0

Aż chce się powiedzieć : Mowa jest srebrem, a milczenie złotem

0

Jak on mnie wkurzzzzaaa

0

Wiadomo, że Rayo to nie City, ale czemu by się nie cieszyć z takiego pięknego meczu? :)
VeB !!!

0

jeden z naszych skoczków nazwałby to "luz w d..." heh ;)

0

Właśnie chciałam to napisać - co on robił?

0

Sandro Rosell resigned as FC Barcelona president. The first vice president, Josep Maria Bartomeu, will immediately assume the presidency for the rest of the term, through 2016.

0

Redakcja ma coś opóźnienia w relacji ;)

0

Świetne :)

0

No dokładnie, zawsze mnie to wkurza i dobija zarazem, że mimo iż jest najlepszym piłkarzem na swojej pozycji, to w większości plebiscytów itd jest pomijany.

0

Feliz Navidad por todos !! :)

0

Do Pgla :)

0

You made my day :)
Śmieję się z tego już kilka minut :)

0

Zastanów się co piszesz, chyba, że to była ironia

0

Miało być wyżej, do Yoli

0

Jak widzę Cesca w ataku to mnie wszystko w środku skręca ...

0

Don-Corleone - heheh :))

0

Jest nawet polska wersja strony internetowej :
http://bodegainiesta.pl/

0

Nigdy nie słyszałaś o Bodega Iniesta?

0

Jeśli z Iwańskim to musisz podać w sekundach :)

0

Haha :)

0

Z dwojga złego Iwański przynajmniej zna nazwiska piłkarzy i ich nie przekręca.
Ale i tak jest beznadziejny......

0

Oj to miało być wyżej - do "FantastycznyChłopiec"

0

Heheh dokładnie, rozwalił mnie ten tekst :)

0

Dajmy się wykazać młodym. Jak nie w takich meczach to kiedy?

0

Na Eurosporcie też, z tego co widziałam

0

:((((((((((((

Nie wyobrażam sobie, że miałby odjeść tak w ogóle.
Zawsze byłam przekonana, że jeśli nie będzie mógł grać, to obejmie inną funkcję w klubie.

0

Lepsza jakość, nie ilość :)

0

Zdecydowanie tak dotyczyło tego, że Alexis lepszy

0

Zdecydowanie tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?