goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP taktyk
3
Ależ byłoby pięknie! Władza w klubie się zmieni i może przyjda ludzie którzy dostrzega jak bezsensowny byłby to transfer
1
@LuisSalvano Mamy oddział firmy na Podkarpaciu. Kolega opowiadał ostatnio o tym jak poszedł z kumplem na jakiś wiejski festyn. Koleś założył różowy/łosiowy t-shirt z jakimś nadrukiem. Po niecałej godzinie dostał srogie lanie bo uznano, że jest jak to powiedzieli z "organizacji LGBT" i swoim wyglądem nie szanuje Boga i Kościoła. Odchylenia występują i w jedną i drugą stronę.
0
@draxidox Battlefield 1 zjada dupą część 5. To jedna z najlepszych strzelanin wojennych
0
@BOSSS85 giorgio harnasi
1
@Commando spokojnie, zejdą do 30
0
@BarcaInfo Szkoda strzępić ryja na to plotki powtarzane codziennie, to samo to samo aż do porzygu. I to jeszcze mówiące o powrocie brazylijczyka. Dramat
14
@BarcaInfo jaki ten zarząd jest głupi to brak słów. N8e w takiej Barcelonie się zakochałem i nie o taką nic nie robilem
0
@clyde nie połączyłbym tego z uchodzcami, tfu, nigdy, tfu
3
No niestety to tylko zwykłe ploty, gdyby coś było na rzeczy już mielibyśmy w miarę wiarygodne informacje. Czekam na jego odejście tak jak na pozostanie Neymara w PSG.
3
@JaSzymon Obecnie Alba zjada dupą Marcelo, chociaż na przestrzeni całej kariery postawiłbym znak =
0
@czosnekfcb Let The wing flew on your back and A sun upon your face
5
@BarcaInfo nie dla Neymara
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawelec7 Co ty chłopie mówisz :D przepiękna kobieta, matka 3 dzieci, piękna naturalna uroda. Genialna
3
Z każdym kolejnym dniem coraz to lepsze newsy :)))
0
@MesQueUnClub96 że to fajny milf
0
@Witekk10 z nim to trzeba na spokojnie, młody jeszcze jest
3
Ależ by było genialnie, problem z głowy
3
Nie dla Neymara.
0
@chorhe12 Melduje się!
6
"It is what it is"- E. Valverde
0
@Gaucho Ale zdrowa kobieta!
0
@zmiter912576 Vicky Cristina Barcelona :)
2
@BykFCB Masz do wyboru Sergiego Roberto i Semedo, nad czym tu się zastanawiać?
0
@Shad valverde namawiał noriakiego kasaiego
0
@Kinol na Ukrainie też smiga?
0
@LosBlankos ja to rozumiem, Alves to żywy przykład lecz to nie na Alvesie się skupia cały świat, nie na Thiago Silvie czy Roberto Carlosie. Na piedestale zawsze stali napastnicy czy gracze którzy mieli wygrywać mecze. Ciężko mi tym samym wymienić jakiegokolwiek Brazylijczyka grającego na światowym poziomie po 30 roku życia. Tyle karier tak wcześnie zakończonych.
4
@LosBlankos W końcu głos rozsądku. Historia nie jest wykładnikiem ale uczy pewnych rzeczy. Nie znam brazylijskiego napadziora, który po 30 roku życia dalej byłby na szczycie. Generalnie większość była wtedy u schyłku kariery i wychodził na światło dzienne brak profesjonalizmu i styl "prowadzenia się".
30
@Aaron10 u nas jest identycznie tylko, że bez meczu