0

Pep i Frank to zupełnie inni ludzie i nie ma co teraz naskakiwać na Rijkaarda. Osiągnęliśmy z nim wiele i życzę Pepowi, żeby w ciągu 5 lat zdołał wygrać tyle samo. Denerwuje mnie też naskakiwanie na Guardiolę i prorokowanie, że czeka nas kolejny rok bez tytułów. Pożyjemy, zobaczymy, ale chyba warto dać szanse trenerowi, a nie skreślać go jeszcze przed połowa sezonu. Z tego co gdzies czytałam, to Pep powiedział te mocne słowa w szatni, przecież oamiętacie, że na pomeczowej konferencji prasowej tak ostry nie był.

0

Wygra, bo najwyższa na to pora, a Pepa odzianego w garnitur zamiast fioletowego sweterka będzie można uznać za dobry znak. Z meczu na mecz jest troszeczkę lepiej, poza tym po zwycięstwie nad portugalskim Sportingiem podbudowali się psychicznie. I w to będę wierzyć do pierwszego gwizdka sędziego. Co będzie potem, zobaczymy, ale mam nadzieję, że Laporcie kupon wejdzie ;)

Lichy, po raz kolejny słowa uznania, świetna zapowiedź, gratuluję :)

0

Następca Samuela mile widziany :) Jezeli tylko mu nie odbije, nie wkroczy w cały ten światek za wcześnie to powinniśmy mieć z chłopaka pożytek.

0

Słowa uznania aż cisną się na usta. Yaya to nasz skarb :) W najbliższych tygodniach mamy napięty kalendarz, więc Pep z pewnością da pograć i Toure i Keicie.

0

Szykuje się niezły maraton.

0

Nie mogę się nie uśmiechnąć, gdy czytam wypowiedź Samuela. Ostatnio różnie to bywało, a teraz widać, że chłopak odżył. Jest duch w tej drużynie i mam nadzieję, że atmosfera się nie zepsuje.

0

Może niech Pep się ubiera w garnitur zawsze? Bo te sweterki nam szczęścia ostatnio nie przyniosły ;)

Uff, skutecznością, prawda, nie grzeszymy, ale 3 strzelone bramki w meczu to i tak sukces. I pomińmy fakt, ze 1 była z karnego ;)

0

jeszcze nie ma co popadać w hurraoptymizm, ale trudno ie stwierdzić, że wczoraj było generalnie ok. Mam nadzieję, że Sporting G. również ogramy.

0

z tego co widzę, Pep nas znów zaskoczył. Przy braku powołania dla Abidala, myślałam, że wreszcie zagra Sylvinho, a tu proszę. Cóż, warto szukać nowych rozwiązań, żeby nie mieć problemów przy ewentualnych kontuzjach, ale czy dzisiejszy mecz jest dobry na eksperymenty, zobaczymy.

Obyśmy dziś mieli powody do radości, Vamos Barca!

0

Nie rozumiem tych ludzi, Barca na wyciągnięcie ręki, a oni odpuszczają taki mecz. Niby 98 tys., które potrzeba do wypełnienia stadionu to dużo osób, ale Barcelona też przecież malutkim miastem nie jest, a w miejscowościach pod stolicą Katalonii też pełno fanów Blaugrany mieszka.

Tyle jeszcze rozmawiamy, że na CN nie ma praktycznie dopingu, ale co się dziwić. Oglądaliście ostatni mecz z Racingiem, widzieliście trybuny. Ilu tam było turystów?! Barca to znana marka i wiele osób będąc w Katalonii wpada na mecz. Z tymże nie wszystcy będą głośno dopingować.

0

Osobiście bardziej podoba mi się gra Toure niż Keity i nie wyobrażam sibie, żeby ten pierwszy nas opuścił.

0

Człowiek nie jest robotem, ma jakies uczucia. A nie wyobrażam sobie jak musiał czuć się Titi, gdy dowiedział się, że być może ktoś planował porwanie jego dziecka. Są sprawy ważniejsze niz futbol.

Titi jest w stanie jeszcze poszaleć w La Liga, wierzę, że Pep znajdzie rozwiązanie, jak przywrócić Francuzowi dawny blask. Może warto czasem ustawić go na jego naturalnej pozycji?

0

Taki tekst ku pokrzepieniu serc :) Niemniej jednak automat w końcu musi ruszyć, a wtedy przyjdą zwycięstwa. Potencjał mamy, od drużyny zależy, jak go wykorzysta.

0

jarek7792 - a powiedz mi, czy w tej chwili Ronnie prowadzi Milan do triumfów? Jeżeli my mówimy o złym początku sezonu w Barcelonie, to fani Milanu mogą mówić to samo.

