gitana
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak.... Niestety. A jeszcze bardziej przeraża pierdzielenie o sprzedaniu Xaviego .... Przecież to jakaś paranoja. Można wystawiać go rzadziej, ale sprzedaż jednej z legend klubu nie mieści się w mojej głowie. Pewnych rzeczy się po prostu nie robi. Takie moje skromne zdanie.
1
Teraz to dopiero jestem spokojna, że Fabs zostaje :)
0
Może w końcu zapanuje tam rozsądek :)
5
Bardzo dobra wiadomość!!Szkoda tylko, że nie zdementował plotek o Cescu.
0
wiedziałam, że zobaczę tu Twoją wypowiedź :)
1
Lepiej zdawać sobie sprawę ze swoich błędów i się na nich uczyć, niż ich nie zauważać i uparcie obstawać przy swoim
0
Mam nadzieję, że to zwykłe plotki transferowe, bo jeśli na serio sprzedadzą Alexisa i Cesca to chyba osobiście pojadę i dożywotnio eksmituję cały zarząd.
0
Teoretycznie nic im nie można zarzucić, ale wolałam barwy Katalonii.
0
Nie, nie i jeszcze raz nie!
4
Miętowe, pistacjowe - wow, cóż na znajomość kolorów wśród Panów :)
0
Staram się nie komentować newsów transferowych, bo to zazwyczaj tylko spekulacje i czasami tyle w tym prawdy, co w obietnicach przedwyborczych, ale jedno muszę powtórzyć - nie wierzę w sprzedaż Alexisa. Jeśli naprawdę by się go pozbyli, to zabrakłoby mi słów na opisanie ich głupoty.
0
Właśnie to czytałam. Niby zapłacili 25 milionów.
0
Grzecznie i nieśmiało chciałam zauważyć, że są tu też Panie, nie tylko Panowie :)
0
Powodzenia zatem :)
0
Ma też zostać wykreślony z socios Villarealu i być może kara finansowa
0
Druga bramka samobójcza była karą za głupie rasistowskie zachowanie
1
Lepiej bym tego nie ujęła
3
Niekoniecznie. Mnie te sumy przerażają i akurat ten aspekt piłki nożnej mnie odpycha. Na świecie jest tyle ludzi, którzy nie mają co do garnka włożyć, a świat piłkarski obraca taką kasą. W głowie się nie mieści.
0
Też to czytałam :(
0
Takimi słowami nakłada na niego dość dużą presję.
0
Nie wiem, czy się z tego śmiać, czy płakać.
Chyba jednak się pośmieję.
7
Sprzedanie go byłoby kolejną porażką zarządu
0
Jak czytam komentarze pod tą wiadomością na różnych portalach informacyjnych to mnie skręca. Wszędzie gadanie typu "no to poszła niezła kasa do Fifa", "są równi i równiejsi" itd.
Czemu ludzie są tacy ... nie wiem - zawistni?
0
Jaki to ma związek z tematem artykułu?
0
To może być jakaś nerwica
0
To była moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego
0
Zdecydowanie lepiej :)
1
Też nie wiedziałam - wyszukane w google - to członek zespołu One Direction (jakiś boysband)
0
Jak dla mnie może sobie słuchać nawet polskiego disco polo.
Ważne jest jak gra, a nie jakie ma gusta muzyczne.
Nie przesadzajmy.
0
Po przegranej z Grenadą też pojawił się na terningu (razem z kilkoma innymi piłkarzami), mimo że mieli wolne