0

Mimo wszystko mnie jakoś nie dziwi brak Ronniego w 30 France Football. W ost. sezonie w Barcelonie mu po prostu nie szło. Ale za rok z chęcią zobaczę Brazylijczyka wśród nominowanych.

0

Liczą, że Maradona w roli trenera wypadnie tak dobrze jak Pep :)

0

Szanuję Maradonę ogromnie za to, co osiągnął jako zawodnik. Ale w roki trenera go nie widzę. Ciekawa jestem, jak będzie układała się współpraca z "samolubnym" Messim i kręcącym z jego córką Kunem.

0

Wygraliśmy, czyli jest ok. Styl może dziś nie powalił, ale zabrakło wielu podstawowych graczy. Pozdrawiam Was, dobranoc :)

0

Pep znowu szaleje. Ciekawy pomysł z obsadzeniem Sylvinho na innej pozycji. Liczę na zwycięstwo, nie musi być 5:0 ;) VeB!

0

I wszystko stało się jasne. W takim razie czekam z niecierpliwościa na obywatelstwo hiszp. dla Gai'a, bo oczami wyobraźni już widzę go w pierwszej drużynie.

A co się tyczy naszego kraju. Mam cichą nadzieję, że Euro [jezeli Platini nam imprezy nie odbierze], rozrusza całą machinę. Będą stadiony, zarobi się na reklamach w trakcie meczów. Tym, czego nie pojmuję obecnie, jest to, że niektórzy wolą płacić sędziemu za wygrany mecz, zamiast wydać tą kasę na szkolenie młodzieży. Nie tędy droga.

0

Barca ma wielkie szanse wygrać w tym sezonie z drużynami Wielkiej Czwórki, to fakt. Ale wydaje mi się, ze porównanie 4 najlepszych zespołów Hiszpanii i 4 Anglii, wypada korzystniej dla Wyspiarzy.

Szumi - gratuluję felietonu :)

0

Będzie można tę drużynę porównać do ekipy Rijkaarda, gdy wygra LM i La Liga. Barca za czasów Rijkaarda miała fenomenalne sezony. owszem, ostatnie 2 lata nie były zbyt dobre, ale nie przyćmi to Blaugrany grającej kosmiczny futbol. Styl Barcy z pamietnego sezonu 05/06 był świetny. Póki co drużyna Pepa ma przed sobą jeszcze długą drogę, ale idzie w dobrym kierunku i to napawa optymizmem. Znów gramy pięknie i dynamicznie, ale rozliczać będziemy się pod koniec sezonu. Guardiola musi być naprawdę charyzmatycznym człowiekiem, bo to, co zrobił z chłopakami zasługuje na uznanie :)

0

Szczerze mówiąc, myślałam, że powoła więcej zawodników z rezerw. Wątpię, żeby Eto'o grał od początku, bardziej będzie chyba asem w rękawie, gdyby dziwnym trafem wynik nie był korzystny. Z drugiej strony, kto jest w stanie przewidziec, co zrobi Pep?

0

Przeznaczenie :) Podejrzewam, ze dziś nie żałują, że syn nie biega w białej koszulce.

0

Dla mnie Pan Vich jest wielki. Cule z krwi i kości. Tyle lat użycza głosu na CN, robi to za darmo (tak, robo, dobrze pamiętasz :). Fajnie, że dostał tę nagrodę.

0

Faul na marquezie był kompletnie bezsensowny, czerwień zasłużona. Mnie osobiście cieszy coraz lepsza postawa obrony. I zabezpieczali wczoraj bramkę, i pokusili się o gole :)

0

pytanie, komu kibicuje dyrekcja? ;)

0

Nie ma co liczyć, ile kosztują, bo są po prostu bezcenni :) Mało który klub [żaden?] może pochwalić się takimi wychowankami. Wiadomo, talentów w La Masia jest pełno i nie uda się wszystkich zatrzymać, ale to, ze czasami na boisku przebywa 8 wych. o czymś świadczy.

