0

Nie rozumiem, Iniesta pominięty i orzy Złotej Piłce i przy Onze. O co chodzi?!

0

Nie pomaga nam Zambrotta. Cóż, jeżeli Yaya pragnie grać w Juve, to nie możemy go siłą trzymać w Barcelonie. Mam jednak nadzieję, że Pep zacznie korzystać z jego usług nieco częściej i Toure zostanie u nas.

0

Domenecha nawet porażka z Tunezją nie ruszy. A na marginesie, gadając z Francuzami o trenerze ich narodowej drużyny miałam okazję usłyszec szereg francuskich słów uznawanych powszechnie za niekulturalne, tak go kochają.

0

poziomek_ - przegapiłam fakt obcięcia kosmyków Martina?

Tak, 4 obrońców w typie latynoskich kochanków rozmiękczy każdy atak.

Fakt, gdy Gabi wróci na boisko będziemy mieli niezłą konkurencję w obronie, ale jak wiemy Pep lubi roszady. W przyp. ataku i pomocy wychodzi doskonale, więc z pewnością większa konkurencja w defensywie przyczyni sie do jej poprawy.

0

Niby nie wypada okazywac radości, bo połowa Meksyku pewnie załamana, ale dobrze, że wrócił :)

0

co to rotacji, to nic dodać nic ując. Nie dziwię się wcale, że Titi zaczyna być poirytowany.

0

Casillasa z bramki będzie ciążko wygryżć, to fakt. Ale wg mnie na szanse w jakimś meczu Victor zasługuje.

0

Głosy można oddawać do 15 listopada.

Cóż, gazeta francuska, więc możliwe, ze w pierwszej trójce znajdzie się jakiś Francuz. W 2006r. Onze d'or zdobył Henry, a Onze de bronze Ribery. Z drugiej stronyw ubiegłym roku, żaden Francuz nie był w pierwszej trójce. Obstawiam, że wśród wyróżnionych będa Xavi, Cristiano i Ribery, choć osobiście głosowałabym na innych zawodników.

0

Mascherano jest dobry, to fakt, ale czy najlepszy w Argentynie? No z tym już się nie zgadzam. Różne rzeczy Diego mówi i nie zdziwię się, jak za miesiąc najlepszym wg niego będzie Tevez.

0

Pep z pewnością się nie orzestraszy, ale swoją drogą Yaya mógłby dostawac więcej szans na grę, bo póki co jestem do niego bardziej przekonana niż np. do Keity.

0

Argentyna to kopalnia talentów.

Podejrzewam, że gdyby nad Wisłą istniała taka szkółka, to więcej polskich zawodników miałoby b. dobrą markę poza granicami kraju.

0

Mam nadzieję, że trener wykaze się jednak rozsądkiem i Messi nie będzie grał z Urugwajem za wszelką cenę. W przypadku Leo lepiej dmuchać na zimne.

0

Wiem, że Benzema to świetny zawodnik, jego gra może imponować, ale do duetu "Benzema - Barcelona" jakoś nie mogę się przekonać.

0

Przynajmniej wszystkich bramkarzy mamy do dyspozycji. Można jeszcze liczyć, że Pep znów powoła kogoś z Barcy Atletic, ma czas, zeby przyjrzeć się jakie dokonali postępy.

fffj, czytasz cały artykuł, czy tylko tytuły?

0

Pamiętam jeszcze jak czytało się newsy o utalentowaym młodzieńcu, jak potem ów młodzieniec wkraczał do pierwszej drużyny i pamiętam, jak kilka lat temu powiedziałam, że to będzie najlepszy zawodnik na świecie. Niesamowite, ile przeszedł, jak mało brakowało, a nie grałby profesjonalnie w piłkę. Pan Jorge ma swój udział w sukcesie Messiego ( i to nie tylko taki, o jakim pisał hanc ;p), w końcu to on podjął decyzję o przeprowadzce do Hiszpanii. Wszystkie te wydarzenia z dzieciństwa ukształtowały charakter Leo, chłopak jest tak skromny i pracowity, że nawet humanistce brakuje słow, by to opisać :)

0

Trzeba im przyznać, na niezłe mecze trafiają. Valencia, Atletico... I miło, że w Barcelonie doceniają ich pracę. Hm, a może tak jakaś mała nagroda dla fcbarca.com? :)

