26

Uwazam, że traci 23% jakości.

5

Wygląda jak Neymar na kacu.

1

Możecie psioczyc ale to jest bardzo dobry pomysł, kluby nie będą kusiły ogromnymi pieniędzmi tylko projektem sportowym czy tradycjami. Czy to zniweluje różnice w futbolowym świecie? Myślę, ze tak natomiast nieznacznie. Piłkarze tak czy inaczej będą wybierali Real, Barcelonę, Manchester itd, a to działanie spowoduje,że taki przeciętny kopacz za siedzenie na ławce nie zarobi w tydzień ile ja za cały rok. Zmiany jak najbardziej in plus.

5

No podejdź do tego stołu, weź kieliszka, na raz spróbuj, no!

2

Ważna postać, człowiek orkiestra natomiast można mu podziękować i sprzedać za dobre pieniądze i zwolnić miejsce Verattiemu.

2

Wincyj takich transferów! Wincyj!

3

Dość mam tego, nie wchodzę na stronę, czekam na koniec okienka bo zaraz osiwieję. Veratti, Dembele, zaraz słyszymy o jakieś "Lipie" z Brazylii, Bellerin, a zaraz Kondogbia, nosz ku*wa, czekam na info o zainteresowaniu Wawrzyniakiem, który zajmie miejsce Digne`a i jestem spełniony.

2

Już myślałem, że idą w dobra stronę, zainteresowani Verattim, Dembele,a tu kurde takie coś...a idź pan w ch*j z takim transferem

1

Muszę się zakumplowac z Neymarem Seniorem, może mnie też Barca kupi...

0

Kryteria wyrwane z d*py, powinny się liczyć punkty we wszystkich rozgrywkach, relacja bramek strzelonych do straconych, rotacja w zespole, udział rezerwowych w pierwszym zespole itp

0

Z niewolnika nie ma zawodnika. Szkoda tylko, że PSG stać na to żeby Marco siedział na ławie.

0

Dobry trener, który go mentalnie poskłada, wystawi na jednej pozycji oraz będzie na niego stawiał i chłopak wystrzelił, jestem pewien.

0

Dziwnie myśli nasz zarząd. Z jednej strony chcemy wszystko wygrywać natomiast nie możemy przekroczyć budżetu. Z drugiej żeby zwiększyć budżet musimy zwiększyć przychody np z tytułu praw tv lub wygranych trofeów. Reasumując żeby wygrywać trzeba kupować, a żeby kupować trzeba pozyczac, a gdy już przyczyny, później kupimy i wygrywając- zarobimy. Proste.

0

Wykluczone.

0

Gościu, trochę dystansu do świata ;)

9

Myślę, że z okazji przedłużenia umowy przez Leo warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

17

Besnik Hasi ich tak przeszkoli, że będziemy błagać o prawo pierwokupu za 50 mln.

1

To już predzej uwierzę ,że ziemia jest płaska niz w to iż zarząd kupi te, co by nie mówić, świetna czwórkę piłkarzy. Proponuję zrzute na fcbarca.com. po 5 zł od każdego, zawsze będzie na przelot do Paryża dla dzialaczy

0

Wawrzyniaka!

4

Myślę, że z tej okazji warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

35

Jeśli France Football sadza Messiego na Ławie to na pewno Ronaldo wygra Złota piłkę bo najważniejszy jest koniec sezonu.
Graj cały czas piach, złap formę na koniec sezonu, dostań za to Złota Piłkę. Fuck ING genius.
https://www.google.pl/search?q=fucking+genius&client=ms-android-samsung&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiwkK_K-KnUAhVmQZoKHWt3A6gQ_AUICSgB&biw=360&bih=560#imgrc=bhjAiS9MGK2YcM:

0

Jak ku*wa 22 miliony Euro? Nie można ustalać takiej kwoty minimalnej, nie na takim poziomie.

3

Pogratulować dwóch ostatnich lat w Lidze Mistrzów, jest wkurw ale trzeba przyznać, że zasłużyli.

0

30 mln za Rafinhe, świetna cena, bez sentymentow za tyle trzeba sprzedać.

2

Przecież Real nie ma względów u szefostwo Ligi, sędziowie w tym roku w ogóle ich nie faworyzowali, przecież w Hiszpanii nie ma podwójnych standardów. Ta ku*wa na pewno. Czekam na Pique jak za rok coś odstawi

1

Tyle w temacie;)

2

Wszędzie są przekręty i ściemy, jedni to robią ostrożnie, a inni nie. Coś takiego jak "więcej niż klub" już nie istnieje i nie odnosi się do Barcy ani do żadnego innego klubu. Najważniejsze jak hajs się zgadza.

14

Świetnie! W końcu wygramy na Balaidos.

2

To co gra Rakitic w tym sezonie to nawet słów brakuje. Niestety to nie progres ,a znaczny regres, Iniesta o wiele starszy ,a dużo bardziej dynamiczny, bez komentarza

0

Akurat Marquinhosa to chyba nikt nie zaluje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?