goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli to oni wypatrzyli Czygrińskiego, to nie nalegajmy żeby zostali.
0
Jeśli istnieje 80% szans na to, że ten tranfer byłby tak udany jak Ronaldinho to zamilczę już w tej kwestii, ale chyba nie tylko ja mam mieszane przeczucia co do tego grajka. Myślę , że Neymar potrafiłby zatańczyć jak R10 ale czy byłby produktywny?
0
Poprostu Rossel jest fanem Brazylijczyka i w tym tkwi największy problem, mam nadzieję, że cena jaką żada Santos zmieni jego tok myślenia.
0
Podpisuje się pod tym co powiedział alianta2.
0
@FromCatalonia
Chcesz nam powiedzieć, że Kun po zmianie ligi ma szansę 50/50 na adaptacje? Przecież grał w Atletico i każdy chyba widział z jakim skutkiem.:)
0
Jeśli rzeczywiście Neymar podpisał umowę z Bayernem to chwała Bogu, on jest wielkim znakiem zapytania i wątpie żeby u nas się sprawdził dlatego zgadzam się z @alianta2 co do tego, że powinniśmy się postarać o Aguero.
0
Wiadomo, film pokazuje jego best of the best ale kurcze no, chłopak jest dobry, akrobata z niego. To powinien być nasz priorytet jeśli chodzi o bramkarza. Dzwonie w tej sprawie do Zubiego, później napiszę co odp. Bez odbioru
0
Oficjalnie blokuje ten transfer. Koniec przekazu
0
W roli głownej Sylvester Stallone
0
Nie dla Lewego, reszta jak najbardziej pasuje.
0
Reyna .....-.-
0
Wymowna ilustracja...
0
@konrados1231
Ok, zgadzam się, nie chciałem wchodzić w kwestię tego czy w czasie takiego kryzysu jaki jest w Hiszpanii klub powinien wydawać tak ogromnie pieniądze na zawodników i poprawiać jakość czy próbować optymalizować tą sytuacje tak jak to robi Barcelona, czyli określony budżet transferowy który nie może być znacznie przekroczony. Inna sprawa, jeśli rzeczywiście Real ma zamiar zrobić te transfery to nie wiem czy jakikolwiek bank da im kredyt. Koszt Aguero i Bale`a to grubo ponad 70 mln, a wzmocnienia mają dotknąc też innych pozycji.
0
Najbardziej mnie martwi to , że Madryt w letnim okienku transferowym, nie zważając na swoje problemy finansowe rozbije bank i kupi np Bale`a czy Aguero, który jest dla mnie graczem priorytetowym jeśli chodzi o atak Barcelony. Dużo lepiej wole jego niż Neymara, gdyż Brazylijczyk to wielki znak zapytania.. Co do obsady i obrony zgadzam się , z każdym wymienionym tutaj typem, czy to Hummels czy Thiago Silva, bramkarzy też typujecie świetnych więc jeśli te transfery doszły by do skutku to naprawdę kadra zyskałaby na jakości. Pozdrawiam
0
Jeśli przyjdą zawodnicy którzy są wymienieni w tym artykule na każda pozycję, to jestem przekonany o nowej jakości w drużynie. Dla TYCH transferów jest na tak
0
Skoro Messi się czuł źle to bez sensu byłoby go wpuszczać na boisko. Chciano pewnie zastosować wariant jak z PSG. Jeśli do przerwy zdobylibysmy 2 bramki to w 2 połowie wszedłby Leo i dokończył dzieła zniszczenia, ale ludzie jeśli mamy tylko 45 minut żeby strzelić 4 gole! to po jaką cholerę się napalać i ryzykować jego kontuzję? Wg mnie postąpiono słusznie.
0
Skończcie najeżdzać na Vilanove, banda szyderców. Przyjdzie czas na rozliczenie, czy postąpił dobrze desygnując taki skład czy nie.. Pozdro dla prawdziwych kibiców. VeB!
0
Ludzi ogarnijcie się! Jaki Abidal?? On jest poza kadrą na ten mecz!
