Mimo wszystko mnie jakoś nie dziwi brak Ronniego w 30 France Football. W ost. sezonie w Barcelonie mu po prostu nie szło. Ale za rok z chęcią zobaczę Brazylijczyka wśród nominowanych.
Szanuję Maradonę ogromnie za to, co osiągnął jako zawodnik. Ale w roki trenera go nie widzę. Ciekawa jestem, jak będzie układała się współpraca z "samolubnym" Messim i kręcącym z jego córką Kunem.
I wszystko stało się jasne. W takim razie czekam z niecierpliwościa na obywatelstwo hiszp. dla Gai'a, bo oczami wyobraźni już widzę go w pierwszej drużynie.
A co się tyczy naszego kraju. Mam cichą nadzieję, że Euro [jezeli Platini nam imprezy nie odbierze], rozrusza całą machinę. Będą stadiony, zarobi się na reklamach w trakcie meczów. Tym, czego nie pojmuję obecnie, jest to, że niektórzy wolą płacić sędziemu za wygrany mecz, zamiast wydać tą kasę na szkolenie młodzieży. Nie tędy droga.
Barca ma wielkie szanse wygrać w tym sezonie z drużynami Wielkiej Czwórki, to fakt. Ale wydaje mi się, ze porównanie 4 najlepszych zespołów Hiszpanii i 4 Anglii, wypada korzystniej dla Wyspiarzy.
Będzie można tę drużynę porównać do ekipy Rijkaarda, gdy wygra LM i La Liga. Barca za czasów Rijkaarda miała fenomenalne sezony. owszem, ostatnie 2 lata nie były zbyt dobre, ale nie przyćmi to Blaugrany grającej kosmiczny futbol. Styl Barcy z pamietnego sezonu 05/06 był świetny. Póki co drużyna Pepa ma przed sobą jeszcze długą drogę, ale idzie w dobrym kierunku i to napawa optymizmem. Znów gramy pięknie i dynamicznie, ale rozliczać będziemy się pod koniec sezonu. Guardiola musi być naprawdę charyzmatycznym człowiekiem, bo to, co zrobił z chłopakami zasługuje na uznanie :)
Szczerze mówiąc, myślałam, że powoła więcej zawodników z rezerw. Wątpię, żeby Eto'o grał od początku, bardziej będzie chyba asem w rękawie, gdyby dziwnym trafem wynik nie był korzystny. Z drugiej strony, kto jest w stanie przewidziec, co zrobi Pep?
Dla mnie Pan Vich jest wielki. Cule z krwi i kości. Tyle lat użycza głosu na CN, robi to za darmo (tak, robo, dobrze pamiętasz :). Fajnie, że dostał tę nagrodę.
Faul na marquezie był kompletnie bezsensowny, czerwień zasłużona. Mnie osobiście cieszy coraz lepsza postawa obrony. I zabezpieczali wczoraj bramkę, i pokusili się o gole :)
Nie ma co liczyć, ile kosztują, bo są po prostu bezcenni :) Mało który klub [żaden?] może pochwalić się takimi wychowankami. Wiadomo, talentów w La Masia jest pełno i nie uda się wszystkich zatrzymać, ale to, ze czasami na boisku przebywa 8 wych. o czymś świadczy.
Co do domniemanej sprzedaży Puyola - z tego co pamiętam, to jakaś hiszpańska gazeta w rozgorączkowaniu spowodowanym słabym sezonem zaczęła sprzedawać wszystkich po kolei, a wśród zawodników do odstrzału był i Carles. Absurd. Jak dla mnie to symbol FCB i żywa legenda. Kolejny bezcenny :)
W takim razie założmy może jeszcze oddział w Japonii? Może klub w Miami to będzie kopalnia talentów, może rewelacyjny biznes, ale ciężko mi się do tego pomysłu przekonać. "My jedynie w USA dostarczamy wizerunek i markę", jak dla mnie nie po to tyle pracowało się na markę, żeby teraz się rozmieniać.
Rotacja pomaga i to bardzo. Nie popadają w rutynę, tylko wyczekują kolejnej szansy na grę. Aż miło oglądać drużynę, która jest tak zaangażowana w spotkanie.
Zdecydowanie lepsze dla nas byłoby wypożyczenie. Jeffren zrobił na mnie ogromne wrażenie podczas presezonu. Szkada by było sprzedawać takiego zawodnika.
Jak miło zobaczyć Ronniego pakującego piłkę do siatki, a potem móc oglądać jego radość po zdobyciu bramki. Mam nadzieję, ze się chłopak odrozi w Milanie.
