*

0

Dobry obrońca. Mógł grać praktycznie na każdej pozycji w defensywie. Mnie on do siebie przekonał grając w barwach Barcy, ale jak widać Pepa nie darzy go zaufaniem. Szkoda, Martin mógł się przydać.

0

Drobiazg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?