goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ekhm:) Camp Nou czeka callejon:)
0
Wena sie chyba skończyła, a może jej wogole nie było?
0
Wiadomość z ostatniej chwili, W Solnie w Szwecji wg doniesień Punto Pelota potwierdzonych przez Jose Callejona miało dojść do spotkania Lionella Messiego i Sylvestra Stallone`a, w sprawie zakontraktowania tego pierwszego do kolejnej częsci cieszącej się duża popularnościa serii filmów Expendables. Przyczyną miał być rzekomy atak 2 Argentynczyków z Barcelony na ich reprezentacyjnego kolege. Stallone miał ponoć dostać video z tego zajścia, które spodobało mu sie na tyle że postanowił zaaranzowac spotkanie z crackiem Barcelony. W cała sprawe zamieszany jest polski detektyw Rutkowski którego zadaniem jest rozszyfrowanie inicjałow nadawcy wiadomosci ktore brzmia J.C. Będe informował na bierząco.
0
To chyba ci to Karanka powiedział, wg Madryckiej prasy Messi i Masherano ostrzelali samochód Higuaina, nie jest to jeszcze potwierdzone informacja ale coś w tym musi być skoro w tej wersji też występuje Callejon jako rzekomy świadek zdarzenia
0
I Bardzo dobrze, za 4, 5 lat kolejny kontrakt. Nie może być inaczej
0
Myśle, że Thiago zagra za Xaviego ale równie dobrze można przesunąc Iniestę do środka a w napadzie zastosowaś stary dobry tercet MVP
0
A on dobrze gra nogami?
0
"troszkę"?...
0
Ok, więc proste pytanie i daje ci spokoj, Uważasz że zawodnicy Realu: Xabi, CR, itd są święci?
0
Ja zmieniam? Ty poruszyłeś te tematy więc ci odpowiadam
0
@florek81
Zasłanie buzie tylko gdy naradza się z Xavim czy Alvesem co do sposobu wykonania rzutu wolnego. Druga sprawa, zgadzam się , kopnął ewidentnie piłki w trybuny, ale mi chyba nie powiesz, że Ronaldo jest święty? Pamietasz sytuacje z Guardiolą na CN? No własnie. Kolejna sprawa, ile może wytrzymać piłkarz którego kryjący zawodnicy mają zamiar tylko skopać i zniszczyć na boisku? Ja bym powiedział, że wyładowanie swojej frustracji w jakiejś utarczce słownej jest dobre, zła oznaką by było natomiast gdyby Leo nic sobie nie robił z tego że Pepe, Arbeloa, Alonso i kilku innych traktują go jak worek treningowy.
0
A nie prościej zapytać samego Arbeloe czy takie zdarzenie miało miejsce?
0
@zdf
Skoro Messi tak słabo gra w reprezentacji to powiedz mi proszę ileż to razy Ronaldo wygrał ME czy też Mundial?
0
0
Cięzko powiedzieć czy oni odpuścili czy Real zaczał "grać". Miejmy nadzieje, że to podziała motywująca a nie demotywująco. Na La Rosaleda pokażmy klase i zamknijmy usta hejterom. VeB!
0
Mina Thiago 1:00:)
0
Spójrzmy prawdzie w oczy:D Jeśli mielibyśmy Ikera na bramce to byłby to naprawde najlepszy z najlepszych teamów w historii.
0
Sprawa jest prosta, Barcelona bedzie szukac brammkarza z cantery, poniewaz Real ma w bramce również wychowanka, i na tej pozycji również bedzie toczyc sie rywalizacja miedzy tymi dwoma klubami.
0
To już jego decyzja, nalezy mu podziekowac że tyle lat bronil barw Dumy Katalonii, raz gorzej , raz lepiej. A my moze wkoncu pozyskamy bramkarza ktory nie tylko potrafi grac nogami ale czasem wygra za nas jakis mecz. VeB!
0
Niech mi powie jakiś "ekspert" albo zwolennik Alexisa powie, tylko dokładnie, ile on jeszcze ma dostać szans żeby udowodnił swoją przydatność?
0
Niech mi powie jakiś "ekspert" albo zwolennik Alexisa, tylko dokładnie, ile on jeszcze ma dostać szans żeby udowodnił swoją przydatność?
0
Byłby to niecodzienny widok :)
0
@kuba548
Na zachodzie bez zmian...
0
Pele wygrał 3 razy Mundial, czego nie można negować, ale jaki był poziom piłki w tamtych latach...i do tego w samej Brazylii. Myśle , że 50 solidnych europejskich zespołów pokonałoby "tamten" Santos
0
Zapał tego człowieka godny podziwu... Rossel miał racje mówiąc , że Tito wróci szybciej niż myśleliśmy
0
@Damianov12
Dlatego się martwimy bo Tito to Barca, a Barca to nasz ukochany klub. Prosta sprawa
0
No pamietam ten mecz...
0
W tym sezonie Pedro to cień samego siebie.
0
Bolało to, że Villa naprawdę kilka razy mogł sie świetnie urwać obrońcom i już czekał na to prostopadłe podanie ale jakoś koledzy omijali go i nie podejmowali ryzyka. Kto wie, może akurat trafiłby do siatki Benfiki? A może byłby kolejny spalony El Guaje? Ale to rzucało sie w oczy, i myśle , że nie tylko mi.
0
Inieście się należy bardzo ta nagroda, i chciałbym żeby ja zdobył ale bardziej pragne tego aby dostał ją Leo i pobił rekord zdobytych złotych piłek z rzędu. Dlatego 1. Leo 2. Iniesta 3. Cristiano