1

Na pewno Blow, Contratiempo, Ciche miejsce, Księżniczka Mononoke. Określ gatunek to Ci coś podrzucę.

1

Ja bym postawił X2, Totki muszą zagrać dobre spotkanie a to potrafią.

1

Myślałem, że gorzej od Lahoza się nie da sedziowac. Faktycznie nie da się się ten arbiter wyraźnie ma swojego idola.

2

Z pigwówką.

37

Nastawilem się na rzetelny ranking, zmieniłem zdanie gdy zobaczyłem, że De Gea jest najlepszym bramkarzem.

1

Był sobie pies.

0

Widzisz, najczęściej plecie trzy po trzy ale jak zaczynał się tutaj udzielać to w kilku rozmowach jasno się określił.

0

Przekonałeś mnie! Kartony szybko płoną, obyś wygrał.

0

Wielokrotnie to powtarzał. Stara się być bardzo ostrożny i obiektywny w swoich wypowiedziach, pewnie żeby się nie narażać no ale raczej Messi nie dostanie kluczy do miasta Madrytu :D
Szanujmy się...

0

Dokładnie, zarówno socjopata jak i Benzema nie powinni się znaleźć wśród nominowanych.

21

Oczywiście wszyscy szanujemy Socjopatę ale nominowane kibica Realu do złotej piłki Fcbarca.com jest trochę groteskowe :)

5

Ale na chłop silną wolę!

3

Nie umniejszając innym użytkownikom kultury wypowiedzi a także wiedzy, czy Barcainfo rzetelności oraz tempa podawania informacji swój głos chciałbym oddać na ViscaBarca123. Facet zna Barcelońską canterę jak mało kto. Wg. mnie to ona zasługuje na Złotą Piłkę Fcbarca.com.

0

Pytanie co zrobi Ernesto?
Kto usiądzie na ławce? Zmieści on Coutinho, Suareza, Messiego, Neymara czy Arthura w jednym składzie? Powinien ale nasz atak na pewno tak nie będzie wyglądał.

0

Nie trudne, założyłem, że chciałeś zapytać o przewoźnika lotniczego etc.
Najlepiej zorganizować samemu jeśli chcesz na konkretny mecz.

0

Co to znaczy firmy?

0

Szatan.

0

Kimmy granger ex aequo Nicole Aniston.

0

9 rota, survivor.

0

Podpinam się do pytania.

0

Alena, to powołanie to wiadomość dla Ciebie!
Że na pewno nie zagrasz.

0

No to chyba Black Friday bo niezła promocja!

0

Rozumiem, że jaja sobie robisz?

0

Polecam mBank i PKO SA.

1

Fili.tv

1

Dowcip na dzisiaj od Andrzeja przewodnika:
https://www.sadistic.pl/dwa-smaki-vt482312.htm

0

Dembele za Cou?!
Mój Boże.
#valverdeout

3

Smutne jest to, że wolę czytać LA Ramble w trakcie meczu niż go oglądać.
Cóż za czasy.

0

Dawaj adres, wysyłam karpackie mocne

0

Ktoś pisał, że Valverde zrobi zmiany po 80 minucie... Jeśli tak będzie stawiam mu piwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?