0

Henry-Kanonier w ekipie Chelsea? Ciężko mi w to uwierzyć.

0

hanc - słuszna uwaga, dzięki. Pokręcona sprawa z Mounirem. Korzenia ma najwyraźniej marokańskie, urodził się w Holandii, ale gra dla Maroka, natomiast występuje w holenderskim klubie :)

0

zaintrygowała mnie wypowiedź Xaviego. Piękna gra ma przyciągnąc kibiców na CN. Skoro wygrywają po 5:0, 6:0, a trybuny mimo wszystko nie są pełne, to co jeszcze trzeba zrobić?

0

Najbardziej podobała mi sie wczoraj wola walki, radość z gry. Było 4:0, mecz praktycznie wygrany, a oni chcieli jeszcze i jeszcze... ;)

0

filip_55 - trochę kultury, ok?

0

Jak to zwykle bywa z imprezy eliminuje mnie wiek :( Życzę w takim razie powodzenia wszystkim uczestnikom i z niecierpliwością czekam na relację z wyjazdu szczęśliwca, który zajmie 1. miejsce :)

0

Lojalności mu nikt nie odmówi. Wydaje mi się, ze jeżeli obejmie gdzies posadę trenera, to wybierze Milan. I tak sobie myślę, FCB Miami też będzie potrzebować trenera... :)

0

Trochę głupio byłoby płacic tyle pieniędzy za wychowanka, ale z drugiej strony kto by nie chciał mieć Cesca w drużynie?

0

Jasne, damy radę nawet bez Iniesty, ale z pewnością wszyscy odczują jego brak na boisku. Szkoda go, mam nadzieję, że jak najszybciej powróci do pełnej sprawności.

0

Dokładnie, damy radę, przeciez mamy wielu zdolnych zawodników.

0

Messi - złoty chłopak :)

0

Puyol lata od prawej do lewej, ale jako prawy obrońca radzi sobie naprawdę dobrze, więc można być spokojnym. Dziś nie musi być 5:0, najważniejsze, żeby po 90 minutach dopisać do konta 3 punkty. VeB!

0

Sprawa wyjaśniona. Brawa dla Dudy, że nie robi z siebie ofiary i z klasą wyszedł z całej sytuacji.

0

Fizycznie w Polsce, ale duchem na pewno dziś będziemy na CN :) Dziwi mnie, że na meczach Barcy jest tyle wolnych miejsc. Przecież w samej Barcelonie jest ponad 1,5 mln mieszkańców. Ok, nie każdy kibicuje FCB, ale z miasta i okolicznych miasteczech chyba te niecale 100 tys. sie powinno zebrać.

0

"Gramy najlepszy futbol w Europie" skromności się chyba uczył od Cristiano w MU ;)

0

W tym podsumowaniu przeszliście samych siebie, brawo chłopaki za ten polot, metafory... :)

Październik w wykonaniu Barcy był świetny i to powinien przyznać każdy, niezależnie od tego jakiej drużynie kibicuje. Maszyna się rozpędziła i mam nadzieję, że nie zwolni tempa. Grudzień się zbliża, a wraz z nim arcyważne mecze. Pozostaje tylko życzyć wszystkim cules, by tym razem to nie były białe święta :)

0

Dobra inicjatywa. Rasizm to jedna z najgorszych rzeczy na świecie i trzeba zrobić wszystko, by zlikwidować dyskryminowanie ludzi ze względu na ich kolor skóry. I to nie tylko na stadionach.

0

Czegoś takiego nie spodziwałabym się po Messim. Przychylam się do opinii osób piszących, że leo po prostu wypluł ślinę na murawę [co piłkarze często robią], a tu jest po prostu takie ujęcie . Podejrzewam, ze Duda też by nagłośnił sprawę po meczu. No cóż "Madrycka Marca" :)

0

Mam nadzieję, że to tylko plotki. Od dawna przyglądam się postępom gaia i z niecierpliwością czekam na jego debiut w pierwszzej drużynia. Barca powinna zareagować, bo Zahavi juz jednego nam sprzedał. inna sprawa, że sytuacja Giovanniego w Anglii za różowa nie jest.

0

Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony bayeru. Wszyscy piłkarze mają równie gustowne ubrania :) Generalnie, taki niemiecki remontowo - budowlany team.

0

Kokieteria? Ja mam nadzieję, ze to Barca zgarnie puchar :)

0

Mimo wszystko szkoda mi chłopaka. Przechodził do najlepszego klubu świata z takimi marzeniami, a liga angielska brutalnie je zniszczyła.

0

Cesc w FCB bardzo chętnie, ale nie kosztem Xaviego. Teraz chyba już nikt nie żałuje, że Xavi pozostał :)

0

Szansa dla Sylvinho, pewnie i Caceres więcej pogra. Poza tym Malaga i Bazylea to nie są najsilniejsze drużyny. Można by się było załąmać, gdyby taki news pojawił się w grudniu [odpukać] ;)

0

Może i gwiazdą tenisa nie jestem, ale mam nadzieję, ze i ja kiedyś dotanę koszulkę od piłkarza FCB :)

0

Świetne podsumowanie, brawo :)

Co do Valdesa, to przecież on jest najsłabszym punktem Barcelony, a gra tylko dlatego, ze Real ma na bramce wychowanka. Ugh, nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy tak mówią. Mam nadzieję, że ostatnie występy VV, jego parady, obalą ten mit, a nasz wychowanek dostanie w końcu okazję do gry w reprezentacji Hiszpanii. Zasłużył.

0

WielkiMati - po pierwsze 12 punktów to oficjalne dane RFEF. Po drugie, FCB ma 12 żółtych kartek na koncie.

0

Na specjalne życzenie czytelników dołączam zasady przyznawania punktów :)

0

Wreszcie docenili Iniestę.

0

A1r*F1x - wydaje mi się, że w lidze hiszpańskiej za zółtą kartkę jest 1 punkt, za czerwoną 2. Tak wynika z tabeli, ale mogę się mylić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?