0

popieram to, co napisał Robertinho. Trener nie rozmawia przecież z zawodnikami za pośrednictwem gazety. Co miał powiedzieć piłkarzom, z pewnością powiedział i najprawdopodobniej powtórzy to na treningach. Jaki sens miałoby krytykowanie drużyny w prasie? Po co miał rozpętać kolejną burzę? Logiczne zachowanie trenera, bo wszyscy wiemy, jak media mogą wpłynąć na drużynę.

Poza tym, nie da się zaprzeczyć, że poprawa w stosunku do meczu z Numancią była. Mam nadzieję, ze już niedługo zdobędziemy komplet punktów, a wtedy zła passa się skończy. Trzeba 'tylko' załapać właściwy rytm.

0

Jedyne, co mogłoby przeszkadzać, to wzrost (1,72m). Chodzi o to, ze w drużynie mamy wielu małych zawodników, a byłoby miło gdyby ktoś czasem z główki strzelił.

0

taaa, to przypieczętowaliśmy zwycięstwo ;/ szkoda meczu, 2 straconych punktów...Niemniej jednak z tymi chusteczkami to już była gruba przesada, przeciez to dopiero 2 kolejka! nie zmienia to jednak faktu, ze przed drużyna jeszcze mnóstwo pracy.

Nie moge zrozumieć, dlaczego tak łatwo tracimy gole, a tak cięzko przychodzi nam ich zdobywanie. Barca remisuje, Kubica 11, co za dzień...

0

Messi złoty chłopak, ale przydałoby się przypieczetować to zwycięstwo, żeby nie było, że wygrywamy dzięki karnym etc.

0

W grze Barcy razi momentami niedokładność. Niby mamy piłkę, niby jesteśmy na połowie przeciwnika, a tu jakaś głupia strata;/ trzeba poćwiczyć podania, koniecznie!

0

na justinie wejdzcie na shulton_online , tam jest mecz. Czy Wy widzicie, ile pustych miejsc na CN?

0

pablinho XVII , nie w 11. Pewnie Sergio Busquetsa policzyłeś jako 2.

W sumie, nie dziwię się, że Pep nie wystawił Messiego. Wszak chłopak zmęczony po podróży. Podejrzewam, że wejdzie na boisko w drugiej połowie.

a wystawienie Hleba oznacza, że już podszkolił kataloński? ;) No, obyśmy dzisiaj zdobyli 3 punkty.

0

Szkoda, że nie ma Sylvinho, bo naprawdę warto pomyśleć o chwilowym zastępstwie Abidala, tym bardziej, że LM coraz blizej, a tam nie mamy do rozegrania 38 meczów i na boisku musza być aktualnie najlepsi zawodnicy, a niestety Abidal ostatnio troszkę nie w formie.

0

Bardzo dobry pomysł Pepa, bo te reklamy momentami były zmorą klubu.

0

mecz będzie jutro na C+sport2 bodajze, z tymże ze sporym opóźnieniem, bo o 23.

0

Lepiej odpowiedzieć nie mógł.

0

Lichy, żebyś był, chłopie, prorokiem ;) Mam nadzieję, że po jutrzejszym meczu trener Racingu uzna nasz futbol za 'kosmiczny', a cules będą mieli powód do radości. Będzie ciężko, ciężej niż w poprzednich latach. Jeżeli zagrają piłkarze zza Atlantyku, to z pewnością będą odczuwać jeszcze zmęczenie po podróży, bo w samolocie trochę sobie posiedzą. Poza tym, Pep miał mało czasu na przygotowanie. W każdym razie, wolę być optymistą, bo nie takie mecze się wygrywało ;)

0

Po 1, podoba mi się ta jednośc drużyny, to, że stoją za sobą murem. Przynajmnije do tej pory.

Po 2, nie ma co się usprawiedliwiać z ewentualnej porażki. Jutro trzeba wygrać i kropka!

0

ok, a ilu piłkarzy pierwszej drużyny było wtedy w Barcelonie? 5, 6?

0

Można spróbować, ale podzielam zdanie kilku użytkowników, że trochę i z tego powodu stracimy. A może warto pokombinować ze zmienianiem stron?

0

Wiadomo, mogą czuć się zawiedzeni, ale z drugiej strony, to miasto wcale nie jest strasznie daleko od Barcelony. Co w takim razie ma powiedzieć kibic z Polski? Może i nic by się żadnemu zawodnikowi nie stało, ale póki co lepiej dmuchać na zimne. Wyobrażam sobie, jak ludzie denerwowaliby się na Pep'a, gdyby jakiś czołowy gracz doznał kontuzji, zaraz zaczęłoby się gadanie "po co on go wystawiał w takim meczu".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?