0

Cruyff owszem to "El Salvador", ale nie zapomne, że w trakcie poprzedniego sezonu na murach jego posiadłości pojawiały się napisy nazywające go 'rakiem Barcelony'. Był wspaniałym trenerem i zawodnikiem, ale w obecnej sytuacji lepiej, że to Pepa wybrano na to stanowisko.

0

W sumie rozsądna decyzja. Już pomijając ewentualne kontuzje, to dobra okazja dla zawodników; z pewnością jeżeli dobrze się zaprezentują,któryś wyląduje w pierwszym zespole

0

Taka prawda, La Masia to jedna z najlepszych szkołek piłkarskich na świecie. Szkoda tylko, że tyle talentów oddajemy za bezcen, ale jak ktoś kiedyś napisał, nie możemy ich wszystkich zatrzy,ać, bo na boisko może wbiec tylko 11, a nie kilkudziesięciu.

wujo444 - każdemu się zdarza ;)

0

"Wielką pomyłką było opuszczenie Arsenalu i przejście do Barcelony", mam nadzieję, że inny Francuz nie wypowie się tak o klubie za kilka lat.

0

Tatuś Sylvinho, tatuś Henry, robi się rodzinnie.

A swoją drogą chętnie zobaczyłabym w najbliższym meczu Sylvinho w podstawowej 11. Abidal, póki co, niestety formą nie błyszczy.

0

Czy on postawił sobie za cel zepsucie atmosfery? Jaki on ma teraz interes w wygłaszaniu takich rzeczy? Raczej nie dobro klubu. Niech sobie lepiej poczyta książki pewnego Katalończyka i weźmie do serca zdanie "Ci, co wszędzie widzą i węszą grzech mają chore dusze."

0

Niby pomysł dobry, niby można się na nim wzbogacić, ale ja jakos przekonana nie jestem. Nie wiem, czy jest sens się rozdrabniać, skoro FC Barcelona to i tak uznana marka. Z całym szacunkiem, ale to nie jest jakies Tesco, które buduje się w wielu krajach.

"La Masia USA" popieram. Natomiast do klubu podchodzę sceptycznie. Szkoda, że tak często ludźmi rządzą pieniądze ;/

0

Nie biorę się za prognozowanie wyniku, bo ostatnio różne niespodzianki nam robili. W zamian stawiam, że mecz będzie na C+ ;)

0

W takim razie teraz wypowie się żeńska część publiczności: Leo, por qué?! ;) Osobiście twierdzę, że ładniej mu w długich włosach, ale do tych też się przyzwyczaimy. A poza tym, zawsze może je zapuścić ponownie :)

Całe szczęście nie fryzura najważniejsza, ale gra, i miejmy nadzieję, że w tej kwestii Leo się nie zmienił, ewentualnie się rozwinął.

0

Zawsze człowiek czuje się przygnęciony, gdzy czyta takie newsy. Tacy ludzie jak Segarra zapisują się w historii klubu złotymi literami.

0

Otóż to, robokochambarce. Nowe nabytki, a w szczególności Alves, występujący najczęściej z nich w podstawowej jedenastce, potrzebują zgrania z drużyną, a sytuacja temu nie sprzyja.

0

Marca różne rzeczy wypisuje, raz wiarygodne, czasem trochę mniej. Nie ulega jednak dyskusji, ż ewymiana Eto'o na Robinho byłaby głupotą.

0

Marzy im się Galacticos, a nie zawsze się na tym dobrze wychodzi.

170 milionów za Ronaldo? Bez przesady, nie jest wart tych pieniędzy.

0

Cóż, w końcu Titi jest tylko człowiekiem i nic dziwnego, że przeżywa rozstanie z dzieckiem. Nie wiem, czy nie lepiej byłoby dla niego przenieść się w przyszłym sezonie do Anglii, i rodzina blisko, i styl mu bardziej pasuje. Niemniej jednak jeszcze po cichu wierzę, że coś na Camp Nou pokaże. I jakby nie patrzeć, skoro ma przebłyski co 3,4 mecze, to wychodzi, że w następnym powinien dobrze zagrać ;)

0

Cóż, do Samuela mu troszke brakuje, ale Henry grać wiecznie nie będzie... Jeżeli Paweł będzie grał fenomenalnie przez cały sezon, to kto wie, moze i przejdzie do Hiszpanii, choć wątpię, by była to od razu Barca. Z drugiej strony, co z tego, że błyszczy w polskiej lidze? Już kilka przykładów mieliśmy, że po przenosinach do innego kraju, polski piłkarz nie prezentował się wspaniale. W Hiszpanii czy Anglii zawodnicy mają świetne wyszkolenie techniczne, a my raczej nie możemy pochwalić się szkółką piłkarską na miare La Masia, czy Akademia United. Trochę da się nadrobić sercem do gry i w sumie trzymam kciuki za karierę rodaka.

0

W sezonie 1939/40 mistrzem nie była ani Barca, ani Real. Cóż, miejmy nadzieję, ze teraz będzie inaczej :)

0

Samuel, nie zrobisz nam tego póki co :) 25 milionów za 3 miesiące? Bajeczne pieniądze, ale z całym szacunkiem, chyba lepiej występować w silnej drużynie.

