0

Staram się nie komentować decyzji trenera, bo to on w końcu wie najlepiej, ale z tym Fabim to faktycznie przegięcie ... Wszyscy to widzą tylko nie on. Tak jakby na upartego starał się udowodnić, że ma racje, że on się nadaje dziewiątkę i koniec.

0

To jakiś żart? Kto decydował o tych nominacjach? :/

0

Czytając komentarze pod kątem płci zauważyłam, że kobiety są bardziej wierne :) Nie chcą sprzedać połowy drużyny po porażce :)

VeB !!!

0

Wielkopolska

0

Jest wychowankiem. Trafił do La Masii w wieku 12 lat.

0

Sergio? Czy Sergi (Roberto)?

0

Ja też dziękuję :)

0

Przykra sprawa :( Musiałam kilka razy przeczytać, aby uwierzyć.

Mam tylko nadzieję, że Cesc nie będzie teraz w związku z tym ciągle wystawiany w ataku. Jego miejsce jest w pomocy i tam jest fenomenalny.

0

Gdzieś czytałam, że przeciętny Katalończyk komentuje to w ten sposób - "lepiej być nazwanym Polakiem, niż Hiszpanem" heh :)

0

No dokładnie

0

Skąd taka wiedza?

0

Ręce mi czasami opadają jak czytam te niektóre wpisy. Jak chorągiewki na wietrze. Sergio zagrał jeden słabszy mecz i od razu narzekanie. Cały sezon praktycznie na dobrym poziomie, szczególnie ostatnie mecze, a teraz jeden gorszy występ i zaraz krytyka. Po prostu też potrzebuje odpoczynku.
A tak w ogóle to chciałam tylko zauważyć, że to od jego podania do Neymara padła zwycięska bramka.
Ogarnijcie się czasem trochę z tą krytyką, Tak samo jest z Sanchezem. Raz po nim jedziecie, że nie na poziom Barcy, a raz wychwalacie.
Dotyczy to też innych zawodników.
Wiem, że pewnie zostanę zminusowana, ale nie tak wygląda dla mnie kibicowanie ukochanej drużynie.

0

Kolega tylko stwierdził, że Carles był cały czas w krótkim rękawie, nie twierdził, że jako jedyny. Po co takie nerwy? :)
A jak już mamy się czepiać, to można by takie stwierdzenie skierować też do Ciebie - jak to oglądałeś? Przecież widać, że w pewnym momencie ktoś rzuca Markowi bluzę z długim rękawem. :)
Pozdrawiam.

0

Bo on jest niczym reaktor jądrowy. Część energii przemienia na ciepło ;)

0

Andres zamieścił wpis na fb, że Anna spodziewa się dziecka :) Będą mieć synka. Już teraz wiem dlaczego Don Andres był w słabszej dyspozycji - pracował pilnie nad innym projektem heh :) Trzymajmy kciuki za nich! :)

0

Komentarz Daniego the best. Nie zawsze trzeba być poprawnym i owijać w bawełnę, tylko powiedzieć bez owijania prawdę.

0

A nawet 2:0 biorąc pod uwagę asystę ;)

0

Don_Corleone - dzięki :)) Mutuamente !!

0

Byłby całkiem spoko (w porównaniu z kosztem wyprawienia wesela u nas w kraju), gdyby nie fakt, że wszystkich gości trzeba przetransportować do Hiszpanii, a to niestety podbija koszty. :)

0

* tak zrobiła

0

Dobrze wydane pieniądze :) Też bym tam zrobiła, ale ja jeszcze nigdy niczego z życiu nie wygrałam heh

0

Co do ceny to znalazłam takie info:

Ślub cywilny na stadionie to kwota w przedziale 1,8 tys. euro do 2,4 tys. - w zależności od ilości zaproszonych gości.
Każdy gość musi dodatkowo zapłacić 120 € za jedzenie i drinki.
Ślub z księdzem to koszt + 2500 €, klubowy hymn z głośników + 700 €, tort z pucharem Ligi Mistrzów + 1500 €, przyjazd gości weselnych klubowym autokarem FC Barcelona + 1000 €, koszulki + 77,5 € za sztukę.

0

Czy ktoś się może orientuje, dlaczego trening w dniu po meczu jest akurat na 11:00, a nie jak w inne wieczorem? Trochę mało czasu na odbudowanie rezerw glikogenu w mięśniach.

0

c.d.
W każdym razie ojciec skłaniał się ku zaakceptowaniu okazji, jaką zesłał synowi los. Zaproponowali spotkanie Tortowi i Albertowi Benaigesowi. Nagrodą za tytuł najlepszego zawodnika Torneo Nacional Alevin de Futbol 7, który wywalczył Andres, była darmowa wycieczka do parku rozrywki w Port Aventura pod Tarragoną na południu Katalonii. Po spędzeniu tam kilku dni, rodzina Iniestów odwiedziła La Masię. Trenerzy zabrali chłopca i jego rodziców na zwiedzanie stadionu i klubowego muzeum. Andres zaczynał połykać haczyk. (...) Szczęśliwie dla Barcy, mimo licznych wątpliwości co do porzucenia domu rodziców już w wieku 12 lat i zamieszkania 500km od nich, młody Andres podziwiał Dream Team, a zwłaszcza Michaela Laudrupa i Pepa Guardiolę tak bardzo, że zaczął skłaniać się do do przeprowadzce do Barcelony. Po zwiedzeniu klubu i ośrodka treningowego powziął zdecydowaną decyzję o przenosinać na Camp Nou".

0

Dokładne. Można o tym przeczytać w książce "Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata". Cytat:
"... młody Andres był bardzo rozdarty. Co prawda kibicował Barcy, a jego piłkarskim idolem był Michael Laudrup, ale lokalne wartości wiele dla niego znaczyły. W dodatku w Fuentealbilli sprzyjano Realowi. No i na własne oczy widział, jak Albacete - klub, w którym trenował od dziecka, rozgrywający wówczas pierszyw sezon w pierwszej lidzie - zostało rozgromione w 1991 roku na Camp Nou 7:1. Bardzo go to wkurzyło.
" - Mój ojciec był kibicem Athletiku Bilbao, a ja kibicowałem Albacete i Barcelonie. Barca była moją drugą ulubioną drużyną. Chodziłem na mecze Albacete co weekend, kiedy grało w pierwszej lidzie. Sezon, w którym wywalczyli awans, był cudowny. Pamiętam, że cała nasza wioska świętowała ten sukces. Przypominam sobie jednak też wściekłość, kiedy Barcelona wbiła nam siedem goli" - wspomina Andres.
Przekonywał wówczas wszystkich, ze ma dość Barcy i już jej nie lubi. Rany były tak głębokie, że kiedy kilka lat później przyszła oferta z La Masii, powiedział rodzicom, że nie ma zamiaru z niej skorzystać. Gra w Albacete była spełnieniem jego marzeń, zwłaszcza, że drużyna od czterech lat utrzymywała się w pierwszej lidzie i kilka razy udało jej się wywalczyć remis z Barcą, w tym nawet raz na Camp Nou. Poza tym ojciec i syn cenili sobie wspólny czas, jaki spędzali na dojazdach na treningi. (...)

0

"Fakt" - taa... ich artykuły są zawsze na poziomie ... raczej głęboko poniżej poziomu

0

Nie rozumiem za co minusy

0

Chodziło mi o Albę oczywiście

0

Jordi to też niezły Speedy Gonzales :)

0

Przepraszam - że jaka kartka? Kontrowersyjna? Aha ... Chyba oglądałam inny mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?