goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Faktycznie, źle przeczytałem. Daje im awans.
0
Nie daje, Real trafił więcej bramek na wyjeździe.
0
No zdecydowanie! To tak jakbyś miał uprawiać seks a nigdy w życiu nie widział nagiej kobiety.
0
Bardzo prawdopodobne, jednak na tę chwilę będę uważał Egipcjanina jako najpoważniejszego kandydata do tego trofeum. Zobaczymy co zwojuje Messi i Ronaldo na MŚ oraz ten drugi w Lm, jeśli będzie mało owocnie wówczas będę się skłaniał do Złotej Piłki dla Salaha gdyż nie było poważniejszego kandydata na przestrzeni lat do tego trofeum i przerwania duopolu obu Panów. Kiedyś ta walka się skończy a bardzo prawdopodobne, że będzie to już w tym roku.
0
Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Po primo założenie jest czysto hipotetyczne więc może zagrać bardzo dobrze lub jak ty piszesz kiepsko. Przypomnij sobie rok 2010 i zwycięstwo Hiszpanów na Mistrzostwach Świata, czy Złotą piłkę zdobył Torres? Iniesta? Nie, zdobył Messi, który grał świetnie, a z Argentyną doszedł do ćwierćfinału. Dostał nagrodę dla najlepszego gracza? Dostał.
Zresztą osiągnięcia może mieć wielkie ale któryś rok z rzędu Złota Piłka to nagroda medialna i przyjaźni, a nie za faktyczne zasługi. Dlatego Muzułmanin jakim jest Salah może mieć ogromne poparcie w Afryce oraz Azji, a także u obiektywnych obserwatorów.
1
Hipotetyczny scenariusz, Liverpool wygrywa LM, Egipt awansuje do ćwierćfinału, Salah utrzymuje formę do grudnia.
Dla mnie nie będzie lepszego kandydata do Złotej Piłki.
Messi swoje zrobił, ciągnął ten wagon z węglem ale Barca zawiodła. Ronaldo - odpalił na wiosnę, wcześniej równia pochyła. Jeśli nie wyjdą mu mistrzostwa wówczas może pomarzyć o trofeum Złotej Piłki. Wygląda na to, że hegemonia dwóch Panów zostanie przełamana na rzecz faraona...
0
Wygoogluj sobie kod promocyjny fortuna. Ot cała filozofia.
0
Francuskie be, niemieckie wow, chińskie to już w ogóle syf, statystyki mówią, że XAIOMI ma genialną sprzedaż. Sam jestem ich użytkownikiem i telefon działa lepiej niż dwie Sony Xperia razem wzięte.
1
Renault Megane III 1.6V Grandtour + LPG.
Jeździ dobrze, tanie w eksploatacji.
0
meczyki sobie w googlach wyczaruj.
0
Dobry wynik, zmiennicy za bardzo nie zawiedli, twierdza Balaidos nie zdobyta ale na tarczy też nie wracamy!
0
Weź sobie El Quatro i pobądź w domu :)
1
Co do wyciągania wniosków, Valencia powinna strzelić szybko bramkę i zobaczymy czy Valverde się uczy na błędach. Nic się nie stanie gdy zremisujemy a chce zobaczyć inna grę, a przede wszystkim Dembouza w składzie.
2
Dyrdymały wypisujesz, wszyscy jesteśmy kibicami i mamy prawo krytykować grę zespołu gdy mam się nie podoba,a odwrotnie wychwalamy ich pod niebiosa gdy gromia przeciwników. Pomysl co muszą czuć Ci kibice którzy płacą grube dziesiątki czy setki euro za bilet i dostaja grę, że tak powiem : daleka od oczekiwania. Czy oni też nie mogą wyrazić swojego niezadowolenia?
2
Mogą być to informacje wyssane z palca ale jak sobie wyobrażacie wejście do szatni? Każdy głowy zwieszone bo nie udało im się awansować? W meczu z teoretycznie słabszym rywalem to zapewne nie jeden by się zagotował, Messi od kilku lat nie wygrał Ligi Mistrzów więc nie zdziwiłbym się gdyby ten człowiek-instytucja wygarnął trenerowi co go wkurza. Mam głęboką nadzieję na burzę i wymianę zdań z trenerem. On bierze odpowiedzialność ale to piłkarze cierpią najbardziej bo to ich wysiłek, pot wylany na treningach i masa wyrzeczeń (nie wchodźmy na temat zarobków).
Jak dla mnie powinna nastąpić restrukturyzacja pewnych schematów i zachowań. Wystarczyły warianty zarządzania zespołem na ligę ale na tę ważniejszą - mistrzów już czegoś zabrakło.
Najbardziej wymowną statystyką jest dla mnie zachowawcza gra Barcy w Lidze Mistrzów na wyjazdach. To pokazuje jak asekuracyjnie nasz trener ustawia taktykę na mecze w tych elitarnych rozgrywkach. Prawdopodobnie to brak doświadczenia z takim zespołem. Niestety ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
Taki klub jak Barcelona ma zabić mecz, nie musi wygrywać rywalizacji o górne piłki bo mając ją przy sobie nie będzie dopuszczał do takich sytuacji.
Kończąc wywód w którym się zaraz zacznę gubić dodam, że Barcelonismo zaślepione wielkimi transferami i dobrymi wynikami w lidze gdzieś straciło chęć oglądania największych wirtuozów futbolu. Trochę szkoda bo nie ogląda się tego dobrze, a od zawsze Camp Nou uważałem za swoiste Koloseum futbolu w którym to nasi ulubieńcy decydują czy dać palec w górę czy wręcz przeciwnie.
0
Taktyczny.
0
Karmy dyskusyjny, jak ten na Suarezie w meczu z PSG ale tutaj mógł i zawazyl na awansie do półfinału, takich jedenastek się nie gwizdze.
0
Jeśli jeździsz kilka lat na kategorii B. wówczas odrobina skupienia i przestrzeganie przepisów, a nie jazda jak na codzień i bez problemu prawko twoje.
0
Po wczorajszym meczu odpowiednie byłyby klopsy
1
Zgadzam się, wyniki bronią trenera ale Barcelona to nie klub, który ma się męczyć i wygrać 1-0 lub grać na remis. Od małego byłem wychowany na pięknej, przyjemnej grze którą Katalończycy nam fundowali. Od tego sezonu nie da się tego oglądać, włączając mecz nie ma tego czegoś. Gramy w bezpiecznym 4-4-2. Nie jestem przekonany, mamy pozorną kontrolę nad meczem i to tyle.
0
Franek, stary Franek....
6
Stary, kup motocykl, to będzie dopiero frajda!
0
Taktycznie, zostawię komentarz.
0
Kurła dawać Dembouza!
0
Zaoral!
0
Tylko w pierwszym sezonie, dużo ich nie ma.
39
*co najmniej
1
Jeśli mają ochotę to czemu nie? ja jadłem mięso i mi się nic nie stało, jeśli ktoś jest zagorzałym katolikiem to wedle ich uznania nie powinno się spożywać takich pokarmów, jestem niewierzący i nie uznaję tego typu rzeczy. Co osoba to inne podejście do życia:)
0
Valbuena lubi to.
0
Sam się zastanawiam, formuła jest bardzo fajna i ciekawa, oglądałem z zapartym tchem do momentu gdy Negan rozwalił Chinczyka i rudego. Później wycofał się Darabont i serial technicznie leży i kwiczy, nie wiem kto przejął piecze nad Twd ale nie radzi sobie kompletnie. Dokończę z czystego sentymentu lecz oglądanie średnio sprawia mi przyjemność.