Co do domniemanej sprzedaży Puyola - z tego co pamiętam, to jakaś hiszpańska gazeta w rozgorączkowaniu spowodowanym słabym sezonem zaczęła sprzedawać wszystkich po kolei, a wśród zawodników do odstrzału był i Carles. Absurd. Jak dla mnie to symbol FCB i żywa legenda. Kolejny bezcenny :)

0

W takim razie założmy może jeszcze oddział w Japonii? Może klub w Miami to będzie kopalnia talentów, może rewelacyjny biznes, ale ciężko mi się do tego pomysłu przekonać. "My jedynie w USA dostarczamy wizerunek i markę", jak dla mnie nie po to tyle pracowało się na markę, żeby teraz się rozmieniać.

0

Przegrana Realu niespodzianką? Nie do końca się zgadzam, trzymałam kciuki za Juve :)

0

Rotacja pomaga i to bardzo. Nie popadają w rutynę, tylko wyczekują kolejnej szansy na grę. Aż miło oglądać drużynę, która jest tak zaangażowana w spotkanie.

0

Niedługo prawidłowe wytypowanie 11, jaką wystawi Pep, będzie jakl trafienie 6 w lotka ;) Fajnie, że tym razem znalazło się miejsce dla Sylvinho.

0

Zdecydowanie lepsze dla nas byłoby wypożyczenie. Jeffren zrobił na mnie ogromne wrażenie podczas presezonu. Szkada by było sprzedawać takiego zawodnika.

0

Jak miło zobaczyć Ronniego pakującego piłkę do siatki, a potem móc oglądać jego radość po zdobyciu bramki. Mam nadzieję, ze się chłopak odrozi w Milanie.

Beletti zaszalał, piękne trafienie.

0

Ocena Valdesa poprawiła mi humor. Wreszcie dostał więcej niż legendarne 5, a co cieszy najbardziej, w 100% na to zasłużył. Co nie zmienia faktu, ze zawsze znajdą się ludzie, którzy powtarzają legendy zasłyszane w trakcie spotkań FCB transmitowanych w rodzimej tv.

0

Pep znów zaskakuje[Víctor Sánchez]. Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że Hleb zagra od początku. Cieszy mnie jeszcze obecnośc Toure w 11.

No, oby zwycięsko! Vamos Barca!

0

Osobiście wątpię, że od 1' wybiegnie Messi i Hleb. Jeden zmęczony, drugi świeżo po kontuzji. Chętnie zobaczyłabym w podst. 11 Toure, ale to Pep jest z zawodnikami dzień w dzień i to on lepiej wie, kto powinien grać.

0

Szykuje się ciekawy pojedynek wychowanków obu klubów.

0

I tak nie mogę sie do tego pomysłu przekonać. To co, za kilka lat stworzymy filię w Japonii, bo w sumie tam też jest masa fanów FCB? Nie rozmieniajmy się! pieniądze nie są najważniejsze.

0

Osobiście wolałabym, żeby wszedł z ławki, w zależnosci od tego co się bedzie działo na boisku.

0

I doczekałam tej chwili, że łapię się wiekowo :D Poprzedni termin wysyłania niestety przegapiłam, ale teraz nie odpuszczę.

0

Mam alergie na takie wiadomosci. Promocja klubu w innych krajach? ok. Ale nie rozmieniajmy się. Można założyć szkółkę w Stanach. Natomiast do tego pomysłu podchodzę bardzo sceptycznie.

0

Ma chłopak rację, młody jest, trzeba mieć ambitne plany ;)

0

Nie no, prosze, nie gadajcie, ze VV jest cienki. Może nie jest to taka gwiazda jak Casillas czy Buffon, ale nie można powtarzać słów i legend rozpowszechnianych przez komentatorów rodzimej tv. KAŻDY popełnia błędy. I Boruc na nasze nieszczęście też popełnił ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?