3

To ja w takim razie wypiję herbatę z wody po pierogach.

3

Chciałbym ale jeśli źródło to THE SUN to możemy sobie taką informacją dupę podetrzeć.

3

Transfer Neymara podniósł ceny o przysłowiowe 23%.

1

Ma chłopak talent, nie można tego kwestionować ale jakim ryzykantem trzeba być żeby za tak młodego gracza płacić 160-200 mln?? Marketingowo Neymar zjada Mbappe, jeśli Real go sprowadzi i ten transfer nie wypali to wówczas w zarządzie zamiast whiskey będą pili wodę z ogórków.

0

Gdybyś przyjął, że średnia cena koszulek to 150 Euro i będą się sprzedawać w takiej samej ilości to klub prawdopodobnie zarobi na koszulce netto około 30% w najlepszym wypadku więc prostą kalkulacja. 30% z 150Euro * 1,4 mln to daje Ci około 63 mln rocznie co i tak jest zbyt optymistyczną kalkulacją.

0

Nie odszedł z klasą ale przyzwoicie napisany list pożegnalny.

0

Temat umarł bo jego agentem jest ojciec Neymara i pewnie syn chciał mieć kolegę z Brazylii w Barcelonie.

0

Wybacz, nie śledziłem dyskusji od początku.

1

Przepraszam ale musiałem, najlepsza ilustracja sytuacji...
https://www.meczyki.pl/barca_nie_byla_gotowa_na_plan_b_psg_zlota_przerobka,79261,filmik.html

13

Rzekłbym...wzruszające.

1

Czyli jednak, transfer do Manchasteru City coraz bliżej.

0

Samojebkę sobie zrobił, no prze ch*j na płaskie dachy.

6

Czyżby Mourinho nas wybawil i kupił Portugalczyka?

0

Nie ma co się dziwić, ma wszystko na piśmie, wyruchał nasz zarząd i żaden prawnik tego teraz nie zmieni i nie odkręci.

0

Wypełnienie zobowiązania to jedno, honor drugie. Niestety wydaje mi się, z e transfer do Psg już dawno był w planach ojca Neymara, a ten jest łasy na kasę jak chytra baba z Radomia na 3 cytryny. Jeśli on nas chciał wydymac to teraz trzeba wydymac jego i nie zwazać na środki.

18

Neymar skoczy z wieży Eiffla w stóg siana po czym wyjdzie z Kałasznikowem, krzyknie Allah Akbar i kopnie piłkę wyładowaną trotylem wprost w Luwr.

4

Bardzo dobrze, nie uginać się. Siedzieć jak Ojciec Chrzestny na fotelu i czekać aż szejki zaczną całować po dłoniach. O Paulinho jest już cicho bo Neymar idzie do PSG, a ojciec Neymara jako agent genialnego ex-piłkarza ŁKS-a nie ma już karty przetargowej więc piękna sprawa. Niech się dzieje!

2

Chłopak robi wszystko żeby się wypisać z klubu. Gdyby został to możemy zakładać, że będzie sabotował szatnie swoim zachowaniem. Dzisiejsza sprzeczka z Semedo? Nic innego tylko rezerwacja biletu do Paryża, daje jasno Bartkowi do zrozumienia, że się nie będzie dogadywał z nim na boisku, konflikty będą narastać i tyle z tego pożytku. Zostawić go na rok na trybunach? Wątpię czy klub na to stać.
Sprzedać, sprzedać i jeszcze raz sprzedać. Świetny piłkarz ale jak widać przywiązanie do barw klubowych to tylko pozory na które składa się ilość zer na koncie jego oraz "tatusia". Jestem pewien, że to odbije się dla niego czkawką, nawet jeśli PSG będzie docierało do półfinału LM to na tym etapie ta przygoda się skończy.
Neymar jak widać jest w pewnym stopniu ambitny, kto wie może od dziecka marzył o wygraniu ligi francuskiej, albo o pucharze francji? Jeśli najdzie go ochota na wygranie naszej rodzimej ekstraklasy to za kilka lat przejdzie do Legii Warszawa?

