goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Lamora bo są debilami o czym przekonuję się słuchając zdania domowników. Moja matula uważa, ze to dobrze z tą płacą minimalną bo przecież wszyscy będziemy świetnie zarabiać ale nie połączyła kropek, że ceny podskoczą o kilkaset %.
15
@kerouac Nie musiałem się martwić, że wzrośnie mi rata kredytu czy będę płacił 15 zł za chleb.
15
@Lamora To jest straszne bo ludzie łykają pewne rzeczy jak pelikany. Nie znają się nawet na podstawach ekonomii i jest tego efekt - ponad 50% poparcie.
27
@FC1899Barca Nie, za poprzednich rządów przynajmniej spałem spokojnie
16
Jeśli to co PiS hucznie zapowiada, wprowadzi w życie, jedynym ratunkiem na godne życie będzie emigracja gdyż w tym kraju nie będzie opłacało się żyć. 4000 zł brutto pensji minimalnej, inflacja na chorym poziomie. Miałem w planach ślub oraz budowę domu, w tym momencie zdecyduję się tylko na ślub bo boję się o to co będzie się działo później. Ciemne czasy nadchodzą.
0
@wachaFCB Ale to musi być wał, Bartomeu, którego Neymar publicznie skrytykował chce ściągnąć z powrotem gościa za pięniedze niemalże identyczne za które odszedł. Tam jest tyle osób zaangażowanych, że w każdym normalnym klubie taka sytuacja nie miałaby miejsca zwłaszcza, że ten zarząd kończy teraz kadencję. Co za chora sytuacja.
0
@Colon Jeden z ulubionych seriali, cyfra 4 8 przewijała się non stop, pamiętam Desmonda i jego charakterystyczny akcent!
0
Wuja to jest taktyk, kocham gościa, ja jebie xD
0
@Colon lost zagubieni
1
@Wisla1906 Matko boska, poczytaj trochę, odejdź od TVP 1
4
@FC1899Barca Ty jesteś jakimś trollem czy pisałeś to między przyrodą A plastyka?
0
@Hudson bo to tak jakby Barcelona czy Man City miały grać w mistrzostwach swiata o puchar tymbarka
1
Mam pytanie do osób które grały zawodowo w piłkę. Jak to jest grać jako gość? Czy faktycznie tak duży stres, że ciężko grać "swoje"?
6
Łaskawie proszę 70% La Rambli będących za powrotem Neyamara o kontrargumenty.
1
@kerouac Facet w ciąże nie zajdzie :)
2
@kerouac To nie zatrudniajcie kobiet.
0
Trzeba przyznać, że Neymar to jest jednak piękny umysł :D
Cały okienko to partia szachów którą przegrali co mnie niezmiernie cieszy. Generalnie facet chciał przejść tylko do Barcy, puszczał oczko no ale z wiadomych przyczyn się nie wypowiedział bo zamknąłby sobie drogę do innych klubów chociaż chciał grać tylko u nas. Zgodził się na obniżkę swoich zarobków do zaledwie 35 mln (co za szczodrobliwość)! Teraz gdy transfer upadł chłop wraca do sprawy sądowej i domaga się 75 mln od Barcy xD Wiele racji też ma gdyż teoretycznie dostał pieniądze za przedłużenie kontraktu, który miał obowiązywać 3 lata, nie wypełnił go tylko spieprzył tylnymi drzwiami jak dzi*ka szukająca kasy i wyzwań. Czyli teraz może wygrać kasę, za rok będzie chciał przyjść w nadziei, że kibice mu wybaczą jak strzeli kilka bramek. Jeśli nie wygra to będzie tłumaczył, że doszedł do porozumienia z Barcą bo chce w niej grać.
No taki scenariusz to chyba jedynie Neymar Senior by wymyślił.
0
Komentarz usunięty
1
@damianex10 jeśli to się okaże prawda to jest konkretnym z***em
0
@Skaramuczi warto
0
@Suzu @Salwik92 @DanielVeB To niech wyłożyć tyle ile chce psg
3
Pamiętam słowa Neymara który stwierdził, że sam sie wykupił z Barcy za 222 mln więc jeśli faktycznie zależy mu na powrocie to niech się wykupi z psg. Przecież w Paryżu zarabiał wiecej
0
@blaugrana_36 bo on sam wygra ligę mistrzów, la liga i paszport Polsatu. Zadluzymy się na ogromne pieniądze, Neymarek będzie pobierał pieniądze z kosmosu, a naszych zawodników którzy chcą zostać w klubie potraktujemy jak szmaty.
Fajne podejscie
0
@kuz to będzie piękne!
0
Fajny ten de Ligt, taki nie za mocny
2
@FC1899Barca Jak widzę wszyscy żyją w bańce nazwaną przeszłością. Bo oczywiście jak przyjdzie teraz Neymar( który od kilku miesięcy jest bez rytmu meczowego) to z nim powróci trio MSN! Messi będzie młodszy o 2 lata a Suarez chudszy o 10 kilo. A tak w ogóle to Ligę Mistrzów mamy wygraną.
Czas wracać do FM-a.
9
Kurła jakby był Neymar to byśmy wyszli z przewagą 3 bramek
Kurła
4
Ależ bym zobaczył przywitanie Neymara przez kibiców na stadionie w Paryżu
0
@Hushovt jeśli ktoś zasłużył na krytykę to tylko Neymar przez którego ludzie srają pod siebie na La Rambli przez całe lato
0
Komentarz usunięty przez użytkownika