goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świeżości*"
0
A u Valverde bez zmian
0
Czym będzie Barca bez tego człowieka?
Az strach pomyśleć...
0
Był ktoś na venomie? Jak wrażenia?
9
Raczej wiarę pokładałbym w lekarzach w tym momencie :)
Dadzą radę!
0
Panowie,
Czy ten lifehack na zakup Fify 19 z Carefourra za 180 zł jest jeszcze aktualny, czy promocja się już skończyła?
0
Z nich wszystkich Lenglet najpewniej, widać, że Arthur też z Semedo grają dobrze, brazylijczykowi brakuje jeszcze pewności przy podejmowaniu decyzji ale przez udział w takich meczach na pewno ja zdobędzie.
0
No kawał meczu można zobaczyć w telewizji publicznej.
39
U niego zdarzały się słabsze mecze, nam teraz zdarzają się dobre.
0
Atencyjny bardzo :0
6
Fascynujące jak ktoś kto kibicuje Realowi Madryt stał się legendą La Rambli, jakież to życie przewrotne xD
20
Sam Smarzowski powiedział, że nie oczekuje aby po filmie Kościół zrobił sam sobie rachunek sumienia, oczekuje, że odbiorca będzie myślał samodzielnie. Tego też życzę Tobie i innym subiektywnym widzom, którzy mam nadzieję, że obejrzą film i zobaczą, że to co księża mówią z ambony to nie koniecznie jest prawda.
Pozdrawiam gorąco!
31
Ja żałuje, ze poszedłem na studia, a nie poszedłem wcześniej do zawodówki.
4
Mamy pierwszy walk-out!
Michał Kubiak!
0
Panowie,
Mam rozumieć, że konsola kosztuję 160 zł?
[Zobacz link: https://www.ebay.pl/itm/Sony-PS4-Slim-500GB-Black-PlayStation-4-Console-with-Fortnite-New-D-Chassis/153200851186?hash=item23ab7b78f2:g:nv0AAOSwNClbsMzj]
0
Panowie,
Pytanie do ekspertów z La Rambli, czy poniższa aukcja faktycznie dotyczy ps4?
https://www.ebay.pl/itm/Sony-PS4-Slim-500GB-Black-PlayStation-4-Console-with-Fortnite-New-D-Chassis/153200851186?hash=item23ab7b78f2:g:nv0AAOSwNClbsMzj
2
Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, ludzie komentują jak transfery się spisują. Druga kwestia, skąd informacje, że kibice Los Colchoneros nie wątpili w drużynę? Oczywiście, że wątpili, a znakiem tego nie rzadko były gwizdy o których pisze kolega wyżej. Jak kibice mają nie wątpić w drużynę jeśli przychodzą na stadion, płacą po kilkadziesiąt euro i dostają taki spektakt?
0
Postawiłbym na Kike Setien, Van Bommel, Naggelsmann - ludzie, którzy ubustwiają grę do przodu. Nikt nie trenował wielkiego klubu ale może trzeba dać szansę. Z trenerskich potęg nasuwa mi się tylko Laurent Blanc.
2
Jedna więcej od Rakiticia.
1
Potrzebny nam trener charyzmatyczny, nie możemy się dziwić, że gramy statyczne jeśli od samego patrzenia na Valverde chce mi się spać.
4
To o realne opcje czy o Kloppa, który jest nierealna opcja?
1
Semedo ma fajną technikę
1
Odpowiem Ci z własnego doświadczenia gdyż miałem ten sam problem i wybrałem źle. Zacząłem pracować na magazynie gdyż wolałem lepsza kasę, gdyby nie fakt, że po 4 latach nie przedluzyli mi umowy pracowalbym tam dalej stojąc w miejscu. Gdybym wtedy wybrał pracę za biurkiem za mniejsze pieniądze miałbym większą wiedzę i przy odpowiednim zaangażowaniu awansował lub znalazł lepsza za większe pieniądze. Ja bym wybrał 2100, pracy na magazynach jest od groma.
1
Nigdzie nie polecamy chyba, że lubisz tracić pieniądze xD nie dziękuj.
0
Omsk oraz i Bars Kazań w KHL.
1
Suarez powinien zostać w szatni.
0
Nie trudno było wygrać z drugim składem Serbii.
35
A po 1/1000 naszych możliwości, wątroba mówi - żegnaj świecie.
1
Pisz śmiało może pomożemy.
1
To masz coś ode mnie, rockowa ballada, o dziwo mało znana:
A tutaj na deser: