0

Najpierw mecze, później bramki

1

Nie.

0

Ja stawiam, że wyjdzie Peru a nie Dania oraz awansuje Serbia kosztem Meksyku.

0

Flashscore.pl

0

1. Księżniczka Mononoke
2. W krainie Bogów
3. Grobowiec Świetlikow
4. 5 centymetrów a sekundę

0

Powiedz mi proszę co rozumiesz przez "póki co składa drużynę do kupy"?

24

O boże papierowki!

1

No to Ci kolego podpowiem, że 3000 jak na takie miasteczko to wygórowana kwota jak na specjalistę ds. Marketingu. Prawdopodobnie twoje zadania nie będą wymagały wiedzy czy doświadczenia profesjonalisty. Branża spożywcza rządzi się swoimi prawami, na moje oko 2500 netto.

0

Kto na zastępstwo?

0

Sama Lara Croft jest świetna natomiast film uważam za bardzo średni. Schematyczny, przewidywalny ze słabym scenariuszem i dialogami ale broni się postacią Alicii Viskander.

0

Jeśli go rzuciła po finale o czym nie wiedziałem to z jednej strony szkoda chłopa bo tyle nieszczęść w tak krótkim czasie, a z drugiej wie o tym, że jest to zwykła picka łasa na pieniądze.

1

Debile...

0

Ja np nie widziałem do tej pory więc dzięki wielkie za ciekawostkę! Nie każdy tutaj jest 24 ba dobę więc informacje mogą a nawet powinny się powielać!

0

Myślę, że delikatnie mniej gdyż wizerunek tego człowieka rzuca jeszcze ciemniejszy cień na ten klub.

62

Nie, w nienawiści do Madrytu, tak zostałem wychowany.

1

No jeszcze takiej rozkminy nie było xD

9

"Zidane ogłosi swoje odejście i w przypadku porażki Francji na mundialu obejmie posadę selekcjonera Trójkolorowych"



Źródło: Alvaro Soler

61

W ogóle.

1

Najlepsze są te śmieszne, polecam np.:
Taczki pełne sieczki,
Rycerze ortalionu,
Pędzoce Imadło
:)

1

Co by nie mówić, jesteś mistrz!

1

O jaki wpis chodzi?

1

Nie jest podobny charakterem, błagam nie pisz takich plugawych słów, przynajmniej w niedziele. Charyzma, cechy lidera - tak. Zachowanie? Iny biegun.

3

Powiedz mi, że to żart co napisałes bo nie wierzę, że ludzie mogą być tak zaslepieni.

5

Czapki z głów Panowie

2

Go go The Reds!

0

Proszę aby Sergi Roberto pojechał na mundial.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie powinno się nikomu zle życzyć się chciałbym żeby Ramos upadł i sobie ten głupi ryj rozwalił

4

Dwa razy...

0

Zdecydowanie American Idiot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?