goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężko powiedzieć. Zależy od miejsca na stadionie i od tego z jak dużym wyprzedzeniem zarezerwujesz bilet na samolot. Myśle, że taki wyjazd będzie cię kosztował z 1300 zł.
0
Zacząłem czytać twój komentarz jak wiersz.
0
Kończ waść, wstydu oszczędź.
0
Według mnie bez potrzeby wystosował ten list do kibiców, wygląda to na to jakby się tłumaczył z decyzji jaką podjął.
0
Mariusz Jop.
0
Znowu kompleks Guardioli? Co do poziomu La ligi zgodzę się ale nie w pełni. Inne kluby również posiadają bardzo dobrych piłkarzy choć nie są to te gwiazdeczki z najwyższej półki. Ja uważałem i nadal uważam , że Tito jest dobrym trenerem i może rzeczywiście z tych piłkarzy już więcej sie nie dało wyciagnać dlatego aby go w pełni ocenić potrzeba by było dwóch lub trzech sezonów. Szkoda, że tak się nie stanie.
0
Powiedzmy sobie szczerze, kto jeśli nie Messi? Każdy z ew. kandydatów, którzy de facto co roku się nie zmieniają, mieli chwile wielkie ale w ogólnym rozrachunku Leo bije ich o głowe.
0
Po przejściu do Bayernu Thiago stracił u mnie szacunek w bardzo dużym stopniu. Zrozumiałbym gdyby naprawde jego pozycja w klubie była zła, gdyby nie miał perspektyw na lepsza sytuacje, ale w sytuacji takiej jak on chciałoby się znaleźć stu innych zawodników. W dodatku jego deklaracje, że jest cule od dziecka itp. Ręce opadaja... ale jeśli Sergi Roberto okaże się lojalniejszy od Alcantary to należy mu zaufac.
0
Też myśle w ten sposób. Jeśli namawiał go sam Xavi to pewnie mu szepnął, że w najbliższym czasie Thiago go "zastąpi". Nie wiem co siedzi w jego głowie ale jeśli on myśli, że przyjdzie do Bayernu Guardioli i przez znajomość z Pepem wejdzie z miejsca do pierwszego składu to może się przejechać na tym.
0
Nie chce się czepiać ale przy CR7 powinno być 1 mld. Jak przeczyta to jakiś chłopaczek z podstawówki to będzie miał rebus do końca życia o co chodzi. Pozdrawiam
0
W której to grze było?
0
Bardzo dobrze powiedziane.!
0
Myśle, że Messi przestaszył się Lewandowskiego.
0
Jeśli w ten sposób by postępował to mu proponuje na starość zagościć tak na jeden sezon i do Wisły Kraków i do Cracovii.
0
You made my day!
0
Wydaje mi się, że w tym wywiadzie pytania są zadawane potokowo, bez czasu na namysł. Iniesta klasa sama w sobie, i na boisko i poza nim.
PS. Dałby radę w Familiadzie:)
0
Pep jak już coś.
0
lata*
0
Sentymenty na bok. Dziękujemy za lato spędzone między słupkami Barcy ale klub zrobił dla niego wystarczająco dużo więc teraz powinni go sprzedać bez cienia zastanowienia bez względu na to czego chce Victor.
0
Zastanawiałem się własnie czy widzowie nie wybiorą na zawodnika meczu, Lewandowskiego.
0
Osobiście nie lubie koszykówki, nie gram, nie oglądam, ale jeśli Katalończycy wygrywają to nic tylko się cieszyć. Futsal to odmiana piłki nożnej więc jak najbardziej takie newsy są na miejscu a w dodatku wiele osób śledzi poczynania graczy halowych więc nikomu to tutaj nie przeszkadza.
0
Szukałem kropki w twojej wypowiedzi, niestety się nie udało-.-
0
Podejrzewałem, że Thiago opuści klub. Nie życzę mu źle ale niech nie myśli, że tam od razu wskoczy do pierwszego składu i będzie podstawowym graczem. Zanim to się stanie może minąć sezon lub dwa. Równie dobrze by mógł zostać w środowisku mu znanym w Barcelonie i za rok być już jednym z lepszych na swojej pozycji a nie tylko obiecującym młodym graczem. Może jeszcze się coś zmieni, ale błagam nie piszczcie, że to wina Tito, Rossela itp bo klub chce żeby młody Alcantra został tylko temu coś nie pasuje.
0
Zgadzam się z Patrykiem. Facet ma wizję, niech ją realizuje. A z transferem Neymara, nie mówię tu już o aspekcie sportowym tylko ekonomicznym, marketingowym, to tak jakby powiedzieć, żę bez sensu było przejście Ronaldo do Realu. A każdy wie ile pieniędzy mają z zakontraktowania portugalczyka, Królewscy.
0
Jeśli chce iść OK. Stracę wówczas respekt jakim darzę tego chłopaka. W pierwszym składzie w przyszłości i tak by na stałe zagościł ale to już jego decyzja. Jeśli sprzedając Alcantre, kupimy innego pomocnika który pomoże zdobyć LM , LaLigę itd to wtedy sentymenty na bok.
0
Sęk w tym, żę może nie przebić sie do pierwszego składu!
0
Co ma do tego trener? Jego wola... Wyłożą te 18 mln i decyzja należy do Thiago. Będzie chciał iść to pójdzie. Tito może mu tylko coś obiecać i nic więcej.
0
Ktoś się pokusił o kompilacje? Szalony człowiek!
0
Hiszpania to nie tylko Barcelona. Do głosu dochodzą zawodnicy z innych klubów. Np Malagi, Bilbao, Valencii , a także ci z PL.
0
Nie powiem ci dokładnie bo nie pamiętam ale chodziło o to że Delofou zremisował z reprezentacją Chile,