gitana
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż chce się powiedzieć : Mowa jest srebrem, a milczenie złotem
0
Jak on mnie wkurzzzzaaa
0
Wiadomo, że Rayo to nie City, ale czemu by się nie cieszyć z takiego pięknego meczu? :)
VeB !!!
0
jeden z naszych skoczków nazwałby to "luz w d..." heh ;)
0
Właśnie chciałam to napisać - co on robił?
0
Sandro Rosell resigned as FC Barcelona president. The first vice president, Josep Maria Bartomeu, will immediately assume the presidency for the rest of the term, through 2016.
0
Redakcja ma coś opóźnienia w relacji ;)
0
Świetne :)
0
No dokładnie, zawsze mnie to wkurza i dobija zarazem, że mimo iż jest najlepszym piłkarzem na swojej pozycji, to w większości plebiscytów itd jest pomijany.
0
Feliz Navidad por todos !! :)
0
Do Pgla :)
0
You made my day :)
Śmieję się z tego już kilka minut :)
0
Zastanów się co piszesz, chyba, że to była ironia
0
Miało być wyżej, do Yoli
0
Jak widzę Cesca w ataku to mnie wszystko w środku skręca ...
0
Don-Corleone - heheh :))
0
Jest nawet polska wersja strony internetowej :
http://bodegainiesta.pl/
0
Nigdy nie słyszałaś o Bodega Iniesta?
0
Jeśli z Iwańskim to musisz podać w sekundach :)
0
Haha :)
0
Z dwojga złego Iwański przynajmniej zna nazwiska piłkarzy i ich nie przekręca.
Ale i tak jest beznadziejny......
0
Oj to miało być wyżej - do "FantastycznyChłopiec"
0
Heheh dokładnie, rozwalił mnie ten tekst :)
0
Dajmy się wykazać młodym. Jak nie w takich meczach to kiedy?
0
Na Eurosporcie też, z tego co widziałam
0
:((((((((((((
Nie wyobrażam sobie, że miałby odjeść tak w ogóle.
Zawsze byłam przekonana, że jeśli nie będzie mógł grać, to obejmie inną funkcję w klubie.
0
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/article/tots-units-fem-forca-la-historia-de-la-passio-barcelonista-a-polonia
:)))
0
Lepsza jakość, nie ilość :)
0
Zdecydowanie tak dotyczyło tego, że Alexis lepszy
0
Zdecydowanie tak