0

I jeszcze im za to płacą:D

0

A gdyby w meczu Leo przebiegł 3 kilometry i strzelił 3 bramki to byście go krytykowali, że nie biegał czy też nie ? Hipokryci...

0

Nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda.

0

Gdy ta cała szopka się zakończy, mam nadzieję, że Barca jako klub weźmie rewanż i wygra wszystko co będzie do wygrania i zamknie wszystkim japy! Vamos!

0

Jeśli za takie zachowania karą byłoby "wyrzucenie" z ligi hiszpańskiej to Pepe wyleciałby w trakcie pierwszego sezonu gry.

0

Kurde mogłem być na tym zdjęciu to akurat poszedłem po popcorn. Damn....

0

W jaki sposób pomagają? Bez problemu trzech piłkarzy Espanyolu powinno być wyrzuconych z boiska... Ręka w polu karnym była, następnie bramkarz dotknał piłki ręką za polem karnym(po wcześniejszym "przyjęciu" na klatke) a za to w 99% dyktuje się karne więc nie rozumiem tego co mówisz.

0

Tym bardziej my nie zasłużyliśmy...

0

Adriano jest znacznie wolniejszy od Alby, po drugie wiadomym jest, że to Alves będzie zapuszczał się pod bramkę Realu więc brazylijczyk miałby bardzo mały udział ofensywny przez co umiejętność strzału z daleka nie byłaby za wiele warta. Sam aspekt umiejetności stricte obronnych również przemawia za Alba, więc moim skromnym zdaniem Adriano nie poradziłby sobie na lewej obronie.

0

Możesz mu to zaproponować.

0

Na ocenę poczekamy na koniec sezonu. Wtedy się zastanawiajmy czy zmieniać trenera czy też nie. Chociaż De Boer to świetny fachowiec i na pewno odnalazłby się na ławce trenerskiej Barcy.

0

Patrząc na jego styl gry wątpie żeby dalej grał na pozycji ŚP.

0

Barcelona jest, czy raczej była przed tym meczem na gazie, i mimo ustalenia takiej a nie innej taktyki, nasi gracze powinni to spotkanie wygrać. Jak wszyscy widzieli stało się inaczej, nie obarczałbym za to winą trenera, wydaje mi się poprostu, że to siedzi w głowach piłkarzy. Mówiąc to mam na myśli brak zwycięstwa w lidze od paru ładnych lat.

0

Po rewanżu nabierze pokory. Spokojnie.

0

Jeszcze ja nie wspomniałem, że jest to szansa dla Adriano!

0

Navas jest świetnym sprinterem ale Alba jeszcze lepszym.

0

Ale on chyba mówi o zagraniu ręką Clichiego w polu karnym, tak?

0

Podajcie mi jego adres, z miłą chęcią wyślę temu panu maść na ból dupy w opakowaiu XXL.

0

Takie rzeczy mogę podziwiać tylko z materiałów video, ale patrząc przez pryzmat sytuacji politycznej w Hiszpanii to musiało być jedno z najlepszych przeżyć w życiu tych zawodników!

0

Jeszcze bym mógł się z tobą zgodzić co do uwag odnośnie składu gdyby nie został wymieniony przez ciebie Tello.

0

Z kolei mi wydaje się, że Tata Martino wyciska z tej generacji piłkarzy wszystko co się da próbując grać czasem inaczej niż piłkarze byli uczeni od dziecka. Szczerzę wierzę, że moje przypuszczenia się spełnią i argentyński szkoleniowiec wymyśli nową taktykę przygotowaną pod graczy których już widzi jako wzmocnienia na następny sezon. VeB!

0

Co z was za kibice, że po "słabszym" spotkaniu chcecie zrobić rewolucję personalną podobną do tego co dzieje się na Ukrainie. Trochę wiary, mecz był kiepski, widać, że się nie przyłożyli, przynajmniej rewanż będzie ciekawy! A na podsumowania jest czas po sezonie, i wtedy wymieniajcie sobie kandydatów za Tatę Martino a nie zwalniajcie go w połowie sezonu.. Pozdrawiam

0

Mówcie co chcecie ale 4 bramki podarował nam bramkarz Levante. Nie wiem, czy specjalnie dla niego nie zmodyfikują skali oceniania i nie uwzględnią liczb ujemnych.

0

Nie mam czasu bo trzymam kredens.

0

Zasługuje na to swoją postawą.

0

Piotrek Żyła jest od tego specjalistą, do niego z tym.

0

Bo też każdy wie co zrobić żeby Barcelonę zatrzymać. Cztery sezony wcześniej rywale nam zostawiali tyle miejsca, że wchodziliśmy co akcja z piłka do bramki, a teraz zespoły stawiają podwójne zasieki i nasza gra przypomina walenie głową w mur. Żeby przejść taki autobus albo potrzeba dużo szczęścia albo drużyna musi być w świetnej formie, ponieważ wątpliwym jest aby już 2 trener z rzędu (a jeszcze Guardiola miał z takimi meczami do czynienia) nie potrafi wymyślić sposobu na taki styl obronny rywala.

0

Nie ma co owijać w bawełnę, mimo, że Levante postawiło autobus to trzeba było grać szybciej piłka i się bardziej postarać. Nie ujmując drużynie z Walencji klasy ale na papierze są gorsi i liczyłem, że Barca gładko wygra, bo powinna, niestety nie tym razem.

0

Zupełnie jak teksty piosenek Rihanny.

0

No myślę, że Tello dzisiaj znowu "zabłyśnie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?