11

O ile to prawda, Bartomeu powinien ściągnąć spodnie i dać się pocałować w d*pę po czym stwierdzić, że Neymar nie jest na sprzedaż.

2

Czyżby jego agentem był Neymar Senior?

0

Lepiej niech Neymar zostanie bo te 222 mln mogą być wydane na Paulinho-koło 50mln. Do tego Pedrinho, Vitinho po 40 i mamy Brazylijska kolonie.

1

Kto normalny płaci 222 miliony za jednego zawodnika? Ano nikt, tylko takie poje*y jak szejk z psg. Co innego aktywować klauzulę zawodnika i gk przekonywać do transferu ,a co innego gdy zawodnik sam pcha się do innego klubu. Więc moje odpowiedź brzmi tak, za 222 miliony trzeba go sprzedać nim zaczną być z nim jeszcze większe problemy wychowawcze. Za takie pieniądze można kupić z 3 światowej klasy pomocników.

0

Rok temu by mnie to rozśmieszyło, zamknąłbym przeglądarkę ale w tym sezonie po fiasku transferu Verattiego, ktoś pokroju szejka będzie chciał się zemścić, a co to by była za zemsta podkupić piłkarza z TOP 3 na świecie i zatrzymać tym samym Verattiego?
Wydaje się bardzo prawdopodobne, że Neymar odejdzie, z bólem serca zostanie całe Barcelonismo ale trzeba żyć dalej i dobrze wydać zarobione na nim pieniądze.

0

Umtiti dostanie nowy kontrakt w tym roku bo jeśli będzie reprezentował sobą taki poziom jak w kampanii 2016/2017 to ktoś zapłaci jego klauzulę.

0

Jutro w Mundo artykuł, że na wypadek fiaska transferu Paulinho, w orbicie zainteresowań znalazł się Krzysiu Mączyński

60

Tak nam potrzebny jak ku*wie majtki.

0

Bogu dzięki!

1

Sprzedać żeby później kupić, ot cała filozofia. Barcelona to nie Gomes czy Rafinha, jeśli widzimy potrzebę zakupu lepszych od nich zawodników to np. tych panów próbujemy sprzedać. Nosz ku*wa to nie może być takie trudne.

27

Bądźmy świadomi i odpowiedzialni za to co robimy. Zarząd powinien się podać do dymisji, ponieważ mamy straszne tyły w porównaniu do naszego głównego rywala. Nie ma szans żeby przyszedł Veratti, Eriksen, Saul czy Coutinho. W chwili obecnej najlepsi kandydaci. Na transfer Pjanica też nie ma co liczyć, a i Thiago jest nie do wyciągnięcia. A więc na dzień 10 lipca 2017 roku nie mamy absolutnie żadnych perspektyw na pozyskanie gracza, który mógłby wnieść przysłowiowe 23% jakości do naszej drużyny. Jeszcze rozumiem polityczne zagrywki Bartomeu i sprowadzenie tzw. półśrodka ale na miłość Boską nie Paulinho, wyciągnijmy takich graczy jak np. Ketia z Lipska, Weigla czy Benassiego z Torino, trochę więcej by kosztowali ale przynajmniej w perspektywie czasu więcej wymiernych korzyści.
Obiecałem sobie nie wchodzić na stronę i nie śledzić indolencji w pozyskiwaniu nowych graczy przez nasz zarząd ale tak mnie to wku*wia, że nie mogłem tego pozostawić bez komentarza. Czuwajcie towarzysze niedoli.

3

Nie ma co, Real ma dużo lepszy projekt sportowy, zawodnicy przychodzą dla Zidana i dla kasy. My za to szukamy kogoś do załamania dziur. Takiego Janusza, byle było zrobione ale jak, to już nie ma znaczenia. Sytuacja w klubie jest gorsza od złej, psiocze teraz, chociaż tli się we mnie nadzieja na to,że zarząd czeka i będzie bomba pod koniec okienka. Inaczej tego nie widzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?