Ocena Valdesa poprawiła mi humor. Wreszcie dostał więcej niż legendarne 5, a co cieszy najbardziej, w 100% na to zasłużył. Co nie zmienia faktu, ze zawsze znajdą się ludzie, którzy powtarzają legendy zasłyszane w trakcie spotkań FCB transmitowanych w rodzimej tv.
Osobiście wątpię, że od 1' wybiegnie Messi i Hleb. Jeden zmęczony, drugi świeżo po kontuzji. Chętnie zobaczyłabym w podst. 11 Toure, ale to Pep jest z zawodnikami dzień w dzień i to on lepiej wie, kto powinien grać.
I tak nie mogę sie do tego pomysłu przekonać. To co, za kilka lat stworzymy filię w Japonii, bo w sumie tam też jest masa fanów FCB? Nie rozmieniajmy się! pieniądze nie są najważniejsze.
Mam alergie na takie wiadomosci. Promocja klubu w innych krajach? ok. Ale nie rozmieniajmy się. Można założyć szkółkę w Stanach. Natomiast do tego pomysłu podchodzę bardzo sceptycznie.
Nie no, prosze, nie gadajcie, ze VV jest cienki. Może nie jest to taka gwiazda jak Casillas czy Buffon, ale nie można powtarzać słów i legend rozpowszechnianych przez komentatorów rodzimej tv. KAŻDY popełnia błędy. I Boruc na nasze nieszczęście też popełnił ;)
0
Mimo wszystko mnie jakoś nie dziwi brak Ronniego w 30 France Football. W ost. sezonie w Barcelonie mu po prostu nie szło. Ale za rok z chęcią zobaczę Brazylijczyka wśród nominowanych.
0
Liczą, że Maradona w roli trenera wypadnie tak dobrze jak Pep :)
0
Szanuję Maradonę ogromnie za to, co osiągnął jako zawodnik. Ale w roki trenera go nie widzę. Ciekawa jestem, jak będzie układała się współpraca z "samolubnym" Messim i kręcącym z jego córką Kunem.
0
Wygraliśmy, czyli jest ok. Styl może dziś nie powalił, ale zabrakło wielu podstawowych graczy. Pozdrawiam Was, dobranoc :)
0
Pep znowu szaleje. Ciekawy pomysł z obsadzeniem Sylvinho na innej pozycji. Liczę na zwycięstwo, nie musi być 5:0 ;) VeB!
0
I wszystko stało się jasne. W takim razie czekam z niecierpliwościa na obywatelstwo hiszp. dla Gai'a, bo oczami wyobraźni już widzę go w pierwszej drużynie.
A co się tyczy naszego kraju. Mam cichą nadzieję, że Euro [jezeli Platini nam imprezy nie odbierze], rozrusza całą machinę. Będą stadiony, zarobi się na reklamach w trakcie meczów. Tym, czego nie pojmuję obecnie, jest to, że niektórzy wolą płacić sędziemu za wygrany mecz, zamiast wydać tą kasę na szkolenie młodzieży. Nie tędy droga.
0
Barca ma wielkie szanse wygrać w tym sezonie z drużynami Wielkiej Czwórki, to fakt. Ale wydaje mi się, ze porównanie 4 najlepszych zespołów Hiszpanii i 4 Anglii, wypada korzystniej dla Wyspiarzy.
Szumi - gratuluję felietonu :)
0
Będzie można tę drużynę porównać do ekipy Rijkaarda, gdy wygra LM i La Liga. Barca za czasów Rijkaarda miała fenomenalne sezony. owszem, ostatnie 2 lata nie były zbyt dobre, ale nie przyćmi to Blaugrany grającej kosmiczny futbol. Styl Barcy z pamietnego sezonu 05/06 był świetny. Póki co drużyna Pepa ma przed sobą jeszcze długą drogę, ale idzie w dobrym kierunku i to napawa optymizmem. Znów gramy pięknie i dynamicznie, ale rozliczać będziemy się pod koniec sezonu. Guardiola musi być naprawdę charyzmatycznym człowiekiem, bo to, co zrobił z chłopakami zasługuje na uznanie :)
0
Szczerze mówiąc, myślałam, że powoła więcej zawodników z rezerw. Wątpię, żeby Eto'o grał od początku, bardziej będzie chyba asem w rękawie, gdyby dziwnym trafem wynik nie był korzystny. Z drugiej strony, kto jest w stanie przewidziec, co zrobi Pep?
0
Przeznaczenie :) Podejrzewam, ze dziś nie żałują, że syn nie biega w białej koszulce.