0
Skoro już wspominacie Eto, Henry`ego itd, to spójrzcie na ich nominalne pozycję, byli to napastnicy z prawdziwego zdarzenia, w swoich byłych klubach nie grali na skrzydłach, tutaj natomiast tak, ale radzili sobie świetnie, strzelali bramki jak na zawołanie , czego nie można powiedzieć o naszych obecnych skrzydłowych. Tutaj wszystko się sprowadza to wbijania piłki w pole bramkowe do Messiego. Przedtem każdy z nich tworzył swoją poezję w ataku, flanka czy też nie, to nie grało roli. Mieliśmy 3 goleadorów w wyjściowej jedenastce.
0
Historia historią, ale nigdy nie graliśmy w rewanżu z kimś tak silnym. Myślę, że wygramy, ale co do awansu mam niestety mieszane uczucia...
0
Chciałbym bardzo zobaczyć ankietę dotyczącą tego którego zawodnika klub powinien się pozbyć..
0
No Neymar umie zatańczyć na boisku, jest dobry ale czy poradzi sobie w Europie gdzie obrońcy to nie ogórki tylko dobrze wyszkoleni zawodnicy? To jest pytanie...
0
Uda się!
0
Zmiana warty? Tak. Koniec dominacji? Nie. Cały czas będziemy się liczyć i na Europejskim podwórku i na krajowym, tak jak zauważył autor tego artykułu, póki Xavi, Messi, Iniesta, Sergio i Pique grają Barca wielką jest i wielką będzie. Co do stylu mam nadzieję, że sztab go trochę zmodernizuje bo nie widać tej finezji, dominacji na połowie rywala czy super wysokiego pressingu. Ale nikt Tiki - taki nie wykorzeni, na tym Barca zbudowała swój ówczesny fundament i na tym będzie bazować przez kolejne lata, na grze tysiąca podań. Myślę, że mecz trenerzy sobie przeanalizowali więc się nie będę wypowiadał o rzeczach oczywistych ale nic dwa razy się nie zdarza i nie da się zagrać dwóch wielkich spotkań i zakończyć ich 4:0, przy całym moim szacunku i wierze w klub i zawodników. Wiadomym było, że Milan jest o klasę gorszy od nas, więc gdzie jest w hierarchii w porównaniu z Bayernem?
Cieszę się, że już podczas pobytu Tito w NY zaczęto myśleć o planach na nowy sezon a lawina newsów i ploteczek po blamażu w Monachium tylko potwierdziła to o czym wszyscy myśleli, czyli o wietrzeniu szatni. Jeśli ma wyjść klubowi to na dobre to trzeba się pożegnać z gwiazdami, trzeba się przyznać do błędów, do złych transferów, bo lepiej mieć urażoną duszę a niżeli nie mieć trypletu w następnym sezonie/ sezonach.
0
Toż to nie jest prima aprilis panowie! Nie ta Liga, nie ten poziom, dziękujemy.
0
Teraz jak nigdy trzeba pokazać solidarność hiszpańskich klubów, jak na codzień jesteśmy wrogami tak teraz doprowadźmy do El Classico w final LM! A co.!!
0
Byłoby miło. Myślę ,że ten mecz pokazał, że czas na takie zmiany, nawet na rewolucję...
0
EdB jeśli to co mówisz jest prawdą to mi trochę ulżyło, jeszcze do tej trójki powinien dołaczyć Cesc w 100% ale zobaczymy. Potrzeba świeżości i młodych fajnych zawodników
0
Hejtujcie, ale współczuje kibicom Realu. Lubie Borussie ale nie Lewandowskiego. Zagrał wielki mecz, chyba najlepszy w karierze, ale denerwuja mnie stałe zachwyty nad jego osobą. Nam nie idzie to Królewskim też nie, szkoda hiszpańskich klubów, liczyłem na Gran Derbi w finale, jeszcze szanse są dla jednych i drugich ale tylko iluzoryczne. Pozdrawiam
0
Vasilli
Chłopcze to do brata albo syna mów. Czyli co Lewy w tym roku złota piłka, transfer do Barcelony, pomnik? Jest dobry, i to wsio. Jest kilku lepszych. To nie jest jeden geniusz, na niego pracuje cały team.
Chłopcze..