0

Podziwiam go za tę skomność. Szanse na Złotą Piłkę ma. Cris na Euro w ogóle się nie popisał. Owszem, strzeił w lidze mnóstwo goli, wygrał z MU to, co wygrał, ale przecież w ilu ważnych momentach zawodził? Kto nie strzelił karnego z West Hamem, Barcą, Chelsea? Nic mu nie odbieram, nie umniejszam jego umiejętności, ale jestem pewna, że gdyby nie tacy piłkarze jak Giggs, Scholes, van der Sar, to Man Utd by tyle nie wygrał. Ferguson miał drużynę i dzięki temu fani Diabłów mieli co świętować. A teraz Pep idzie w jego ślady... :)

0

Wszystkich nie zatrzymamy, wiadomo. Ale jak oni mogą w ogóle myśleć o zabraniu nam Thiago i Gai'a? Co to, to nie!

0

Najbardziej cieszy mnie fakt, że teraz to jest drużyna i odzwierciedlenie tego faktu jest w ocenach. Już nie jest tak, że jeden Messi, czy ktoś inny, ciągnie grę zespołu i potem jedna osoba dostaje wysokie noty, a reszta daleko w tyle.

Messi, Xavi, Iniesta 9, Eto'o 8 etc. To już daje do myślenia. Można się tylko cieszyć, że teraz wszyscy równają do najlepszych :)

0

Gra się na tyle, na ile pozwala przeciwnik. A Barca wczoraj na wiele nie pozwalała. Pressing w wykonaniu bordowo-granatowych to było coś pięknego :)

0

Jak każdy cule liczyłam na dobry występ Blaugrany, ale wczoraj to było po prostu coś niesamowitego. Mogę tylko podziękować chłopakom za tak wspaniałe widowisko.

FCBP trafia na piękne mecze, teraz z A. madryt, rok temu zdaje się byli na Valencii.

0

Ja bym tak nie narzekała na obecność Busquetsa, nawet się cieszę, że wyniegnie na boisko, bo ostatnio naprawdę nieźle się chłopak prezentuje. Skład bardzo przemyślany. Puyol zagra mniej ofensywnie niz Dani, a jak wiemy, na ofensywę rywala trzeba uważać.

Jeszcze tylko zasadniecze pytanie: w co się dziś ubierze Pep? :) Oby nie sweterek.

0

W sumie, nie musi być 3:0, o wiele lepsze widowisko by było, gdybyśmy wygrali np. 4:3. Poza zwycięstwem oczekuję dziś pięknej gry obu drużyn, w końcu na takie mecze jak dzisiejszy czeka się z utęsknieniem.

0

Gunsn'Roses, o jak miło :)

Jeżeli sam Henry mówi, ze jest już gotowy, to jest o wiele lepiej, bo w poprzednim sezonie ubolewał, iż musiał grać, będąc nie w pełni sił.

0

Dobrze, że Leo ma takie, a nie inne podejście, nie rozpływa się nad sobą. Kilku piłkarzy za bardzo uwierzyło w swoją boskość i źle się to skończyło. Przeczytałam już setki wypowiedzi Messiego i dalej nie mogę się nadziwić, jak wyważony jest na swój wiek.

0

Co ja widzę, valdes 6?! jaka miła zmiana, już myślałam, że dziennikarze Sportu będą mu gdo końca sezonu 5 dawać. Nie był to najl;epszy mecz w naszym wykonaniu i dlatego oceny nie dziwią. Messiego nie komentuje, on jest po prostu genialny :)

0

Jeszcze kilka takich spotkań i będziemy specjalistami od wygrywania w końcówkach.

Jak to ktos podsumował: Szachtar 1:2 Messi :) Brawo, Leo!

0

Jedno trzeba Pepowi przyznać - jest nieprzewidywalny w ustawianiu składu.

0

sw - fajne, fajne. Ale chodzi mi o to, że dziś Szachtar wybiegnie w pomarańczowych koszulkach, a my w błękitnych :)

ja niestety błękitnej koszulki nie mam, nie produkują takich damskich, albo ja się jeszcze nie spotkałam :( ale domową jak najbardziej można dostać.

0

NIEMRAWY - coś musiałeś przegapić, bo piłkarze Barcy spacerowali nad Wisłą i byli na Wawelu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?