0

To się nazywa optymizm dziennikarzy Sportu, którzy nawet we wczorajszym meczu szukali dobrych stron ;)

0

Szczególnie Francuzów nie rozpieścili ocenami, ale nie oszukujmy się, nie było za co. A może Abidal, który w ubiegłym sezonie grał coraz gorzej, teraz z meczu na mecz będzie prezentował się korzystniej? W końcu przezciez kiedyś musi być lepiej.

0

Ludzie, spokojnie, to był dopiero pierwszy mecz! Nie stawiajcie krzyżyka na całym sezonie.

Szczerze mówiąc, chciałabym, zeby na pomeczowej konferencji zawodnicy przyznali: "kurde, nie wyszło nam, zawaliliśmy ten mecz, przepraszamy, postaramy się wynagrodzić to z nawiązką w kolejnym spotkaniu". Nie ma najmniejszego sensu kręcić i mówić, że po prostu Numancia miała swój dzień, a my byliśmy zmęczeni, bla bla bla. trzeba wziąć się w garść, bo ta drużyna jest w stanie wygrywać. Przecież nagle zawodnicy nie zapomnieli jak się kopie piłkę! Muszą się zgrać, trzeba poćwiczyć różne warianty ustawień, dobrze rozegrać taktycznie następne spotkanie, a przede wszystkim w trakcie kolejnego meczu wyrzucić z głowy wszystkie inne myśli i skoncentrować się w 100% na meczu.

Niestety, 2 ostatnie spotkania były na zasadzie: przeciwnicy strzelają nam gola, my sfrustrowani probujemy uczynić to samo, ale nerwowa Barca, to niestety ostatnio nieskuteczna Barca.

Pep będzie miał z pewnością wielki ból głowy, ale mam nadzieję, ze na treningach tych ponad 20 dorosłych facetów znajdzie rozwiązanie, jak wyjść z tej, jeszcze nie beznadziejnej, sutuacji.

Dziekuję, jeżeli ktoś dotrwał do końca mojej wypowiedzi :) jeszcze raz proszę o nielamentowanie w stylu 70-letniej babci, której zginął ulubiony motek wełny. Teraz pora na mecz rywala ze stolicy, adios amigos!

0

A może pokuszą się o finisz jak z Boca? Szkoda teraz tej akcji Messiego ;/

Kubala, można jeszcze dodać, że "Suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie"

0

Z tego co patrzyłam, nie działa żaden kanał na justin ;/ cóż, zawsze jest radio na oficjalnej stronie FCB.

0

bexley - z tymże drużyn pokroju Numancii, czy Almerii jest więcej, wieć jezeli stracimy takie punkty, to nawet 3 oczka wywalczone w meczu z Realem nic, poza bezczelną satysfakcją, nam nie dadzą. Również mam nadzieję, ze Pep jakoś zareaguje.

I jeszcze jedna prośba, nie wywalajcie od razu Guardioli, bez przesady.

0

Dobra, może gra nie wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyli, może przypomina troszeczkę ubiegły sezon, ale wstrzymajmy się jeszcze z lamentami. Przed nami przynajmniej 45 minut gry, wszystko się może zdarzyć. Jeżeli dziś przegramu [odpukać, gdzie kto może ;], to przed nami jeszcze 37 innych spotkań, więc będzie kiedy gromadzić punkty. Z drugiej strony, jeżeli faktycznie chcemy myśleć o końcowym triumfie w La Liga, to nie będzie można zbyt często przegrywać. Uf, wierzę, że Pep potrząśnie zespołem w szatni.

0

Brak niespodzianek w składzie. Szkoda tylko, że Titi znów się męczy na lewej. No więc, panie i panowie, miejmy nadzieję, że właśnie zaczynamy marsz po tytuł!

0

Dokładnie, tak jak napisał wujo444, przy takiej kadrze najlepiej wyjdziemy na 4-3-3. Co się tyczy newsa, najważniejsze, żeby Henry miał co dedykować, Będzie z pożytkiem dla wszystkich.

0

Mielismy kiedys sporą ekipę Holandii, teraz Real wybrał tę drogę. Szkoda, że van der Vaart nie gra u nas, bo jak widać jest (była?) nić wzajemnej sympatii. Swoją drogą, ciekawe, jak na to zareagują kibice Królewskich?

0

Generalnie radziliśmy sobie w czasie absencji Leo, ale nie ma to jak oglądać Messiego w akcji. Że tak zacytuje pewien transparent "Messi, gdybyś grał w niebie, umarłbym, żeby Cię oglądać".

0

Jeżeli faktycznie wyciągnęli wnioski z meczu z Wiślakami, to nie powinno być większych problemów. Jeżeli nie, to Numancia może na chwilę przejąć stery walca, a nam przypadnie rola biednego watermelona. mam nadzieję, jednak, że tak się nie stanie, a my, jak to napisał Lichy, rozpoczniemy marsz po kolejny tytuł. Oby to inni musieli nas w tym sezonie gonić, bo chyba nikt nie chce już tej niepewności "jeżeli Real dzisiaj przegra, to odrobimy straty do X punktów."

0

Nie jesteśmy w jakiejś trudnej grupie, ale nie jest to też najłatwiejsza opcja. Z drugiej strony, koniecznie trzeba popracować nad motywacją, bo nie będzie można zlekceważyć żadnego rywala i prezentować tego, co było w 1. połowie meczu z Wisłą. Wg mnie grupy śmierci to D i H.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?