0

Super, podaj adres, masz ode mnie dobrą whiskey:)

0

O super za podpowiedź, hantle są, ławeczka ze sztangą też jest. Jak to napisałem z atlasu "da się ściągać z góry". Moze dasz mi więcej podpowiedzi, gdyż ogólnie rzecz biorąc mój tryb pracy to 7-15 więc o 15.30 jest na siłowni, na chwilę obecną trenuje po godzinie dziennie - 3 razy w tygodniu minimum. Nigdy na siłce wcześniej nie byłem ale mięśnie nóg czy pleców w moim odczuciu nie wyglądają najgorzej, kwestia jest bardziej tego zalania tłuszczem więc jak to napisałeś trening obwodowy. Pytanie, od czego zacząć trening? Ćwiczenia siłowe czy bieganie?

0

Nie moja siłownia, nie płacę za nią. Jest to siłownia na obiekcie sportowym - hala sportowa. Kilka stanowisk itp. Drążka "ni ma".

0

Dzięki za odpowiedź! Mam do dyspozycji siłownię z bieżnią, orbitrekiem, pseudo sztangą i jakimś atlasem czyli ogólnie ubogo ale mi wystarczy. Czy jakoś bardzo restrykcyjnie ograniczałeś jedzenie? Ja mam w planie raczej zredukować do częstszych posiłków i ćwiczyć wszystkie partie co 2-3 dni. Jakie efekty uzyskałeś?

0

Panowie, pytanie do osób, które ćwiczą na siłowni, prowadzą generalnie aktywny tryb życia. Prawdę powiedziawszy od roku przez pracę oraz problemy zdrowotne niesamowicie się zaniedbałem i zacząłem wkońcu chodzić na siłownię. Teraz pytanie jest takie? Jak sobie rozplanować trening? Co polecacie, na pewno znajdzie się tutaj dobra Katalońska duszyczka, która mi pomoże! Z góry dziękuje!

0

Też może mainstreamowe ale lubię jeszcze Moon, 10 Cloverfield Lane

1

Polecam Ci np: Nowy początek, Jestem Legendą,Interstellar, Człowiek z Ziemi.

2

Witajcie,
Pragnę przypomnieć polemikę o wybór piłkarza roku 2010 kiedy to Inter zdobył mistrzostwo, dołożył LM i chyba puchar Włoch . Wówczas wiele osób na czele z samym W. Snejderem dziwilo się czemu ów holender nie dostał złotej piłki, przecież wszystko wygrał, z reprezentacja doszedł do finału, wkład w sukcesy drużyn miał bardzo podobny jak ten teraz Ronaldo, w najważniejszych meczach blyszczal. Okazało się, że to jednak Leo te nagrodę zgarnął bo pomimo braku sukcesu każdy wiedział co wyprawial na boisku, czy lubil jego styl czy też nie, każdy liczył się z faktem iż to Messi był Bogiem. Dlatego moi drodzy składam wyrazy szacunku dla Portugalczyka za jego osiągnięcie. Uważam, że tamten rok miał świetny ale w mojej skromnej opinii jego zachowanie na boisku a także rażąca nieregularnosc stawiają pytanie czy aby zasłużył na to trofeum. Nie ma co się też oburzać, my kibice Barcelony swojego faworyta, dlatego życzę dobrej nocy i obiektywnych wyluzowanych komentarzy!

2

Witajcie,
Pragnę przypomnieć polemikę o wybór piłkarza roku 2010 kiedy to Inter zdobył mistrzostwo, dołożył LM i chyba puchar Włoch . Wówczas wiele osób na czele z samym W. Snejderem dziwilo się czemu ów holender nie dostał złotej piłki, przecież wszystko wygrał, z reprezentacja doszedł do finału, wkład w sukcesy drużyn miał bardzo podobny jak ten teraz Ronaldo, w najważniejszych meczach blyszczal. Okazało się, że to jednak Leo te nagrodę zgarnął bo pomimo braku sukcesu każdy wiedział co wyprawial na boisku, czy lubil jego styl czy też nie, każdy liczył się z faktem iż to Messi był Bogiem. Dlatego moi drodzy składam wyrazy szacunku dla Portugalczyka za jego osiągnięcie. Uważam, że tamten rok miał świetny ale w mojej skromnej opinii jego zachowanie na boisku a także rażąca nieregularnosc stawiają pytanie czy aby zasłużył na to trofeum. Nie ma co się też oburzac, my kibice Barcelony swojego faworyta, dlatego życzę dobrej nocy i obiektywnych wyluzowanych komentarzy!

0

Spoko natomiast ja nie mam jak podać mamy konta, istnieje opcja siostry, która ze mną mieszka, a konta w banku jeszcze nie ma.

0

Panowie, z okazji mikołajek fortuna proponuje zakład bez ryzyka nawet do 120 zł, mam pomysł aby założyć konto na siostrę lecz nie ma ona konta w banku więc musiałbym przelać ze swojego i takie też podać przy rejestracji, czy jest taka możliwość, czy dostanę komunikat, że takie konto przynależy już do istniejącego użytkownika?

0

Mam nadzieję, że jesteś milcząca osobą w takim razie, wypowiadajaca się sporadycznie.

22

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

4

Najlepszy skład As'a, zamiast Rakitica - Paulinho i możemy oczekiwać dobrego rezultatu

0

To jak Messi wkrecal Boatenga w ziemię to powinni zawału z wrażenia dostać...

0

Bo mamy inne rodzaje antykoncepcji. Najbardziej bawi mnie gdy słyszę, że stosują kalendarzyk (bo ksiądz im tak podpowiedział) o.0
Moja kobieta stosuje tabletki od 2 lat, o dziecko będziemy się starać za rok, wtedy też przestanie, prościej byłoby bez recepty no ale cóż, takie życie.

3

Masz jeszcze czas, leć do lekarza czym prędzej i niech Ci wypisze receptę. Kiedyś było bez ale #mojkrajtakipiekny

0

Nie wierzę w ten kupon

0

Transfer Coutinho kwestia godzin

0

Panowie, podzieli się ktoś skrótem z dzisiejszych derbow Madrytu?

1

Przeczuwam Roberto na PO w następnym meczu...

0

Mrs nobody, prawo zemsty, uśpieni, rzeka tajemnic, tajemnice L. A

0

Kod nieśmiertelności.

1

Zostawiam tu komentarz żeby pamiętać, rewelacja!

1

Teraz gram zespołowo.... Ale nadal słabo

4

Nigdy nie lubiłem Włochów, strasznie cwaniakowali, a przynajmniej taką łatkę mieli. Brawo dla Szwedów, Zlatan dobrze powiedział, Skandynawowie bez niego mieli mniejsza presję. Jeszcze raz brawo i ukłon dla cesarza bramki Gigiego!

1

Marihuanen, a komu to potrzebne?

0

Z filmu Desperado?

0

El cuerpo, LA cara oculta.

1

Końcówka The Last of us, śmierć Aeris z final fantasy VII, a co do seriali to na pewno ta scena, jeśli ktoś oglądał i pamięta to pozdrawiam gorąco!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?