0
Dla mnie Pan Vich jest wielki. Cule z krwi i kości. Tyle lat użycza głosu na CN, robi to za darmo (tak, robo, dobrze pamiętasz :). Fajnie, że dostał tę nagrodę.
0
Faul na marquezie był kompletnie bezsensowny, czerwień zasłużona. Mnie osobiście cieszy coraz lepsza postawa obrony. I zabezpieczali wczoraj bramkę, i pokusili się o gole :)
0
pytanie, komu kibicuje dyrekcja? ;)
0
Nie ma co liczyć, ile kosztują, bo są po prostu bezcenni :) Mało który klub [żaden?] może pochwalić się takimi wychowankami. Wiadomo, talentów w La Masia jest pełno i nie uda się wszystkich zatrzymać, ale to, ze czasami na boisku przebywa 8 wych. o czymś świadczy.
Co do domniemanej sprzedaży Puyola - z tego co pamiętam, to jakaś hiszpańska gazeta w rozgorączkowaniu spowodowanym słabym sezonem zaczęła sprzedawać wszystkich po kolei, a wśród zawodników do odstrzału był i Carles. Absurd. Jak dla mnie to symbol FCB i żywa legenda. Kolejny bezcenny :)
0
W takim razie założmy może jeszcze oddział w Japonii? Może klub w Miami to będzie kopalnia talentów, może rewelacyjny biznes, ale ciężko mi się do tego pomysłu przekonać. "My jedynie w USA dostarczamy wizerunek i markę", jak dla mnie nie po to tyle pracowało się na markę, żeby teraz się rozmieniać.
0
Przegrana Realu niespodzianką? Nie do końca się zgadzam, trzymałam kciuki za Juve :)
0
Rotacja pomaga i to bardzo. Nie popadają w rutynę, tylko wyczekują kolejnej szansy na grę. Aż miło oglądać drużynę, która jest tak zaangażowana w spotkanie.
0
Niedługo prawidłowe wytypowanie 11, jaką wystawi Pep, będzie jakl trafienie 6 w lotka ;) Fajnie, że tym razem znalazło się miejsce dla Sylvinho.
0
Zdecydowanie lepsze dla nas byłoby wypożyczenie. Jeffren zrobił na mnie ogromne wrażenie podczas presezonu. Szkada by było sprzedawać takiego zawodnika.
0
Jak miło zobaczyć Ronniego pakującego piłkę do siatki, a potem móc oglądać jego radość po zdobyciu bramki. Mam nadzieję, ze się chłopak odrozi w Milanie.
Beletti zaszalał, piękne trafienie.
0
Ocena Valdesa poprawiła mi humor. Wreszcie dostał więcej niż legendarne 5, a co cieszy najbardziej, w 100% na to zasłużył. Co nie zmienia faktu, ze zawsze znajdą się ludzie, którzy powtarzają legendy zasłyszane w trakcie spotkań FCB transmitowanych w rodzimej tv.
0
Pep znów zaskakuje[Víctor Sánchez]. Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że Hleb zagra od początku. Cieszy mnie jeszcze obecnośc Toure w 11.
No, oby zwycięsko! Vamos Barca!
0
Osobiście wątpię, że od 1' wybiegnie Messi i Hleb. Jeden zmęczony, drugi świeżo po kontuzji. Chętnie zobaczyłabym w podst. 11 Toure, ale to Pep jest z zawodnikami dzień w dzień i to on lepiej wie, kto powinien grać.
0
Szykuje się ciekawy pojedynek wychowanków obu klubów.
0
I tak nie mogę sie do tego pomysłu przekonać. To co, za kilka lat stworzymy filię w Japonii, bo w sumie tam też jest masa fanów FCB? Nie rozmieniajmy się! pieniądze nie są najważniejsze.
0
Osobiście wolałabym, żeby wszedł z ławki, w zależnosci od tego co się bedzie działo na boisku.
0
I doczekałam tej chwili, że łapię się wiekowo :D Poprzedni termin wysyłania niestety przegapiłam, ale teraz nie odpuszczę.
0
Mam alergie na takie wiadomosci. Promocja klubu w innych krajach? ok. Ale nie rozmieniajmy się. Można założyć szkółkę w Stanach. Natomiast do tego pomysłu podchodzę bardzo sceptycznie.
0
Ma chłopak rację, młody jest, trzeba mieć ambitne plany ;)
0
Nie no, prosze, nie gadajcie, ze VV jest cienki. Może nie jest to taka gwiazda jak Casillas czy Buffon, ale nie można powtarzać słów i legend rozpowszechnianych przez komentatorów rodzimej tv. KAŻDY popełnia błędy. I Boruc na nasze nieszczęście też popełnił ;)