hanc - słuszna uwaga, dzięki. Pokręcona sprawa z Mounirem. Korzenia ma najwyraźniej marokańskie, urodził się w Holandii, ale gra dla Maroka, natomiast występuje w holenderskim klubie :)
zaintrygowała mnie wypowiedź Xaviego. Piękna gra ma przyciągnąc kibiców na CN. Skoro wygrywają po 5:0, 6:0, a trybuny mimo wszystko nie są pełne, to co jeszcze trzeba zrobić?
Jak to zwykle bywa z imprezy eliminuje mnie wiek :( Życzę w takim razie powodzenia wszystkim uczestnikom i z niecierpliwością czekam na relację z wyjazdu szczęśliwca, który zajmie 1. miejsce :)
Lojalności mu nikt nie odmówi. Wydaje mi się, ze jeżeli obejmie gdzies posadę trenera, to wybierze Milan. I tak sobie myślę, FCB Miami też będzie potrzebować trenera... :)
Jasne, damy radę nawet bez Iniesty, ale z pewnością wszyscy odczują jego brak na boisku. Szkoda go, mam nadzieję, że jak najszybciej powróci do pełnej sprawności.
Puyol lata od prawej do lewej, ale jako prawy obrońca radzi sobie naprawdę dobrze, więc można być spokojnym. Dziś nie musi być 5:0, najważniejsze, żeby po 90 minutach dopisać do konta 3 punkty. VeB!
Fizycznie w Polsce, ale duchem na pewno dziś będziemy na CN :) Dziwi mnie, że na meczach Barcy jest tyle wolnych miejsc. Przecież w samej Barcelonie jest ponad 1,5 mln mieszkańców. Ok, nie każdy kibicuje FCB, ale z miasta i okolicznych miasteczech chyba te niecale 100 tys. sie powinno zebrać.
W tym podsumowaniu przeszliście samych siebie, brawo chłopaki za ten polot, metafory... :)
Październik w wykonaniu Barcy był świetny i to powinien przyznać każdy, niezależnie od tego jakiej drużynie kibicuje. Maszyna się rozpędziła i mam nadzieję, że nie zwolni tempa. Grudzień się zbliża, a wraz z nim arcyważne mecze. Pozostaje tylko życzyć wszystkim cules, by tym razem to nie były białe święta :)
Dobra inicjatywa. Rasizm to jedna z najgorszych rzeczy na świecie i trzeba zrobić wszystko, by zlikwidować dyskryminowanie ludzi ze względu na ich kolor skóry. I to nie tylko na stadionach.
Czegoś takiego nie spodziwałabym się po Messim. Przychylam się do opinii osób piszących, że leo po prostu wypluł ślinę na murawę [co piłkarze często robią], a tu jest po prostu takie ujęcie . Podejrzewam, ze Duda też by nagłośnił sprawę po meczu. No cóż "Madrycka Marca" :)
Mam nadzieję, że to tylko plotki. Od dawna przyglądam się postępom gaia i z niecierpliwością czekam na jego debiut w pierwszzej drużynia. Barca powinna zareagować, bo Zahavi juz jednego nam sprzedał. inna sprawa, że sytuacja Giovanniego w Anglii za różowa nie jest.
Szansa dla Sylvinho, pewnie i Caceres więcej pogra. Poza tym Malaga i Bazylea to nie są najsilniejsze drużyny. Można by się było załąmać, gdyby taki news pojawił się w grudniu [odpukać] ;)
Co do Valdesa, to przecież on jest najsłabszym punktem Barcelony, a gra tylko dlatego, ze Real ma na bramce wychowanka. Ugh, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tak mówią. Mam nadzieję, że ostatnie występy VV, jego parady, obalą ten mit, a nasz wychowanek dostanie w końcu okazję do gry w reprezentacji Hiszpanii. Zasłużył.
0
Henry-Kanonier w ekipie Chelsea? Ciężko mi w to uwierzyć.
0
hanc - słuszna uwaga, dzięki. Pokręcona sprawa z Mounirem. Korzenia ma najwyraźniej marokańskie, urodził się w Holandii, ale gra dla Maroka, natomiast występuje w holenderskim klubie :)
0
zaintrygowała mnie wypowiedź Xaviego. Piękna gra ma przyciągnąc kibiców na CN. Skoro wygrywają po 5:0, 6:0, a trybuny mimo wszystko nie są pełne, to co jeszcze trzeba zrobić?
0
Najbardziej podobała mi sie wczoraj wola walki, radość z gry. Było 4:0, mecz praktycznie wygrany, a oni chcieli jeszcze i jeszcze... ;)
0
filip_55 - trochę kultury, ok?
