0

Ekhm:) Camp Nou czeka callejon:)

0

Wena sie chyba skończyła, a może jej wogole nie było?

0

Wiadomość z ostatniej chwili, W Solnie w Szwecji wg doniesień Punto Pelota potwierdzonych przez Jose Callejona miało dojść do spotkania Lionella Messiego i Sylvestra Stallone`a, w sprawie zakontraktowania tego pierwszego do kolejnej częsci cieszącej się duża popularnościa serii filmów Expendables. Przyczyną miał być rzekomy atak 2 Argentynczyków z Barcelony na ich reprezentacyjnego kolege. Stallone miał ponoć dostać video z tego zajścia, które spodobało mu sie na tyle że postanowił zaaranzowac spotkanie z crackiem Barcelony. W cała sprawe zamieszany jest polski detektyw Rutkowski którego zadaniem jest rozszyfrowanie inicjałow nadawcy wiadomosci ktore brzmia J.C. Będe informował na bierząco.

0

To chyba ci to Karanka powiedział, wg Madryckiej prasy Messi i Masherano ostrzelali samochód Higuaina, nie jest to jeszcze potwierdzone informacja ale coś w tym musi być skoro w tej wersji też występuje Callejon jako rzekomy świadek zdarzenia

0

I Bardzo dobrze, za 4, 5 lat kolejny kontrakt. Nie może być inaczej

0

Myśle, że Thiago zagra za Xaviego ale równie dobrze można przesunąc Iniestę do środka a w napadzie zastosowaś stary dobry tercet MVP

0

A on dobrze gra nogami?

0

"troszkę"?...

0

Ok, więc proste pytanie i daje ci spokoj, Uważasz że zawodnicy Realu: Xabi, CR, itd są święci?

0

Ja zmieniam? Ty poruszyłeś te tematy więc ci odpowiadam

0

@florek81
Zasłanie buzie tylko gdy naradza się z Xavim czy Alvesem co do sposobu wykonania rzutu wolnego. Druga sprawa, zgadzam się , kopnął ewidentnie piłki w trybuny, ale mi chyba nie powiesz, że Ronaldo jest święty? Pamietasz sytuacje z Guardiolą na CN? No własnie. Kolejna sprawa, ile może wytrzymać piłkarz którego kryjący zawodnicy mają zamiar tylko skopać i zniszczyć na boisku? Ja bym powiedział, że wyładowanie swojej frustracji w jakiejś utarczce słownej jest dobre, zła oznaką by było natomiast gdyby Leo nic sobie nie robił z tego że Pepe, Arbeloa, Alonso i kilku innych traktują go jak worek treningowy.

0

A nie prościej zapytać samego Arbeloe czy takie zdarzenie miało miejsce?

0

@zdf
Skoro Messi tak słabo gra w reprezentacji to powiedz mi proszę ileż to razy Ronaldo wygrał ME czy też Mundial?

0

0

Cięzko powiedzieć czy oni odpuścili czy Real zaczał "grać". Miejmy nadzieje, że to podziała motywująca a nie demotywująco. Na La Rosaleda pokażmy klase i zamknijmy usta hejterom. VeB!

0

Mina Thiago 1:00:)

0

Spójrzmy prawdzie w oczy:D Jeśli mielibyśmy Ikera na bramce to byłby to naprawde najlepszy z najlepszych teamów w historii.

0

Sprawa jest prosta, Barcelona bedzie szukac brammkarza z cantery, poniewaz Real ma w bramce również wychowanka, i na tej pozycji również bedzie toczyc sie rywalizacja miedzy tymi dwoma klubami.

0

To już jego decyzja, nalezy mu podziekowac że tyle lat bronil barw Dumy Katalonii, raz gorzej , raz lepiej. A my moze wkoncu pozyskamy bramkarza ktory nie tylko potrafi grac nogami ale czasem wygra za nas jakis mecz. VeB!

0

Niech mi powie jakiś "ekspert" albo zwolennik Alexisa powie, tylko dokładnie, ile on jeszcze ma dostać szans żeby udowodnił swoją przydatność?

0

Niech mi powie jakiś "ekspert" albo zwolennik Alexisa, tylko dokładnie, ile on jeszcze ma dostać szans żeby udowodnił swoją przydatność?

0

Byłby to niecodzienny widok :)

0

@kuba548
Na zachodzie bez zmian...

0

Pele wygrał 3 razy Mundial, czego nie można negować, ale jaki był poziom piłki w tamtych latach...i do tego w samej Brazylii. Myśle , że 50 solidnych europejskich zespołów pokonałoby "tamten" Santos

0

Zapał tego człowieka godny podziwu... Rossel miał racje mówiąc , że Tito wróci szybciej niż myśleliśmy

0

@Damianov12
Dlatego się martwimy bo Tito to Barca, a Barca to nasz ukochany klub. Prosta sprawa

0

No pamietam ten mecz...

0

W tym sezonie Pedro to cień samego siebie.

0

Bolało to, że Villa naprawdę kilka razy mogł sie świetnie urwać obrońcom i już czekał na to prostopadłe podanie ale jakoś koledzy omijali go i nie podejmowali ryzyka. Kto wie, może akurat trafiłby do siatki Benfiki? A może byłby kolejny spalony El Guaje? Ale to rzucało sie w oczy, i myśle , że nie tylko mi.

0

Inieście się należy bardzo ta nagroda, i chciałbym żeby ja zdobył ale bardziej pragne tego aby dostał ją Leo i pobił rekord zdobytych złotych piłek z rzędu. Dlatego 1. Leo 2. Iniesta 3. Cristiano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?