0

oby się nie doczekał. Drogba byłby opcją krótkoterminową, bo pierwszej młodości to on nie jest. Poza tym, mamy już jednego napastnika ogranego w Anglii ;)

0

Trochę to irytujące, że zamiast pokazać TAKI mecz, oni wolą pakować kasę z abonamentu na łyżwy dla 'gwiazd', o których połowa Polaków pierwszy raz słyszy ;/ jeżeli nie pokażą tego w tv, pewnie spotkamy się na tej stronce i będziemy oglądać w necie. Jakość nie ta, ale jak sie nie ma co sie lubi...

Mam nadzieję, że na tych treningach doszlifują jeszcze defensywę, bo lepiej by było, gdyby Wisła gola nie strzeliła.

0

wygrał w życiu niejeden mecz, pozostaje wierzyć, że teraz wygra ten najważniejszy. Cuda czasami się zdarzają.

0

Silva tak, ale mam nadzieję, że uda się go ściągnąć bez oddawania Jeffrena. Chopak zrobil wqielkie postepy.

0

to się nazywa być dla kogoś wzorem :)

0

ABG1906 - wiesz, większość z nas wybrała Blaugranę i to należy uszanować. A poza tym, każda drużyna ma prawo mieć swoich kibiców na meczu, więc sektor dla gości musi być.

0

Messi już dzisiaj udowodnił swoją przydatność w drużynie, bo kto wie, czy gdyby nie on, Argentyna nie przegrałaby sensacyjnie z WKS. Dobrze, że zostaje w Chinach, niepotrzebnie robili cały ten cyrk.

0

widząc jak gra teraz Samuel, chyba nikt nie będzie na tyle głupi, by go oddać.

0

Pierwsze, co można popwiedzieć o tym spotkaniu i grze Barcy to imponująca liczba bramek, z tymże rywal do światowej elity też nie należał, więc nie popadajmy w hurraoptymizm. Najważniejsze to popracować jeszcze trochę nad defensywą. Może dzisiaj byli rozkojarzeni? Robili w USA za maskotki i nie skupiali się w 100% na tym meczu? Chciałabym wierzyć, że to było powodem utraty bramek i do czasu meczu z Wisłą będzie już ok.

Odnośnie Titi'ego - wydaje mi się, że problem nie jest w przygotowaniu fizycznym, a w głowie. Być może za bardzo myśli o tym, że musi strzelić, że znowu mu nie wyszło, liczy minuty od ostatniego trafienia. Póki się nie zrelaksuje może być jak teraz - słupek, poprzeczka itp., a kto wie, czy po zdobytej bramce się nie odblokuje i nie będzie grał tego, co potrafi.

Generalnie, spotkanie na +. Ja już lecę spać, bo jak pomyślę, że jutro przez kilka godzin, począwszy od rana, mam oprowadzać turystów, to aż ciarki przechodzą. Dobranoc, cules :)

0

młodzież coraz bardziej dobija się do drzwi 1. druzyny.

0

za rzadko akcja jest pod bramką VV i może dlatego nie jest w pełni skoncentrowany. Obrona musi trochę przed CL popracować.

Thierry już dzisiaj nie strzeli, a szkoda. W ostatnich minutach szukał gola za wszelką cenę.

0

Pep samobójcą nie jest, te bramki po prostu musiały mu coś zasugerować. Widać, że Samu pracował nad sobą, swoim zachowaniem i teraz jest niczym klasowy prymus.

potok10 - kolejny niereformowalny z tym 'panowie' ;p

0

krótko podsumowując 1. połowę, Red Bull(s) naprawdę dodał im skrzydeł :) liczę, że w 2. połowie zobaczymy kilka trafień.

0

można si było .lepiej zachowac przy tej straconej bramce. teraz tragedii nie róbmy, ale z Wisłą nie będzie można tracić głupich bramek. a teraz w mysl zasady, ze najlepsza obroną jest atak, odpowiedzmy rywalom golem :)

0

rozstrzelali się, piękny gol. aż się chce krzyczeć 'jeszcze jeden', z tymże wszyscy wokół śpią, to nie ma jak ;p

0

to się Xavi z Samu popisali :) Jeżeli Eto'o mimał coś komuś udowodnić, to właśnie to zrobił.

0

znowu jeden z pary Eto'o Henry będzie sie męczył na innej pozycji. Ale w sumie niech Pep wykorzysta jeszcze ten mecz presezonu, niż testuje ustawienia w meczach z Wisła.

