1

@Sortello amen!

1

@Rewolucja123 jak dla mnie grywalność BF1 jest genialna

2

@BigShaq I cyk, zostajemy z Sergim Roberto i Wague. Moja drużyna, taka piękna :)

1

@BarcaInfo Marc już teraz powinien być 3 lub czwartym kapitanem a w przyszłości "1".

3

@BarcaInfo każda forma pozbycia się Dembele byłaby totalnym kretynizmem ze strony zarządu.

0

@Azi Google->sprawdź auto po nr vin. Pierwsza strona da wynik

0

@wojtas__13 i pod takim warunkiem Neymar może wrocic

4

@krzychu1526 Co umoczył to jego

8

Któż by się mógł spodziewać wyniku 0:0 w meczu Francji z Rumunią :D

4

@blaugrana16 bo jeszcze większym przecietniakiem jest Sergi "el pupilo " Roberto

0

@Katalonbar my też nie, tylko nie sra się do gniazda które się opuszcza

6

@masq żona Salaha

0

@Suzu A teraz zadajmy sobie pytanie czy Perez kupilby ponownie Neymara?

0

@gumaz Diario sport czyli nie warto czytac

1

@kkbarca gorzej się bawią niż w dziczy

2

@BarcaInfo "miałeś chamie złoty róg..."

0

@matirix20 man of steel

4

@MichalZZZ mizeria z neymarem w panierce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kkbarca wymień mi Brazylijczyków, którzy prowadząc taki tryb życia jak Neymar grali na światowym poziomie po 30 roku życia?

3

@BarcaInfo Neymar? Do bigosu z nim

0

@Barwindg rodzice poszli zarejestrować narodziny syna jak sobie o tym przypomnieli xD

0

@Colon Ojcow u mnie wygrywa

4

Sprzedać Messiego, zostawić Rakitica.
W ostatnim finale LM to Ivan strzelił bramkę nie Leo. Sprawa jasna, Leo może wraca do Newells na pędzącym jeżu

9

Żadna z tych plotek mnie tak nie wkurzyla jak info odnośnie zostawienie Rakiticia w zespole. Odejdzie za grosze z Valverde po sezonie A teraz możemy na nim ciekawe pieniądze zarobic

0

@kris81 zgodzę się z kolegą. Jeśli gość faktycznie blokuje się pod bramką przeciwnika to zadanie trenera jest pokazanie mu jego możliwości

13

Już chciałem sobie zamówić leki na spanie ale wiem, że trochę kasy zaoszczędzę bo dwa razy będą mecz Barcy transmitować. Jak patrzę na Valverde to już mi się spać chce.

1

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 to jest plucie w twarz socios

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?