0
Jak to zwykle bywa z imprezy eliminuje mnie wiek :( Życzę w takim razie powodzenia wszystkim uczestnikom i z niecierpliwością czekam na relację z wyjazdu szczęśliwca, który zajmie 1. miejsce :)
0
Lojalności mu nikt nie odmówi. Wydaje mi się, ze jeżeli obejmie gdzies posadę trenera, to wybierze Milan. I tak sobie myślę, FCB Miami też będzie potrzebować trenera... :)
0
Trochę głupio byłoby płacic tyle pieniędzy za wychowanka, ale z drugiej strony kto by nie chciał mieć Cesca w drużynie?
0
Jasne, damy radę nawet bez Iniesty, ale z pewnością wszyscy odczują jego brak na boisku. Szkoda go, mam nadzieję, że jak najszybciej powróci do pełnej sprawności.
0
Dokładnie, damy radę, przeciez mamy wielu zdolnych zawodników.
0
Messi - złoty chłopak :)
0
Puyol lata od prawej do lewej, ale jako prawy obrońca radzi sobie naprawdę dobrze, więc można być spokojnym. Dziś nie musi być 5:0, najważniejsze, żeby po 90 minutach dopisać do konta 3 punkty. VeB!
0
Sprawa wyjaśniona. Brawa dla Dudy, że nie robi z siebie ofiary i z klasą wyszedł z całej sytuacji.
0
Fizycznie w Polsce, ale duchem na pewno dziś będziemy na CN :) Dziwi mnie, że na meczach Barcy jest tyle wolnych miejsc. Przecież w samej Barcelonie jest ponad 1,5 mln mieszkańców. Ok, nie każdy kibicuje FCB, ale z miasta i okolicznych miasteczech chyba te niecale 100 tys. sie powinno zebrać.
0
"Gramy najlepszy futbol w Europie" skromności się chyba uczył od Cristiano w MU ;)
0
W tym podsumowaniu przeszliście samych siebie, brawo chłopaki za ten polot, metafory... :)
Październik w wykonaniu Barcy był świetny i to powinien przyznać każdy, niezależnie od tego jakiej drużynie kibicuje. Maszyna się rozpędziła i mam nadzieję, że nie zwolni tempa. Grudzień się zbliża, a wraz z nim arcyważne mecze. Pozostaje tylko życzyć wszystkim cules, by tym razem to nie były białe święta :)
0
Dobra inicjatywa. Rasizm to jedna z najgorszych rzeczy na świecie i trzeba zrobić wszystko, by zlikwidować dyskryminowanie ludzi ze względu na ich kolor skóry. I to nie tylko na stadionach.
0
Czegoś takiego nie spodziwałabym się po Messim. Przychylam się do opinii osób piszących, że leo po prostu wypluł ślinę na murawę [co piłkarze często robią], a tu jest po prostu takie ujęcie . Podejrzewam, ze Duda też by nagłośnił sprawę po meczu. No cóż "Madrycka Marca" :)
0
Mam nadzieję, że to tylko plotki. Od dawna przyglądam się postępom gaia i z niecierpliwością czekam na jego debiut w pierwszzej drużynia. Barca powinna zareagować, bo Zahavi juz jednego nam sprzedał. inna sprawa, że sytuacja Giovanniego w Anglii za różowa nie jest.
0
Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony bayeru. Wszyscy piłkarze mają równie gustowne ubrania :) Generalnie, taki niemiecki remontowo - budowlany team.
0
Kokieteria? Ja mam nadzieję, ze to Barca zgarnie puchar :)
0
Mimo wszystko szkoda mi chłopaka. Przechodził do najlepszego klubu świata z takimi marzeniami, a liga angielska brutalnie je zniszczyła.
0
Cesc w FCB bardzo chętnie, ale nie kosztem Xaviego. Teraz chyba już nikt nie żałuje, że Xavi pozostał :)
0
Szansa dla Sylvinho, pewnie i Caceres więcej pogra. Poza tym Malaga i Bazylea to nie są najsilniejsze drużyny. Można by się było załąmać, gdyby taki news pojawił się w grudniu [odpukać] ;)
0
Może i gwiazdą tenisa nie jestem, ale mam nadzieję, ze i ja kiedyś dotanę koszulkę od piłkarza FCB :)
0
Świetne podsumowanie, brawo :)
Co do Valdesa, to przecież on jest najsłabszym punktem Barcelony, a gra tylko dlatego, ze Real ma na bramce wychowanka. Ugh, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tak mówią. Mam nadzieję, że ostatnie występy VV, jego parady, obalą ten mit, a nasz wychowanek dostanie w końcu okazję do gry w reprezentacji Hiszpanii. Zasłużył.
0
WielkiMati - po pierwsze 12 punktów to oficjalne dane RFEF. Po drugie, FCB ma 12 żółtych kartek na koncie.
0
Na specjalne życzenie czytelników dołączam zasady przyznawania punktów :)
0
Wreszcie docenili Iniestę.
0
A1r*F1x - wydaje mi się, że w lidze hiszpańskiej za zółtą kartkę jest 1 punkt, za czerwoną 2. Tak wynika z tabeli, ale mogę się mylić :)