0

Ja stawiam na Andaluzyjczykow

1

Też bym zostawił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Będąc kilka lat w Hiszpanii słyszałem kilkaset razy jak Andaluzyjczycy i w ogóle Hiszpanie wymawiaja Sevidzia/Sevizia.

5

Ależ mi się podoba Sevilla, co za akcje, jaka pewność, chciałbym żeby rozbili ten czerwony autobus, nie znoszę takiego stylu. Vamos!

0

Obstawiałbym, że Sevilla strzeli w minucie 1-72 oraz, że Szachtar pokona Romę typ 1/-3,5, do tego Liga Europy i awans CSKA, łączny kurs 6,67 więc stówka dzisiaj idzie na to.

0

Panowie, jak stawiacie dzisiejszy mecz hokeja Kanada-Finlandia?

2

Nie spodziewałem się niczego innego grając systemem 4-4-2. Ważne aby nie przegrać a strzelenie bramki to Marzenie. Kluczem będzie rewanż, do boju Barcelona!

0

Same pozytywne, wcześniej był mały problem z eleven ale teraz już go nie ma. Bardzo polecam, jakość bardzo dobra no chyba że ktoś dysponuję łączem 2 MB/s. Polecam!

1

Więc moim zdaniem nie należy interpretować tego dosłownie, w Biblii jest tak dużo sprzecznych informacji, że nie da się wyodrębnić "właściwej drogi". Z jednej strony wolna wola, a z drugiej cialo jako świątynia Ducha Świętego.
Gdybym miał wybrać i kierować się zasadami w życiu byłby to ewentualnie dekalog natomiast nigdy powinno się definiować życia czysto "zero-jedynkowo". Może dlatego przestałem być osobą wierząca.

0

Testowałem to nie raz z różnym skutkiem. Nie ma reguły. Lepszy taki system niż ciułanie po 2zl jak menele pod sts.
Najważniejsze to nie patrzeć na kursy i iść głosem rozsądku.

0

Weeb.tv

30

A co ma jedno do drugiego?

0

Skończyłem teraz i takiego zakończenia się nie spodziewałem, takie seriale biorę w ciemno jak rolnik dopłaty!

0

Jeden z lepszych ostatnio. Od czasu Dextera żaden nie tak nie trzymał w napięciu.

0

Rewelacja, bardzo inteligentny i dobrze przemyślany. Nie masz podane wszystkiego na tacy, trzeba poglowkowac, 8,5/10.

2

Alltube.tv, drugi sezon polecam zasysac z piratebay, są też polskie napisy.

0

Przyda się!

2

Zerknijmy na analizę redakcji popularnego notatnika, zgadzacie się z nią?
Ja uważam, że jest bardzo naciągana i subiektywna do bólu:

"W 43. minucie w pole karne gości znowu wbiegł Toni Kroos i tym razem starł się z Lo Celso. Wygrał pozycję z Argentyńczykiem, który bezmyślnie chwycił pomocnika Realu Madryt za bark. Niemiec szybko upadł i arbiter podyktował rzut karny dla Królewskich. Niemal nikt nie ma wątpliwości, że sędzia podjął słuszną decyzję. Jednym z wyjątków był Iturralde González. Pozostawało jednak pytanie, czy gracz PSG nie zasłużył na żółtą kartkę, jednak większość ekspertów uznała, że arbiter dobrze postąpił, zostawiając Lo Celso na murawie."

0

A jakie były przesłanki by sądzić że Real coś ugra, oprócz marki jaka maja to praktycznie żadne. Oczywiście dwumecz się nie skończył ale nie myślałem, że PSG zagra tak asekuracyjnie mając taki potencjał.

1

Messi może przestać grać, Ronaldo Ballon Dor 2018.

0

Super, też skorzystam!

0

Tak

1

Mi pomogła w miarę prosta metoda, mianowicie zabrudziłem sobie głowę propagandą typu, jeszcze jeden papieros i będę miał raka z którego nie wyjdę.
Rzuciłem palenie od razu, po dwóch tygodniach zapomniałem, że w ogóle byłem uzależniony.

1

Chwileczkę, dla mnie to już co najmniej nie zrozumiałe... gest uciszenia w stronę trybun to taka wielka prowokacja? Nie tak zawodnicy prowokują kibiców drużyny przeciwnej i uchodzi im to płazem. A podawanie przykładów z życia codziennego, zgłaszanie czegoś na policję ni jak się ma do sytuacji. Boisko to inny wymiar życia, dla przykładu, ilu zawodników po złamaniu nogi czy innym bandyckim zachowaniu trafiło do aresztu? Żaden. Staram się zrozumieć zarzuty wobec Pique i mogą być one zasadne ale należy karać takie zachowanie jak wyzywanie czyjejść matki (Gerard wówczas zasłużyć i bardzo dobrze) ale po czymś takim, absolutnie.

0

Ahh Ci eksperci, przecież Messiego nie można posadzić na ławce, cieszę się, że mój typ okazał się w większym stopniu trafiony, ty zostań w swoim świecie, pozdrawiam.

0

Wcale mnie nie poniosło, skład bardzo eksperymentalny. W lidze przewaga ogromna, a w perspektywie mecz z Valencia i Chelsea. Kiedy Messi czy Suarez ma odpocząć?

1

Mimo derbów wolałbym na dzisiaj więcej rotacji nawet kosztem utraty punktów..

Mats

Semedo Pique Umtiti Digne

Busquets Paulinho

Vidal S. Roberto Coutinho

Paco

1

CocoJumbo Warszawa i Pogoń Wiskitki

15

Jak dla mnie Ronaldo ma więcej klasy niż Neymar. Oboje są niesamowitymi egoistami ale Cristiano od czasu do czasu zachowa się Fair Play czego nie można powiedzieć o brazylijczyku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?