Witam wszystkich wytrwałych cules :) mam nadzieję, że pikarze tak jak w meczu z Chivas wynagrodzą nam czekanie do 1 ;]

0

sprawdzian przed Wisłą, teraz najważniejsze jest zdrowie piłkarzy, żeby nie złapali kontuzji.

co do biletów, mam nadzieję, że uda się załatwić wejściówki na sektor gości, bo w koszulce FCB do sektora Wisły jakos nie chcę iść ;p Liczę na szanowną redakcję i dokładne [jak zawsze;p] informacje :)

0

nie powinni już robić szopki. Owszem, chcialabym, żeby Leo zobaczył Kraków (juppi! 4-0! z Beitarem), ale po prostu mu się te Igrzyska należą. Skoro już jest w Chinach to nie ma sensu wręczać mu tak szybko biletu powrotnego.

arkag17 - to Cię wena złapała :) pozytywnie.

0

gacek - wiesz, trochę się z Tobą nie zgodzę. Jak dla mnie sprzedaż Ronniego była dobrym posunięciem, zarówno dla klubu jak i samego piłkarza. Dinho otrzymuje nową szansę w Milanie, jak ją wykorzysta, zależy tylko od niego. Atmosfera w drużynie jest bardzo ważna, a ta ostatnimi czasy nieco się popsuła, głośno było o konflikcie miezy Eto'o a R10/80. Odświeżenie składu, zastąpienie gwiazd młodymi, ambitnymi graczami to niezbędny warunek do odbudowania potęgi sportowej klubu.

0

cóż, to miłej pracy z Arturem życzę. Może trochę szkoda, bo to chłopak z perspektywami, ale niech się ogra w Szkocji, a co będzie potem, zobaczymy.

0

Ja już trochę tych koszulek nazbierałam i musiałam się w nie zaopatrywać albo w La Botiga, albo w internetowym oficjalnym sklepie Barcy, bo w Polsce nie mogłam żadnych damskich koszulek dostac ;/ W każdym razie oryginalne koszulki Nike, może i trochę drogie, ale w ogóle się nie niszczą. Przynajmniej moje. Nadruki nazwisk dalej jak nowe, trzeba po prostu uważać, gdy się je pierze. A tak na marginesie, chyba warto odpuścić sobie jakąś kieckę, na rzecz koszulki/plecaka/innego gadżetu FCB :D

0

"jest klubem całego miasta". A co na to kibice Espanyolu? ;)

Ice Man się przyda, Pep słusznie robi zostawiając go w zespole.

0

Jeżeli spotkanie byłoby w Polsce, to na Reymonta. Coś mi się obiło o uszy, że to imiałby być prezent czy coś w tym stylu dla krakowian. No coż, będzie ciężej o bilety w takim razie.

Jakoś nie jestem zaskoczona, że nie poszli Barcy na rękę.

0

Sevilla też tak swego czasu mówiła o Alvesu :)

sciah ma rację, jest wiele diamencików do oszlifowania. Z tymże chodzi też o doświadczenie...

0

stawiam Argentynę w roli faworyta.

a co się tyczy stosunków Leo z Riquelme, to swego czasu Sport sporo o tym pisał i posuwał się już do stwierdzeń, że 'to wojna.'

0

Święte słowa Blattera. Mam nadzieję, że Barca nie zrobi szopki i pozwoli Leo zostać w Pekinie.

0

Pep odwalił póki co kawał dobrej roboty, a kwestia Eto'o jest jedyną, w której kompletnie go ni erozumiem. Chce mieć max 3 napastników na tę pozycję, proszę bardzo, tak się składa, że już ma. Poza tym, Henry już po 30, Bojan przed 20, więc dobrze by było mieć kogoś w wieku pośrednim, już doświadczonego, a jeszcze dość młodego. Osobę, która jest dobrze wkomponowana w drużynę oraz potrafi zdobywać bramki. I dla mnie taką osobą jest właśnie Samu. Nie ma więc chyba sensu wydawać grubych milionów na napastnika z prawdziwego zdarzenia, skoro takiego już mają. Podejrzewam, że Eto'o też byłby skłonny zostać, gdyby wiedział, że Pep będzie go wystawiał. Mówił kilka miesięcy temu, że odejdzie, jeżeli w przyszłym [08/09] sezonie nic Barca nie osiągnie. Więc póki co, liczę, że Pep przejrzy na oczy.

0

Piłkarze w pełni wynagrodzili nam to nocne czuwanie :) Mecz napawa optymizmem przez eliminacjami LM, jak widać bez Leo też 'jakoś' dajemy radę :) a te 2 gole dla Chivas urozmaicily tylko grę. Najważniejsze, że Barca umiała szybko (i slutecznie) na to odpowiedzieć.

Całkiem fajnie oglądało się mecz do 3, mam nadzieję, że na następnym też spotkamy się w nie mniejszym gronie. Dzięki za wspólne kibicowanie i dobranoc? :)

0

najlepsza odpowiedź na bramkę Chivas. Brawo, Caceres!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?