goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No raczej nie jego kolegów:D
2
Polecam :3 bilboardy za Ebbing, Missouri albo tamte dni, tamte noce.
3
Nie zgodzę się, Raul nie prowokował, nie kopał piłki w kibiców, uważasz, że nie należy mu się szacunek bo "uciszał" Camp Nou? Można prowokować na wiele sposobów co nasi piłkarze też czynią, Raul = klasa. Jeden z niewielu białych, których szanuję.
6
Nie ufam ludziom, którzy piszą hehe.
Co do Ronaldo to jego dyspozycji oraz gry - to jest jak z spódniczką mini, niby dużo pokazuje ale najważniejsze zakrywa. Widać, że facet zaczął strzelać ale nie uważam aby był jakimś kosmitą.
1
Bardzo dobrze, miał okazję iść do nas, wybrał pieniądze szejka, a teraz żałuje. Niech siedzi w Paryżu.
4
De Gear broni, Man United wrzuta w pole karne, De Gea broni, Man United wrzuta w pole karne i powtórz do porzygu
7
Dla tych co nie mają jeszcze dzieci... Nawet nie wiecie ile poweru dają urodziny dzieciaka!
Powiem krótko: Bójcie się The Blues!
0
Oprócz defensywy Juve :)
1
Przeszła drużyna lepsza, czy zasłużenie? Nie.
Wystarczy przypomnieć mecz Barcelona vs Chelsea w 2012 roku. Przeszli The Blues czyli drużyna lepsza w dwumeczu, a czy na to zaslugiwali? Chyba każdy kibic zna odpowiedź...
8
A oglądałeś te dwa mecze?
0
Przeszedł, to fakt. Czy zasłużenie? Nie.
Wygrało doświadczenie i toporny lecz konsekwentny włoski futbol. Chciałem żeby wygrał Tottenham gdyż ich styl jest miły dla oka, atrakcyjny pełen polotu. Szkoda.
0
Że jak? Prawdopodobnie jutro wypłyną jego błędy. Zakładając, że ręką podyktowana w meczu Legia vs Lech była dla niego słuszna to w tym meczu mógł pokazać 4 rzuty karne, wyrzucić Barzagliego. Dla Juve powinien podyktowac jedenastkę za faul na skrzydłowym Starej Damy. Nie chciałem aby Włosi przeszli gdyż grają toporny futbol, który mi się bardzo nie podoba. Wolałem Totki ze względu na ich pazur, styl, zawodników, szkoda, Wielka szkoda.
1
Marciniak w formie xD
1
Dzień dobry Tobie!
Polska pozdrawia
0
Ja ściągnąłem z piratebay
27
Ronaldo by się nie powstydził takiej bramki
0
Nie, ma kontuzję.
0
Jakieś przewidywane składy PSG na dzisiejszy mecz?
1
Ale byłaby bieda bez Leo, niech żyje król!
31
Panowie toż to incepcja:
Hipokryta wypowiadajacy się o hipokryzji z hipokryzja.
31
Nie zamienilbym się, nigdy
0
Nie wiem kto pracuje w Don Balon ale co kolejny news to lepszy... Tym razem Ter Stegena będzie chciało sprowadzić United za 100 mln. Euro
0
Alltube, tam będziesz miał wszystkie odcinki:)
0
Thepiratebay.org
0
Piłkarski kryminał, z takim podejściem do meczu nie można nic zdziałać. Powinni wyjść, strzelić 3 w pierwszej połowie i zagrać zmiennikami, a tak robi się gownoburza i niepotrzebna nerwowka. Ocena 1 dla trenera, poszczególnych piłkarzy będziemy mogli za niedługo ocenić. Niech sztab trenerski w końcu wyciągnie wnioski z naszej gry. Żółta kartka dla nich, nie pozwólmy dać czerwonej. Byle do meczu niedzielnego.
1
Antycypacja najważniejsza
0
Pół żartem, pol serio Paulinho strasznie spuścił z tonu. Wygląda jak ktoś po ciężkiej kontuzji. Niech powoli wraca do formy bo to nawet nie 23% jego możliwości.
14
To, że Atleti zobaczy ofertę opiewającą na 150 mln nic nie znaczy. Zarząd może mu zasugerować transfer do Realu i pchać go w tamtą stronę ale to piłkarz decyduje gdyż jego klauzula to 100 baniek i jego decyzja.
5
Piękne kobiety można, a nawet trzeba oglądać codziennie na poprawę humoru!
Antonella to kot:)
0
Co do przyjścia Griezmana, uważam, że w wielu meczach można stawiać formację 3-4-3 z diamentem w środku, mniej więcej mogłoby to wyglądać tak:
Umtiti-Pique-Alba
Roberto-Busquets-Coutinho
Messi
Griezman-Suarez