goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Szkoda jedynie, że moderacja nie usuwała postów które dublowały się po stokroć.
Kilku użytkowników wrzucało to samo info w pogoni za zielonymi bo Ney blisko Barcy, ludzie łykali jak pelikany, a skala hejtu na Rakiticia i Dembele osiągnęła dno Rowu Mariańskiego.
5
@FCMichalo kupuje koszulkę Dembele xD kto by pomyślał, że to Francuz zadba o stabilną sytuację klubu
0
@Yoshi94 dam Icardiemu numer konta, za obronę przed hejtem się płaci:D
0
@Odesseiron taktyk
28
@Buba13 spokojnie, za dwa lata kibice zapomną bo każdy popełnia błędy xD
0
@SeeleyBooth do 30 Max. Patrząc na dotychczasowe zachowanie niczym się nie różni od reszty rodaków, a zaryzykuję stwierdzenie, że dla niego profesjonalną piłka przestała być ważna już 2 lata temu. Historia uczy jak Brazylijczycy podchodzą do swojej kariery, Neymar nie jest wyjatkiem
0
Mając taka kadrę tylko głupiec nie ulozylby zespołu pod ligę mistrzów. Powtarzałem od początku, że Neymar jest tutaj nie potrzebny i nie wiem czy ktoś robił sobie zestawienie szans i zagrożeń tego transferu ale zagrożeń jest tam zdecydowanie więcej. Natomiast uważam, że cały ten cyrk ,który zaczął się tak naprawdę pod koniec okienka gdzie nie ma już czasu na karkołomne ruchy jest chyba robiony pod publiczke. Te negocjacje oraz wg.źródeł sposób ich prowadzenia to raczej poziom CocoJumbo Warszawa , a nie Barcelony. Pomijam już fakt, że psg pewnie się z nami bawi i chce pokazać, że to Barcelona jest frajerami. A jeśli ten transfer dojdzie do skutku za jakieś chore pieniądze 170 -220 mln to znaczy ni mniej ni więcej, że po raz kolejny wielu osobom zależało na kasie. Podobnie jak w 2013 roku.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.
0
@Fabik87 taktyczny
1
Towarzysze, pomiędzy kolejnymi brejking niusami o Neymarze chce się z wami podzielić anegdotka o Messim.
W gwoli ścisłości, pracuje z facetem (danych osobowych nie podam, jak ktoś dobrze poszpera to się dowie o kim mowa) , który był zamieszany w kupowanie meczy w naszej rodzimej lidze i po wielu latach wyjechał kończyć karierę na Cypr. Historii imprezowych ma od groma, na nie też przyjdzie czas.
Opowiadał, że w tym samym czasie do zespołu dołączył chłopak który grał w młodzieżowowce z Messim, mówił wtedy, że tak wielkiego talentu w klubie nie widziano i wszyscy wiedzą jaką gwiazda będzie Argentyńczyk. Był to rok bodajże 2008. Oczywiście każdy pytał jaki on jest, świat już co bardzo dobrze znał. Ten opowiadał, komplementowal, wszyscy słuchali z zachwytem co la pulga robił na treningach w wieku 13-17 lat. Natomiast sława Messiego wybiegala daleko poza futbol, miał on tyle adoratorek, że przez pewien okres czasu codziennie sypial z inną. Co się działo później tego już nie wiem, natomiast pokój Messiego w La Massi żył swoim życiem:)
Miłego dnia
0
@MXFCB ona wzięła;D
1
@MXFCB i właśnie w zarządzie pracują podobni matematycy jak Ty:D
1
@BarcaInfo 140 + dembele
0
@Pablo83lbn pic or it didnt happened :D
0
@kkbarca gdyby nasi na to przystali to tylko potwierdziłyby się pomówienia, że mają iq ameby
1
@Hushovt to byś srogo przeplacil
0
@adamek1910 No dokładnie, rozgrywa po raz kolejny partyjkę szachód i znaczną część Barcelonismo mu nigdy nie wybaczy swojego zachowania. W tym ja.
6
@BarcaInfo on nie zasługuje na szacunek Ale upragniony przez was Neymar już tak. Co z za logika
0
@Elnuum bo świat się kończy na jednym (I tu ulubione wasze slowo) synu marnotrawnym
0
@BarcaInfo super informacja:)
0
@adiattiFCB uffffffff, niech tak zostanie
1
@A4ron z miłą chęcią się zglaszam
0
@ArterkHD dokładnie, ktoś musi Dembusiowi dotrzymywac towarzystwa w szpitalu
3
Też się do czegoś przyznam. Ostatnio byłem chory i zażyłem apap nic w dzien
4
Ależ fajnie się to Atletico oglada. Transfery jak najbardziej na plus do przodu. Często grają z pierwszej piłki. Czuje tu miazdzace zwycięstwo tak z 2-0
1
@Katalończyk 99 powinno być git chyba, że trafisz na jakiegoś sluzbiste przy kontroli
0
@BarcaInfo chyba u Arthura w ogrodku
5
Już drugi piłkarz mówi o braku pomysłu na grę z przodu.
Rafa i Jordi jeśli Valverde was szantażuje zarówno was jak i cały zespół w następnym meczu mrugnijcie 50 razy lewym okiem przy pierwszym rożnym dla Barcelony, do najbliższej kamery.
4
Widzę, że zaledwie jeden mecz nowego sezonu i od razu wylało się wiadro pomyj na nowego trenera.
Wystarczyło wam 90 minut żeby go zmieszać z błotem. Słusznie bo tego się nie da oglądać. Trzeci sezon z kucającym Franzem Smudą na ławce. Jestem sadolem, że to oglądam.
8
Wysyp zwolenników powrotu Neymara za 3...2...1..