1

Tak.... Niestety. A jeszcze bardziej przeraża pierdzielenie o sprzedaniu Xaviego .... Przecież to jakaś paranoja. Można wystawiać go rzadziej, ale sprzedaż jednej z legend klubu nie mieści się w mojej głowie. Pewnych rzeczy się po prostu nie robi. Takie moje skromne zdanie.

1

Teraz to dopiero jestem spokojna, że Fabs zostaje :)

0

Może w końcu zapanuje tam rozsądek :)

5

Bardzo dobra wiadomość!!Szkoda tylko, że nie zdementował plotek o Cescu.

0

wiedziałam, że zobaczę tu Twoją wypowiedź :)

1

Lepiej zdawać sobie sprawę ze swoich błędów i się na nich uczyć, niż ich nie zauważać i uparcie obstawać przy swoim

0

Mam nadzieję, że to zwykłe plotki transferowe, bo jeśli na serio sprzedadzą Alexisa i Cesca to chyba osobiście pojadę i dożywotnio eksmituję cały zarząd.

0

Teoretycznie nic im nie można zarzucić, ale wolałam barwy Katalonii.

0

Nie, nie i jeszcze raz nie!

4

Miętowe, pistacjowe - wow, cóż na znajomość kolorów wśród Panów :)

0

Staram się nie komentować newsów transferowych, bo to zazwyczaj tylko spekulacje i czasami tyle w tym prawdy, co w obietnicach przedwyborczych, ale jedno muszę powtórzyć - nie wierzę w sprzedaż Alexisa. Jeśli naprawdę by się go pozbyli, to zabrakłoby mi słów na opisanie ich głupoty.

0

Właśnie to czytałam. Niby zapłacili 25 milionów.

0

Grzecznie i nieśmiało chciałam zauważyć, że są tu też Panie, nie tylko Panowie :)

0

Powodzenia zatem :)

0

Ma też zostać wykreślony z socios Villarealu i być może kara finansowa

0

Druga bramka samobójcza była karą za głupie rasistowskie zachowanie

1

Lepiej bym tego nie ujęła

3

Niekoniecznie. Mnie te sumy przerażają i akurat ten aspekt piłki nożnej mnie odpycha. Na świecie jest tyle ludzi, którzy nie mają co do garnka włożyć, a świat piłkarski obraca taką kasą. W głowie się nie mieści.

0

Też to czytałam :(

0

Takimi słowami nakłada na niego dość dużą presję.

0

Nie wiem, czy się z tego śmiać, czy płakać.
Chyba jednak się pośmieję.

7

Sprzedanie go byłoby kolejną porażką zarządu

0

Jak czytam komentarze pod tą wiadomością na różnych portalach informacyjnych to mnie skręca. Wszędzie gadanie typu "no to poszła niezła kasa do Fifa", "są równi i równiejsi" itd.
Czemu ludzie są tacy ... nie wiem - zawistni?

0

Jaki to ma związek z tematem artykułu?

0

To może być jakaś nerwica

0

To była moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego

0

Zdecydowanie lepiej :)

1

Też nie wiedziałam - wyszukane w google - to członek zespołu One Direction (jakiś boysband)

0

Jak dla mnie może sobie słuchać nawet polskiego disco polo.
Ważne jest jak gra, a nie jakie ma gusta muzyczne.
Nie przesadzajmy.

0

Po przegranej z Grenadą też pojawił się na terningu (razem z kilkoma innymi piłkarzami), mimo że mieli wolne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?